Polski Związek Tenisa Stołowego, Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa Stołowego, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji oraz MLKS Ostródzianka Ostróda zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 6-8 grudnia 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji (ul. Kościuszki 22A, 14-100 Ostróda).

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 3 grudnia 2019 o godz. 18:00 (poprzez ISL).

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Tomasz RUSZKIEWICZ
Obsługa komputerowa: Marcin FIDALA

Transmisja

niedziela
sobota

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – eliminacje
Juniorzy – eliminacje
W związku ze zgłoszoną nieobecności zawodnika z 3. pozycji na liście startowej juniorów, spośród przegranych zawodników w drugiej rundzie pucharowej piątkowych eliminacji zostanie wylosowany jeden zawodnik, który uzyska prawo gry w turnieju grupowym GPP.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 1. GPP zaliczają się turnieje od 2. GPP 18/19 do 1. GPP 19/20).
Ranking juniorek po 1. GPP
Ranking juniorów po 1. GPP

Kategorie turnieju

Juniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SZYMCZYK Natalia200385336373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS564
2. (2.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS539
3. (3.)
GILEWSKA Dominika2002671435868GLKS NadarzynMAZ525
4. (5.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS468
5. (6.)
SUŁEK Zuzanna2003417238019LKTS LubońWLP467
6. (7.)
JARKOWSKA Aleksandra2003260139201KU AZS PWSIP ŁomżaPDL466
7. (8.)
LIS Martyna2002500633288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ458
8. (9.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM455
9. (10.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL434
10. (11.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002501438866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ425
11. (12.)
GAWORSKA Zuzanna200349536872KU AZS UE WrocławDŚL425
12. (13.)
WIĘCKOWSKA Julia2002859235147SKS 40 WarszawaMAZ416
13. (14.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL414
14. (15.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS382
15. (16.)
KOWALCZYK Zuzanna2003402335865KS GORCE Nowy TargMŁP372
16. (17.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR363
17. (18.)
KUBIAK Anna2004145536958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS348
18. (19.)
WRZOSEK Wiktoria2004386934104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ344
19. (20.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL329
20. (21.)
STACHNIAK Martyna2003120834879POLITECHNIKA RzeszówPKR328
21. (22.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS310
22. (23.)
KLUSZEWSKA Milena200285835679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS310
23. (24.)
ZAJĄC Anna2002656041129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP300
24. (25.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP296
25. (26.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM287
26. (27.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL285
27. (28.)
OSUCH Aleksandra2002231235631AUKS TREFL ZamośćLLS285
28. (29.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM279
29. (30.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200272338813ZKS Zielona GóraLBU279
30. (31.)
ŁĄCKA Julia2003718839331UKS DOJLIDY BiałystokPDL275
31. (32.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL275
32. (33.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL275rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (64.)
PODYMA Karolina2005457543129ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL214
2. (36.)
PIŁAT Agnieszka200423539584LUKS ChełmnoKPM265
3. (58.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS221
4. (46.)
LIBELT Julia2002174232568GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU240
5. (91.)
FRONTCZAK Magda2004242841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ183
6. (164.)
GAJEWSKA Natalia2003654438984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP137woj.
7. (37.)
CZUBAKOWSKA Julia2004671540516GLKS NadarzynMAZ261
8. (66.)
PAWELEC Natalia2002238637671VICTORIA ChróściceOPO213
9. (34.)
HAJDUK Martyna2004119735297POLITECHNIKA RzeszówPKR270
10. (82.)
FILIPOWICZ Julia2002717944431UKS DOJLIDY BiałystokPDL193
11. (52.)
PRĘDA Paulina2004195243157KS AZS AWFIS GdańskPOM225
12. (45.)
KAŁUŻNY Laura2004145038970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS241
ŚWI
13. (43.)
KAWIAK Marta2003306337358OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ244woj.
14. (94.)
MADEJ Zuzanna2004189745708DEKORGLASS DziałdowoWMZ181org.
