Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 1. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 20-22 listopada 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – eliminacje
Mężczyźni – eliminacje

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadza dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na kobiety i mężczyzn.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 17 listopada 2020 o godz. 18:00.

Informacje o turnieju

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Krystian KILAR
Obsługa komputerowa: Rafał WERESZCZAKA

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet na sezon
Ranking kroczący mężczyzn na sezon

Kategorie turnieju

seniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KRZYSIEK Paulina1996657317206MUKS START NadarzynMAZ900
2. (3.)
WĘGRZYN Anna200191931740KU AZS UE WrocławDŚL750
3. (4.)
WĘGRZYN Katarzyna200192031741KU AZS UE WrocławDŚL720
4. (7.)
ZAKRZEWSKA Agata2000836034678KTS TarnobrzegPKR683
5. (9.)
ŚLĄZAK Julia1999835925077KTS TarnobrzegPKR625
6. (11.)
SZYMCZAK Julia200092132145KU AZS UE WrocławDŚL581
7. (12.)
WRÓBEL Wiktoria200686835280MRKS GdańskPOM568
8. (13.)
NOWACKA Paulina1994249712095LKTS LubońWLP553
9. (14.)
BARTOSZEK Julia200158033835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS551
10. (15.)
SIKORSKA Magdalena19869074875SKTS SochaczewMAZ523
11. (16.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993657517071MUKS START NadarzynMAZ515
12. (17.)
GALUS Katarzyna1998435625367POLITECHNIKA RzeszówPKR510rank.
13. (19.)
MICHALAK Aleksandra2001356032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ500rank.
14. (20.)
WOŁOWIEC Dominika1997657420144MUKS START NadarzynMAZ485rank.
15. (21.)
MIKLASZEWSKA Maja2001321931684KTSK GOSRIT LuzinoPOM461rank.
16. (23.)
JANIK Angelika200061728011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS445rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (41.)
FURMAN Julia200592341985KU AZS UE WrocławDŚL309
2. (28.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001153926433KS GOTYK ToruńKPM409
3. (74.)
OSUCH Aleksandra2002190235631AUKS TREFL ZamośćLLS268
4. (60.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200223038813ZKS Zielona GóraLBU280
5. (89.)
HOLAK Marta2004735037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ255
6. (83.)
SZTWIERTNIA Ilona2004687938419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP260
7. (72.)
CZUBAKOWSKA Julia2004777840516MUKS START NadarzynMAZ268woj.
8. (48.)
KAŁA Małgorzata2000812626512GMINA Strzelce Opol.OPO287
9. (163.)
WIELGOS Zuzanna2005439838307POLITECHNIKA RzeszówPKR215
10. (24.)
DYSZKIEWICZ Gabriela20001035933614UKS ATS BiałystokPDL419
11. (108.)
LICBARSKA Adrianna200487143081MRKS GdańskPOM245woj.
12. (42.)
SZYMCZYK Natalia2003291636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS304
13. ( - .)
OSUCH Ewa1981591254793KS POLONIA KielceŚWI0
14. (26.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ419
15. (53.)
CHUDY Anita2000249432916LKTS LubońWLP285
16. (25.)
KOZIOŁ Sandra2000225033801CHROBRY MiędzyzdrojeZPM419
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (30.)
GRYKO Kamila2002665735799UKS DOJLIDY BiałystokPDL398
2. (31.)
OSIŃSKA Katarzyna199447721858ENERGA KTS ToruńKPM368
3. (32.)
ŁEBEK Alicja1999224730666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM366
4. (33.)
FRANASZCZUK Klaudia2002288433137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS361
5. (39.)
BRZĘCZEK Eliza2000731031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ313
6. (40.)
PASZEK Agata200159227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS312
7. (43.)
LIS Martyna2002569333288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ304
8. (44.)
JACKOWSKA Julia2001665932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL303
9. (45.)
RAKOWSKA Karolina2002289535457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS294
10. (46.)
JARKOWSKA Aleksandra200348439201ENERGA KTS ToruńKPM291
11. (57.)
WRZOSEK Wiktoria2004731134104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ281
12. (58.)
WÓJCIK Julia2000466229060VICTORIA ChróściceOPO281
13. (61.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ280
14. (62.)
KOWALCZYK Zuzanna2003618735865KS GORCE Nowy TargMŁP279
15. (67.)
GARB Aleksandra2001617036484KS GORCE Nowy TargMŁP272
16. (68.)
FRONTCZAK Magda2004734841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ271
17. (69.)
KRAKOWIAK Ewa2005385136512GKTS GdańskPOM269
18. (71.)
