Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim zapraszają na 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 19-21 lutego 2021 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 16 lutego 2021 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Krystian KILAR
Obsługa komputerowa: Rafał WERESZCZAKA

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – eliminacje
Mężczyźni – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 1. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na kobiety i mężczyzn.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Seniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KRZYSIEK Paulina1996657317206MUKS START NadarzynMAZ626
2. (3.)
WĘGRZYN Anna200191931740KU AZS UE WrocławDŚL529
3. (6.)
WĘGRZYN Katarzyna200192031741KU AZS UE WrocławDŚL462
4. (7.)
WRÓBEL Wiktoria200686835280MRKS GdańskPOM424
5. (9.)
NOWACKA Paulina1994249712095LKTS LubońWLP397
6. (10.)
SZYMCZAK Julia200092132145KU AZS UE WrocławDŚL396
7. (11.)
SIKORSKA Magdalena19869074875SKTS SochaczewMAZ396
8. (12.)
ŚLĄZAK Julia1999835925077KTS TarnobrzegPKR385
9. (13.)
ZAKRZEWSKA Agata2000836034678KTS TarnobrzegPKR383
10. (14.)
WOŁOWIEC Dominika1997657420144MUKS START NadarzynMAZ382
11. (15.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993657517071MUKS START NadarzynMAZ366
12. (16.)
BARTOSZEK Julia200158033835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS353
13. (18.)
MICHALAK Aleksandra2001356032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ324rank.
14. (19.)
GALUS Katarzyna1998435625367POLITECHNIKA RzeszówPKR312rank.
15. (20.)
KOZIOŁ Sandra2000225033801CHROBRY MiędzyzdrojeZPM305rank.
16. (21.)
JANIK Angelika200061728011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS305rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
FURMAN Julia200592341985KU AZS UE WrocławDŚL245
2. (236.)
SIVAKOVA Katsiaryna1985736633228KS GOTYK ToruńKPM116
3. (120.)
LIPSKA Anna200275341926LEWART AGS LubartówLLS171
4. (49.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200223038813ZKS Zielona GóraLBU207
5. (40.)
HOLAK Marta2004735037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ228
6. (31.)
SZTWIERTNIA Ilona2004687938419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP266
7. (37.)
LIS Martyna2002569333288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ231
8. (56.)
WÓJCIK Julia2000466229060VICTORIA ChróściceOPO200
9. (32.)
WIELGOS Zuzanna2005439838307POLITECHNIKA RzeszówPKR260
10. (24.)
DYSZKIEWICZ Gabriela20001035933614UKS ATS BiałystokPDL289
11. (89.)
KĘDZIOR Daria199789224706MRKS GdańskPOM183
12. (29.)
ZAŁOMSKA Roksana1991727312597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS275woj.
13. (48.)
KSEL Joanna1993470818195UKS ORLĘTA BilczaŚWI210
14. (22.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ289woj.
15. (25.)
KIJOK Emilia1981257912462KS STELLA GnieznoWLP289
16. (131.)
DOMAŃSKA Agata1999281031287LUKS FALA TrzebiatówZPM166
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (27.)
GRYKO Kamila2002665735799UKS DOJLIDY BiałystokPDL282
2. (30.)
BRZYSKA Anna2005723940106PKS KOLPING JarosławPKR274
3. (33.)
RAKOWSKA Karolina2002289535457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS250
4. (36.)
FRANASZCZUK Klaudia2002288433137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS232
5. (38.)
SZYMCZYK Natalia2003291636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS231
6. (41.)
CZUBAKOWSKA Julia2004777840516MUKS START NadarzynMAZ228
7. (42.)
ŁEBEK Alicja1999224730666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM228
8. (43.)
OSIŃSKA Katarzyna199447721858ENERGA KTS ToruńKPM228
9. (45.)
JACKOWSKA Julia2001665932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL218
10. (47.)
JARKOWSKA Aleksandra200348439201ENERGA KTS ToruńKPM210
11. (50.)
BRZĘCZEK Eliza2000731031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ205
12. (54.)
