Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 1. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Marek Kibała
Zastępca sędziego głównego: Bartosz Bartkowicz
Obsługa komputerowa: Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 20 września 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek na sezon
Ranking młodzików na sezon

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KULCZYCKA Wanessa2010204545740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU352
2. (2.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010320445181MKS Skawa WadowiceMŁP302
3. (3.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM298
4. (4.)
MAKAR Aleksandra2010286950586MLKS Nurt PrzemyślPKR259
5. (5.)
BARTOSZKO Natalia20107049897KS Bronowianka KrakówMŁP259
6. (6.)
ROGULSKA Julia2010150052477LUKS ChełmnoKPM240
7. (7.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196146796MKS Wolavia WołówDŚL232
8. (8.)
RUCIŃSKA Lena201030249530LKS Wel LidzbarkWMZ227
9. (9.)
ADAMCZYK Natasza201085549680LKTS LubońWLP222
10. (10.)
STOSIO Martyna201013350157GKTS GdańskPOM215
11. (11.)
ZAWIŚLAK Lena2010318047158LKS Omega KleszczówŁDZ204
12. (12.)
KIERSNOWSKA Natalia2010546249851UKS TS Ósemka BiałystokPDL202
13. (13.)
KRAMEK Amelia2010709846947Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR198
14. (14.)
KOBOSZ Łucja2011109153185Politechnika RzeszówPKR198
15. (15.)
NAWROCKA Aleksandra2011500452823Orzeł Wysocko WielkieWLP190
16. (16.)
SONNENBERG Monika201134554022Energa KTS ToruńKPM189
17. (17.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP187
18. (18.)
HABA Klaudia2010175651951MKS Tarnovia TarnówMŁP186
19. (19.)
CHRĄCHOL Marika2010440046643MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL186
20. (20.)
PUŁECKA Gabriela2010440348882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL177
21. (21.)
SMOLAREK Lena2010440450881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL176
22. (22.)
RATAJCZYK Aleksandra201087447060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS174
23. (23.)
HABA Oliwia2010175751949MKS Tarnovia TarnówMŁP171
24. (24.)
BĄK Klaudia2010156447058RKS Cukrownik ChybieŚLS170
25. (25.)
WSZOŁEK Natalia2012163747161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS169
26. (26.)
ROGALA Anna2010109650715Politechnika RzeszówPKR167
27. (27.)
ŚWIĄTEK Emilia2011176251948MKS Tarnovia TarnówMŁP164
28. (28.)
GROBELNA Marlena2010832749512UKS Witniczanin WitnicaLBU164
29. (29.)
BONK Anna2010364651715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO163
30. (30.)
KALETA Lilianna2011400949574ULKS MoszczenicaŁDZ160
31. (31.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010282550180UKS MOSiR DuklaPKR158
32. (32.)
CHODYNIECKA Judyta2010561450808UKS Zalew StepnicaZPM157
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (61.)
WOJTYŁA Maja2010197949144MKS Wolavia WołówDŚL128
2. (42.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM145
3. (55.)
FRANCZAK Roksana2010333649217UKS Optima ZamośćLLS132
4. (37.)
GROBELNA Lena2010832649511UKS Witniczanin WitnicaLBU151
5. (58.)
GRAMSZ Kinga2010400647010ULKS MoszczenicaŁDZ131
6. (78.)
KLAG Maja2012360849713KS Gorce Nowy TargMŁP121
7. (169.)
ZARZYCKA Martyna201269254957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ80woj.
8. (56.)
ROMANOWSKA Aleksandra2010662749740UKS Sokolik NiemodlinOPO132
9. (67.)
PORĘBA Małgorzata2012109555444Politechnika RzeszówPKR126
10. (63.)
BOŻYK Gabriela2010658451076Słonecz. Stok BiałystokPDL127
11. (49.)
KĘDZIA Dagmara2010573450833UKS Orlik GdyniaPOM139
12. (93.)
WŁODARCZYK Justyna2010157151731RKS Cukrownik ChybieŚLS116
13. ( - .)
MILASZKIEWICZ Oliwia201047361756Orlicz 1924 SuchedniówŚWI0
14. (59.)
SKUZA Karolina201030351596LKS Wel LidzbarkWMZ131
15. (43.)
WIECZOREK Zuzanna2011591549412KS Polonia ŚmigielWLP144
16. (64.)
PAVELKO Darina2010457559691Chrobry MiędzyzdrojeZPM127
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
ILCEWICZ Wiktoria2011522352097Krajna Sępólno Kraj.KPM157
2. (34.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010202748455BOSiR ULKS BarcinKPM156
3. (35.)
BUGAŁA Ewa2010144148875Sportowiec CzęstochowaŚLS155
4. (38.)
JASIŃSKA Barbara201160151522ZKS Zielona GóraLBU151
5. (40.)
GAJEWCZYK Magdalena201038849433LUKS Abc Żak PisanicaWMZ148
6. (45.)
MARCINKIEWICZ Laura2010656551142ZKS Zielona GóraLBU143
7. (46.)
PLESIAK Lena2010730351672MKS TS Warta ObornikiWLP143
8. (47.)
SZYMAŃSKA Hanna2011735049624UKS Energia SiewierzŚLS143
9. (50.)
ROMANOWSKA Lena2010228048721KS Ogniwo ChełmLLS138
10. (52.)
