Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, LKS Kłos Olkusz oraz MOSiR Olkusz zapraszają na 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny Jacek Wilk
Zastępca sędziego głównego Rafał Zlezarczyk
Obsługa komputerowa Marcin Wolnicki

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 19 września 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek na sezon
Ranking młodzików na sezon

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KOBOSZ Łucja2011130653185KTS TarnobrzegPKR262
2. (2.)
SONNENBERG Monika20119754022Energa KTS ToruńKPM259
3. (3.)
NAWROCKA Aleksandra2011252552823Orzeł Wysocko WielkieWLP244
4. (4.)
SZYMAŃSKA Hanna2011682849624UKS Energia SiewierzŚLS207
5. (5.)
ILCEWICZ Wiktoria201119252097KS Bronowianka KrakówMŁP201
6. (6.)
PUZIO Lena201183355449ZKS Zielona GóraLBU196
7. (7.)
BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP191
8. (8.)
WSZOŁEK Natalia201284947161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS188
9. (9.)
WIECZOREK Zuzanna2011886949412KS Polonia ŚmigielWLP187
10. (10.)
RUDOLF Natasza201118452481LUKS ChełmnoKPM183
11. (11.)
PORĘBA Małgorzata2012107755444Politechnika RzeszówPKR177
12. (12.)
ZALEWSKA Julia2011119053787KS AZS WrocławDŚL172
13. (13.)
SAPA Weronika2011367350762LZS KąkolówkaPKR170
14. (14.)
KOWALIK Greta201217654086LUKS ChełmnoKPM169
15. (15.)
WIENCEK Oliwia2011840549701MUKS Start NadarzynMAZ169
16. (16.)
PUŁAWSKA Helena2012794260108UKS Spartakus OtyńLBU167
17. (17.)
KALETA Lilianna2011620149574ULKS MoszczenicaŁDZ164
18. (18.)
NOWAK Liliana2011144456172AZS UJD CzęstochowaŚLS160
19. (19.)
ZIŃCZUK Olga2012867654708Słonecz. Stok BiałystokPDL160
20. (20.)
HONKOWICZ Zuzanna2013229355509MKS Radość GorliceMŁP154
21. (21.)
KLAG Maja2012132049713KS Gorce Nowy TargMŁP154
22. (22.)
ŚWIĄTEK Emilia2011410051948UKS OlesnoMŁP154
23. (23.)
MICHALEWSKA Laura2011244851996Bocian Słońsk-KołczynLBU151
24. (24.)
JASIŃSKA Barbara201128551522ZKS Zielona GóraLBU147
25. (25.)
SKOWROŃSKA Izabela2011279258973KS Nowa Era ToruńKPM146
26. (26.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO146
27. (27.)
JĘCEK Paulina2011895651100STS Gmina Strzelce Op.OPO145
28. (29.)
SOCHOCKA Martyna2013667760069KS Sokół SerockMAZ142
29. (30.)
ZAWADKA Kaja201130756215ZKS Zielona GóraLBU142
30. (31.)
KOCHANEK Zofia2011210451170Chrobry MiędzyzdrojeZPM142
31. (32.)
KUŹMA Lena2011566259375UKS TS Ósemka BiałystokPDL141
32. (33.)
JUSTYNA Alicja2011619953498ULKS MoszczenicaŁDZ141rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (47.)
ZAJĄC Zofia2011118949871KS AZS WrocławDŚL131
2. (57.)
LASOTA Nadia2013715254273KS Gwiazda BydgoszczKPM125
3. (157.)
GORAL Emilia2013645662999Kłos Wola SkromowskaLLS88
4. (58.)
PUŁAWSKA Amelia2011794156219UKS Spartakus OtyńLBU125
5. (84.)
ALEKSIEIEVA Nina20134561686UMLKS RadomskoŁDZ115
6. (53.)
SKOWROŃSKA Natalia2011822252180CKiS SkawinaMŁP127
7. (34.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ141
8. ( - .)
KLIMA Anna2012287662172MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO0
9. (62.)
POCZĄTEK Zuzanna2011367150761LZS KąkolówkaPKR124
10. (65.)
JANUSZKIEWICZ Waleria2013567362544UKS TS Ósemka BiałystokPDL122
11. (42.)
GRZYWACZ Nadia2011434956523LUKS StraszynPOM135
12. (85.)
KUBOSZEK Maja2012260454110RKS Cukrownik ChybieŚLS114
13. (70.)
LIPOWSKA Oliwia2011925963112KS Feniks JaworzniaŚWI121
14. (56.)
PAWŁOWSKA Monika201235960451KS AZS UWM OlsztynWMZ125
15. ( - .)
SPŁAWSKA Lena2011253152821Orzeł Wysocko WielkieWLP0
16. (76.)
