Polski Związek Tenisa Stołowego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, MLKS Ostródzianka Ostróda oraz Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają na 2. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Grzegorz Bor
Zastępca sędziego głównego: Grzegorz Lewandowski
Obsługa komputerowa: Marcin Fidala

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 29 listopada 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 1. GPP
Ranking juniorów po 1. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM230
2. (4.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL179
3. (6.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM152
4. (7.)
DRĄG Marta2005149139581LUKS ChełmnoKPM152
5. (8.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ152
6. (9.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007149944204LUKS ChełmnoKPM152
7. (10.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL129
8. (11.)
KAŁUŻNY Laura200487338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS129
9. (12.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM129
10. (13.)
SKWAREK Julia200678840098UKS Dojlidy BiałystokPDL129
11. (14.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR120
12. (15.)
GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR120
13. (16.)
ŚLIWKA Zofia200723542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
14. (17.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ120
15. (18.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM120
16. (19.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU108
17. (20.)
DURALAK Daria2004136942432MUKS Start NadarzynMAZ108
18. (21.)
JARECKA Malwina200666638777KU AZS UE WrocławDŚL108rank.
19. (22.)
KILISZEK Kamila20057240075KS Bronowianka KrakówMŁP108rank.
20. (23.)
GAWORSKA Natalia200766541986KU AZS UE WrocławDŚL108rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (27.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KU AZS UE WrocławDŚL100woj.
2. (55.)
LEMAŃSKA Klara2006522739380Krajna Sępólno Kraj.KPM75
3. (56.)
ZGIERSKA Aleksandra2007581946500Lewart AGS LubartówLLS75
4. (47.)
KULCZYCKA Wanessa2010204545740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU84
5. (59.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ70
6. (32.)
PERZ Izabela2008215247441UKS Gryf GdówMŁP100
7. (29.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ100
8. (91.)
GARGOL Amelia2006326145576MLUKS Wakmet BodzanówOPO59
9. (87.)
HAWRO Kinga2008272645671PKS Kolping JarosławPKR62
10. (35.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL90
11. (44.)
CZAJA Zuzanna200574341119KS AZS AWFiS GdańskPOM84
12. (33.)
INDEKA Weronika200793343375MKS Czechowice-DziedziceŚLS100
13. ( - .)
PURGAŁ Katarzyna2006284753667KS Campeones WąchockŚWI0
14. (36.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ90woj.
15. (54.)
SERAFIN Wiktoria200586643148LKTS LubońWLP75
16. (66.)
HAŁABATY Wiktoria2005456861077Chrobry MiędzyzdrojeZPM70woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL108
2. (25.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ108
3. (26.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ108
4. (28.)
CZUBAKOWSKA Julia2004651540516MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ100
5. (34.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007163345637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS100
6. (37.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP90
7. (38.)
TOBOREK Maria200887946686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS90
8. (39.)
GAJ Milena2008214343608UKS Gryf GdówMŁP90
9. (40.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM90
10. (41.)
TWARDAWA Emilia200994446676MKS Czechowice-DziedziceŚLS90
11. (42.)
ZYNA Julia200867151171KU AZS UE WrocławDŚL90
12. (43.)
SYRDA Zuzanna20067544288KS Bronowianka KrakówMŁP84
13. (45.)
RAKOWSKA Magdalena2005163539226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS84
14. (46.)
KOWALSKA Wiktoria2007421049780Dekorglass DziałdowoWMZ84
15. (48.)
SKIBA Emilia2007172843477KSTS KrosnoPKR84
16. (49.)
KUSIŃSKA Blanka2009137047809MUKS Start NadarzynMAZ84
17. (50.)
LUBIENIECKA Gabriela2008500247463Orzeł Wysocko WielkieWLP84
18. (51.)
PIŁAT Agnieszka2004149839584LUKS ChełmnoKPM75
19. (52.)
CHWOJKO Jagoda2004272339391PKS Kolping JarosławPKR75
20. (53.)
HADRYŚ Matylda20087145028KS Bronowianka KrakówMŁP75
21. (57.)
ŁAKOMA Maja200922546234Bogoria Grodzisk Maz.MAZ75
22. (61.)
