Polski Związek Tenisa Stołowego, KS Bronowianka Kraków oraz Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny Paweł Mazurek
Zastępca sędziego głównego Jacek Wilk
Obsługa komputerowa Maciej Miliński

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 12 grudnia 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 1. GPP
Ranking juniorów po 1. GPP

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PAWELEC Zuzanna2006122742929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ230
2. (3.)
RAJKOWSKA Katarzyna200964445208Olimpijczyk JeżewoMAZ210
3. (4.)
GUZIK Aleksandra2006107043209Politechnika RzeszówPKR179
4. (5.)
JARECKA Malwina2006111838777KS AZS WrocławDŚL179
5. (6.)
KRYSIŃSKA Paula2005111944601KS AZS WrocławDŚL152
6. (7.)
DRĄG Marta200517039581LUKS ChełmnoKPM152
7. (8.)
HADRYŚ Matylda200813445028KS Bronowianka KrakówMŁP152
8. (9.)
ZYNA Julia2008119151171KS AZS WrocławDŚL152
9. (11.)
HOŁDA Karolina2007128945377UKS Dojlidy BiałystokPDL129
10. (12.)
ŚLIWKA Zofia200777542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
11. (13.)
WĄTOR Oliwia2006108543233Politechnika RzeszówPKR129
12. (14.)
MIRECKA Milena200876243500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
13. (15.)
GAWORSKA Natalia2007111741986KS AZS WrocławDŚL120
14. (16.)
BOREK Zuzanna2006128641023UKS Dojlidy BiałystokPDL120
15. (17.)
SKUBA Emilia200576842326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
16. (18.)
PRZYBYŁ Liliana2006112143311KS AZS WrocławDŚL120
17. (20.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200753144204LUKS ChełmnoKPM108
18. (21.)
SKWAREK Julia2006130040098UKS Dojlidy BiałystokPDL108
19. (22.)
PERZ Izabela200853647441KS Bronowianka KrakówMŁP108
20. (23.)
BOBEK Weronika2006841943527Warmia Lidzbark Warm.WMZ108
21. (24.)
KOWALSKA Wiktoria2007560049780MLUKS Orlik KcyniaKPM108
22. (25.)
GAJ Milena200853543608KS Bronowianka KrakówMŁP108
23. (26.)
LECH Maja2009192347457MKS Czechowice-DziedziceŚLS108
24. (27.)
KRAKOWIAK Ewa200561136512GKTS GdańskPOM100
25. (28.)
RAJKOWSKA Sylwia200658843514MRKS GdańskPOM100
26. (29.)
INDEKA Weronika2007191543375MKS Czechowice-DziedziceŚLS100
27. (30.)
TOBOREK Maria200881646686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS100
28. (31.)
ZGIERSKA Aleksandra2007771046500MKS Lewart LubartówLLS100
29. (32.)
ŁĘGOWSKA Maja2008514447219MKS Emdek BydgoszczKPM100
30. (33.)
ZATYKA Magdalena2008429145937Rembertów WarszawaMAZ100rank.
31. (34.)
CHRĄCHOL Marika20101058146643niestowarz. DŚLDŚL100rank.
32. (35.)
KILISZEK Kamila200513540075KS Bronowianka KrakówMŁP92rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (74.)
ULATOWSKA Anna2009112241481KS AZS WrocławDŚL66
2. (45.)
LEMAŃSKA Klara2006579139380Krajna Sępólno Kraj.KPM86
3. (76.)
SALECKA Wiktoria200866148391Politechnika LublinLLS66
4. (52.)
KULCZYCKA Wanessa2010692845740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU76
5. (99.)
ZAWIŚLAK Lena2010288747158LKS Omega KleszczówŁDZ59
6. (41.)
OSIŃSKA Oliwia200719343876KS Bronowianka KrakówMŁP92
7. (86.)
PIEKARCZYK Zuzanna201044545181MKS Skawa WadowiceMŁP62org.
8. (36.)