PAWELEC Zuzanna2006353742929WARMIA Lidzbark Warm.WMZ269
19. (76.)
RAZAKOWSKA Estera2002289639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS266
20. (78.)
STACHECKA Paulina1998730827151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ265
21. (85.)
KLUSZEWSKA Milena2002289035679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS258
22. (86.)
MATROS Izabela2007466945144VICTORIA ChróściceOPO257
23. (97.)
WIĄCEK Amelia2003291734852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS251
24. (98.)
DASZYKOWSKA Beata2000457529425TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ250
25. (101.)
TOMECKA Julia2002289929896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS248
26. (102.)
CIEŚLIK Faustyna2005686940806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP247
27. (105.)
KUBIAK Anna200460836958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS247
28. (109.)
BOREK Zuzanna2006666841023UKS DOJLIDY BiałystokPDL245
29. (112.)
BACZYŃSKA Marika1999153836608KS GOTYK ToruńKPM244
30. (114.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP243
31. (126.)
GAJEWSKA Natalia2003687038984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP236
32. (132.)
JARECKA Malwina200692738777KU AZS UE WrocławDŚL233
33. (133.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004813341448GMINA Strzelce Opol.OPO233
34. (145.)
WYROBEK Sabina199259626329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS227
35. (151.)
PASZEK Aleksandra19911058613481niestow. woj. DŚLDŚL224
36. (155.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002569738866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ221
37. (174.)
MŁYNEK Natalia1998289338891SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS207
38. (181.)
KILISZEK Kamila2005687240075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP205
39. (191.)
TERESZKIEWICZ Monika20011036145148UKS ATS BiałystokPDL194
40. (193.)
GÓRSKA Michalina2003666938302UKS DOJLIDY BiałystokPDL193
41. (196.)
WOJCIESKA Aneta1993572251894SRS ŁomnaMAZ193
42. (197.)
SKUBA Emilia20051015842326POLITECHNIKA RzeszówPKR191
43. (214.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU177
44. (267.)
BRZEZIŃSKA Natalia200832045707DEKORGLASS DziałdowoWMZ120
45. (270.)
KAŁUŻNY Laura200460338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS119
46. (271.)
GAWLICZEK Marta200282049676GUKS LIDER GaszowiceŚLS118
47. (292.)
WYSTYRK Marcelina2002315449675KS NAPRZÓD BorucinŚLS88
48. (326.)
SZULC Wiktoria2005458239065TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ62
49. (342.)
RAKOWSKA Magdalena2005291539226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS50
50. (349.)
MARUSZAK Emilia2006155839462KS GOTYK ToruńKPM47
51. ( - .)
SIVAKOVA Katsiaryna1985736633228KS GOTYK ToruńKPM0
52. ( - .)
DURALAK Daria2004779542432MUKS START NadarzynMAZ0
53. ( - .)
BRZYSKA Anna2005723940106PKS KOLPING JarosławPKR0
54. ( - .)
FALARZ Kinga1997288325069SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
55. ( - .)
KLIMCZAK Monika1997457323833TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
56. ( - .)
PRUSIŃSKA Hanna1988457439804TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
57. ( - .)
WIĘCKOWSKA Julia20021036435147UKS ATS BiałystokPDL0
seniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KULPA Konrad199447422944ENERGA KTS ToruńKPM807
2. (2.)
FLORAS Robert1992204111070TTS POLONIA BytomŚLS791
3. (3.)
CHODORSKI Piotr199143559732POLITECHNIKA RzeszówPKR759
4. (4.)
MALICKI Szymon19886904216KS AZS AWFIS GdańskPOM695
5. (5.)
LEWANDOWSKI Tomasz198543601428POLITECHNIKA RzeszówPKR616
6. (8.)
DOSZ Adam199689623068LKS POGOŃ LęborkPOM565
7. (9.)
KOTOWSKI Tomasz199847321000ENERGA KTS ToruńKPM564
8. (10.)
TOMICKI Jarosław19803021286KTS GliwiceŚLS551
9. (11.)
GOLLA Marco1998726743279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM541
10. (12.)
WIĘCEK Adrian19951059523844niestow. woj. POMPOM538
11. (14.)
NALEPA Kamil199922625737ZKS Zielona GóraLBU534
12. (15.)
BAŃKOSZ Michał19951050418932KU AZS UE WrocławDŚL523
13. (16.)
KRZYŻANOWSKI Michał198617205220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM499
14. (17.)
GRELA Artur200020232881KS GWIAZDA BydgoszczKPM483rank.