OSIŃSKA Oliwia200760543876ZKS Zielona GóraLBU70
23. (63.)
PACELT Anna200778547620UKS Dojlidy BiałystokPDL70
24. (70.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200613543750GKTS GdańskPOM66
25. (71.)
SOKOŁOWSKA Maja200860844907ZKS Zielona GóraLBU66
26. (72.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ66
27. (74.)
MIKULSKA Kinga2008401548446ULKS MoszczenicaŁDZ66
28. (75.)
MURAWSKA Sandra200766854451KU AZS UE WrocławDŚL66
29. (76.)
TEODORCZUK Kinga200579042797UKS Dojlidy BiałystokPDL66
30. (77.)
ŁĘGOWSKA Maja2008638047219MKS Emdek BydgoszczKPM66
31. (80.)
HOŁODNIUK Paulina2006196443310MKS Wolavia WołówDŚL62
32. (83.)
KRAUSE Agata2009637945375MKS Emdek BydgoszczKPM62
33. (90.)
SOCZKO Wiktoria200578949024UKS Dojlidy BiałystokPDL59
34. (92.)
MADEJ Zofia2007421245709Dekorglass DziałdowoWMZ59
35. (93.)
SASS Dorota2006137139168MUKS Start NadarzynMAZ59
36. (94.)
SALECKA Wiktoria200840748391Politechnika LublinLLS59
37. (95.)
ULATOWSKA Anna2009451141481KU AZS UE WrocławDŚL59
38. (99.)
LECH Maja200993747457MKS Czechowice-DziedziceŚLS59
39. (100.)
CZUMARNA Sofija200959661786ZKS Zielona GóraLBU59
40. (104.)
KOWALSKA Julia2009420949781Dekorglass DziałdowoWMZ57
41. (107.)
GARGOL Wiktoria2008326245577MLUKS Wakmet BodzanówOPO57
42. (117.)
MADEJ Zuzanna2004421345708Dekorglass DziałdowoWMZ55
43. (121.)
STOSIO Martyna201013350157GKTS GdańskPOM55
44. (124.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL55
45. (127.)
SZULC Wiktoria200568939065Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ54
46. (131.)
NOWAK Katarzyna2007590045499KS Polonia ŚmigielWLP53
47. (137.)
MATROS Izabela2007756245144ZKS Zielona GóraLBU52
48. (139.)
JARKOWSKA Alicja200578239202UKS Dojlidy BiałystokPDL52
49. (144.)
LEWANDOWSKA Zuzanna200462737802KS Stella GnieznoWLP51
50. (152.)
BIAŁK Karolina200979646177MRKS GdańskPOM50
51. (153.)
KYRYLIUK Veronika200634461731Energa KTS ToruńKPM50
52. (161.)
KRUPA Magdalena200778347048UKS Dojlidy BiałystokPDL49
53. (163.)
CZAJKOWSKA Weronika2008511044777MTS KwidzynPOM48
54. (168.)
ZEMBOWICZ Antonina200723642108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ47
55. (170.)
BOROWSKA Patrycja2008136846460MUKS Start NadarzynMAZ47
56. (173.)
TKOCZ Julia2005163638760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS47
57. (201.)
ZIMNICKA Marta200780242964MRKS GdańskPOM44
58. (205.)
KACZAN Alicja2006196641482MKS Wolavia WołówDŚL41
59. (213.)
BRACHACZEK Nadine200787244029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS39
60. (220.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007667849419KTS Nowy Dwór Maz.MAZ39
61. (223.)
GUTKOWSKA Zuzanna200822348505Bogoria Grodzisk Maz.MAZ39
62. (243.)
SKAWIŃSKA Nikola2007197441485MKS Wolavia WołówDŚL37
63. (250.)
IDZIK Magdalena2008138049397KS Bronowianka KrakówMŁP32
64. (306.)
ZARZYCKA Maja200969152584Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ18
65. (307.)
STADNICKA Łucja2008314752399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ18
66. ( - .)
KURZAWSKA Maja200634743455Energa KTS ToruńKPM0
67. ( - .)
SKULSKA Amalia Sophie200774661413KS AZS AWFiS GdańskPOM0
68. ( - .)