PŁOTKA Magda2001321633947KTSK GOSRIT LuzinoPOM201
13. (59.)
PASZEK Agata200159227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS198
14. (61.)
GÓRSKA Michalina2003666938302UKS DOJLIDY BiałystokPDL197
15. (63.)
FRONTCZAK Magda2004734841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ197
16. (65.)
WRZOSEK Wiktoria2004731134104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ196
17. (66.)
TOMECKA Julia2002289929896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS195
18. (68.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ195
19. (69.)
KOWALCZYK Zuzanna2003618735865KS GORCE Nowy TargMŁP194
20. (70.)
GIERACH Katarzyna2000730929270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ192
21. (74.)
LICBARSKA Adrianna200487143081MRKS GdańskPOM188
22. (75.)
JARECKA Malwina200692738777KU AZS UE WrocławDŚL188
23. (80.)
PŁOTKA Katarzyna2000321533946KTSK GOSRIT LuzinoPOM187
24. (81.)
GAWORSKA Zuzanna200392236872KU AZS UE WrocławDŚL187
25. (83.)
MADEJ Zuzanna2004425345708OTSK OstródaWMZ186
26. (84.)
ZAJĄC Anna2002686541129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP184
27. (86.)
KRAKOWIAK Ewa2005385136512GKTS GdańskPOM184
28. (90.)
GILEWSKA Dominika2002344635868KTS GliwiceŚLS183
29. (93.)
DASZYKOWSKA Beata2000457529425TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ182
30. (95.)
PAWELEC Zuzanna2006353742929WARMIA Lidzbark Warm.WMZ179
31. (99.)
WIĄCEK Amelia2003291734852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS178
32. (101.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU177
33. (102.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP177
34. (112.)
SZABAT Patrycja2001301936704KTS GliwiceŚLS173
35. (121.)
KUBIAK Anna200460836958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS170
36. (122.)
JĘDRZEJEWSKA Anna1996754825865KS GOTYK ToruńKPM170
37. (126.)
SYRDA Zuzanna2006687844288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP168
38. (128.)
PAWŁOWSKA Maja2004778341848MUKS START NadarzynMAZ168
39. (129.)
STACHECKA Paulina1998730827151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ168
40. (135.)
KLUSZEWSKA Milena2002289035679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS165
41. (136.)
KROPIEWNICKA Mariola19891055552219LUPUS KABATY WarszawaMAZ165
42. (141.)
GAJEWSKA Natalia2003687038984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP162
43. (145.)
KRYSIŃSKA Paula200592444601KU AZS UE WrocławDŚL160
44. (148.)
BOREK Zuzanna2006666841023UKS DOJLIDY BiałystokPDL160
45. (152.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002569738866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ159
46. (154.)
WĄTOR Oliwia2006688043233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP158
47. (155.)
RAZAKOWSKA Estera2002289639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS158
48. (157.)
RĘKAS Julia2001738147236KS GOTYK ToruńKPM158
49. (161.)
TEODORCZUK Kinga2005778642797MUKS START NadarzynMAZ156
50. (170.)
FIRSZT Alicja2004588440518NADWIŚLANIN PłockMAZ151
51. (171.)
GĄSIOR Natalia2004344933134KTS GliwiceŚLS151
52. (175.)
GÓRSKA Aleksandra2000456840340UKS ENERGIA SiewierzŚLS150
53. (177.)
KILISZEK Kamila2005687240075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP149
54. (182.)
HOŁDA Karolina2007688145377KS BRONOWIANKA KrakówMŁP148
55. (188.)
BRUZDA Julia2005686844860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP143
56. (194.)
TERESZKIEWICZ Monika20011036145148UKS ATS BiałystokPDL142
57. (197.)
WYROBEK Sabina199259626329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS141
58. (211.)
ZGIERSKA Aleksandra200777246500LEWART AGS LubartówLLS132
59. (220.)
LIPSKA Agata200576440966LEWART AGS LubartówLLS123
60. (223.)
LALAK Karolina1998189924638AUKS TREFL ZamośćLLS120
61. (231.)