15. (41.)
NOWAK Aleksandra2003206237993MKS TS WARTA ObornikiWLP250
16. (72.)
TOŁSTYKO Kinga2006853445913UKS ZALEW StepnicaZPM207
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
WIĄCEK Amelia2003671934852GLKS NadarzynMAZ268
2. (38.)
GĄSIOR Natalia2004654533134KS BRONOWIANKA KrakówMŁP254
3. (40.)
DURALAK Daria2004410842432IKTS BROŃ RadomMAZ250
4. (42.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL247
5. (44.)
LIPSKA Anna2002586241926LEWART AGS LubartówLLS244
6. (48.)
DRĄG Marta200523639581LUKS ChełmnoKPM232
7. (50.)
MAZUR Klaudia200333842180KU AZS UJD CzęstochowaŚLS226
8. (53.)
MAŁYSIAK Kamila2004402538392KS GORCE Nowy TargMŁP225
9. (54.)
LICBARSKA Adrianna200439843081MRKS GdańskPOM225
10. (59.)
CYRWUS Anna2005401440705KS GORCE Nowy TargMŁP219
11. (61.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL218
12. (67.)
PIECHOTA Natalia2003416841919LKTS LubońWLP212
13. (68.)
BRZESKA Helena2003444740567UKS RETURN PiasecznoMAZ211
14. (69.)
CHMIELEWSKA Magdalena2002243042214MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ210
15. (75.)
FIRSZT Alicja2004536840518NADWIŚLANIN PłockMAZ203
16. (76.)
JARECKA Marcelina2002788833519VICTORIA Jelcz-LaskowiceDŚL202
17. (77.)
LEMAŃSKA Klara2006467039380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM201
18. (78.)
WĄTOR Oliwia2006655943233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP197
19. (79.)
HOLAK Marta2004243137165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ195
20. (81.)
KOCOŃ Roksana200423434191LUKS ChełmnoKPM194
21. (89.)
TOMCZAK Weronika2004146136961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS185
22. (90.)
BOBEK Weronika2006472243527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ184
23. (96.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM178
24. (97.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004615437802KS STELLA GnieznoWLP178
25. (98.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004547841448GMINA Strzelce Opol.OPO177
26. (100.)
TRACZYK-KĘPA Beata200440344868MRKS GdańskPOM176
27. (102.)
KILISZEK Kamila2005654740075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP175
28. (104.)
PAWŁOWSKA Maja2004671641848GLKS NadarzynMAZ174
29. (114.)
FRELICH Wiktoria2003416343671LKTS LubońWLP167
30. (118.)
ZDROJEWSKA Emilia2002635434640UKS SKOCZEK SopotPOM165
31. (129.)
KOSTYK Klaudia2003300347566CKS HELIOS CzempińWLP158
32. (132.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP156
33. (133.)
RAKOWSKA Magdalena200586039226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS156
34. (158.)
LIPSKA Agata2005586140966LEWART AGS LubartówLLS140
35. (163.)
SYRDA Zuzanna2006655744288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP137
36. (165.)
KLOCZKOWSKA Nadia2003145144475JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS137
37. (167.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ136
38. (174.)
MENSFELD Natalia2004714343981UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP133
39. (176.)
GŁADYSZ Julia2005416441918LKTS LubońWLP132
40. (192.)
GÓRALSKA Anna2005306142203OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ119
41. (193.)
GULBA Maria200386343203SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS119
42. (217.)
CHWOJKO Jagoda2004646839391PKS KOLPING JarosławPKR104
43. (264.)
ENGLOT Michelle2002282837452LKS STRAŻAK BratkówkaPKR70
44. (283.)
KOPACKA Anna2006655044915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP57
45. (295.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ52
46. (305.)
TEODORCZUK Kinga2005672042797GLKS NadarzynMAZ47
Juniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KOLASA Szymon2003120038394POLITECHNIKA RzeszówPKR715
2. (4.)
