Polski Związek Tenisa Stołowego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji oraz MLKS Ostródzianka Ostróda zapraszają na 2. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali widowiskowo-sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – kwalifikacje dodatkowe
Juniorzy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Grzegorz BOR
Obsługa komputerowa: Marcin FIDALA

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 14 grudnia 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po 1. GPP
Ranking juniorów po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307Politechnika RzeszówPKR230
2. (2.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM210
3. (3.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS Kolping JarosławPKR179
4. (4.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU179
5. (5.)
SZYMCZYK Natalia2003232636373Skarbek Tarnowskie GóryŚLS152
6. (6.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ152
7. (7.)
GÓRSKA Michalina2003297238302UKS Dojlidy BiałystokPDL152
8. (8.)
JARKOWSKA Aleksandra200321139201Energa KTS ToruńKPM152
9. (9.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL129
10. (10.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS Start NadarzynMAZ129
11. (11.)
STACHNIAK Martyna2003617534879Politechnika RzeszówPKR129
12. (12.)
MIRECKA Milena200823743500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ129
13. (13.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS Bronowianka KrakówMŁP120
14. (14.)
KAŁUŻNY Laura2004768738970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS120
15. (15.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS Dojlidy BiałystokPDL120
16. (16.)
ŚLIWKA Zofia200724842107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
17. (17.)
GAWORSKA Zuzanna2003100036872KU AZS UE WrocławDŚL108
18. (18.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM108
19. (19.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM108
20. (20.)
CZUBAKOWSKA Julia2004770640516MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ108
21. (21.)
CHWOJKO Jagoda2004727139391PKS Kolping JarosławPKR108
22. (22.)
CIEŚLIK Faustyna200540940806KS Mysław MysłowiceŚLS108
23. (23.)
SYRDA Zuzanna200627944288KS Bronowianka KrakówMŁP108
24. (24.)
PIŁAT Agnieszka2004290139584LUKS ChełmnoKPM108
25. (25.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL100
26. (26.)
BRODA Klaudia2003615144687Politechnika RzeszówPKR100
27. (27.)
SKUBA Emilia2005617442326Politechnika RzeszówPKR100
28. (28.)
MAŁYSIAK Kamila2004242938392KS Gorce Nowy TargMŁP100
29. (29.)
JARECKA Malwina2006100338777KU AZS UE WrocławDŚL100
30. (30.)
KILISZEK Kamila200527440075KS Bronowianka KrakówMŁP100
31. (31.)
TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS100
32. (32.)
PAWELEC Zuzanna2006743142929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ100
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (44.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL84
2. (34.)
DRĄG Marta2005289239581LUKS ChełmnoKPM90
3. (125.)
WÓJTOWICZ Karolina2005248640967Lewart AGS LubartówLLS54
4. (69.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU66
5. (49.)
WRZOSEK Wiktoria2004345134104MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ75
6. (170.)
CYRWUS Anna2005241440705KS Gorce Nowy TargMŁP47
7. (128.)
RAJKOWSKA Sylwia2006413643514Olimpijczyk JeżewoMAZ54
8. (140.)
MIKOŚ Zuzanna2003367344940STS BrynicaOPO52
9. (66.)
HAJDUK Martyna2004727735297PKS Kolping JarosławPKR66
10. (37.)
BOREK Zuzanna2006296341023UKS Dojlidy BiałystokPDL90
11. (80.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200617143750GKTS GdańskPOM62
12. (289.)
BRACHACZEK Nadine2007768644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS28
13. (60.)
ROŻEK Katarzyna2005848007KS Campeones WąchockŚWI70
14. (64.)
MADEJ Zofia2007595545709Dekorglass DziałdowoWMZ70org.
15. (77.)
BOBEK Weronika2006420443527Warmia Lidzbark Warm.WMZ62
16. (57.)
GŁADYSZ Julia2005310441918LKTS LubońWLP70
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
KOWALCZYK Zuzanna2003242535865KS Gorce Nowy TargMŁP90
2. (35.)
