Polski Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji „Drzonków” im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 10-12 stycznia 2020 roku w hali WOSiR „Drzonków”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 7 stycznia 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Andrzej LEMIESZKA
Zastępca sędziego głównego: Bartosz BARTKOWICZ
Obsługa komputerowa: Karolina OSIŃSKA

Transmisja

niedziela stoły 1 i 2
niedziela stoły 3 i 4
sobota stoły 1 i 2
sobota stoły 3 i 4

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – eliminacje
Żacy – eliminacje
W związku ze zgłoszeniem nieobecności zawodniczki z 5. pozycji na liście startowej żaczek, spośród przegranych zawodniczek w rundzie pucharowej piątkowych eliminacji zostanie wylosowana jedna zawodniczka, która uzyska prawo gry w turnieju grupowym GPP.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 1. GPP zaliczają się turnieje od 2. GPP 18/19 do 1. GPP 19/20).
Ranking żaczek po 1. GPP
Ranking żaków po 1. GPP

Kategorie turnieju

Żaczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL280
2. (2.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ260
3. (3.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM239
4. (4.)
TWARDAWA Emilia200921146676Czechowice-DziedziceŚLS207
5. (5.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010655445181KS BRONOWIANKA KrakówMŁP204wycofana
6. (6.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS181
7. (7.)
LASKOWSKA Emilka200960245931CIA ŁaskarzewMAZ179
8. (8.)
LECH Maja2009402447457KS GORCE Nowy TargMŁP177
9. (9.)
CZAJA Julia201039545401MRKS GdańskPOM160
10. (10.)
RUCIŃSKA Lena2010143249530WEL Lidzbark WelskiWMZ158
11. (11.)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM156
12. (12.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU155
13. (13.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009520147382KS POLONIA ŚmigielWLP150
14. (14.)
CHROMIK Anna200919846528Czechowice-DziedziceŚLS150
15. (15.)
KARCZMARZ Maria2009585549463LEWART AGS LubartówLLS148
16. (16.)
KOSTUCH Gabriela200914146677UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP148
17. (17.)
JAKUBCZYK Weronika200913948741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP146
18. (18.)
PILARSKA Weronika2009680647994LUKS KUSY LaskowiceKPM144
19. (19.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196346796MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL144
20. (20.)
RATAJCZYK Nikola2009251447056RKS CUKROWNIK ChybieŚLS143
21. (21.)
KUSIŃSKA Blanka20091084047809MUKS START NadarzynMAZ140
22. (22.)
PIETRASZKO Małgorzata2009338145767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS135
23. (23.)
ZUBRYCKI Olga2009151049850TS ÓSEMKA BiałystokPDL135
24. (24.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MysławŚLS131
25. (25.)
STEFANIAK Amelia2009744344988MTS KwidzynPOM131
26. (26.)
BUCHOWSKA Magdalena2009996646365UKS ATS BiałystokPDL130
27. (27.)
SKÓRA Weronika2009486748974UKS Niedźwiada DolnaPKR129
28. (28.)
SKIBIŃSKA Dominika2009944749162SKTS DWÓJKA KraśnikLLS129
29. (29.)
KNAPIK Marta2009466947252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM128
30. (30.)
KARKOSZKA Jagoda2009575545355UKS PIAST OstrzeszówWLP127
31. (31.)
BIAŁK Karolina2009626046177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM126
32. (32.)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR124
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (152.)
CHRĄCHOL Marika2010196646643MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL57
2. (38.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010134548455BOSIR ULKS BarcinKPM117
3. (47.)
SERAFIN Antonina2009827148730UKS ŻACZEK FajsławiceLLS111
4. (35.)
GROBELNA Marlena2010372949512BOCIAN Słońsk-KołczynLBU123org.
5. (46.)
GROBELNA Lena2010372849511BOCIAN Słońsk-KołczynLBU112
6. (42.)
ZAWIŚLAK Lena2010227647158LKS OMEGA KleszczówŁDZ113
7. (51.)
KONSTANTYN Kaja2009687849837MKS KSOS KrakówMŁP106woj.
8. (72.)
SZAFRAŃSKA Kinga2009446149698UKS RETURN PiasecznoMAZ96
9. (199.)
BONK Anna2010235851715KTS MOKSIR ZawadzkieOPO35
10. (41.)