15. (18.)
WITKOWSKI Antoni1994546610126KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ477rank.
16. (19.)
SZYMAŃSKI Filip198320501818TTS POLONIA BytomŚLS473rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (109.)
WASYLKOWSKI Nestor1992104929733KU AZS AWF WrocławDŚL239
2. ( - .)
JENDRZEJEWSKI Patryk19902033365KS GWIAZDA BydgoszczKPM0
3. (70.)
SAGAN Jakub1982755311LEWART AGS LubartówLLS258
4. (22.)
DOSZ Sławomir199872826701GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU456
5. (128.)
SZULC Krzysztof2002734544818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ230
6. ( - .)
MARCINOWSKI Krzysztof1973574251UKS OlesnoMŁP0
7. (56.)
SAŁACIŃSKI Przemysław1992569519724BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ274woj.
8. (59.)
GALAS Michał1995142418980LZS KujakowiceOPO273
9. (103.)
KOLASA Szymon2003438738394POLITECHNIKA RzeszówPKR241
10. (63.)
MICHALSKI Piotr2003667536881UKS DOJLIDY BiałystokPDL268
11. (307.)
TOMASZUK Tomasz199769321229KS AZS AWFIS GdańskPOM158
12. (23.)
BIAŁEK Artur1992278514899BISTS Bielsko-BiałaŚLS445
13. ( - .)
BĄK Daniel198812080ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI0
14. (44.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002265134280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ313
15. (34.)
MURAWSKI Michał1995853923836RLKTS OCHMAN RaszkówWLP376
16. (282.)
WOSKOWICZ Marcin1994172415894DARZ BÓR KarnieszewiceZPM166
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
KREFT Damian1996221600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI444
2. (26.)
KUSIŃSKI Marcin19712783423BISTS Bielsko-BiałaŚLS435
3. (27.)
WĘDERLICH Damian199848321076ENERGA KTS ToruńKPM435
4. (28.)
WALASZEK Przemysław200048230084ENERGA KTS ToruńKPM429
5. (29.)
WITKOWSKI Jakub2001265431250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ425
6. (31.)
FELKEL Grzegorz1998300627829KTS GliwiceŚLS418
7. (33.)
WACHOWIAK Łukasz200023629774ZKS Zielona GóraLBU386
8. (36.)
GRELA Paweł19981043632880niestow. woj. ŚLSŚLS347
9. (37.)
UFNAL Mateusz199721037254KS GWIAZDA BydgoszczKPM346
10. (40.)
ZANDECKI Jan2001726830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM331
11. (41.)
KUROWSKI Kamil199630921230DEKORGLASS DziałdowoWMZ323
12. (54.)
DANIEL Artur1982682306KS AZS AWFIS GdańskPOM280
13. (62.)
JÓŹWIAK Norbert199074917843LEWART AGS LubartówLLS272
14. (71.)
STASZCZYK Konrad200420842948KS GWIAZDA BydgoszczKPM258
15. (73.)
JANKOWSKI Jakub2002513133968KS POLONIA ŚmigielWLP258
16. (78.)
DUDZICZ Adam200193934855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM254
17. (84.)
CHMIELOWSKI Jakub2003476740406KSTS KrosnoPKR253
18. (87.)
CHŁODNICKI Piotr200221536314ZKS Zielona GóraLBU249
19. (89.)
ŚWIERCZEK Damian198985946083KS LIMA PruszkówMAZ249
20. (90.)
CZERWIŃSKI Bartosz200146732657ENERGA KTS ToruńKPM249
21. (91.)
STECYSZYN Jakub2003205834803TTS POLONIA BytomŚLS248
22. (95.)
RUDOMINA Kamil199263411802STS DębnoZPM244
23. (106.)
CZERNECKI Robert2003501837817GKTS WiązownaMAZ240
24. (107.)
KALINOWSKI Mateusz199538627224KS MYSŁAW MysłowiceŚLS239
25. (111.)
KUŹMICZ Jakub2000264936419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ238
26. (115.)
KRZYWNIAK Jakub200222237359ZKS Zielona GóraLBU237
27. (116.)
PAWELEC Filip1999356138505WARMIA Lidzbark Warm.WMZ237
28. (121.)
POŁOSZCZAŃSKI Dawid1998223632271LZS KujakowiceOPO234
29. (124.)
LEWANDOWSKI Patryk200332844643DEKORGLASS DziałdowoWMZ231
30. (129.)
MATKOWSKI Jakub200383938775ULKS CiechówDŚL230
31. (131.)
SELERSKI Mateusz1996490734260TĘCZA Budki PiaseckieMAZ229
32. (132.)