GĄSIOR Natalia2004748933134KTS GliwiceŚLS90
3. (36.)
TRACZYK-KĘPA Beata2004527244868MRKS GdańskPOM90
4. (39.)
WĄTOR Oliwia2006617843233Politechnika RzeszówPKR90
5. (41.)
SERAFIN Wiktoria2005311143148LKTS LubońWLP84
6. (42.)
WIĄCEK Amelia2003232834852Skarbek Tarnowskie GóryŚLS84
7. (43.)
GUZIK Aleksandra200663043209UKS Gryf GdówMŁP84
8. (45.)
NOWAK Aleksandra2003310737993LKTS LubońWLP84
9. (46.)
CZAJA Zuzanna2005533741119MRKS GdańskPOM84
10. (47.)
SOCHA Jaśmina2004876542397UKS Orlik GdyniaPOM84
11. (48.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU84
12. (51.)
LIPSKA Agata2005247840966Lewart AGS LubartówLLS75
13. (52.)
SUŁEK Zuzanna2003311338019LKTS LubońWLP75
14. (54.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208Olimpijczyk JeżewoMAZ75
15. (55.)
PERZ Izabela200863747441UKS Gryf GdówMŁP75
16. (56.)
GAJ Milena200862843608UKS Gryf GdówMŁP75
17. (58.)
HOLAK Marta2004177037165MKS Jedynka ŁódźŁDZ70
18. (59.)
FRONTCZAK Magda2004176741029MKS Jedynka ŁódźŁDZ70
19. (62.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850Warmia Lidzbark Warm.WMZ70
20. (65.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780Dekorglass DziałdowoWMZ70
21. (68.)
MATROS Izabela2007519945144LZS Victoria ChróściceOPO66
22. (73.)
HADRYŚ Matylda200827345028KS Bronowianka KrakówMŁP66
23. (78.)
SKWAREK Julia2006302840098UKS Dojlidy BiałystokPDL62
24. (79.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM62
25. (83.)
KOPACKA Anna200627744915KS Bronowianka KrakówMŁP62
26. (84.)
BOROWSKA Patrycja2008361746460UKS Return PiasecznoMAZ62
27. (92.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707Dekorglass DziałdowoWMZ59
28. (94.)
PURGAŁ Katarzyna2006753667KS Campeones WąchockŚWI59
29. (96.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL59
30. (101.)
PRĘDA Paulina2004526643157MRKS GdańskPOM57
31. (104.)
TOŁSTYKO Kinga200648945913ZKS Zielona GóraLBU57
32. (106.)
PRZYBYŁ Liliana2006679543311KU AZS UE WrocławDŚL57
33. (114.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS Dojlidy BiałystokPDL56
34. (116.)
PACELT Anna2007301247620UKS Dojlidy BiałystokPDL56
35. (118.)
KAWIAK Marta2003735937358KS AZS UWM OlsztynWMZ55
36. (119.)
LEMAŃSKA Klara2006538539380Krajna Sępólno Kraj.KPM55
37. (120.)
SZURGOT Agata2005592442439Beniaminek Starogard Gd.POM55
38. (129.)
WŁODARCZYK Zofia2006547847474STS Rebel ŁaskarzewMAZ54
39. (130.)
ZEMBOWICZ Antonina200724942108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ54
40. (133.)
KURZAWSKA Maja200621243455Energa KTS ToruńKPM53
41. (137.)
KOWALSKA Julia2009443649781Dekorglass DziałdowoWMZ53
42. (138.)
HOŁODNIUK Paulina2006437043310MKS Wolavia WołówDŚL53
43. (141.)
WASILEWSKA Julia2004303246169UKS Dojlidy BiałystokPDL52
44. (142.)
RAKOWSKA Magdalena2005232239226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS52
45. (148.)
MADEJ Zuzanna2004595645708Dekorglass DziałdowoWMZ51
46. (153.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM51
47. (156.)
SZURGOT Anna2005592542440Beniaminek Starogard Gd.POM50
48. (159.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS Emdek BydgoszczKPM50
49. (164.)
