Polski Związek Tenisa Stołowego, Dolnośląski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, MKS „Rokita” Brzeg Dolny, LKS „Odra” Głoska, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym oraz Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali imienia Andrzeja Grubby.

Galeria zdjęć

Niedziela (2)
Niedziela (1)
Sobota
Piątek

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Marian ŻAK
Zastępca sędziego głównego: Marek PLEWA
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 listopada 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek po 1. GPP
Ranking młodzików po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU130
2. (2.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ121
3. (3.)
ULATOWSKA Anna2009437841481WOLAVIA WołówDŚL105
4. (4.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010467645181MKS SKAWA WadowiceMŁP105
5. (5.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS EMDEK BydgoszczKPM91
6. (6.)
TWARDAWA Emilia200934546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS91
7. (7.)
LECH Maja200934947457MKS Czechowice-DziedziceŚLS91
8. (8.)
KOWALSKA Julia2009443649781DEKORGLASS DziałdowoWMZ91
9. (9.)
ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS79
10. (10.)
RUCIŃSKA Lena2010484049530WEL Lidzbark WelskiWMZ79
11. (11.)
SERAFIN Antonina2009287048730ŻACZEK FajsławiceLLS79
12. (12.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM79
13. (13.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM76
14. (14.)
BARTOSZKO Natalia201099349897KU AZS UE WrocławDŚL76org.
15. (15.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010419446796ROKITA Brzeg DolnyDŚL76
16. (16.)
DOŁŻYCKA Lena2009843852201KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR76
17. (17.)
MAKAR Aleksandra2010776650586MLKS NURT PrzemyślPKR69
18. (18.)
KUSIŃSKA Blanka2009450247809MUKS START NadarzynMAZ69
19. (20.)
KIERSNOWSKA Natalia2010183849851TS ÓSEMKA BiałystokPDL69
20. (21.)
ROGULSKA Julia2010290352477LUKS ChełmnoKPM69
21. (22.)
JAKUBCZYK Weronika200991648741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP69
22. (23.)
RATAJCZYK Nikola2009769447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS69
23. (24.)
ZAWIŚLAK Lena2010399547158LKS OMEGA KleszczówŁDZ69
24. (25.)
STOSIO Martyna201016850157GKTS GdańskPOM66
25. (26.)
STEFANIAK Amelia2009404444988MTS KwidzynPOM66
26. (27.)
ADAMCZYK Natasza2010310049680LKTS LubońWLP66
27. (28.)
BYRTEK Emilia200935049535MKS Czechowice-DziedziceŚLS66
28. (29.)
PILARSKA Weronika2009585947994LUKS KUSY LaskowiceKPM66
29. (30.)
BĄK Klaudia201013647058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS66
30. (31.)
RATAJCZYK Aleksandra2010769147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS66
31. (33.)
LASKOWSKA Emilka2009798145931CIA ŁaskarzewMAZ60rank.
32. (34.)
ZUBRYCKI Olga20091144349850niestow. woj. PDLPDL60rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL57
2. (101.)
KOWALSKA Lena2009202256240UKS LIDER MiliczDŚL40
3. (88.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010279648455BOSIR ULKS BarcinKPM42
4. (51.)
KARCZMARZ Maria2009247249463LEWART AGS LubartówLLS53
5. (63.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU50
6. (76.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ44
7. (39.)
HABA Klaudia2010327951951MKS TARNOVIA TarnówMŁP60
8. (39.)
WIENCEK Wiktoria2009363949700UKS RETURN PiasecznoMAZ60woj.
9. (61.)
BONK Anna2010517551715KTS MOKSIR ZawadzkieOPO50
10. (77.)
KOBOSZ Łucja2011616553185POLITECHNIKA RzeszówPKR44
11. (55.)
GODLEWSKA Karolina2009183148856TS ÓSEMKA BiałystokPDL53woj.
12. ( - .)
MAJKOWSKA Andżelika2009608549223UKS JUVENIA PółcznoPOM0
13. (41.)