WARPAS Błażej2001183137022SMS WłodawaLLS229
33. (140.)
SPOREK Szymon2004477540063KSTS KrosnoPKR223
34. (144.)
ALOT Maksymilian200486637765MRKS GdańskPOM222
35. (149.)
MACIĄG Dominik2003358943003HEKSA Niedrzwica DużaLLS219
36. (152.)
KORCZAK Damian2003439038245POLITECHNIKA RzeszówPKR217
37. (153.)
DRZEWIECKI Łukasz200174834899LEWART AGS LubartówLLS216
38. (154.)
MARCINIAK Szymon200122536493ZKS Zielona GóraLBU215
39. (155.)
FILBRANDT Tomasz199068410690KS AZS AWFIS GdańskPOM215
40. (161.)
BIELECKI Patryk200431940979DEKORGLASS DziałdowoWMZ212
41. (163.)
SELERSKI Damian1994490534259TĘCZA Budki PiaseckieMAZ211
42. (165.)
MAŁACHOWSKI Michał200248834137ENERGA KTS ToruńKPM210
43. (175.)
KĘDZIERSKI Piotr19843036701KS POLONIA KielceŚWI207
44. (178.)
MAJCHRZAK Aleksander200420735586KS GWIAZDA BydgoszczKPM206
45. (179.)
WANDACHOWICZ Michał2006668137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL206
46. (180.)
MASŁOWSKI Jakub1996344821748KTS GliwiceŚLS205
47. (181.)
LITWINIUK Marcin1990190012461AUKS TREFL ZamośćLLS205
48. (189.)
LILIEN Aleksander2002219836955DĄBROWIAK Dąbr. Górn.ŚLS202
49. (194.)
MALECHA Maciej2001142737670LZS KujakowiceOPO201
50. (196.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002387238501ATS LublinLLS201
51. (197.)
SZYMANEK Bartłomiej199348020599ENERGA KTS ToruńKPM200
52. (211.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003302443410KTS GliwiceŚLS194
53. (222.)
ZALEWSKI Mateusz200526740234ZKS Zielona GóraLBU192
54. (223.)
PODSIADŁO Maciej198930409705KS POLONIA KielceŚWI191
55. (224.)
JARKOWSKI Marcin19756660894UKS DOJLIDY BiałystokPDL191
56. (228.)
MICHNA Dawid200548937746ENERGA KTS ToruńKPM187
57. (232.)
WASIAK Damian1997546327979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ185
58. (233.)
BUCZEK Rafał1975716741886TOP-SPIN SzczecinZPM185
59. (236.)
CIOCH Błażej1987225210741Czechowice-DziedziceŚLS184
60. (243.)
FORMELA Rafał200788344598MRKS GdańskPOM179
61. (245.)
STAŃCZUK Mateusz200171130871GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU179
62. (248.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000369329675GUKS ORZEŁ SiedlinMAZ176
63. (251.)
REDZIMSKI Miłosz2006334442104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ175
64. (252.)
MASTERNAK Jan1996303838366KS POLONIA KielceŚWI174
65. (267.)
MATEREK Kacper200286436513MRKS GdańskPOM169
66. (269.)
BUCHALSKI Antoni2004185743133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ169
67. (274.)
MISIAK Mateusz199566435252AKS MikołówŚLS168
68. (276.)
KUBIC Marcin1996355729497WARMIA Lidzbark Warm.WMZ168
69. (277.)
RUTKOWSKI Mateusz200433838442DEKORGLASS DziałdowoWMZ168
70. (281.)
BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ167
71. (294.)
WALENCKI Wojciech1993513921818KS POLONIA ŚmigielWLP163
72. (302.)
STĘPIŃSKI Piotr1996546125512KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ160
73. (308.)
KWODAWSKI Bartosz19803008999KTS GliwiceŚLS158
74. (314.)
KIEŁBASA Wojciech200171036875GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU155
75. (328.)
NOWAK Emil2001183535831SMS WłodawaLLS149
76. (338.)
DURAK Kamil198741815748LKS PogórzeŚLS143
77. (373.)
MISZTAL Igor199772927154GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU134
78. (375.)
WŁOSZEK Sylwester1999183032735SMS WłodawaLLS134
79. (380.)
PYŚK Patryk2003334336050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ133
80. (383.)
NALEŻYTY Jan2004537437382UKS RETURN PiasecznoMAZ132
81. (384.)
SZCZUKA Kamil2005308944134TS ÓSEMKA BiałystokPDL131
82. (385.)