GAWLICZEK Marta200282049676GUKS LIDER GaszowiceŚLS118
62. (235.)
ŁAKOMA Maja2009358846234HEKSA Niedrzwica DużaLLS117
63. (240.)
SKUBA Emilia20051015842326POLITECHNIKA RzeszówPKR114
64. (250.)
WYSTYRK Marcelina2002315449675KS NAPRZÓD BorucinŚLS103
65. (276.)
DURALAK Daria2004779542432MUKS START NadarzynMAZ81
66. (287.)
MADEJ Zofia2007425245709OTSK OstródaWMZ73
67. (293.)
SERAFIN Wiktoria2005719943148IKTS BROŃ RadomMAZ72
68. (314.)
RAKOWSKA Magdalena2005291539226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS65
69. (327.)
FALARZ Kinga1997288325069SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS62
70. (347.)
KULNIS Marharyta2002569854779SRS ŁomnaMAZ53
71. (365.)
MARUSZAK Emilia2006155839462KS GOTYK ToruńKPM47
72. (380.)
FILICZAK Ewa2001251937551KS MYSŁAW MysłowiceŚLS40
73. ( - .)
PASZEK Patrycja199559325851JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS0
74. ( - .)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186849419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
75. ( - .)
WŁODARCZYK Zofia20061023847474STS REBEL ŁaskarzewMAZ0
76. ( - .)
ZATYKA Magdalena20081023545937STS REBEL ŁaskarzewMAZ0
77. ( - .)
PAZIEWSKA Natalia20081023647472STS REBEL ŁaskarzewMAZ0
78. ( - .)
WIĘCKOWSKA Julia20021036435147UKS ATS BiałystokPDL0
Seniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FLORAS Robert1992204111070TTS POLONIA BytomŚLS558
2. (2.)
LEWANDOWSKI Tomasz198543601428POLITECHNIKA RzeszówPKR533
3. (3.)
KULPA Konrad199447422944ENERGA KTS ToruńKPM529
4. (5.)
MALICKI Szymon19886904216KS AZS AWFIS GdańskPOM462
5. (6.)
GRELA Artur200020232881KS GWIAZDA BydgoszczKPM459
6. (7.)
CHOJNOWSKI Patryk19906815460KS AZS AWFIS GdańskPOM442
7. (10.)
KOTOWSKI Tomasz199847321000ENERGA KTS ToruńKPM396
8. (11.)
GOLLA Marco1998726743279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM385
9. (12.)
CHODORSKI Piotr199143559732POLITECHNIKA RzeszówPKR383
10. (13.)
KRZYŻANOWSKI Michał198617205220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM383
11. (14.)
WOŚ Alan1984954582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM383
12. (15.)
NALEPA Kamil199922625737ZKS Zielona GóraLBU366
13. (16.)
BAŃKOSZ Michał19951050418932KU AZS UE WrocławDŚL353
14. (17.)
TOMICKI Jarosław19803021286KTS GliwiceŚLS353rank.
15. (18.)
DOSZ Adam199689623068LKS POGOŃ LęborkPOM347rank.
16. (19.)
SZYMAŃSKI Filip198320501818TTS POLONIA BytomŚLS324rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (71.)
ŁUCZYK Maciej199798721298KTS WolbromekDŚL189
2. (41.)
ZANDECKI Jan2001726830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM234
3. (63.)
LITWINIUK Marcin1990190012461AUKS TREFL ZamośćLLS200
4. (24.)
DOSZ Sławomir199872826701GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU288
5. (65.)
POLAŃSKI Jakub1998730327152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ197
6. (35.)
LIS Daniel199957331991UKS OlesnoMŁP246
7. (20.)
WITKOWSKI Antoni1994546610126KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ305
8. (49.)
GALAS Michał1995142418980LZS KujakowiceOPO215
9. (59.)
KOLASA Szymon2003438738394POLITECHNIKA RzeszówPKR203
10. (62.)
MICHALSKI Piotr2003667536881UKS DOJLIDY BiałystokPDL200
11. (22.)