ROGALA Anna2010233350715LKS JAR KielnarowaPKR113
11. (36.)
GODLEWSKA Karolina2009770648856UKS ATS BiałystokPDL121
12. (53.)
STOSIO Martyna201016450157GKTS GdańskPOM104
13. (60.)
ROGOWICZ Natalia2009142246685UKS ENERGIA SiewierzŚLS101
ŚWI
14. (45.)
KRYNICKA Alicja2009287344843LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ112
15. (34.)
ŻACZEK Kalina2009171047542UKS OPTIMUM LubaszWLP124
16. (48.)
KMIECIK Zuzanna2009207446940TOP-SPIN SzczecinZPM110
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
MAJKOWSKA Andżelika2009224249223UKS JUVENIA PółcznoPOM124
2. (37.)
KIERSNOWSKA Natalia2010149449851TS ÓSEMKA BiałystokPDL118
3. (39.)
KUCHARCZYK Oliwia2009373149504BOCIAN Słońsk-KołczynLBU117
4. (44.)
GOMULAK Matylda2010810848093PIONIER KleszczewoWLP113
5. (50.)
ROMANOWSKA Aleksandra2010253849740UKS SOKOLIK NiemodlinOPO107
6. (56.)
ADAMCZYK Natasza2010415849680LKTS LubońWLP103
7. (57.)
BĄK Klaudia2010252347058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS103
8. (71.)
WIECZOREK Zuzanna2011521249412KS POLONIA ŚmigielWLP96
9. (73.)
WOJTYŁA Maja2010197749144MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL96
10. (78.)
ZAJĄC Anna2009113746822GOKIS Kąty WrocławskieDŚL95
11. (81.)
KARAŚ Natalia2009373049505BOCIAN Słońsk-KołczynLBU92
12. (82.)
WITKOWSKA Alicja2009275949538TKS GRANIT StrzelinDŚL91
13. (88.)
BUGAŁA Ewa2010261748875SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS90
14. (89.)
RATAJCZYK Aleksandra2010251647060RKS CUKROWNIK ChybieŚLS90
15. (95.)
BARTOSZKO Natalia2010544349897UKS ŻAKI TaczanówWLP87
16. (99.)
SMOLAREK Lena2010197450881MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL85
17. (104.)
MARCINKIEWICZ Laura2010936551142FIBER Nowogród Bobrz.LBU83
18. (105.)
HEROK Emilia2009251947059RKS CUKROWNIK ChybieŚLS82
19. (110.)
GAJ Julia201013648746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP79
20. (124.)
SIKORSKA Milena2010936851140FIBER Nowogród Bobrz.LBU71
21. (133.)
FIDALA Vanessa2010134448456BOSIR ULKS BarcinKPM68
22. (135.)
RATAJCZAK Julia2010134648458BOSIR ULKS BarcinKPM66
23. (141.)
HEROK Karolina2010252147061RKS CUKROWNIK ChybieŚLS61
24. (143.)
BYRTEK Emilia2009109849535LESZN. Leszna GórnaŚLS60
25. (146.)
SZYMAŃSKA Hanna2011142649624UKS ENERGIA SiewierzŚLS58
26. (158.)
BARTOSZKO Nicol2012544649898UKS ŻAKI TaczanówWLP53
27. (161.)
MARDOSZ Zuzanna201115050573UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP52
28. (191.)
JURCZYK Zaryna2009730852494TS ÓSEMKA BiałystokPDL37
29. (191.)
WIENCEK Wiktoria2009446349700UKS RETURN PiasecznoMAZ37
30. (207.)
MIERZWIAK Aleksandra2011936651143FIBER Nowogród Bobrz.LBU32
31. (229.)
NAWROCKA Aleksandra2011896752823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP29
32. (242.)
SPŁAWSKA Lena2011896552821ORZEŁ Wysocko WielkieWLP27
33. (249.)
WIENCEK Oliwia2011446749701UKS RETURN PiasecznoMAZ26
34. (261.)
PLESIAK Lena2010207051672MKS TS WARTA ObornikiWLP25
35. (261.)
KUCHARSKA Amelia2009895552816ORZEŁ Wysocko WielkieWLP25
36. (261.)