JARCZAK Jagna2011210157390Chrobry MiędzyzdrojeZPM118
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
CZYŻ Maria2011319459423UKS Skoczek SopotPOM139
2. (37.)
ŻWAWIAK Maja201171254187UKS Optimum LubaszWLP137
3. (39.)
SZARMACH Julia2014708253813Ostródzianka OstródaWMZ137
4. (41.)
PIASECKA Wiktoria2013440453362KS Ogniwo ChełmLLS136
5. (48.)
KAŁUSKA Zofia2012432254296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ131
6. (49.)
SOWA Julia2011367650763LZS KąkolówkaPKR130
7. (52.)
ADAMCZAK Lena2013231255700GLKS Orlęta CzaczWLP127
8. (60.)
SOCHAJ Marcelina2012625359939KS Start Nowy SączMŁP124
9. (67.)
GRZYBOWSKA Maja2011554856747GKTS WiązownaMAZ122
10. (68.)
STEFANOWICZ Milena2013842651589Warmia Lidzbark Warm.WMZ122
11. (71.)
BAZYLEWSKA Amelia2014378755092MKS Wolavia WołówDŚL121
12. (72.)
HOŁODNIUK Zofia2014379054754MKS Wolavia WołówDŚL120
13. (73.)
PORĘBA Wiktoria2013131655482Politechnika RzeszówPKR120
14. (75.)
NOWAK Wiktoria201218154087LUKS ChełmnoKPM118
15. (95.)
JĘDRASIAK Julia2011344659909AZS UJD CzęstochowaŚLS110
16. (99.)
SZCZUTKOWSKA Amelia201218754085LUKS ChełmnoKPM108
17. (101.)
JASIŃSKA Małgorzata201428655341ZKS Zielona GóraLBU107
18. (103.)
JABŁOŃSKA Anelia201317460747LUKS ChełmnoKPM106
19. (117.)
KAŁUŻA Aleksandra2013191652002MKS Czechowice-DziedziceŚLS103
20. (120.)
KULCZYK Dominika2014624857253KS Start Nowy SączMŁP102
21. (121.)
STEFAŃSKA Izabela2013625460869KS Start Nowy SączMŁP102
22. (122.)
GÓRKOWSKA Marta2011433951187KS Stella GnieznoWLP102
23. (123.)
PUSTELNIK Lena2012261054111RKS Cukrownik ChybieŚLS101
24. (124.)
CIEŚLAR Wiktoria2012182054254Lesznianka Leszna G.ŚLS101
25. (125.)
BYRTEK Magda2012181851561Lesznianka Leszna G.ŚLS101
26. (126.)
BOBEL Izabela2013554760365GKTS WiązownaMAZ101
27. (128.)
CZARNECKA Natalia2012140854170Dekorglass DziałdowoWMZ100
28. (131.)
RYDLEWSKA Adrianna2012323261140BOSiR BarcinKPM98
29. (136.)
ŻWAWIAK Lena201171154186UKS Optimum LubaszWLP97
30. (138.)
KOZDRAŚ Karolina2013366650769LZS KąkolówkaPKR97
31. (139.)
KOSIBA Gabriela2011499252868MKTS Sparta ZłotówWLP96
32. (144.)
MARDOSZ Zuzanna2011375950573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP94
33. (148.)
SZAL Agata2012323461139BOSiR BarcinKPM92
34. (156.)
KUBOSZEK Nicola2013260556163RKS Cukrownik ChybieŚLS89
35. (158.)
GNIAZDOWSKA Laura2011499061303MKTS Sparta ZłotówWLP88
36. (178.)
RATAJCZYK Milena201281351729JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS74
37. (179.)
FLOREK Barbara201392062242KS Spektrum SłopniceMŁP74
38. (182.)
EWERT Lea2013698761187UKS Płomień LimanowaMŁP73
39. (183.)
GOLONKA Blanka2011699149696UKS Płomień LimanowaMŁP72
40. (200.)
GAŁĘZEWSKA Antonina2012322862139BOSiR BarcinKPM64
41. (212.)
DYMIŃSKA Kinga20128947235Energa KTS ToruńKPM55
42. (238.)
GAŁĘZEWSKA Maria2012322962140BOSiR BarcinKPM42
43. (253.)
KOSECKA Zuzanna2012499162903MKTS Sparta ZłotówWLP36
44. ( - .)
SPUTO Nadia2011450561207LKS Kłos OlkuszMŁP0
45. ( - .)
KUTA Natalia2011450461208LKS Kłos OlkuszMŁP0
46. ( - .)
KUFEL Hanna2015725854909Meble Anders ŻywiecŚLS0
47. ( - .)
STOPCZYŃSKA Zuzanna2012825263157UKS Huragan SosnowiecŚLS0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ORSZULAK Mateusz2011192649311MKS Czechowice-DziedziceŚLS266
2. (2.)