WIĘCEK Adrian19951059523844niestow. woj. POMPOM289
12. (21.)
BIAŁEK Artur1992278514899BISTS Bielsko-BiałaŚLS305woj.
13. (26.)
KREFT Damian1996221600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI286
14. (28.)
KUROWSKI Kamil199630921230DEKORGLASS DziałdowoWMZ266
15. (40.)
MURAWSKI Michał1995853923836RLKTS OCHMAN RaszkówWLP236
16. (53.)
WOSKOWICZ Marcin1994172415894DARZ BÓR KarnieszewiceZPM206
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
WALASZEK Przemysław200048230084ENERGA KTS ToruńKPM289
2. (25.)
FELKEL Grzegorz1998300627829KTS GliwiceŚLS288
3. (27.)
KUSIŃSKI Marcin19712783423BISTS Bielsko-BiałaŚLS279
4. (29.)
PEREK Jakub198651883ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI265
5. (31.)
ZDZIENICKI Kamil198721664664GMKS STRZELEC FrysztakPKR260
6. (32.)
WITKOWSKI Jakub2001265431250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ257
7. (33.)
SAŁACIŃSKI Przemysław1992569519724BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ250
8. (36.)
UFNAL Mateusz199721037254KS GWIAZDA BydgoszczKPM245
9. (38.)
DANIEL Artur1982682306KS AZS AWFIS GdańskPOM240
10. (42.)
BĄK Daniel198812080ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI233
11. (44.)
WĘDERLICH Damian199848321076ENERGA KTS ToruńKPM226
12. (45.)
WACHOWIAK Łukasz200023629774ZKS Zielona GóraLBU226
13. (46.)
MISZTAL Igor199772927154GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU225
14. (47.)
SAGAN Jakub1982755311LEWART AGS LubartówLLS217
15. (50.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002265134280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ212
16. (54.)
ZAŁUSKI Jakub1997142823852LZS KujakowiceOPO205
17. (55.)
PETAŚ Kacper2000265031599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ205
18. (60.)
LEMIESZKA Artur2003367438049Kuźnica ŻelichowskaWLP202
19. (67.)
MISZKURKA Jakub2001719231321IKTS BROŃ RadomMAZ196
20. (69.)
MAŁACHOWSKI Michał200248834137ENERGA KTS ToruńKPM195
21. (70.)
PODSIADŁO Maciej198930409705KS POLONIA KielceŚWI191
22. (72.)
SZULC Krzysztof2002734544818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ188
23. (75.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200526935399ZKS Zielona GóraLBU187
24. (76.)
JARKOWSKI Marcin19756660894UKS DOJLIDY BiałystokPDL186
25. (78.)
DUDZICZ Adam200193934855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM186
26. (79.)
CHŁODNICKI Piotr200221536314ZKS Zielona GóraLBU186
27. (81.)
STECYSZYN Jakub2003205834803TTS POLONIA BytomŚLS186
28. (85.)
RYBAK Damian1995730621928DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ183
29. (87.)
GŁUSZEK Wojciech1996142529056LZS KujakowiceOPO182
30. (88.)
STASZCZYK Konrad200420842948KS GWIAZDA BydgoszczKPM181
31. (89.)
JANKOWSKI Jakub2002513133968KS POLONIA ŚmigielWLP181
32. (92.)
TOMASZUK Tomasz199769321229KS AZS AWFIS GdańskPOM179
33. (93.)
GIERACH Jakub1999730427149DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ179
34. (96.)
FURMAN Andrzej1969824799ULKS CiechówDŚL179
35. (98.)
ŚWIERCZEK Damian198985946083KS LIMA PruszkówMAZ178
36. (100.)
SZYMANEK Bartłomiej199348020599ENERGA KTS ToruńKPM177
37. (106.)
WERNER Jakub20006928538KS DąbczeWLP175
38. (110.)
MASTERNAK Jan1996303838366KS POLONIA KielceŚWI174
39. (117.)
OLEJNIK Mikołaj200341339270VISONEX WierzbięcinZPM171
40. (124.)