JASIŃSKA Barbara201174751522ZKS Zielona GóraLBU25
37. (274.)
ROGULSKA Julia2010719852477LUKS ChełmnoKPM22
38. (325.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011896352819ORZEŁ Wysocko WielkieWLP9
39. (344.)
OLKOWICZ Barbara2009356149584OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ6
40. ( - .)
LUCH Karolina201074151516ZKS Zielona GóraLBU0
41. ( - .)
KASPROWICZ Nina2009970653050ZKS Zielona GóraLBU0
42. ( - .)
KASPROWICZ Julia2009970753051ZKS Zielona GóraLBU0
Żacy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ258
2. (2.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM255
3. (3.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ237
4. (4.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR224
5. (5.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM218
6. (6.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL203
7. (7.)
MRUGAŁA Jan2010402947455KS GORCE Nowy TargMŁP194
8. (8.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL185
9. (9.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP170
10. (10.)
GAWLAS Mateusz200920245186Czechowice-DziedziceŚLS168
11. (11.)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ167
12. (12.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ158
13. (13.)
ZIEMBA Bartosz2009948447063GKTS GiżyckoWMZ152
14. (14.)
KORZUS Julian2010558245726ENERGA KTS ToruńKPM149
15. (15.)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ148
16. (16.)
TOMASZEWSKI Kacper2009278645595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS146
17. (17.)
MARCZAK Cyprian2009729345795KOSZALINIANIN KoszalinZPM143
18. (18.)
KAŁUŻA Tomasz2009278446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS142
19. (19.)
ORSZULAK Kamil200920646823Czechowice-DziedziceŚLS142
20. (20.)
SZARY Piotr200921046674Czechowice-DziedziceŚLS139
21. (21.)
SUŁEK Bartosz2009417148390LKTS LubońWLP138
22. (22.)
TUREK Oliwier200930547057RKS CUKROWNIK ChybieŚLS131
23. (23.)
DUBINIAK Patryk2009445347489UKS RETURN PiasecznoMAZ127
24. (24.)
KACZOROWSKI Leon2009743444990MTS KwidzynPOM126
25. (25.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010743144992MTS KwidzynPOM125
26. (26.)
SUKURENKO Karol2010259250662KTS KołobrzegZPM124
27. (27.)
TURECKI Jakub2011159846010UKS GRYF GdówMŁP124
28. (28.)
MENCEL Tomasz2009409245784OKS OlesnoOPO124
29. (29.)
GOLATA Jan2009841250664PEŁCZ Górki NoteckieLBU123
30. (30.)
FABISIAK Tomasz2009500045760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ121
31. (31.)
MUSIAŁ Sebastian201018649064UMLKS RadomskoŁDZ118
32. (32.)
GRYCUK Szymon2009771750361UKS ATS BiałystokPDL118
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
STANIOWSKI Dawid2010292849203LKS ODRA GłoskaDŚL106
2. (39.)
RUDOLF Wiktor200924147310LUKS ChełmnoKPM112
3. (93.)
KUTA Michał2009586050566LEWART AGS LubartówLLS82
4. (55.)
BABIAK Filip2010935948277FIBER Nowogród Bobrz.LBU99org.
5. (68.)
HORBEJCZUK Oskar2009960750685WITNICZANIN WitnicaLBU93
6. (36.)
KWAPIŚ Adam2009386546989DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ116
7. (33.)
ŁĄCKI Piotr2010725849820KS START Nowy SączMŁP117
8. (45.)
SZRENIAWA-SZTAJNERT Marcel20111084946751MUKS START NadarzynMAZ106
9. (37.)
LEPICH David201185249398LZS ŻywociceOPO115
10. (38.)
KUKLA Karol2009640547592UKS KĘPA DębicaPKR112
11. (206.)
KUŹMA Jakub2009772249015UKS ATS BiałystokPDL32
12. (41.)
MECH Bartosz2009711545408UKS ORLIK GdyniaPOM112
13. (53.)
MALINOWSKI Tobiasz20093545197KS MysławŚLS99
ŚWI
14. (111.)
STEFANOWICZ Oleg2009139049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ76
15. (35.)
WIECZOREK Piotr2009521047380KS POLONIA ŚmigielWLP117
16. (57.)