SASS Dorota2006118139168MUKS Start NadarzynMAZ92woj.
9. (59.)
MATROS Izabela2007722945144LZS Victoria ChróściceOPO74
10. (61.)
MAKAR Aleksandra2010406050586MLKS Nurt PrzemyślPKR72
11. (38.)
ŁAKOMA Maja2009129446234UKS Dojlidy BiałystokPDL92
12. (46.)
CZAJA Zuzanna2005101641119KS AZS AWFiS GdańskPOM86
13. (56.)
KUZIO Aleksandra2007192245927MKS Czechowice-DziedziceŚLS74
14. (65.)
BAJER Emilia2005235946034KS Campeones WąchockŚWI70
15. (43.)
BOGDANOWICZ Natalia2007842044850Warmia Lidzbark Warm.WMZ90
16. (82.)
NOWAK Katarzyna2007886145499KS Polonia ŚmigielWLP62
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra200784645637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS92
2. (39.)
TWARDAWA Emilia2009193546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS92
3. (42.)
SŁUPSKA Malwina200818648246LUKS ChełmnoKPM92
4. (47.)
SYRDA Zuzanna200613644288KS Bronowianka KrakówMŁP86
5. (48.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200662043750GKTS GdańskPOM86
6. (49.)
BARTKIEWICZ Julia2007122043875KTS Nowy Dwór Maz.MAZ86
7. (50.)
HOŁODNIUK Paulina2006378943310MKS Wolavia WołówDŚL86
8. (51.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010111546796KS AZS WrocławDŚL86
9. (53.)
ZEMBOWICZ Antonina200777742108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ76
10. (54.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008140745707Dekorglass DziałdowoWMZ76
11. (55.)
BOROWSKA Julia2008885347379KS Polonia ŚmigielWLP76
12. (57.)
SOCZKO Wiktoria2005130149024UKS Dojlidy BiałystokPDL74
13. (60.)
LASMAN Karolina2005333650311UKS Sokolik NiemodlinOPO72
14. (63.)
ZARZYCKA Maja2009266152584MUKS Start NadarzynMAZ72
15. (71.)
HAWRO Kinga2008884245671PKS Kolping JarosławPKR66
16. (73.)
SOKOŁOWSKA Maja200829944907ZKS Zielona GóraLBU66
17. (75.)
MADEJ Zofia2007141045709Dekorglass DziałdowoWMZ66
18. (79.)
ADAMCZYK Natasza2010102649680Bogoria Grodzisk Maz.MAZ66
19. (81.)
PACELT Anna2007129647620UKS Dojlidy BiałystokPDL62
20. (83.)
CZUMARNA Sofija200928261786ZKS Zielona GóraLBU62
21. (87.)
MACIAŁEK Natalia2008884645673PKS Kolping JarosławPKR62
22. (89.)
ROGULSKA Julia201018352477LUKS ChełmnoKPM62
23. (92.)
CZAJA Julia201058545401MRKS GdańskPOM60
24. (95.)
STOSIO Martyna201061650157GKTS GdańskPOM59
25. (96.)
KIERSNOWSKA Natalia2010565949851UKS TS Ósemka BiałystokPDL59
26. (97.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007122549419KTS Nowy Dwór Maz.MAZ59
27. (103.)
PIETRUSZYŃSKA Natasza2008132549717KS Gorce Nowy TargMŁP59
28. (106.)
SERAFIN Wiktoria2005157143148LKTS LubońWLP57
29. (119.)
KARCZMARZ Maria2009129149463UKS Dojlidy BiałystokPDL56
30. (122.)
SKULSKA Amalia Sophie2007117061413KTS GliwiceŚLS56
31. (124.)
KOWALSKA Julia2009559949781MLUKS Orlik KcyniaKPM55
32. (125.)
PUŁECKA Gabriela2010576448882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL55
33. (130.)
BIAŁK Karolina200958446177MRKS GdańskPOM55
34. (132.)
KUSIŃSKA Blanka2009118047809MUKS Start NadarzynMAZ54
35. (136.)