NAKONIECZNA Oliwia2003404140160MTS KwidzynPOM48
50. (173.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004196137802KS Stella GnieznoWLP47
51. (177.)
FIRSZT Alicja2004337140518MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ47
52. (182.)
TKOCZ Julia2005471738760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS47
53. (200.)
CZAJKOWSKA Weronika2008402944777MTS KwidzynPOM46
54. (204.)
ZIMNICKA Marta2007527442964MRKS GdańskPOM44
55. (205.)
KACZAN Alicja2006437141482MKS Wolavia WołówDŚL44
56. (207.)
CHYŁA Nikola2005615340387Politechnika RzeszówPKR42
57. (216.)
SOCZKO Wiktoria2005302949024UKS Dojlidy BiałystokPDL39
58. (217.)
TEODORCZUK Kinga2005450442797MUKS Start NadarzynMAZ39
59. (220.)
KOSTYK Klaudia2003545447566CKS Helios CzempińWLP39
60. (221.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS39
61. (238.)
OSIŃSKA Małgorzata2006649343902MKS Emdek BydgoszczKPM39
62. (261.)
SZULC Wiktoria2005755239065Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ32
63. (267.)
SASS Dorota2006450339168MUKS Start NadarzynMAZ32
64. (306.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS Spójnia WarszawaMAZ25
65. (350.)
GUTKOWSKA Zuzanna200823348505Bogoria Grodzisk Maz.MAZ10
66. ( - .)
PIECKOWSKA Maria2007444148356Dekorglass DziałdowoWMZ0
67. ( - .)
WIKTOR Julia200828047491KS Bronowianka KrakówMŁP0
68. ( - .)
MARUSZAK Emilia2006236539462KS Gotyk ToruńKPM0
69. ( - .)
JARKOWSKA Alicja2005827939202UKS Dojlidy BiałystokPDL0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU230
2. (4.)
GAWLAS Michał200523138954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ179
3. (5.)
KULCZYCKI Alan2006299633602UKS Dojlidy BiałystokPDL179
4. (6.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104Ostródzianka OstródaWMZ152
5. (7.)
DZIUBA Patryk2003615637169Politechnika RzeszówPKR152
6. (8.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519Ostródzianka OstródaWMZ152
7. (9.)
SPOREK Szymon2004743040063KSTS KrosnoPKR152
8. (10.)
SAWCZAK Miłosz2005617336165Politechnika RzeszówPKR129
9. (11.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU129
10. (12.)
MICHNA Dawid200521537746Energa KTS ToruńKPM129
11. (13.)
STASZCZYK Konrad200421742948Energa KTS ToruńKPM129
12. (14.)
KORCZAK Damian2003616938245Politechnika RzeszówPKR120
13. (15.)
STECYSZYN Jakub200324734803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ120
14. (16.)
CHMIELOWSKI Jakub2003742840406KSTS KrosnoPKR120
15. (17.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS Granit StrzelinDŚL120
16. (18.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU108
17. (19.)
OLBRYCHT Michał200455139312UKS MOSiR DuklaPKR108
18. (20.)
RUTKOWSKI Mateusz2004595738442Dekorglass DziałdowoWMZ108
19. (21.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ108
20. (22.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003749343410KTS GliwiceŚLS108
21. (23.)
OSTACHOWSKI Piotr2003750230933KTS GliwiceŚLS108
22. (24.)
MITAS Jacek200523842830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ108
23. (25.)
MATYJEK Karol2004761340042Lupus Kabaty WarszawaMAZ108
24. (26.)
PYŚK Patryk200324036050Bogoria Grodzisk Maz.MAZ100
25. (27.)
CZERNECKI Robert2003653337817IKTS Broń RadomMAZ100
26. (28.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM100
27. (29.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS Spójnia WarszawaMAZ100
28. (30.)
MATKOWSKI Jakub2003300538775UKS Dojlidy BiałystokPDL100
29. (31.)
KOŁEK Maciej200427635303KS Bronowianka KrakówMŁP100
30. (33.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS Lis SierakowicePOM100rank.