PIETRASZKO Małgorzata2009147945767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS57
ŚWI
14. (52.)
KRYNICKA Alicja2009123244843LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ53
15. (42.)
ŻACZEK Kalina2009373647542UKS OPTIMUM LubaszWLP57
16. (70.)
CHODYNIECKA Judyta2010321450808UKS ZALEW StepnicaZPM47woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
CHRĄCHOL Marika2010419546643ROKITA Brzeg DolnyDŚL60
2. (36.)
KRAMEK Amelia2010800846947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR60
3. (37.)
PUŁECKA Gabriela2010419748882ROKITA Brzeg DolnyDŚL60
4. (38.)
ROGALA Anna2010617150715POLITECHNIKA RzeszówPKR60
5. (44.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS NOWA ERA ToruńKPM57
6. (45.)
CICHA Martyna2009337050159NADWIŚLANIN PłockMAZ57
7. (46.)
BUGAŁA Ewa201029748875SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS57
8. (47.)
HABA Oliwia2010328051949MKS TARNOVIA TarnówMŁP57
9. (50.)
ROGOWICZ Natalia2009332146685UKS ENERGIA SiewierzŚLS53
10. (54.)
KNAPIK Marta2009538447252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM53
11. (56.)
SMOLAREK Lena2010419850881ROKITA Brzeg DolnyDŚL53
12. (62.)
KONSTANTYN Kaja200996349837KS BRONOWIANKA KrakówMŁP50
13. (64.)
GAJEWCZYK Magdalena2010123149433LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ50
14. (65.)
ZARZYCKA Maja2009762452584LUPUS KABATY WarszawaMAZ50
15. (68.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS TARNOVIA TarnówMŁP47
16. (74.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS RETURN PiasecznoMAZ47
17. (82.)
MIERZWIAK Aleksandra2011887551143FIBER Nowogród Bobrz.LBU44
18. (84.)
SPŁAWSKA Lena2011120152821ORZEŁ Wysocko WielkieWLP44
19. (89.)
ROMANOWSKA Lena2010313548721KS OGNIWO ChełmLLS42
20. (93.)
PLESIAK Lena2010678451672MKS TS WARTA ObornikiWLP42
21. (96.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS ENERGIA SiewierzŚLS42
22. (102.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS POLONIA ŚmigielWLP40
23. (103.)
MARCINKIEWICZ Laura2010887451142FIBER Nowogród Bobrz.LBU40
24. (107.)
ŻYCZYŃSKA Zuzanna2009801845108GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR40
25. (113.)
WOJTYŁA Maja2010438149144WOLAVIA WołówDŚL39
26. (116.)
KARKOSZKA Jagoda2009255245355UKS PIAST OstrzeszówWLP39
27. (125.)
LUCH Karolina201048251516ZKS Zielona GóraLBU39
28. (130.)
NOWICKA Patrycja2009337347254NADWIŚLANIN PłockMAZ38
29. (133.)
REGULSKA Maja2009361050722KS SPÓJNIA WarszawaMAZ38
30. (134.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823ORZEŁ Wysocko WielkieWLP38
31. (136.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM38
32. (150.)
WITKOWSKA Alicja200967049538TKS GRANIT StrzelinDŚL36
33. (151.)
NOWAK Zofia2010538748754KRAJNA Sępólno Kraj.KPM36
34. (153.)
GAJ Julia201091448746UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP36
35. (155.)
KUCHARSKA Amelia2009119552816ORZEŁ Wysocko WielkieWLP36
36. (159.)
ILCEWICZ Wiktoria2011538152097KRAJNA Sępólno Kraj.KPM35
37. (165.)
ZALEWSKA Julia201167353787TKS GRANIT StrzelinDŚL34
38. (188.)
WSZOŁEK Weronika2010233147160SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS33
39. (196.)