TURECKI Jakub2011545946010UKS Gryf GdówMŁP265
3. (3.)
KWIECIŃSKI Hubert2011455849233Wicher Lisiec WielkiWLP262
4. (4.)
GLANERT Olaf2012329755060Olimpia-Unia GrudziądzKPM240
5. (5.)
HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR237
6. (6.)
KRAWCZYK Leon2011192151734MKS Czechowice-DziedziceŚLS229
7. (7.)
SŁAWIŃSKI Ignacy201276955406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ222
8. (8.)
PILCH Mikołaj2011531549492KS Bronowianka KrakówMŁP219
9. (9.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR214
10. (10.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP212
11. (11.)
STACHOWIAK Adam201136248883KS AZS UWM OlsztynWMZ210
12. (12.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL199
13. (13.)
LEPICH David201148249398LZS ŻywociceOPO196
14. (14.)
MATKOWSKI Piotr201183152635ZKS Zielona GóraLBU188
15. (15.)
TWORKOWSKI Szymon2011567250742UKS TS Ósemka BiałystokPDL187
16. (16.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR185
17. (17.)
ODOLCZYK Oliwier2011281853898UATS Batimex PruszkówMAZ179
18. (18.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012158454463Politechnika LublinLLS177
19. (19.)
SADOWSKI Daniel2012360249890UKS Lis SierakowicePOM169
20. (20.)
JUCHA Jakub2011107353184Politechnika RzeszówPKR160
21. (21.)
WÓJCIK Patryk201219052485LUKS ChełmnoKPM159
22. (22.)
KUROWSKI Bartosz2011236059995KS Campeones WąchockŚWI157
23. (23.)
KOPER Szymon2011427651074SL Salos SzczecinZPM155
24. (24.)
GOZDAL Jakub2011769355028MKS Lewart LubartówLLS154
25. (25.)
FLIS Antoni2012118355375KS AZS WrocławDŚL154
26. (26.)
STACHEL Artur2011376247269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP154
27. (27.)
KUROWSKI Beniamin201117860931LUKS ChełmnoKPM151
28. (28.)
SOKOŁOWSKI Adam2011566850655UKS TS Ósemka BiałystokPDL150
29. (29.)
KUROWSKI Miłosz2011236159994KS Campeones WąchockŚWI149
30. (30.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012142049763Dekorglass DziałdowoWMZ148
31. (31.)
MILDE Dawid2011549554786OKS OlesnoOPO144
32. (32.)
KOWALCZYK Bartosz2011670547456KS Gorce Nowy TargMŁP143
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (95.)
WILK Anatol2011380651163MKS Wolavia WołówDŚL107
2. (36.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012329856165Olimpia-Unia GrudziądzKPM139
3. (49.)
PIASECKI Jonatan2011440553165KS Ogniwo ChełmLLS130
4. (37.)
NOWAK Juliusz2011339752976UKS Spartakus OtyńLBU139
5. (98.)
ZAJDA Miłosz2014594358243GLKS DrużbiceŁDZ105
6. (77.)
WIKTOREK Marcin2012776061191UKS Rokicie SzczytnikiMŁP115
7. (238.)
OSICA Adam2012555162683GKTS WiązownaMAZ53
8. (54.)
OWSIAK Tomasz2012293654372STS BrynicaOPO126
9. (96.)
RYMAR Szymon2012413657852KSTS KrosnoPKR107
10. (89.)
KONOPKA Marcel2012566057776UKS TS Ósemka BiałystokPDL110
11. (82.)
WOŹNIAK Oliwier2013360852074UKS Lis SierakowicePOM113
12. (38.)
RATKA Andrzej2011196051167KS Mysław MysłowiceŚLS138
13. (67.)
WRÓBEL Kamil2011969654915UKS Orlęta BilczaŚWI119
14. (53.)
SZARMACH Antoni2013708153812Ostródzianka OstródaWMZ128
15. (39.)
KOKOT Tymon2011490360934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP137
16. (40.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011815957823UKS Iskra ŁaskoZPM137
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
PIECOWSKI Szymon201181047418JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS142
2. (35.)
PRZYBYSZ Przemysław2012352651618PUKS Arka ŁętowniaPKR142
3. (41.)
ZAJDA Mikołaj2011594253143GLKS DrużbiceŁDZ136
4. (45.)
PANKOWSKI Jakub201318254097LUKS ChełmnoKPM134
5. (46.)
ROZPARA Jan2011402059934KS Elta ŁódźŁDZ132
6. (48.)
SIĄKOWSKI Dominik2011819061242KofT PrzeźmierowoWLP131
7. (52.)
FILODA Karol201270354189UKS Optimum LubaszWLP129
8. (55.)
MOLIŃSKI Jakub2011576250921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL126
9. (62.)