MIKULSKA Kinga2008148948446Maximus Broker ToruńKPM53
36. (137.)
ZAJĄC Hanna2006112343484KS AZS WrocławDŚL53
37. (140.)
BARTOSZKO Natalia201078549897KS Bronowianka KrakówMŁP53
38. (149.)
CIEŚLAR Nadia2008190649536MKS Czechowice-DziedziceŚLS52
39. (156.)
KONSTANTYN Kaja200978849837KS Bronowianka KrakówMŁP51
40. (170.)
NAWROCKA Aleksandra2011252552823Orzeł Wysocko WielkieWLP49
41. (171.)
SMOLAREK Lena2010576550881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL48
42. (175.)
KOPACKA Anna200678944915KS Bronowianka KrakówMŁP47
43. (177.)
TKOCZ Julia200584838760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS47
44. (178.)
KOLASA Iwona2007132142293KS Gorce Nowy TargMŁP47
45. (179.)
KACZMARCZYK Julia2007116445902KTS GliwiceŚLS47
46. (182.)
BYRTEK Emilia200919149535KS Bronowianka KrakówMŁP47
47. (186.)
STUDNICKA Anna2006117345850KTS GliwiceŚLS47
48. (187.)
BOROWSKA Patrycja2008117946460MUKS Start NadarzynMAZ47
49. (196.)
MROCZKA Alicja2008132447453KS Gorce Nowy TargMŁP47
50. (196.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ47
51. (211.)
ROGALA Anna2010107850715Politechnika RzeszówPKR44
52. (212.)
SKAWIŃSKA Liwia2010304444853KS AZS WrocławDŚL44
53. (216.)
WOJTYŁA Maja2010108749144Politechnika RzeszówPKR41
54. (221.)
KACZAN Alicja2006379241482MKS Wolavia WołówDŚL39
55. (225.)
ROGOWICZ Natalia2009682646685UKS Energia SiewierzŚLS39
56. (226.)
DUDEK Anna200778751196KS Bronowianka KrakówMŁP39
57. (228.)
MURAFA Anastasiia2008122662740KTS Nowy Dwór Maz.MAZ39
58. (229.)
ŚWIĄTEK Emilia2011410051948UKS OlesnoMŁP39
59. (235.)
PIETRASZKO Małgorzata2009725645767Meble Anders ŻywiecŚLS39
60. (239.)
KUNKA Aleksandra2008132350074KS Gorce Nowy TargMŁP39
61. (266.)
MILÓWKA Julia2008409949265UKS OlesnoMŁP32
62. (268.)
ŚWIĄTEK Maja2008410149266UKS OlesnoMŁP32
63. (281.)
MYŚLIWIEC Marta2007116648836KTS GliwiceŚLS28
64. (289.)
KUŚNIEREK Nadia200580863204JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS28
65. ( - .)
WIKTOR Julia20081024747491ATS Bingo RopczycePKR0
66. ( - .)
SKOWROŃSKA Natalia2011822252180CKiS SkawinaMŁP0
67. ( - .)
BALTAZA Oliwia2010822152178CKiS SkawinaMŁP0
68. ( - .)
ILCEWICZ Wiktoria201119252097KS Bronowianka KrakówMŁP0
69. ( - .)
BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP0
70. ( - .)
KOBOSZ Łucja2011130653185KTS TarnobrzegPKR0
71. ( - .)
SKAWIŃSKA Nikola2007380241485MKS Wolavia WołówDŚL0
72. ( - .)
STADNICKA Łucja200822052399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BŁASZCZYK Marcel2007153340511KS Polonia KielceŚWI230
2. (2.)
GŁAZOWSKI Kacper200575637294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ210
3. (4.)
GAWLAS Michał200575538954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ179
4. (5.)
FORMELA Rafał200758644598MRKS GdańskPOM179
5. (6.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200530835399ZKS Zielona GóraLBU152
6. (7.)
MICHNA Dawid20059337746Energa KTS ToruńKPM152
7. (8.)