TOMERA Lena2009488551474ORLĘTA KrosnowiceDŚL32
40. (208.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819ORZEŁ Wysocko WielkieWLP29
41. (209.)
MICHALSKA Judyta2011488354237ORLĘTA KrosnowiceDŚL29
42. (210.)
DYK Gabriela2012677955215MKS TS WARTA ObornikiWLP29
43. (216.)
WROTNIAK Julia2010618047610POLITECHNIKA RzeszówPKR28
44. (225.)
TOMALA Hanna2010547650731STS REBEL ŁaskarzewMAZ28
45. (238.)
BEDNARCZYK Julia2013336358454SOKÓŁ JerzmanowaDŚL27
46. ( - .)
CISZEWSKA Judyta2009487852734ORLĘTA KrosnowiceDŚL0
47. ( - .)
STRZELCZAK Agata2010154548243TAJFUN Ostrów Wielk.WLP0
48. ( - .)
SZAFRAŃSKA Kinga2009850249698UKS RETURN PiasecznoMAZ0
49. ( - .)
SKAWIŃSKA Liwia2010943744853WOLAVIA WołówDŚL0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU130
2. (2.)
PAKUŁA Aleks200923947314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ121
3. (3.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM105
4. (4.)
SZARY Piotr200934446674MKS Czechowice-DziedziceŚLS105
5. (5.)
FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS KOLPING JarosławPKR91
6. (6.)
MRUGAŁA Jan2010243447455KS GORCE Nowy TargMŁP91
7. (7.)
GAWLAS Mateusz200933445186MKS Czechowice-DziedziceŚLS91
8. (8.)
STEFANOWICZ Oleg2009421649831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ91
9. (9.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269ENERGA KTS ToruńKPM79
10. (10.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363TS ÓSEMKA BiałystokPDL79
11. (11.)
DOBOSZ Jakub201022945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ79
12. (12.)
SZYMIK Jakub2009325245591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS79
13. (13.)
WNĘK Krzysztof200967144388TKS GRANIT StrzelinDŚL76
14. (14.)
FABISIAK Tomasz200923045760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ76
15. (15.)
KAŁUŻA Tomasz2009324846333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS76
16. (16.)
TOMASZEWSKI Kacper2009325345595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS76
17. (17.)
KORZUS Julian2010143345726KS NOWA ERA ToruńKPM69
18. (18.)
MARCZAK Cyprian2009214845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM69
19. (19.)
PAJORSKI Mateusz200963549071UKS GRYF GdówMŁP69
20. (20.)
KALINOWSKI Przemysław2009312947029KS OGNIWO ChełmLLS69
21. (21.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010467752109MKS SKAWA WadowiceMŁP69
22. (22.)
GULAN Feliks2009362353927UKS RETURN PiasecznoMAZ69
23. (23.)
DUBINIAK Patryk2009362247489UKS RETURN PiasecznoMAZ69
24. (24.)
ŁĄCKI Piotr201021449820ENERGA KTS ToruńKPM69
25. (25.)
BURAKOWSKI Konrad2009361946630UKS RETURN PiasecznoMAZ66
26. (26.)
SUKURENKO Karol201076050662KTS KołobrzegZPM66
27. (27.)
ZAJĄC Mikołaj200934648424MKS Czechowice-DziedziceŚLS66
28. (28.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS GOTYK ToruńKPM66
29. (29.)
ZIEMBA Bartosz2009770547063GKTS GiżyckoWMZ66
30. (30.)
CIOSMAK Maciej2009510450966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS66
31. (31.)
KULIK Iwo200923550399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ66
32. (32.)
ORSZULAK Kamil200934046823MKS Czechowice-DziedziceŚLS66
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (53.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL53org.
2. (59.)
STANIOWSKI Dawid2010693849203LKS ODRA GłoskaDŚL0
3. (35.)
RUDOLF Wiktor2009290547310LUKS ChełmnoKPM60
4. (51.)
SZCZUROWSKI Adam2009327156744KS OGNIWO ChełmLLS53
5. (41.)
