Zielonogórski Klub Sportowy, Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dużej hali WOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 7 grudnia 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny:  
Zastępca sędziego głównego:  
Obsługa komputerowa: Wojciech STACH

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po 1. GPP
Ranking kadetów po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)BOGDANOWICZ Natalia2007420644850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ170
2. (2.)ŚLIWKA Zofia200724842107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ157
3. (3.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL136
4. (4.)HOŁDA Karolina2007297745377UKS DOJLIDY BiałystokPDL136
5. (5.)BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS DOJLIDY BiałystokPDL117
6. (6.)
HADRYŚ Matylda200827345028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP117
7. (7.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ117
8. (8.)
PERZ Izabela200863747441UKS GRYF GdówMŁP117
9. (9.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM101
10. (10.)
INDEKA Weronika200733743375MKS Czechowice-DziedziceŚLS101
11. (11.)BOROWSKA Julia2008631047379KS POLONIA ŚmigielWLP101
12. (12.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM101
13. (13.)
KUZIO Aleksandra200734845927MKS Czechowice-DziedziceŚLS95
14. (14.)SKIBA Emilia2007109643477LZS KąkolówkaPKR95
15. (15.)MIRECKA Milena200823743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ95
16. (16.)ZATYKA Magdalena2008547945937STS REBEL ŁaskarzewMAZ95
17. (17.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU86
18. (18.)
MADEJ Zofia2007595545709DEKORGLASS DziałdowoWMZ86
19. (19.)HAWRO Kinga2008727845671PKS KOLPING JarosławPKR86
20. (20.)GĄSIOR Oliwia2007749039131KTS GliwiceŚLS86
21. (21.)
WIKTOR Julia200828047491KS BRONOWIANKA KrakówMŁP86
22. (22.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU86
23. (23.)ZYNA Julia200829651171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS86
24. (24.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS EMDEK BydgoszczKPM86
25. (25.)ZEMBOWICZ Antonina200724942108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ82
26. (26.)ZAJĄC Katarzyna2007838344945MGOK Gorzów ŚląskiOPO82
27. (27.)GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS82
28. (28.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707DEKORGLASS DziałdowoWMZ82
29. (29.)PACELT Anna2007301247620UKS DOJLIDY BiałystokPDL82
30. (30.)ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS82
31. (31.)SKAWIŃSKA Nikola2007437541485WOLAVIA WołówDŚL82
32. (32.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU82
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)ZGIERSKA Aleksandra2007248746500LEWART AGS LubartówLLS74
34. (34.)
MATROS Izabela2007519945144VICTORIA ChróściceOPO74
35. (35.)TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS74
36. (36.)NOWAK Katarzyna2007631945499KS POLONIA ŚmigielWLP74
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)ULATOWSKA Anna2009437841481WOLAVIA WołówDŚL74
2. (107.)
ŁĘGOWSKA Maja2008252247219LUKS KołaczkowoKPM50
3. (33.)ZGIERSKA Aleksandra2007248746500LEWART AGS LubartówLLS74
4. (70.)
ZAWADZKA Julia2008613151018KS KłodawkaLBU57
5. (79.)WILLE Laura2008345046146DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ54
6. (40.)
GAJ Milena200862843608UKS GRYF GdówMŁP74
7. (248.)BOROWSKA Patrycja2008361746460UKS RETURN PiasecznoMAZ27
8. (34.)
MATROS Izabela2007519945144VICTORIA ChróściceOPO74
9. (83.)
MAKAR Aleksandra2010776650586MLKS NURT PrzemyślPKR54
10. (68.)KIERSNOWSKA Natalia2010183849851TS ÓSEMKA BiałystokPDL57
11. (52.)
ZIMNICKA Marta2007527442964MRKS GdańskPOM64
12. (35.)TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS74
ŚWI
13. (39.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780DEKORGLASS DziałdowoWMZ74
14. (36.)NOWAK Katarzyna2007631945499KS POLONIA ŚmigielWLP74
15. (83.)
IDZIK Magda2008577649397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM54
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (38.)
TWARDAWA Emilia200934546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS74
2. (43.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ70
3. (45.)
CZAJKOWSKA Weronika2008402944777MTS KwidzynPOM70
4. (46.)
ADAMCZYK Natasza2010310049680LKTS LubońWLP70
5. (50.)
KOWALSKA Julia2009443649781DEKORGLASS DziałdowoWMZ64
6. (56.)
PIETRASZKO Małgorzata2009147945767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS64
7. (61.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010467645181MKS SKAWA WadowiceMŁP60
8. (66.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL57
9. (71.)