GROMEK Artur2007842140924Warmia Lidzbark Warm.WMZ152
8. (9.)
SMOTER Adam200877047911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ152
9. (10.)
KULCZYCKI Alan2006129333602UKS Dojlidy BiałystokPDL129
10. (11.)
MITAS Jacek200576342830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
11. (12.)
JADAM Dawid2007153442849KS Polonia KielceŚWI129
12. (13.)
PAKUŁA Aleks200976447314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
13. (14.)
WANDACHOWICZ Michał2006130437267UKS Dojlidy BiałystokPDL120
14. (15.)
BRUD Szymon200632244209ŁNS JarosławPKR120
15. (16.)
CHILICKI Dawid2006128744313UKS Dojlidy BiałystokPDL120
16. (17.)
PERKOWSKI Kacper2009566446363UKS TS Ósemka BiałystokPDL120
17. (19.)
SAWCZAK Miłosz20059536165Energa KTS ToruńKPM108
18. (20.)
MICHNA Samuel200983242168ZKS Zielona GóraLBU108
19. (21.)
PIECOWSKI Miłosz200680941497JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS108
20. (22.)
HUBKA Karol2006107245364Politechnika RzeszówPKR108
21. (23.)
SZURLEJ Kacper20079841406Energa KTS ToruńKPM108
22. (24.)
SAKOWICZ Mateusz200856044508Dekorglass DziałdowoWMZ108
23. (25.)
STĄPOREK Krzysztof200677343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ108
24. (26.)
GAWLAS Mateusz2009191145186MKS Czechowice-DziedziceŚLS108
25. (27.)
SKÓRKO Bartłomiej200581536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS100
26. (28.)
MICHNO Krzysztof200729145147ZKS Zielona GóraLBU100
27. (29.)
TOTON Kacper2008108343660Politechnika RzeszówPKR100
28. (30.)
KOSTYK Kamil2006101845705KS AZS AWFiS GdańskPOM100
29. (31.)
KLAG Wiktor2007670440794KS Gorce Nowy TargMŁP100
30. (32.)
WEIKUM Kacper2006433039068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ100
31. (33.)
PILCH Aleksander2008531449073KS Bronowianka KrakówMŁP100rank.
32. (34.)
RĘKAS Maciej2008278845719KS Nowa Era ToruńKPM100rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (51.)
WNĘK Krzysztof2009118844388KS AZS WrocławDŚL76
2. (52.)
RĘKAS Miłosz2008278945718KS Nowa Era ToruńKPM76
3. (83.)
KOWALCZYK Antoni2008356946776Heksa Niedrzwica DużaLLS62
4. (38.)
SOLIŁO Dominik200730045996ZKS Zielona GóraLBU92
5. (39.)
ADAMIAK Bartosz2007619144160ULKS MoszczenicaŁDZ92
6. (50.)
MRUGAŁA Jan2010670847455KS Gorce Nowy TargMŁP86
7. (309.)
MASSALSKI Borys2006167244050UKS Return PiasecznoMAZ28
8. (75.)
DURDA Michał200847850152LZS ŻywociceOPO66
9. (35.)
DOMIN Maciej2005106341092Politechnika RzeszówPKR92
10. (46.)
JURCZUK Michał2007565644430UKS TS Ósemka BiałystokPDL86
11. (37.)
FRANC Igor2005101736385KS AZS AWFiS GdańskPOM92
12. (48.)
SZARY Piotr2009193146674MKS Czechowice-DziedziceŚLS86
13. (73.)
GBIORCZYK Adam2009594852917UKS Orlęta BilczaŚWI66
14. (40.)
STEFANOWICZ Oleg2009842749831Warmia Lidzbark Warm.WMZ92
15. (45.)
KAŹMIERCZAK Michał2008885843380KS Polonia ŚmigielWLP86
16. (56.)
PYRA Konrad2008144545156Darz Bór KarnieszewiceZPM74
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
SŁOMKA Artur2005357043207Heksa Niedrzwica DużaLLS92
2. (41.)