REDZIMSKI Miłosz200676542104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ593
3. (5.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003306536104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ576wycofany
4. (6.)
JANKOWSKI Jakub200271733968ZKS Zielona GóraLBU556
5. (7.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM518
6. (8.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU505
7. (9.)
SUŁKOWSKI Bartosz2002714429061UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP489
8. (10.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU452
9. (11.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ442
10. (12.)
LEWANDOWSKI Patryk2003189144643DEKORGLASS DziałdowoWMZ432
11. (14.)
DZIUBA Patryk2003119137169POLITECHNIKA RzeszówPKR386
12. (15.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ383
13. (16.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS369
14. (17.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ365
15. (18.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002231138501AUKS TREFL ZamośćLLS357
16. (19.)
KWIATKOWSKI Patryk2003762636236UKS OLIMPIA GniewPOM355
17. (20.)
KORCZAK Damian2003120338245POLITECHNIKA RzeszówPKR354
18. (21.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU334
19. (22.)
CHMIELOWSKI Jakub2003485740406KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR331
20. (23.)
KRZYWNIAK Jakub200272037359ZKS Zielona GóraLBU328
21. (24.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU327
22. (25.)
GAWLAS Michał200576238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ317
23. (26.)
GÓRECKI Wojciech2002526436340KS PODWAWELSKI KrakówMŁP311
24. (27.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL300
25. (29.)
LEMIESZKA Artur200369138049Kuźnica ŻelichowskaWLP293
26. (30.)
SPOREK Szymon2004175240063UKS MOSIR DuklaPKR287
27. (31.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM285
28. (32.)
STASZCZYK Konrad2004309442948KS GWIAZDA BydgoszczKPM274
29. (34.)
SAWCZAK Miłosz2005655536165KS BRONOWIANKA KrakówMŁP270rank.
30. (35.)
WNĘK Stanisław200467536532KU AZS UE WrocławDŚL266rank.
31. (36.)
LILIEN Aleksander2002383936955KTS GliwiceŚLS266rank.
32. (37.)
MICHALSKI Piotr2003718936881UKS DOJLIDY BiałystokPDL264rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
JADACH Oskar2002335736670LZS SKS RaszówkaDŚL259rank.
2. (153.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL146woj.
3. (58.)
MAJCHRZAK Aleksander2004309035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM219
4. (196.)
PLEWIK Miłosz2004595638328KS CKFIS BełżyceLLS129
5. (53.)
ŻELENGOWSKI Mateusz2005261035399KU AZS UZ Zielona GóraLBU228
6. (67.)
PRZYBYŁ Michał2004168537408IKS START Zduńska WolaŁDZ211
7. (315.)
KOŁEK Maciej2004654935303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP75
8. (141.)
TRZASKOWSKI Tomasz2004673840911GLKS NadarzynMAZ156
9. (82.)
LINEK Adam200484341866LZS ŻywociceOPO193
10. (50.)
KOŁODZIEJ Krystian2004120139675POLITECHNIKA RzeszówPKR236
PDL
11. (122.)
RUDO Adam2003740335661MRKS GdańskPOM165
12. (51.)
GWIZDON Oliwer20032931892KS MysławŚLS236woj.
ŚWI
13. (41.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ254org.
14. (85.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ189
15. (60.)
BUDZYŃSKI Jakub2003899337807KS ALMAR GłębokieWLP219
16. (96.)
ZELEK Dawid2002222641542MSZS ŚwidwinZPM181
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)
LEWASZKIEWICZ Filip20036435401GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU257
2. (42.)
ZOCHNIAK Jakub2002168437932IKS START Zduńska WolaŁDZ253
3. (43.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003383643410KTS GliwiceŚLS249
4. (46.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003446237384UKS RETURN PiasecznoMAZ242
5. (47.)
KNAGA Łukasz2003654842303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP240
6. (48.)
SZULC Krzysztof2002243244818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ239
7. (49.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ237
8. (52.)