KUŹMICZ Jakub2000264936419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ169
41. (126.)
CZERNECKI Robert2003501837817GKTS WiązownaMAZ169
42. (131.)
SELERSKI Mateusz1996490734260TĘCZA Budki PiaseckieMAZ167
43. (132.)
BIELECKI Patryk200431940979DEKORGLASS DziałdowoWMZ166
44. (135.)
KRZYWNIAK Jakub200222237359ZKS Zielona GóraLBU165
45. (138.)
CZERWIŃSKI Bartosz200146732657ENERGA KTS ToruńKPM164
46. (139.)
MATKOWSKI Jakub200383938775ULKS CiechówDŚL164
47. (141.)
MARCINIAK Szymon200122536493ZKS Zielona GóraLBU164
48. (142.)
PAWELEC Filip1999356138505WARMIA Lidzbark Warm.WMZ164
49. (151.)
KLESZCZ Krzesimir1995142629709LZS KujakowiceOPO161
50. (152.)
POŁOSZCZAŃSKI Dawid1998223632271LZS KujakowiceOPO161
51. (158.)
KORCZAK Damian2003439038245POLITECHNIKA RzeszówPKR160
52. (159.)
BARBACHOWSKI Jacek1998693529771MUKS GąbinMAZ160
53. (162.)
ALOT Maksymilian200486637765MRKS GdańskPOM159
54. (174.)
KUDŁO Konrad199175213607LEWART AGS LubartówLLS154
55. (181.)
LEWANDOWSKI Patryk200332844643DEKORGLASS DziałdowoWMZ150
56. (186.)
WASIAK Damian1997546327979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ150
57. (190.)
LEBRECHT Bartosz1996567818307IKRTS JózefówMAZ149
58. (192.)
ZALEWSKI Mateusz200526740234ZKS Zielona GóraLBU148
59. (193.)
PYŚK Patryk2003334336050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ148
60. (199.)
KĘDZIERSKI Piotr19843036701KS POLONIA KielceŚWI145
61. (209.)
FORMELA Rafał200788344598MRKS GdańskPOM141
62. (211.)
GAŁECKI Paweł1989598944218BUDOWLANI Góra Kalw.MAZ141
63. (215.)
DURAK Kamil198741815748LKS PogórzeŚLS140
64. (224.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000369329675GUKS ORZEŁ SiedlinMAZ138
65. (231.)
CHOJNACKI Jakub1999611734556UKS VICTORIA PłockMAZ136
66. (243.)
RUTKOWSKI Mateusz200433838442DEKORGLASS DziałdowoWMZ131
67. (247.)
KUBIC Marcin1996355729497WARMIA Lidzbark Warm.WMZ131
68. (262.)
BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ127
69. (266.)
MACIĄG Dominik2003358943003HEKSA Niedrzwica DużaLLS126
70. (267.)
MALECHA Maciej2001142737670LZS KujakowiceOPO125
71. (268.)
GALUS Mateusz2001626229861LUKS SkrzyszówMŁP125
72. (270.)
NALEŻYTY Jan2004537437382UKS RETURN PiasecznoMAZ125
73. (272.)
DZIUBA Patryk2003437637169POLITECHNIKA RzeszówPKR125
74. (276.)
CHILICKI Dawid2006352844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ124
75. (278.)
ZWIERZ Przemysław1996730522718DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ123
76. (292.)
WALENCKI Wojciech1993513921818KS POLONIA ŚmigielWLP119
77. (302.)
STĘPIŃSKI Piotr1996546125512KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ116
78. (309.)
KLECZKOWSKI Kamil1994545213824KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ115
79. (318.)
MICHNA Dawid200548937746ENERGA KTS ToruńKPM113
80. (320.)
PIECH Paweł1995289428843SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS113
81. (331.)
RUSZCZYŃSKI Krzysztof1981482847363MACOVIA Maków Mazow.MAZ108
82. (349.)
GROMEK Artur2007353140924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ106
83. (352.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003302443410KTS GliwiceŚLS105
84. (357.)
MATYJEK Karol2004780340042MUKS START NadarzynMAZ103
85. (363.)