MITAS Jacek2005568542830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ130
83. (403.)
GROMEK Artur2007353140924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ126
84. (408.)
ZDZIENICKI Piotr199021674667GMKS STRZELEC FrysztakPKR125
85. (419.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002300939137KTS GliwiceŚLS120
86. (426.)
GWIZDON Oliwer200336631892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS117
87. (430.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200526935399ZKS Zielona GóraLBU115
88. (433.)
KRAWCZYK Jakub199468728368KS AZS AWFIS GdańskPOM115
89. (436.)
CHILICKI Dawid2006352844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ115
90. (450.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004291242962SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS111
91. (456.)
KUDŁO Konrad199175213607LEWART AGS LubartówLLS108
92. (462.)
CYMERMAN Mateusz2005185940241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ107
93. (470.)
SŁOMKA Artur2005359043207HEKSA Niedrzwica DużaLLS105
94. (478.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003267136104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ102
95. (502.)
KLEPKO Jan2000545337813KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ95
96. (505.)
KŁOSIŃSKI Adam1996489834145TĘCZA Budki PiaseckieMAZ94
97. (528.)
ADAMIAK Jan2004185537815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ88
98. (552.)
DZIADEK Kamil2000718831758IKTS BROŃ RadomMAZ81
99. (573.)
OCIPKA Dominik1997571247706SRS ŁomnaMAZ77
100. (597.)
GAWLAS Michał2005334238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ71
101. (605.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003537737384UKS RETURN PiasecznoMAZ67
102. (632.)
JAROCKI Łukasz1996183224089SMS WłodawaLLS62
103. (672.)
MICHALSKI Emil2002395949156ZKS Zielona GóraLBU54
104. (677.)
MICHNA Samuel2009623842168UKS LIS SierakowicePOM53
105. (678.)
FERENC Piotr199668327596KS AZS AWFIS GdańskPOM53
106. (683.)
OCIPKA Kamil1986571347705SRS ŁomnaMAZ53
107. (718.)
MASSALSKI Borys2006537044050UKS RETURN PiasecznoMAZ48
108. (746.)
KLECZKOWSKI Kamil1994545213824KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ44
109. (796.)
BUCZYŃSKI Witold1993349926298KS NAPRZÓD BorucinŚLS40
110. (799.)
PIECOWSKI Mirosław197531522715KS NAPRZÓD BorucinŚLS39
111. (829.)
SKÓRKO Bartłomiej200561236960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS34
112. (832.)
SZCZEPAŃSKI Mateusz2004701833057SKS 40 WarszawaMAZ34
113. (851.)
BURAKOWSKI Mateusz2005536346049UKS RETURN PiasecznoMAZ31
114. (860.)
PIECOWSKI Miłosz2006315741497KS NAPRZÓD BorucinŚLS31
115. (899.)
PIOTROWSKI Krzysztof19694783546ENERGA KTS ToruńKPM25
116. (900.)
OSTACHOWSKI Piotr2003345030933KTS GliwiceŚLS25
117. (1000.)
DRACZKA Daniel1993544815615KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ17
118. (1050.)
JAR Maciej1996570524866SRS ŁomnaMAZ17
119. ( - .)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
120. ( - .)
RUŁKA Filip2003345138796KTS GliwiceŚLS0
121. ( - .)
WIŚNIEWSKI Piotr1987546551892KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
122. ( - .)
SZYMAŃSKI Damian1990546220550KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
123. ( - .)
MAKOWSKI Tomasz19828043312LKS Biała RawskaŁDZ0
124. ( - .)
PŁÓCIENNIK Marek198822359387LZS KujakowiceOPO0
125. ( - .)
ANTCZAK Damian1996419032928MLUKS BrzezinyŁDZ0
126. ( - .)
RADWAŃSKI Robert198941955660MLUKS BrzezinyŁDZ0
127. ( - .)
WARPAS Jakub1993779925974MUKS START NadarzynMAZ0
128. ( - .)
KWAPIŚ Kuba2003266831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ0
129. ( - .)
BARTUSIK Marek1992288010628SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
130. ( - .)
PACHOLAK Hubert1978571447707SRS ŁomnaMAZ0
131. ( - .)
JUREK Mikołaj2005458343149TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ0
132. ( - .)
KULCZYCKI Alan2006667433602UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
133. ( - .)
KULCZYCKI Szymon19794710709UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
134. ( - .)
PIOTROWSKI Paweł1996167318798UKS PIAST OstrzeszówWLP0
135. ( - .)
HRESIUKIEWICZ Rafał2003536740569UKS RETURN PiasecznoMAZ0