SALECKA Wiktoria2008286948391ŻACZEK FajsławiceLLS57
10. (73.)
SŁUPSKA Malwina2008454548246LUKS ChełmnoKPM57
11. (75.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM57
12. (80.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010419446796ROKITA Brzeg DolnyDŚL54
13. (81.)
ROGULSKA Julia2010290352477LUKS ChełmnoKPM54
14. (86.)
SERAFIN Antonina2009287048730ŻACZEK FajsławiceLLS53
15. (100.)
BOCHENEK Kamila2007282748192PUKS ARKA ŁętowniaPKR50
16. (116.)
ŁUKOWSKA Maja2007578049393CHROBRY MiędzyzdrojeZPM48
17. (118.)
PUŁECKA Gabriela2010419748882ROKITA Brzeg DolnyDŚL48
18. (133.)
STOSIO Martyna201016850157GKTS GdańskPOM46
19. (137.)
CHRĄCHOL Marika2010419546643ROKITA Brzeg DolnyDŚL46
20. (146.)
KRZEMPEK Wiktoria200713746378RKS CUKROWNIK ChybieŚLS45
21. (147.)
SZUBA Magdalena2007283447264PUKS ARKA ŁętowniaPKR44
22. (152.)
SMOLAREK Lena2010419850881ROKITA Brzeg DolnyDŚL44
23. (168.)
MOSKAŁA Julia200713843206RKS CUKROWNIK ChybieŚLS40
24. (174.)
ZARZYCKA Maja2009762452584LUPUS KABATY WarszawaMAZ40
25. (286.)
STADNICKA Łucja2008914252399PAŁAC M. SYRENA W-waMAZ13
26. ( - .)
BARTOSZKO Natalia201099349897KU AZS UE WrocławDŚL0
27. ( - .)
LECH Maja200934947457MKS Czechowice-DziedziceŚLS0
28. ( - .)
LUBIENIECKA Gabriela2008119647463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP0
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM170
2. (2.)BŁASZCZYK Marcel2007344140511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ157
3. (3.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ136
4. (4.)ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU136
5. (5.)JADAM Dawid2007727942849PKS KOLPING JarosławPKR117
6. (6.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU117
7. (7.)GROMEK Artur2007420740924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ117
8. (8.)PAKUŁA Aleks200923947314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ117
9. (9.)
SZURLEJ Kacper200721841406ENERGA KTS ToruńKPM101
10. (10.)TOTON Kacper2008560643660ATS BINGO RopczycePKR101
11. (11.)PTAK Wiktor200842143548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS101
12. (12.)
SZARY Piotr200934446674MKS Czechowice-DziedziceŚLS101
13. (13.)KLAG Wiktor2007242140794KS GORCE Nowy TargMŁP95
14. (14.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269ENERGA KTS ToruńKPM95
15. (15.)FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS KOLPING JarosławPKR95
16. (16.)SMOTER Adam200824347911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ95
17. (17.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM86
18. (18.)GWIZDOŃ Maksymilian200741238087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS86
19. (19.)
WNĘK Krzysztof200967144388TKS GRANIT StrzelinDŚL86
20. (20.)JURCZUK Michał2007183444430TS ÓSEMKA BiałystokPDL86
21. (21.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL86
22. (22.)KAŹMIERCZAK Michał2008631343380KS POLONIA ŚmigielWLP86
23. (23.)MURASICKI Igor2007825648115IKRTS JózefówMAZ86
24. (24.)PERKOWSKI Kacper2009184746363TS ÓSEMKA BiałystokPDL86
25. (25.)SOLIŁO Dominik2007332245996UKS ENERGIA SiewierzŚLS82
26. (26.)BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS82
27. (27.)WROTNIAK Karol2007618145447POLITECHNIKA RzeszówPKR82
28. (28.)SOKOŁOWSKI Oliwier2007751446452KTS GliwiceŚLS82
29. (29.)LATOCHA Kacper2008168144063ULKS MoszczenicaŁDZ82
30. (30.)GNIADEK Piotr2008241647452KS GORCE Nowy TargMŁP82
31. (31.)
LIPOWSKI Michał2008238145717DEKORGLASS DziałdowoWMZ82
32. (32.)
ORSZULAK Kamil200934046823MKS Czechowice-DziedziceŚLS82
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
JANIK Maciej2007360148634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ74
34. (34.)NOWAK Jakub2007329946032TKKF DobczyceMŁP74
35. (35.)WOJTASZCZYK Wojciech2007563346710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS74
36. (36.)