NADOLNY Jakub200829251482ZKS Zielona GóraLBU92
3. (42.)
KUFEL Karol2008725244511Meble Anders ŻywiecŚLS92
4. (43.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj200658742048MRKS GdańskPOM86
5. (47.)
JUREK Mikołaj2005432143149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ86
6. (49.)
BABIAK Oliwier2008428346773KU AZS UZ Zielona GóraLBU86
7. (53.)
SZYMCZAK Wojciech200977443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ76
8. (54.)
CZAPUTA Piotr2008166151215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS76
9. (55.)
WODNIAK Michał200549041871LZS ŻywociceOPO74
10. (57.)
RÓŻYCKI Daniel2007134951066Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU74
11. (58.)
DEREŃ Filip2005237843158Orły Temidy DomaradzPKR74
12. (59.)
KĘSIK Gracjan2006276847144KS Nowa Era ToruńKPM72
13. (60.)
BIERNACKI Piotr200681942595UKS Junior MiastkoPOM72
14. (61.)
BIELECKI Maciej2008356545701Heksa Niedrzwica DużaLLS72
15. (62.)
PYŚK Damian2006711039458LKTS LubońWLP72
16. (63.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005497146723ULKS LachowiceMŁP70
17. (64.)
GRYK Konrad2006128845089UKS Dojlidy BiałystokPDL70
18. (65.)
KOMOROWICZ Jakub2007153551027KS Polonia KielceŚWI70
19. (66.)
NOSIADEK Jakub2007320843413KS Naprzód BorucinŚLS70
20. (67.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR70
21. (68.)
ZGUCZYŃSKI Szymon200621237893SMS WłodawaLLS66
22. (70.)
JANIK Maciej200796948634KS Spójnia WarszawaMAZ66
23. (71.)
WERNICKI Maciej2005711244580LKTS LubońWLP66
24. (76.)
SAWINA Maksymilian20089646568Energa KTS ToruńKPM66
25. (77.)
NAGEL Kacper2006670947976KS Gorce Nowy TargMŁP66
26. (78.)
PIOTROWSKI Adam200855948984Dekorglass DziałdowoWMZ66
27. (79.)
MALARZ Dawid2008118448966KS AZS WrocławDŚL66
28. (80.)
ADAMUS Kacper2005600848564KTS MOKSiR ZawadzkieOPO62
29. (81.)
ŻYGADŁO Franciszek2008119243097KS AZS WrocławDŚL62
30. (85.)
STANIOWSKI Dawid201083449203ZKS Zielona GóraLBU62
31. (93.)
ULATOWSKI Wiktor2007380541480MKS Wolavia WołówDŚL59
32. (96.)
LINSKYI Bohdan2007897862971UKS Dojlidy BiałystokPDL59
33. (97.)
GNIADEK Piotr2008670147452KS Gorce Nowy TargMŁP59
34. (98.)
SZCZEPANEK Jan200848745325LZS ŻywociceOPO59
35. (102.)
BŁASZCZYK Maciej201027951525ZKS Zielona GóraLBU59
36. (105.)
BAGIŃSKI Michał200547739927LZS ŻywociceOPO57
37. (107.)
STOLARCZYK Kryspin200856145716Dekorglass DziałdowoWMZ57
38. (108.)
DERESZEWSKI Michał2007276349068KS Nowa Era ToruńKPM57
39. (110.)
SOBIESZEK Bogumił2005118642675KS AZS WrocławDŚL57
40. (112.)
HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR57
41. (113.)
ZAJĄC Jakub2010236659577KS Campeones WąchockŚWI57
42. (115.)
MANIEWSKI Adam2007134846833Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU56
43. (117.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010193752109MKS Czechowice-DziedziceŚLS56
44. (118.)
CHRZANOWSKI Patryk2008565247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL56
45. (119.)
SZYMIK Jakub2009193245591MKS Czechowice-DziedziceŚLS56
46. (121.)
SKWIERZ Jakub2005543341436ATS Bingo RopczycePKR55
47. (126.)