BŁASZCZYK Maciej201047051525ZKS Zielona GóraLBU57
6. (50.)
MUSIAŁ Sebastian20105149064UMLKS RadomskoŁDZ53
7. (42.)
TURECKI Jakub201163946010UKS GRYF GdówMŁP57
8. (43.)
BURAKOWSKI Patryk2009362146631UKS RETURN PiasecznoMAZ57
9. (38.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO60
10. (54.)
DĘBSKI Gracjan2010775752137MLKS NURT PrzemyślPKR53
11. (52.)
KUŹMA Jakub2009184049015TS ÓSEMKA BiałystokPDL53
12. (65.)
KACZOROWSKI Leon2009403944990MTS KwidzynPOM50
13. (49.)
TUREK Oliwier2009325447057UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS53
ŚWI
14. (48.)
DZIKOŃSKI Dominik2010123049434LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ57
15. (68.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233WICHER Lisiec WielkiWLP47
16. ( - .)
ZORNIG Jakub2010942449189STS DębnoZPM0
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
GRYCUK Szymon2009183250361TS ÓSEMKA BiałystokPDL60
2. (37.)
STACHOWIAK Kajetan2009595348873KS AZS UWM OlsztynWMZ60
3. (39.)
BRYK Alan201050653935ZKS Zielona GóraLBU60
4. (44.)
MOSIEJ Piotr2009184353965TS ÓSEMKA BiałystokPDL57
5. (45.)
WICHLIŃSKI Franciszek2009290851102LUKS ChełmnoKPM57
6. (46.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS57
7. (47.)
CIECIURA Kacper20094354143UMLKS RadomskoŁDZ57
8. (55.)
PILCH Mikołaj2011175549492SIEMACHA KrakówMŁP53
9. (56.)
CZYSZCZOŃ Robert2009241549716KS GORCE Nowy TargMŁP53
10. (60.)
KUKLA Karol2009638347592UKS KĘPA DębicaPKR50
11. (64.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ50
12. (67.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS SOKOLIK NiemodlinOPO47
13. (70.)
KUCHARSKI Franciszek2009370054456UKS LIDER MiliczDŚL47
14. (71.)
WILIŃSKI Antoni2010399450147LKS OMEGA KleszczówŁDZ47
15. (79.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS LublinLLS44
16. (81.)
MATKOWSKI Piotr2011839352635PIONIER KleszczewoWLP44
17. (84.)
WIECZOREK Piotr2009632647380KS POLONIA ŚmigielWLP42
18. (85.)
SIEKIERA Dawid2009568651139LZS ŻywociceOPO42
19. (86.)
GACEK Maksymilian201033351258MKS Czechowice-DziedziceŚLS42
20. (87.)
ŻMUDA Leon201049551518ZKS Zielona GóraLBU42
21. (88.)
BOGUSZ Krzysztof2009635446647GOKIS Kąty WrocławskieDŚL42
22. (90.)
LUNKOWSKI Adrian2010876450832UKS ORLIK GdyniaPOM42
23. (93.)
GLANERT Olaf201257555060OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM42
24. (98.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR40
25. (103.)
PIOCH Filip2010154157265TAJFUN Ostrów Wielk.WLP40
26. (104.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010443049765DEKORGLASS DziałdowoWMZ39
27. (110.)
PARUCH Wiktor2010750446816KTS GliwiceŚLS39
28. (112.)
KLAG Franciszek2009241947454KS GORCE Nowy TargMŁP39
29. (116.)
MARCINKOWSKI Dominik201029851071SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS39
30. (117.)
FLIS Antoni201299655375KU AZS UE WrocławDŚL39
31. (120.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009595047033KS AZS UWM OlsztynWMZ38
32. (121.)
PIESZAK Adam2010143650933KS NOWA ERA ToruńKPM38
33. (122.)
PIASECKI Jonatan2011313253165KS OGNIWO ChełmLLS38
34. (123.)