STOLARCZYK Kryspin2008238245716DEKORGLASS DziałdowoWMZ74
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (42.)ULATOWSKI Wiktor2007437941480WOLAVIA WołówDŚL70
2. (47.)
SAWINA Maksymilian200821646568ENERGA KTS ToruńKPM70
3. (53.)
BIELECKI Maciej2008852345701HEKSA Niedrzwica DużaLLS64
4. (51.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU64
5. (57.)ADAMIAK Bartosz2007167144160ULKS MoszczenicaŁDZ60
6. (34.)NOWAK Jakub2007329946032TKKF DobczyceMŁP74
7. (33.)
JANIK Maciej2007360148634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ74
8. (61.)DURDA Michał2008568050152LZS ŻywociceOPO60
9. (106.)
SIEŃKO Łukasz2007283247263PUKS ARKA ŁętowniaPKR50
10. (109.)CHRZANOWSKI Patryk2008182747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL50
11. (78.)
SĘKOWSKI Piotr2008527043437MRKS GdańskPOM54
12. (38.)
GAWLAS Mateusz200933445186MKS Czechowice-DziedziceŚLS74
ŚWI
13. (80.)STEFANOWICZ Oleg2009421649831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ54
14. (68.)
ZROL Kacper2008311445702LKTS LubońWLP57
15. (46.)
MARCZAK Cyprian2009214845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM70
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
STOLARCZYK Kryspin2008238245716DEKORGLASS DziałdowoWMZ74
2. (48.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS GOTYK ToruńKPM70
3. (49.)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS LIDER GaszowiceŚLS64
4. (54.)
PILCH Aleksander2008175449073SIEMACHA KrakówMŁP64
5. (67.)
MALARZ Dawid2008100548966KU AZS UE WrocławDŚL57
6. (82.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS NOWA ERA ToruńKPM54
7. (88.)
KOPER Łukasz2008150650852ZKS Zielona GóraLBU54
8. (91.)
JAROS Błażej2007671948197TTS TrzemesznoWLP52
9. (92.)
SAWECKI Michał2007361247082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ52
10. (93.)
MANIEWSKI Adam2007774746833GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU52
11. (96.)
CZARNOF Nikodem2008321645908UKS ZALEW StepnicaZPM52
12. (99.)
ZIEMBA Bartosz2009770547063GKTS GiżyckoWMZ52
13. (102.)
PIRÓG Paweł2008174947943SIEMACHA KrakówMŁP52
14. (105.)
RÓŻYCKI Daniel2007775051066GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU50
15. (113.)
GNIZA Paweł2008310551103LKTS LubońWLP50
16. (124.)
PIOTROWSKI Adam2008238348984DEKORGLASS DziałdowoWMZ48
17. (128.)
MOSKWIAK Marek2008774848849GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU48
18. (130.)
KUCZORA Karol2007913848238PAŁAC M. SYRENA W-waMAZ47
19. (140.)
MIELCAREK Franciszek2008119850860ORZEŁ Wysocko WielkieWLP46
20. (145.)
BŁASZCZYK Maciej201047051525ZKS Zielona GóraLBU46
21. (151.)
JURCZYK Kacper2008517844943KTS MOKSIR ZawadzkieOPO45
22. (157.)
BEREJ Jakub2007548248399PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP44
23. (164.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS NOWA ERA ToruńKPM42
24. (173.)
JAROS Ksawier2009672049721TTS TrzemesznoWLP41
25. (180.)
MACIASZCZYK Aleksy2007360649417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ40
26. (199.)
ZARZYCKI Mateusz2007762651675LUPUS KABATY WarszawaMAZ40
27. (223.)
BRYK Alan201050653935ZKS Zielona GóraLBU36
28. (258.)
PIESZAK Stanisław2008143750932KS NOWA ERA ToruńKPM33
29. (315.)
DERESZEWSKI Michał2007144649068KS NOWA ERA ToruńKPM24
30. (326.)
KOWALCZYK Antoni2008852746776HEKSA Niedrzwica DużaLLS24
31. (328.)
ENGLOT Mateusz2008490347556STRAŻAK BratkówkaPKR24
32. (397.)
PILCH Mikołaj2011175549492SIEMACHA KrakówMŁP13
33. ( - .)
ŁĄCKI Piotr201021449820ENERGA KTS ToruńKPM0
34. ( - .)
MIKICIUK Mikołaj201013959272IKS SPIN BożejowiceDŚL0