SELERSKI Damian1994490534259TĘCZA Budki PiaseckieMAZ103
86. (370.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004291242962SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS99
87. (371.)
CYMERMAN Mateusz2005185940241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ99
88. (391.)
KLEPKO Jan2000545337813KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ95
89. (410.)
BUCHALSKI Antoni2004185743133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ88
90. (418.)
MITAS Jacek2005568542830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ86
91. (420.)
ADAMIAK Jan2004185537815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ86
92. (435.)
REDZIMSKI Miłosz2006334442104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ85
93. (452.)
PIOTROWSKI Paweł1996167318798UKS PIAST OstrzeszówWLP81
94. (474.)
KWAPIŚ Kuba2003266831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ77
95. (478.)
KŁOSIŃSKI Adam1996489834145TĘCZA Budki PiaseckieMAZ77
96. (494.)
MICHALSKI Emil2002395949156ZKS Zielona GóraLBU72
97. (522.)
WANDACHOWICZ Michał2006668137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL69
98. (532.)
PIECOWSKI Mirosław197531522715KS NAPRZÓD BorucinŚLS65
99. (584.)
OCIPKA Dominik1997571247706SRS ŁomnaMAZ60
100. (604.)
MUSIAŁ Sebastian2000693331276MUKS GąbinMAZ57
101. (669.)
SMOTER Adam2008628547911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ44
102. (677.)
SZURLEJ Kacper200749141406ENERGA KTS ToruńKPM43
103. (684.)
SŁOMKA Artur2005359043207HEKSA Niedrzwica DużaLLS42
104. (687.)
OCIPKA Kamil1986571347705SRS ŁomnaMAZ42
105. (688.)
OSTACHOWSKI Piotr2003345030933KTS GliwiceŚLS42
106. (693.)
GAWLAS Michał2005334238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ40
107. (700.)
BARTUSIK Marek1992288010628SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS40
108. (750.)
MASSALSKI Borys2006537044050UKS RETURN PiasecznoMAZ34
109. (755.)
BURAKOWSKI Mateusz2005536346049UKS RETURN PiasecznoMAZ34
110. (804.)
WARPAS Jakub1993779925974MUKS START NadarzynMAZ25
111. (846.)
PIECOWSKI Miłosz2006315741497KS NAPRZÓD BorucinŚLS24
112. (911.)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ17
113. (961.)
DRACZKA Daniel1993544815615KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ17
114. (1013.)
JAR Maciej1996570524866SRS ŁomnaMAZ14
115. (1015.)
SZYMAŃSKI Damian1990546220550KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ14
116. (1015.)
PŁÓCIENNIK Marek198822359387LZS KujakowiceOPO14
117. (1060.)
BALAK Marian1970858611552KS LIMA PruszkówMAZ14
118. ( - .)
STĄPOREK Adam2003568742105BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
119. ( - .)
STĄPOREK Krzysztof2006568843493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
120. ( - .)
DUBNIAK Tomasz1993567720948IKRTS JózefówMAZ0
121. ( - .)
OLEK Jan1992719315610IKTS BROŃ RadomMAZ0
122. ( - .)
FERENC Piotr199668327596KS AZS AWFIS GdańskPOM0
123. ( - .)
WOJNARSKI Robert197369465101MUKS GąbinMAZ0
124. ( - .)
WAWRZYNIAK Andrzej198069451716MUKS GąbinMAZ0
125. ( - .)
BUŁA Michał1985693830501MUKS GąbinMAZ0
126. ( - .)
KASZUBA Mateusz19921179916110SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
127. ( - .)
REGULSKI Mariusz1969571736630SRS ŁomnaMAZ0
128. ( - .)
ZOFCZAK Nikodem2003489736007TĘCZA Budki PiaseckieMAZ0
129. ( - .)
KOWALCZYK Michał2001490336008TĘCZA Budki PiaseckieMAZ0
130. ( - .)
KULCZYCKI Alan2006667433602UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
131. ( - .)
FOLWARSKI Jakub19961221224073niestow. woj. MAZMAZ0