LIPOWSKI Michał200855845717Dekorglass DziałdowoWMZ55
48. (129.)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej2007611449069LUKS SkrzyszówMŁP55
49. (131.)
BROSZKIEWICZ Karol2007525840830KTS KozieniceMAZ54
50. (134.)
WOLSKI Maciej2007360651229UKS Lis SierakowicePOM54
51. (135.)
GULAN Feliks2009166953927UKS Return PiasecznoMAZ54
52. (138.)
MUSIAŁ Sebastian2010758749064Politechnika RzeszówPKR53
53. (147.)
BRYK Alan201028053935ZKS Zielona GóraLBU52
54. (149.)
GALA Dawid2005116344824KTS GliwiceŚLS52
55. (150.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007566644013UKS TS Ósemka BiałystokPDL52
56. (152.)
ŁYP Marcin2009415156086UKS Huragan SosnowiecŚLS52
57. (154.)
NOWAK Jakub2007275346032TKKF DobczyceMŁP51
58. (170.)
KORZUS Julian2010276945726KS Nowa Era ToruńKPM49
59. (175.)
TURECKI Kacper2006546039784UKS Gryf GdówMŁP47
60. (176.)
POLOK Paweł2006192843376MKS Czechowice-DziedziceŚLS47
61. (177.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007117146452KTS GliwiceŚLS47
62. (180.)
ŁĄCKI Piotr2010263149820Bogoria Grodzisk Maz.MAZ47
63. (181.)
ŻABIŃSKI Piotr2005108945597Politechnika RzeszówPKR47
64. (182.)
BUDZICH Dawid2007263037363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ47
65. (186.)
STANIOWSKI Stanisław200883549202ZKS Zielona GóraLBU47
66. (187.)
PAJORSKI Mateusz2009750049071AZS KrakówMŁP47
67. (192.)
CIOSMAK Maciej2009414450966UKS Huragan SosnowiecŚLS47
68. (200.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR47
69. (218.)
SZESZKO Karol2008149245889Maximus Broker ToruńKPM45
70. (220.)
ŁOŻYŃSKI Karol200861353609GKTS GdańskPOM45
71. (224.)
ZAJĄCZKOWSKI Rafał2005771352366KTS WolbromekDŚL42
72. (233.)
SZCZUKA Kamil2005566944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL39
73. (234.)
GERKE Mikołaj2005758350240Politechnika RzeszówPKR39
74. (236.)
PARUCH Oskar2007116746817KTS GliwiceŚLS39
75. (239.)
SADOWSKI Kamil200776643501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ39
76. (241.)
KAŁUŻA Tomasz2009191746333MKS Czechowice-DziedziceŚLS39
77. (242.)
KARWASIŃSKI Szymon2006889854139LKS Vocovia WokowiceMŁP39
78. (247.)
JABŁOŃSKI Karol2006344446804AZS UJD CzęstochowaŚLS39
79. (249.)
STACHURSKI Jan2005733149888IKRTS JózefówMAZ39
80. (250.)
NIEWIADOMSKI Kacper200682050692UKS Junior MiastkoPOM39
81. (266.)
UBIK Jarosław200892254025KS Spektrum SłopniceMŁP39
82. (273.)
BEREJ Jakub2007780948399KRS Fairplayce PoznańWLP38
83. (297.)
ZIELIŃSKI Alan2008884845674PKS Kolping JarosławPKR31
84. (310.)
PTAK Wiktor2008195943548KS Mysław MysłowiceŚLS28
85. (315.)
PROTSENKO Tymofii2005531662847KS Bronowianka KrakówMŁP28
86. (317.)
PANASIUK Oliwier200798148678KS Spójnia WarszawaMAZ28
87. (318.)
CYPERSKI Dawid2007359448657UKS Lis SierakowicePOM28
88. (319.)
ĆMOCH Wojciech2006732052708IKRTS JózefówMAZ28
89. (324.)