31. (34.)
LEWANDOWSKI Patryk2003238044643Dekorglass DziałdowoWMZ90rank.
32. (35.)
DOMIN Maciej2005615541092Politechnika RzeszówPKR90rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (59.)
WNĘK Stanisław200467236532TKS Granit StrzelinDŚL70
2. (63.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006385942048KS Gwiazda BydgoszczKPM70
3. (92.)
SŁOMKA Artur2005852843207Heksa Niedrzwica DużaLLS60
4. (38.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU90
5. (90.)
ADAMIAK Bartosz2007167144160ULKS MoszczenicaŁDZ62
6. (67.)
KNAGA Łukasz200327542303KS Bronowianka KrakówMŁP66woj.
7. (41.)
ADAMIAK Jan2004359337815KS Spójnia WarszawaMAZ90
8. (39.)
LINEK Adam2004568441866LZS ŻywociceOPO90
9. (58.)
KOŁODZIEJ Krystian2004616739675Politechnika RzeszówPKR70
10. (37.)
WANDACHOWICZ Michał2006303137267UKS Dojlidy BiałystokPDL90
11. (98.)
ALOT Maksymilian200432937765KS AZS AWFiS GdańskPOM59
12. (52.)
GWIZDON Oliwer200341331892KS Mysław MysłowiceŚLS75
13. (70.)
SKRZYPEK Bartosz2003832842291UKS Orlęta BilczaŚWI66
14. (64.)
LIPOWSKI Michał2008238145717Dekorglass DziałdowoWMZ70woj.
15. (49.)
LEMIESZKA Artur2003305338049LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP75
16. (50.)
WAJDA Hubert2003193540946Visonex Top WierzbięcinZPM75
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
SKÓRKO Bartłomiej2005769536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS90
2. (42.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS Gwiazda BydgoszczKPM84
3. (43.)
MICHALSKI Piotr2003300736881UKS Dojlidy BiałystokPDL84
4. (44.)
FRANC Igor2005525536385MRKS GdańskPOM84
5. (45.)
CHILICKI Dawid2006296644313UKS Dojlidy BiałystokPDL84
6. (46.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006477337893SMS WłodawaLLS84
7. (47.)
TURECKI Kacper200664039784UKS Gryf GdówMŁP84
8. (51.)
BRUD Szymon2006726844209PKS Kolping JarosławPKR75
9. (53.)
PYŚK Damian2006311039458LKTS LubońWLP75
10. (54.)
GWIZDON Maksymilian200741238087KS Mysław MysłowiceŚLS75
11. (55.)
KLAG Wiktor2007242140794KS Gorce Nowy TargMŁP75
12. (60.)
OLEJNIK Mikołaj2003193239270Visonex Top WierzbięcinZPM70
13. (61.)
GROMEK Artur2007420740924Warmia Lidzbark Warm.WMZ70
14. (62.)
BUDZYŃSKI Jakub2003305137807LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP70
15. (66.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS Energia SiewierzŚLS70
16. (68.)
PRZYBYŁ Michał2004162537408KS Energetyk ŁódźŁDZ66
17. (69.)
RUŁKA Filip2003751138796KTS GliwiceŚLS66
18. (72.)
PAWŁOWSKI Rafał2005248140203Lewart AGS LubartówLLS66
19. (77.)
KOSTYK Kamil2006310645705LKTS LubońWLP66
20. (78.)
STĄPOREK Krzysztof200624643493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ66
21. (79.)
SZCZEPANEK Błażej2003568740987LZS ŻywociceOPO62
22. (80.)
KLIMEK Piotr2004885837499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL62
23. (82.)
NIEWIADOMSKI Kamil200533043145KS AZS AWFiS GdańskPOM62
24. (86.)
GRYK Konrad2006297545089UKS Dojlidy BiałystokPDL62
25. (89.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269Energa KTS ToruńKPM62
26. (91.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU62
27. (96.)
KRUKAR Piotr2003742936660KSTS KrosnoPKR59
28. (97.)