BUZOWSKI Piotr2011408856034MKS Tarnovia TarnówMŁP122
10. (64.)
ZIOŁO Piotr2012826753016MUKS Start NadarzynMAZ121
11. (68.)
KUSEK Bartłomiej2011136052583TTS Polonia BytomŚLS118
12. (70.)
NAPORA Piotr2011501262626IKTS Broń RadomMAZ117
13. (71.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012708455490Ostródzianka OstródaWMZ117
14. (75.)
ŻWAWIAK Marcin201171354188UKS Optimum LubaszWLP116
15. (79.)
WIECZOREK Tymoteusz2014886854724KS Polonia ŚmigielWLP115
16. (81.)
WALASEK Michał2012142249769Dekorglass DziałdowoWMZ113
17. (83.)
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof2011501653232IKTS Broń RadomMAZ112
18. (85.)
KOŚCIÓŁEK Szymon201170558928UKS Optimum LubaszWLP111
19. (90.)
MICHALKIEWICZ Filip2012707358760Ostródzianka OstródaWMZ110
20. (100.)
UTYLSKI Ignacy2013279456370KS Nowa Era ToruńKPM104
21. (103.)
TOMKOWSKI Dawid2011494952054MOKSiR CzchówMŁP102
22. (106.)
MRÓZEK Jakub2012366950766LZS KąkolówkaPKR102
23. (112.)
SYKTUS Maciej2011775954032UKS Rokicie SzczytnikiMŁP99
24. (114.)
PYDYNKOWSKI Adam2013141562267Dekorglass DziałdowoWMZ98
25. (116.)
SZCZUTKOWSKI Kacper201218854084LUKS ChełmnoKPM98
26. (125.)
MUSIAŁ Jakub2013412859349KSTS KrosnoPKR96
27. (126.)
CYMERSKI Antoni2011518061011Energa KTS ToruńKPM95
28. (128.)
SADOWSKI Antoni2013707958766Ostródzianka OstródaWMZ94
29. (129.)
GETNER Jan2011432055949Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ94
30. (134.)
ZAJĄC Karol2011625660868KS Start Nowy SączMŁP92
31. (140.)
GOMUŁKA Hubert2011412361589KSTS KrosnoPKR89
32. (145.)
NOWAKOWSKI Adrian2013278361473KS Nowa Era ToruńKPM84
33. (152.)
OTRĘBA Antoni2011499457792MKTS Sparta ZłotówWLP79
34. (170.)
FEDORYNIEC Wojciech20125072522833STS Starogard GdańskiPOM74
35. (173.)
GĄDEK Szymon2011303855377KS AZS WrocławDŚL73
36. (178.)
SZULTA Adam2013136759574TTS Polonia BytomŚLS71
37. (189.)
TYBURSKI Kornel2011279361540KS Nowa Era ToruńKPM67
38. (193.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011253054287Orzeł Wysocko WielkieWLP67
39. (194.)
PTAK Igor2013195854175KS Mysław MysłowiceŚLS67
40. (227.)
JACHYM Artur2011414756087UKS Huragan SosnowiecŚLS55
41. (228.)
SOBOŃ Jakub2011136563135TTS Polonia BytomŚLS55
42. (242.)
JACHYM Michał2012414856088UKS Huragan SosnowiecŚLS53
43. (243.)
NOWACKI Jan2012281753897UATS Batimex PruszkówMAZ52
44. (265.)
ORSZULIK Igor2013807651130UKTS Sokół OrzeszeŚLS44
45. (296.)
JAKUBCZYK Paweł2011135963063TTS Polonia BytomŚLS36
46. (329.)
SAŁEK Szymon2012501362627IKTS Broń RadomMAZ29
47. (333.)
KSIĄŻEK Maksymilian201244361455MKS Skawa WadowiceMŁP28
48. (357.)
CHMURZYŃSKI Dawid2012414357024UKS Huragan SosnowiecŚLS25
49. (369.)
RUDECKI Rafał2012196163128KS Mysław MysłowiceŚLS24
50. (446.)
GUBERNAT Eryk2012375459307UKS Rokicie SzczytnikiMŁP11
51. (446.)
WŁODARZ Piotr2012376959305UKS Rokicie SzczytnikiMŁP11
52. (495.)
KOŁOS Filip20121106954531niestowarz. MŁPMŁP7
53. ( - .)
JAŁOWIEC Jakub2013450157267LKS Kłos OlkuszMŁP0
54. ( - .)
JAMPICH Oskar2011450258020LKS Kłos OlkuszMŁP0
55. ( - .)
SIKOŃ Jakub2015495359399UKS Jordan ZakliczynMŁP0
56. ( - .)
WILCZEK Michał2013700764831UKS Płomień LimanowaMŁP0
57. ( - .)
ŚLEDZIEWSKI Patryk2012376654530UKS Rokicie SzczytnikiMŁP0