KUROS Antoni2010242652015KS GORCE Nowy TargMŁP38
35. (129.)
PYTKO Krystian2011560154082ATS BINGO RopczycePKR38
36. (131.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010723052091UKS ALFA GostyninMAZ38
37. (139.)
PILCH Michał2010180552704LESZN. Leszna GórnaŚLS37
38. (146.)
MIKICIUK Mikołaj201013959272IKS SPIN BożejowiceDŚL36
39. (151.)
OPERACZ Kuba2010161258784KS AZS AWF WrocławDŚL35
40. (155.)
BOCHOWICZ Oliwier2009388045546UKS IMPULS KłodzkoDŚL34
41. (164.)
MILCZARSKI Igor2009723650723UKS ALFA GostyninMAZ33
42. (165.)
WALASEK Michał2012444749769DEKORGLASS DziałdowoWMZ33
43. (165.)
FILIPEK Jeremiasz2009594957805KS AZS UWM OlsztynWMZ33
44. (179.)
MARDOSZ Maciej201091948742UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP33
45. (181.)
KAŁUŻNY Tomasz201029949062SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS33
46. (184.)
KOWALCZYK Filip2010723352090UKS ALFA GostyninMAZ33
47. (196.)
PROŚNIEWSKI Adam2010437450562WOLAVIA WołówDŚL32
48. (198.)
DZIADOSZ Mateusz2009589355466KS GÓRNIK PolkowiceDŚL31
49. (202.)
BABIAK Filip2010887148277FIBER Nowogród Bobrz.LBU31
50. (208.)
SIER Bartosz2009518653672KTS MOKSIR ZawadzkieOPO29
51. (212.)
WOŹNIAK Maurycy2012678651667MKS TS WARTA ObornikiWLP29
52. (222.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763DEKORGLASS DziałdowoWMZ28
53. (225.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS28
54. (232.)
SZYDŁO Maciej2009232552921SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS28
55. (239.)
SZOSTAK Adam201030051759SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS28
56. (242.)
JUCHA Jakub2011616453184POLITECHNIKA RzeszówPKR28
57. (256.)
ZWOLSKI Dominik2012438449251WOLAVIA WołówDŚL26
58. (259.)
KOPROWSKI Miłosz2009452048755TOPSPIN DzierżoniówDŚL26
59. (265.)
MOLIŃSKI Jakub2011419650921ROKITA Brzeg DolnyDŚL25
60. (273.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011120054287ORZEŁ Wysocko WielkieWLP23
61. (276.)
WILK Anatol2011438051163WOLAVIA WołówDŚL23
62. (307.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier201257656165OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM20
63. (320.)
HAWRYLAK Jakub2010800351277GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR18
64. (331.)
GĄDEK Szymon2011100155377KU AZS UE WrocławDŚL17
65. (331.)
SZERER Kacper2014436554752WOLAVIA WołówDŚL17
66. (342.)
ŁUKASIK Aleksander2010801053133GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR15
67. (369.)
BIOLIK Kacper2009229653235SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS11
68. (374.)
KARKOSZKA Jakub2011255349290UKS PIAST OstrzeszówWLP9
69. ( - .)
NALEŻNIAK Mateusz2009231852922SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
70. ( - .)
DUBIK Paweł20091130560703SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
71. ( - .)
MARCOL Michał2009231455582SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
72. ( - .)
MULARCZYK Szymon2010308453821SOKÓŁ JerzmanowaDŚL0
73. ( - .)
SZNAJDER Aleksander2009308853822SOKÓŁ JerzmanowaDŚL0
74. ( - .)
MAJEROWICZ Michał2009672153020TTS TrzemesznoWLP0
75. ( - .)
JAROS Ksawier2009672049721TTS TrzemesznoWLP0
76. ( - .)
MUCHA Mateusz2010983648874UKS SPARTAKUS OtyńLBU0
77. ( - .)
OTULAK Sebastian2010983853877UKS SPARTAKUS OtyńLBU0