KOPACKI Paweł200427840280KS Bronowianka KrakówMŁP59
29. (102.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS59
30. (104.)
LISEK Konrad2006504349127Technik ŚwidwinZPM59
31. (105.)
SAWINA Maksymilian200821646568Energa KTS ToruńKPM59
32. (108.)
ZAWADZKI Konrad2004150540730ZKS Zielona GóraLBU57
33. (114.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL57
34. (115.)
BIERNACKI Piotr2006125342595UKS Junior MiastkoPOM57
35. (116.)
PLEWIK Miłosz2004301938328UKS Dojlidy BiałystokPDL56
36. (119.)
WODNIAK Michał2005569041871LZS ŻywociceOPO56
37. (121.)
LAMPERSKI Jakub2003305242494LZS Kuźnica ŻelichowskaWLP56
38. (122.)
GALA Bartłomiej2003748743428KTS GliwiceŚLS56
39. (126.)
RUDO Adam2003526735661MRKS GdańskPOM55
40. (129.)
STOLARCZYK Kryspin2008238245716Dekorglass DziałdowoWMZ55
41. (144.)
BARGANOWSKI Stanisław2004235652340KS Gotyk ToruńKPM53
42. (145.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005403440149MTS KwidzynPOM53
43. (149.)
HUBKA Karol2006616345364Politechnika RzeszówPKR53
44. (150.)
ŁYSAKOWSKI Michał200415642962TTS Polonia BytomŚLS52
45. (151.)
SZCZUKA Kamil2005185544134UKS TS Ósemka BiałystokPDL52
46. (156.)
PATEJCZUK Szymon2006301546498UKS Dojlidy BiałystokPDL52
47. (157.)
WERNICKI Maciej2005373444580UKS Optimum LubaszWLP51
48. (161.)
RUCIŃSKI Mikołaj2005125646746UKS Junior MiastkoPOM51
49. (162.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005243346723KS Gorce Nowy TargMŁP51
50. (163.)
SZURLEJ Kacper200721841406Energa KTS ToruńKPM51
51. (165.)
PIOTROWSKI Adam2008238348984Dekorglass DziałdowoWMZ51
52. (167.)
SOBIESZEK Bogumił2005100842675KU AZS UE WrocławDŚL50
53. (169.)
ZGLIŃSKI Antoni200422238850Energa KTS ToruńKPM49
54. (180.)
JĘSIEK Jakub2003230936957Skarbek Tarnowskie GóryŚLS47
55. (182.)
KOTOWICZ Oliwier2005183949849UKS TS Ósemka BiałystokPDL47
56. (188.)
SUŁKOWSKI Karol200589442142UKS Płomień LimanowaMŁP47
57. (196.)
PAKUŁA Aleks200923947314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ47
58. (202.)
SZCZYGIEŁ Wiktor2005361448553KS Spójnia WarszawaMAZ47
59. (208.)
PTAK Wiktor200842143548KS Mysław MysłowiceŚLS47
60. (209.)
SADOWSKI Kamil200724243501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ47
61. (233.)
CIESIELSKI Roch200499543459KU AZS UE WrocławDŚL41
62. (235.)
SĘKOWSKI Piotr2008527043437MRKS GdańskPOM41
63. (236.)
MAŃKOWSKI Kamil200410141652MLKS Piast KruszwicaKPM39
64. (237.)
PUHACEWICZ Maciej2005302148264UKS Dojlidy BiałystokPDL39
65. (239.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003363737384UKS Return PiasecznoMAZ39
66. (247.)
GALA Dawid2005748844824KTS GliwiceŚLS39
67. (248.)
BURAKOWSKI Mateusz2005362046049UKS Return PiasecznoMAZ39
68. (249.)
SĘKOWSKI Jan2006526941045MRKS GdańskPOM39
69. (253.)
JAMNICKI Jakub2004385039572KS Gwiazda BydgoszczKPM39
70. (307.)
NIEWIADOMSKI Kacper2006125450692UKS Junior MiastkoPOM31
71. (318.)