MAKOS Nikola2007278044948LZS ŻywociceOPO0
69. ( - .)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU230
2. (2.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ210
3. (5.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM152
4. (6.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ152
5. (7.)
KOŁODZIEJ Krystian2004109239675Politechnika RzeszówPKR152
6. (8.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM152
7. (9.)
STASZCZYK Konrad200435242948Energa KTS ToruńKPM129
8. (10.)
SAWCZAK Miłosz2005109736165Politechnika RzeszówPKR129
9. (11.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ129
10. (12.)
SKÓRKO Bartłomiej200587836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS129
11. (13.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
12. (15.)
BŁASZCZYK Marcel2007168040511KS Polonia KielceŚWI120
13. (16.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL120
14. (17.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ120
15. (18.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU108
16. (19.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR108
17. (20.)
BRUD Szymon2006108044209Politechnika RzeszówPKR108
18. (21.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM108rank.
19. (22.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR108rank.
20. (23.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS108rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (31.)
WNĘK Stanisław2004451336532KU AZS UE WrocławDŚL100
2. (34.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006287342048KS Gwiazda BydgoszczKPM90
3. (77.)
BIELECKI Maciej200826945701Heksa Niedrzwica DużaLLS66woj.
4. (40.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU90
5. (109.)
LIPA Oskar2008401143858ULKS MoszczenicaŁDZ57
6. (24.)
SUŁKOWSKI Karol2005234542142UKS Płomień LimanowaMŁP108
7. (79.)
JANIK Maciej2007133348634KS Spójnia WarszawaMAZ66
8. (35.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO90
9. (128.)
JADAM Dawid2007272742849PKS Kolping JarosławPKR55
10. (37.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL90
11. (73.)
PEIKOWSKI Fabian2005271137764Beniaminek Starogard Gd.POM66
12. (27.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS100
13. (69.)
MICHTA Mateusz200647749591Orlicz 1924 SuchedniówŚWI66
14. (75.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ66
15. (65.)
KAŹMIERCZAK Michał2008589843380KS Polonia ŚmigielWLP70
16. (57.)
PYRA Konrad2008392945156Darz Bór KarnieszewiceZPM75
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
TOTON Kacper2008110043660Politechnika RzeszówPKR108
2. (26.)
OLBRYCHT Michał2004109439312Politechnika RzeszówPKR100
3. (28.)
MATYJEK Karol2004134040042KS Spójnia WarszawaMAZ100
4. (30.)
CHILICKI Dawid200677944313UKS Dojlidy BiałystokPDL100
5. (32.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM100
6. (33.)
ŻYWORONEK Patryk200961253923ZKS Zielona GóraLBU100
7. (36.)
GRYK Konrad200678045089UKS Dojlidy BiałystokPDL90
8. (38.)
HUBKA Karol2006108945364Politechnika RzeszówPKR90
9. (41.)
SMOTER Adam200823247911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ90
10. (42.)
RUTKOWSKI Mateusz200429538442Dekorglass DziałdowoWMZ84
11. (43.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM84
12. (44.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU84
13. (45.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006606637893SMS WłodawaLLS84
14. (46.)
NADOLNY Jakub200860451482ZKS Zielona GóraLBU84
15. (47.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005362746723KS Gorce Nowy TargMŁP84
16. (48.)
JURCZUK Michał2007545844430UKS TS Ósemka BiałystokPDL84
17. (49.)
SZARY Piotr200994246674MKS Czechowice-DziedziceŚLS84
18. (51.)
PYŚK Damian200686539458LKTS LubońWLP75
19. (53.)
PAKUŁA Aleks200922847314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ75
20. (55.)
SZYMCZAK Wojciech200923443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ75
21. (56.)
WNĘK Krzysztof2009451244388KU AZS UE WrocławDŚL75
22. (58.)
KOŁEK Maciej2004172035303KSTS KrosnoPKR70
23. (61.)
WODNIAK Michał2005160441871LZS ŻywociceOPO70
24. (62.)
LISEK Konrad2006171049127Visonex Top WierzbięcinZPM70
25. (64.)
STEFANOWICZ Oleg200924249831Warmia Lidzbark Warm.WMZ70
26. (66.)