MATEREK Kacper200240536513MRKS GdańskPOM234
9. (54.)
SZCZEPANEK Błażej200384640987LZS ŻywociceOPO228
10. (55.)
BOGACZ Wojciech2004654140584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP227
11. (57.)
MARUSZAK Jakub2002359733342LUKS ChełmnoKPM225
12. (59.)
MARCHLEWSKI Kacper2003241033341KS GOTYK ToruńKPM219
13. (61.)
NALEŻYTY Jan2004445837382UKS RETURN PiasecznoMAZ218
14. (63.)
MICHTA Paweł200269236504Kuźnica ŻelichowskaWLP216
15. (64.)
OLEJNIK Mikołaj200344439270VISONEX WierzbięcinZPM214
16. (71.)
ALOT Maksymilian200439437765MRKS GdańskPOM204
17. (77.)
TALAR Wiktor2003544538607UKS ŻAKI TaczanówWLP197
18. (78.)
CIOŁKOWSKI Paweł2002734237427OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM196
19. (79.)
PRZYBYŁA Adrian2002460336490UKS ALFA GostyninMAZ195
20. (84.)
WANDACHOWICZ Michał2006130337267CHROBRY MiędzyzdrojeZPM189
21. (86.)
ŁĘCKI Maciej200439737741MRKS GdańskPOM189
22. (87.)
LEMAŃSKI Stanisław2003467134869KRAJNA Sępólno Kraj.KPM188
23. (88.)
WODNIAK Michał200584941871LZS ŻywociceOPO188
24. (89.)
ZAWADZKI Konrad20046640730GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU187
25. (90.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002384039137KTS GliwiceŚLS185
26. (91.)
JANKOWSKI Igor2004306240291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ183
27. (98.)
ŻYCHLIŃSKI Maksymilian2003467546778KRAJNA Sępólno Kraj.KPM179
28. (99.)
OLBRYCHT Michał2004175339312UKS MOSIR DuklaPKR176
29. (101.)
OSTACHOWSKI Piotr2003347630933KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS175
30. (103.)
NOWAK Kacper200269333956Kuźnica ŻelichowskaWLP174
31. (104.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004350642962TTS POLONIA BytomŚLS173
32. (108.)
NIEWIADOMSKI Kamil2005195143145KS AZS AWFIS GdańskPOM172
33. (111.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM171
34. (113.)
MITAS Jacek2005500842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ170
35. (114.)
LASOTA Marcin2002347328751KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS170
36. (115.)
SKÓRKO Bartłomiej2005145836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS168
37. (118.)
CZAPLA Kamil200287535107SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS168
38. (127.)
MACIĄG Dominik2003631243003HEKSA Niedrzwica DużaLLS164
39. (129.)
KLIMCZEWSKI Jakub2002306437522OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ163
40. (132.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006804537893SMS WłodawaLLS162
41. (133.)
LAMPERSKI Jakub2003811242494PIONIER KleszczewoWLP161
42. (136.)
KRAUSE Maciej2003202541710MKS EMDEK BydgoszczKPM161
43. (137.)
BUCHALSKI Antoni2004185243133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ159
44. (139.)
IDACZYK Dominik200287437569SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS158
45. (143.)
RUŁKA Filip2003338238796MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS155
46. (144.)
JARZĄBKOWSKI Paweł2002240233340KS GOTYK ToruńKPM151
47. (148.)
MISIARZ Paweł2003900244305AUKS TREFL ZamośćLLS148
48. (149.)
ZGUCZYŃSKI Jakub2002804437892SMS WłodawaLLS147
49. (150.)
KOSTYK Kamil2006300245705CKS HELIOS CzempińWLP147
50. (159.)
MICHALSKI Emil2002416649156LKTS LubońWLP144
51. (164.)
WIŚNIEWSKI Szymon200576637362BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ141
52. (166.)
STĄPOREK Adam2003501142105BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ141
53. (167.)
ADAMIAK Jan2004185137815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ141
54. (181.)