ADAMCZYK Mikołaj2005229542782Skarbek Tarnowskie GóryŚLS28
72. (319.)
BODNAR Michał2003748442224KTS GliwiceŚLS28
73. (322.)
BAJKOWSKI Kacper2003182456022UKS TS Ósemka BiałystokPDL28
74. (329.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS Nowa Era ToruńKPM28
75. (330.)
WĄS Bartłomiej2004473852019KS Podwawelski KrakówMŁP28
76. (332.)
WÓJTOWICZ Bartosz2007248545421Lewart AGS LubartówLLS28
77. (334.)
MASSALSKI Borys2006363044050UKS Return PiasecznoMAZ28
78. (338.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006235442320KS Gotyk ToruńKPM28
79. (344.)
KORZUS Julian2010143345726KS Nowa Era ToruńKPM28
80. (344.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS Nowa Era ToruńKPM28
81. (348.)
SZCZYPEK Jakub2006361548221KS Spójnia WarszawaMAZ28
82. (352.)
PILCH Aleksander2008175449073Siemacha KrakówMŁP28
83. (354.)
ŁĄCKI Piotr201021449820Energa KTS ToruńKPM28
84. (354.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS Gotyk ToruńKPM28
85. (354.)
WEIKUM Kacper2006755339068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ28
86. (415.)
STĄPOREK Adam200324542105Bogoria Grodzisk Maz.MAZ16
87. (421.)
GOLONKA Filip200688242140UKS Płomień LimanowaMŁP16
88. (422.)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS Lider GaszowiceŚLS16
89. (426.)
BOŁĄDŹ Krzysztof2008235843453KS Gotyk ToruńKPM16
90. (429.)
SAWECKI Michał2007361247082KS Spójnia WarszawaMAZ16
91. (433.)
BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS Mysław MysłowiceŚLS16
92. (438.)
KĘSIK Gracjan2006469947144KS Nowa Era ToruńKPM16
93. (438.)
MOŁAS Kacper2007363452077UKS Return PiasecznoMAZ16
94. (460.)
SZEWCZYK Hubert2005347344864MKS Centrum KrakówMŁP11
95. (462.)
NAGEL Kacper2006207247976UKS Jordan ZakliczynMŁP11
96. (466.)
MAJDAK Rafał2006346844710MKS Centrum KrakówMŁP11
97. (486.)
WIECZOREK Mateusz2004236748608KS Gotyk ToruńKPM10
98. (505.)
CHUDERSKI Filip2007278754715KTS Nowy Dwór Maz.MAZ10
99. (560.)
WYSOCKI Jakub2003279351888KTS Nowy Dwór Maz.MAZ8
100. (561.)
LESZCZYŃSKI Jakub2004279053455KTS Nowy Dwór Maz.MAZ8
101. (564.)
ZGÓRKA Jan2006755654596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ8
102. (566.)
DROBOTOWSKI Eryk2007278854716KTS Nowy Dwór Maz.MAZ8
103. (567.)
CZAPUTA Piotr2008229951215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS8
104. ( - .)
PEIKOWSKI Fabian2005592337764Beniaminek Starogard Gd.POM0
105. ( - .)
SMOTER Adam200824347911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ0
106. ( - .)
KAPICA Paweł2006518046754KTS MOKSiR ZawadzkieOPO0
107. ( - .)
FRONCZAK Witold2009630254473KTS Nowy Dwór Maz.MAZ0
108. ( - .)
DĄBEK Michał2004346552426MKS Centrum KrakówMŁP0
109. ( - .)
JUREK Mikołaj2005754843149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ0
110. ( - .)
TOCZYŁOWSKI Szymon2003828045892UKS Dojlidy BiałystokPDL0
111. ( - .)
KORNAŚ Bartłomiej200388441103UKS Płomień LimanowaMŁP0
112. ( - .)
BURAKOWSKI Konrad2009361946630UKS Return PiasecznoMAZ0
113. ( - .)
BURAKOWSKI Patryk2009362146631UKS Return PiasecznoMAZ0