KUFEL Karol2008584244511Meble Anders ŻywiecŚLS70
27. (68.)
KLIMEK Piotr2004798337499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL66
28. (76.)
PATEJCZUK Szymon200678646498UKS Dojlidy BiałystokPDL66
29. (78.)
RĘKAS Miłosz2008268545718KS Nowa Era ToruńKPM66
30. (80.)
NOSIADEK Jakub2007238843413AKS MikołówŚLS66
31. (82.)
JANKOWSKI Igor200484140291Ostródzianka OstródaWMZ62
32. (83.)
KOPACKI Paweł20047440280KS Bronowianka KrakówMŁP62
33. (84.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ62
34. (85.)
BIERNACKI Piotr2006110642595UKS Junior MiastkoPOM62
35. (86.)
SAWINA Maksymilian200835146568Energa KTS ToruńKPM62
36. (91.)
FLAUMENHAFT Szymon2009108348346Politechnika RzeszówPKR62
37. (101.)
STOLARCZYK Kryspin200829745716Dekorglass DziałdowoWMZ59
38. (102.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM59
39. (104.)
PILCH Aleksander2008179749073UKS OlesnoMŁP59
40. (105.)
LINSKYI Bohdan2007800462971UKS Dojlidy BiałystokPDL59
41. (107.)
SĘKOWSKI Jan2006426341045MRKS GdańskPOM57
42. (110.)
MAŃKOWSKI Kamil2004289241652MLKS Piast KruszwicaKPM57
43. (113.)
ULATOWSKI Wiktor2007197741480MKS Wolavia WołówDŚL57
44. (116.)
SZCZUKA Kamil2005547944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL56
45. (118.)
GAWLAS Mateusz200993045186MKS Czechowice-DziedziceŚLS56
46. (120.)
KAŁUŻA Tomasz2009343746333UKTS Sokół OrzeszeŚLS56
47. (122.)
MĘTEL Karol2005171147125Visonex Top WierzbięcinZPM55
48. (124.)
PIOTROWSKI Adam200829448984Dekorglass DziałdowoWMZ55
49. (127.)
GAJEWSKI Hubert200713046741GKTS GdańskPOM55
50. (130.)
RĘKAS Maciej2008268445719KS Nowa Era ToruńKPM55
51. (133.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ54
52. (134.)
MASSALSKI Borys2006643744050UKS Return PiasecznoMAZ54
53. (135.)
BROSZKIEWICZ Karol2007650240830KTS KozieniceMAZ54
54. (136.)
TURECKI Kacper2006215639784UKS Gryf GdówMŁP53
55. (137.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005511440149MTS KwidzynPOM53
56. (150.)
KOWALCZYK Antoni200827246776Heksa Niedrzwica DużaLLS52
57. (152.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007735246710UKS Energia SiewierzŚLS52
58. (154.)
LIPOWSKI Michał200829345717Dekorglass DziałdowoWMZ51
59. (157.)
ZGLIŃSKI Antoni200435538850Energa KTS ToruńKPM51
60. (159.)
RADZIKOWSKI Karol2006512246471MTS KwidzynPOM51
61. (165.)
SĘKOWSKI Piotr2008426443437MRKS GdańskPOM50
62. (166.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM49
63. (174.)
WEIKUM Kacper200669039068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ47
64. (180.)
PUHACEWICZ Maciej200578748264UKS Dojlidy BiałystokPDL47
65. (195.)
PARTYKA Krystian2007547149023UKS TS Ósemka BiałystokPDL47
66. (200.)
GRYCUK Szymon2009545650361UKS TS Ósemka BiałystokPDL47
67. (207.)
FILIPEK Jeremiasz2009564257805KS AZS UWM OlsztynWMZ47
68. (221.)
DERESZEWSKI Michał2007266649068KS Nowa Era ToruńKPM45
69. (222.)
KRZYŻANOWSKI Jakub201062848016Energa KTS ToruńKPM45
70. (223.)
CZUKIEWICZ Jędrzej200712955166GKTS GdańskPOM44
71. (224.)
PROTSENKO Tymofii2005730662847KU AZS UE WrocławDŚL44
72. (227.)