MOŁAS Kacper2007167352077UKS Return PiasecznoMAZ28
90. (325.)
STOCHEL Adam2006656845917MKS Centrum KrakówMŁP28
91. (326.)
SYKTUS Jan2007775854024UKS Rokicie SzczytnikiMŁP28
92. (333.)
TURECKI Jakub2011545946010UKS Gryf GdówMŁP28
93. (334.)
KANOWNIK Kajetan2008749746963AZS KrakówMŁP28
94. (337.)
PIRÓG Paweł2008750347943AZS KrakówMŁP28
95. (339.)
KNEVELS Daniel2008116548542KTS GliwiceŚLS28
96. (340.)
WYDMUCH Łukasz2008345859377AZS UJD CzęstochowaŚLS28
97. (346.)
KARWASIŃSKI Dominik2009889754140LKS Vocovia WokowiceMŁP28
98. (353.)
PRZEKLASA Karol200649854653UKS Fortem PawęzówMŁP28
99. (363.)
BIELAŃSKI Marcin2006287247818MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO25
100. (378.)
ENGLOT Mateusz2008507847556UKS MOSiR DuklaPKR22
101. (385.)
KALISZ Karol2007379441486MKS Wolavia WołówDŚL19
102. (401.)
SZEWCZYK Hubert2005656944864MKS Centrum KrakówMŁP16
103. (402.)
BURAKOWSKI Mateusz2005166546049UKS Return PiasecznoMAZ16
104. (404.)
ANDRZEJAK Kacper2005531045833KS Bronowianka KrakówMŁP16
105. (406.)
SAWECKI Michał200798347082KS Spójnia WarszawaMAZ16
106. (411.)
ZGÓRKA Jan2006433354596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ16
107. (412.)
GURZYŃSKI Adam2009714358076KS Gwiazda BydgoszczKPM16
108. (415.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP16
109. (416.)
PILCH Mikołaj2011531549492KS Bronowianka KrakówMŁP16
110. (421.)
SALETNIK Jakub2008555851687Miasto Soli WieliczkaMŁP16
111. (426.)
WYDMUCH Mateusz2008346059378AZS UJD CzęstochowaŚLS16
112. (431.)
BOŁĄDŹ Krzysztof2008148043453Maximus Broker ToruńKPM16
113. (441.)
OLEKSA Kacper2008555752354Miasto Soli WieliczkaMŁP16
114. (455.)
JUCHA Jakub2011107353184Politechnika RzeszówPKR13
115. (461.)
MRÓZEK Filip2009366850786LZS KąkolówkaPKR13
116. (475.)
KUŹNIAR Antoni2007749948831AZS KrakówMŁP11
117. (485.)
CHŁOPEK Błażej2006610954654LUKS SkrzyszówMŁP11
118. (511.)
SZYMAŃSKI Igor2007415348842UKS Huragan SosnowiecŚLS10
119. (521.)
KOT Szymon2008414942986UKS Huragan SosnowiecŚLS10
120. (522.)
TOMASZEWSKI Kacper2009807745595UKTS Sokół OrzeszeŚLS10
121. (527.)
ARENDARSKI Krystian2008281654876UATS Batimex PruszkówMAZ10
122. (530.)
GONTARZ Antoni2005214759946Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ10
123. (531.)
FRONCZAK Witold2009122454473KTS Nowy Dwór Maz.MAZ10
124. (546.)
ZDYBEL Przemysław2006215548239Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ10
125. (565.)
JANAS Bartosz2007531151194KS Bronowianka KrakówMŁP9
126. ( - .)
GAJEWSKI Hubert200760846741GKTS GdańskPOM0
127. ( - .)
SOKOŁOWSKI Oskar2007117246451KTS GliwiceŚLS0
128. ( - .)
MARCZAK Cyprian2009740645795Koszalinianin KoszalinZPM0
129. ( - .)
MAJDAK Rafał2006656744710MKS Centrum KrakówMŁP0
130. ( - .)
WIECHECKI Tomasz2010149357098Maximus Broker ToruńKPM0