KOSTECKI Filip2004673538622GLKS NadarzynMAZ134
55. (184.)
BODNAR Michał2003406642224KS PODWAWELSKI KrakówMŁP132
56. (193.)
PYŚK Damian2006416939458LKTS LubońWLP130
57. (197.)
GALA Bartłomiej2003406743428KS PODWAWELSKI KrakówMŁP129
58. (199.)
DEJA Filip2003665047776UKS OSIR BrodnicaKPM128
59. (203.)
ZGLIŃSKI Antoni200428338850ENERGA KTS ToruńKPM127
60. (205.)
KOPACKI Paweł2004655140280KS BRONOWIANKA KrakówMŁP126
61. (208.)
MODZELEWICZ Igor2002460036722UKS ALFA GostyninMAZ123
62. (214.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006240942048KS GOTYK ToruńKPM120
63. (220.)
SŁOMKA Artur2005631343207HEKSA Niedrzwica DużaLLS117
64. (222.)
PRZYBYTKOWSKI Mateusz200223344200LUKS ChełmnoKPM117
65. (233.)
JĘSIEK Jakub200388236957SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS111
66. (236.)
SZPEJNOWSKI Patryk2002460740220UKS ALFA GostyninMAZ110
67. (242.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ107
68. (243.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM107
69. (246.)
BIEGAŃSKI Bartłomiej2003664845642UKS OSIR BrodnicaKPM106
70. (248.)
MAŃKOWSKI Kamil200491541652MLKS PIAST KruszwicaKPM106
71. (257.)
FARYS Kacper2003459440217UKS ALFA GostyninMAZ103
72. (260.)
KAMIŃSKI Krzysztof2004243339700MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ102
73. (263.)
KACZMAREK Jakub200288042178SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS101
74. (275.)
BŁACHNIO Piotr2004734038472OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM94
75. (292.)
KAPTUROWSKI Bartłomiej2003459743731UKS ALFA GostyninMAZ86
76. (297.)
ADAMCZYK Krystian2003733636917OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM84
77. (299.)
MATYJEK Karol2004759740042LUPUS KABATY WarszawaMAZ82
78. (301.)
DOMIN Maciej2005144941092JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS80
79. (307.)
MASSALSKI Borys2006445544050UKS RETURN PiasecznoMAZ79
80. (323.)
STUŻYŃSKI Dawid2003365843816MUKS JEDYNKA PszówŚLS73
81. (327.)
ADAMCZYK Mikołaj2005383442782KTS GliwiceŚLS71
82. (334.)
BINEK Michał2002895842115ORZEŁ Wysocko WielkieWLP68
83. (354.)
NAWARSKI Maksymilian2004673740912GLKS NadarzynMAZ61
84. (356.)
BURAKOWSKI Mateusz2005445046049UKS RETURN PiasecznoMAZ60
85. (360.)
KABUT Mateusz2004365738078MUKS JEDYNKA PszówŚLS59
86. (361.)
GRABARSKI Wojciech2004759538627LUPUS KABATY WarszawaMAZ58
87. (374.)
SKORUPA Jakub200288349034SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS55
88. (381.)
KUĆ Grzegorz2004655243429KS BRONOWIANKA KrakówMŁP54
89. (388.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ52
90. (409.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ47
91. (423.)
GRABARSKI Szymon2004759438626LUPUS KABATY WarszawaMAZ45
92. (473.)
STĄPOREK Krzysztof2006501243493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ39
93. (523.)
GOSZCZYŃSKI Piotr2006855544586HEKSA Niedrzwica DużaLLS28
94. (523.)
BUTKO Lucjan200411544877LKS POGOŃ LęborkPOM28
95. (597.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS20
96. (621.)
PAKUŁA Jakub200388451546SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS16
97. (676.)
SZCZEPAŃSKI Mateusz2004758733057SKS 40 WarszawaMAZ10
98. (696.)
PTAK Wiktor20083943548KS MysławŚLS10