DĘBOWSKI Michał2007564153972KS AZS UWM OlsztynWMZ42
73. (236.)
JUREK Mikołaj200568343149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ39
74. (238.)
KUDERSKI Paweł2004832941852UKS Witniczanin WitnicaLBU39
75. (240.)
KOPEĆ Jakub2005109350239Politechnika RzeszówPKR39
76. (244.)
BURAKOWSKI Mateusz2005642646049UKS Return PiasecznoMAZ39
77. (251.)
WYPIJ Radosław2005268946570KS Nowa Era ToruńKPM39
78. (254.)
KARWASIŃSKI Szymon2006214754139UKS Gryf GdówMŁP39
79. (255.)
GOLONKA Filip2006233042140UKS Płomień LimanowaMŁP39
80. (258.)
ZIELIŃSKI Alan2008272945674PKS Kolping JarosławPKR39
81. (261.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007547444013UKS TS Ósemka BiałystokPDL39
82. (264.)
KORZUS Julian2010267245726KS Nowa Era ToruńKPM39
83. (268.)
GOTOWALSKI Jakub2007301753906IKTS Noteć InowrocławKPM39
84. (269.)
CZAPUTA Piotr2008342651215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS39
85. (270.)
PARUCH Oskar2007439046817KTS GliwiceŚLS39
86. (282.)
KAMOLA Dawid2004511940156MTS KwidzynPOM35
87. (315.)
CHRZANOWSKI Patryk2008545247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL28
88. (319.)
BUDZICH Dawid2007369837363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ28
89. (322.)
KALBARCZYK Paweł2007546155921UKS TS Ósemka BiałystokPDL28
90. (330.)
CIOSMAK Maciej2009782850966UKS Huragan SosnowiecŚLS28
91. (335.)
NOWACZYK Piotr2008425953934MRKS GdańskPOM28
92. (338.)
PANASIUK Oliwier2007134148678KS Spójnia WarszawaMAZ28
93. (345.)
ŁYP Marcin2009810556086UKS Huragan SosnowiecŚLS28
94. (347.)
KALISZ Karol2007196741486MKS Wolavia WołówDŚL28
95. (420.)
MOŁAS Kacper2007643852077UKS Return PiasecznoMAZ16
96. (424.)
SŁAWACKI Adam200737644442MUKS Jedynka PszówŚLS16
97. (427.)
STEC Oliwier2007302249658IKTS Noteć InowrocławKPM16
98. (434.)
PARUCH Wiktor2010439146816KTS GliwiceŚLS16
99. (476.)
DĄBEK Michał2004353152426MKS Centrum KrakówMŁP11
100. (526.)
RYSZEWSKI Adrian2007302060861IKTS Noteć InowrocławKPM10
101. (534.)
KUCZORA Karol2007314448238Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ10
102. (541.)
KUROWSKI Maksymilian2008133749418KS Spójnia WarszawaMAZ10
103. (570.)
KARWASIŃSKI Dominik2009214654140UKS Gryf GdówMŁP9
104. (592.)
ZGÓRKA Jan200669454596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ8
105. ( - .)
ZIEMBA Bartosz2009681647063GKTS GiżyckoWMZ0
106. ( - .)
STACHOWIAK Kajetan2009629148873KS AZS UWM OlsztynWMZ0
107. ( - .)
STACHOWIAK Adam2011629048883KS AZS UWM OlsztynWMZ0
108. ( - .)
KNOP Kamil2007425555880MRKS GdańskPOM0
109. ( - .)
SMURZYŃSKI Mateusz200884347669Ostródzianka OstródaWMZ0
110. ( - .)
PAŹDZIORKO Igor2007698348336Ostródzianka OstródaWMZ0
111. ( - .)
PANCEWICZ Szymon2007314646020Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ0
112. ( - .)
FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR0
113. ( - .)
ZAWADZKI Konrad200479340730UKS Dojlidy BiałystokPDL0
114. ( - .)
UZIALO Ervinas2007918063245UKS Dojlidy BiałystokPDL0
115. ( - .)
MANCHAK Ivan20051106264089UKS Dojlidy BiałystokPDL0