ZORNIG Jakub2010464849189STS DębnoZPM97
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
KEMPKA Iwo2009190345713DEKORGLASS DziałdowoWMZ117
2. (42.)
MATYSIAK Mikołaj20101084346408MUKS START NadarzynMAZ109
3. (44.)
ZAJĄC Mikołaj200921348424Czechowice-DziedziceŚLS108
4. (47.)
MARCHEWKA Rafał2009160545737UKS GRYF GdówMŁP106
5. (48.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010240748016KS GOTYK ToruńKPM104
6. (52.)
CHABINIAK Radosław2009936145788FIBER Nowogród Bobrz.LBU101
7. (56.)
SIEKIERA Dawid200984551139LZS ŻywociceOPO98
8. (59.)
KEMPKA Krzysztof2010190445714DEKORGLASS DziałdowoWMZ96
9. (62.)
WILIŃSKI Antoni2010227550147LKS OMEGA KleszczówŁDZ95
10. (66.)
JAROS Ksawier2009615749721KS STELLA GnieznoWLP94
11. (73.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009869647033KS AZS UWM OlsztynWMZ91
12. (74.)
SOWA Sebastian2009197646795MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL91
13. (77.)
SZYMIK Jakub2009348045591KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS90
14. (79.)
BALIŃSKI Filip200937249140KS DąbczeWLP89
15. (83.)
PILCH Mikołaj2011159749492UKS GRYF GdówMŁP87
16. (84.)
CZARNOGRECKI Wiktor2011372147255BOCIAN Słońsk-KołczynLBU87
17. (85.)
CIOSMAK Maciej2009470750966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS86
18. (86.)
BOGUSZ Krzysztof2009113046647GOKIS Kąty WrocławskieDŚL86
19. (87.)
KUBOSZEK Miłosz2011731849773KU AZS UE WrocławDŚL85
20. (88.)
DZIKOŃSKI Dominik2010287449434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ85
21. (91.)
KOPANIA Piotr2010936448276FIBER Nowogród Bobrz.LBU85
22. (94.)
SKRZYPCZAK Maciej2009441646412KTS WijewoWLP82
23. (109.)
DANIELEWICZ Jan2010810648092PIONIER KleszczewoWLP77
24. (112.)
KRZYŻANOWSKI Szymon2010373947256BOCIAN Słońsk-KołczynLBU75
25. (117.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010190849765DEKORGLASS DziałdowoWMZ72
26. (137.)
MADEJ Franciszek2011190545710DEKORGLASS DziałdowoWMZ61
27. (138.)
DOMAGAŁA Mateusz2010465546331SIEM. Siemianowice Ś.ŚLS61
28. (139.)
MARDOSZ Maciej201014248742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP61
29. (141.)
KARKOSZKA Jakub2011575949290UKS PIAST OstrzeszówWLP61
30. (161.)
AFRYKAŃSKI Wojciech2011241848013KS GOTYK ToruńKPM52
31. (178.)
WICHLIŃSKI Franciszek200924251102LUKS ChełmnoKPM45
32. (181.)
KULIK Iwo2009949650399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ42
33. (206.)
MRUK Patryk2010971153053MGLKS ODRA OławaDŚL32
34. (206.)
ŻMUDA Leon201074351518ZKS Zielona GóraLBU32
35. (220.)
KOPER Szymon2011846651074TRZYNASTKA SzczecinZPM30
36. (254.)
SINICKI Tytus2011674552406ZKS Zielona GóraLBU25
37. (266.)
SKAŁECKI Szymon2010520249411KS POLONIA ŚmigielWLP23
38. (301.)
CIBOROWSKI Szymon2010640251279UKS KĘPA DębicaPKR19
39. (305.)
SKRZYPCZAK Robert2010441749383KTS WijewoWLP18
40. (321.)
BUGANIK Marcel201074851523ZKS Zielona GóraLBU17
41. ( - .)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012190649763DEKORGLASS DziałdowoWMZ0
42. ( - .)
WALASEK Michał2012191249769DEKORGLASS DziałdowoWMZ0
43. ( - .)
WAWRUSZCZAK Łukasz20091071349487WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU0
44. ( - .)
BŁASZCZYK Maciej201075051525ZKS Zielona GóraLBU0
45. ( - .)
CIECHANOWICZ Wiktor201075451529ZKS Zielona GóraLBU0