MICHALEWSKA Laura2011482851996Bocian Słońsk-KołczynLBU135
11. (68.)
MIERZWIAK Aleksandra2011675651143Fiber Nowogród Bobrz.LBU126
12. (77.)
WROTNIAK Julia2010110347610Politechnika RzeszówPKR122
13. (80.)
RATAJCZAK Julia2010170048458ŻTMS BasztaKPM121
14. (81.)
BIEDNA Patrycja2010674249949Pionier GOKiS KleszczewoWLP120
15. (85.)
ZALEWSKA Julia2011390553787TKS Granit StrzelinDŚL118
16. (90.)
RUDOLF Natasza2011150152481LUKS ChełmnoKPM116
17. (92.)
KOCHANEK Zofia2011457151170Chrobry MiędzyzdrojeZPM116
18. (100.)
TUTAK Dagmara2012458257380Chrobry MiędzyzdrojeZPM113
19. (104.)
WSZOŁEK Weronika2010163847160Skarbek Tarnowskie GóryŚLS110
20. (110.)
NOWAK Wiktoria2012149654087LUKS ChełmnoKPM109
21. (113.)
STRZELCZAK Agata201049848243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP108
22. (114.)
MARDOSZ Zuzanna201152150573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP107
23. (115.)
SKAWIŃSKA Liwia2010197344853MKS Wolavia WołówDŚL107
24. (120.)
NAWROT Anna2011365554601KTS MOKSiR ZawadzkieOPO106
25. (126.)
JARCZAK Jagna2011456957390Chrobry MiędzyzdrojeZPM104
26. (128.)
SROCZYŃSKA Wiktoria2011657051526ZKS Zielona GóraLBU104
27. (129.)
KAPICA Łucja2013365259880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO103
28. (132.)
GÓRKOWSKA Marta201162551187KS Stella GnieznoWLP101
29. (134.)
RATAJCZAK Zofia2011170149294ŻTMS BasztaKPM101
30. (137.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011499952819Orzeł Wysocko WielkieWLP98
31. (141.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012150454085LUKS ChełmnoKPM95
32. (145.)
SZOCH Izabela2010638459170MKS Emdek BydgoszczKPM92
33. (152.)
UTYLSKA Karolina2011353847886MKS Centrum KrakówMŁP89
34. (166.)
KAŁUSKA Zofia201268454296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ80
35. (167.)
ZAWADKA Kaja2011657456215ZKS Zielona GóraLBU80
36. (171.)
RADCZYC Maja2011604757080UKS Spartakus OtyńLBU76
37. (183.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU68
38. (187.)
ZBIJOWSKA Justyna2011741952872MOSM TychyŚLS67
39. (191.)
NOWAK Liliana20113656172KU AZS UJD CzęstochowaŚLS66
40. (199.)
SIEKIERKOWSKA Lena2011604960722UKS Spartakus OtyńLBU63
41. (215.)
KUBOSZEK Maja2012156654110RKS Cukrownik ChybieŚLS56
42. (228.)
PUŁAWSKA Amelia2011656856219ZKS Zielona GóraLBU48
43. (244.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR ULKS BarcinKPM44
44. (261.)
BRZOZA Aleksandra2011740750904MOSM TychyŚLS39
45. (261.)
PUZIO Lena2011371955449UKTS Olimpia LubskoLBU39
46. (291.)
PAWŁOWSKA Monika2012564460451KS AZS UWM OlsztynWMZ29
47. (293.)
JASIŃSKA Małgorzata2014655855341ZKS Zielona GóraLBU28
48. (305.)
KUBOSZEK Nicola2013156756163RKS Cukrownik ChybieŚLS26
49. ( - .)
ZAJĄC Zofia2011298149871KU AZS UE WrocławDŚL0
50. ( - .)
JĘDRASIAK Julia2011274259909KU AZS UJD CzęstochowaŚLS0
51. ( - .)
KACIUNKA Hanna2013656461272ZKS Zielona GóraLBU0
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
MRUGAŁA Jan2010362847455KS Gorce Nowy TargMŁP306
2. (2.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM262
3. (3.)
DOBOSZ Jakub201021845752Bogoria Grodzisk Maz.MAZ250
4. (4.)
STANIOWSKI Dawid2010127949203LKS Odra GłoskaDŚL234
5. (5.)
KORZUS Julian2010267245726KS Nowa Era ToruńKPM229
6. (6.)
BRYK Alan201060053935ZKS Zielona GóraLBU217
7. (7.)
WIŚNIEWSKI Mateusz201094552109MKS Czechowice-DziedziceŚLS215
8. (8.)
KRZYŻANOWSKI Jakub201062848016Energa KTS ToruńKPM207
9. (9.)
SUKURENKO Karol2010225450662KTS KołobrzegZPM204
10. (10.)
MUSIAŁ Sebastian2010401649064ULKS MoszczenicaŁDZ193
11. (11.)
KWIECIŃSKI Hubert2011248349233Wicher Lisiec WielkiWLP190
12. (12.)
BŁASZCZYK Maciej201059951525ZKS Zielona GóraLBU178
13. (13.)
PILCH Mikołaj2011215349492UKS Gryf GdówMŁP177
14. (14.)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL177
15. (15.)
DĘBSKI Gracjan2010286452137MLKS Nurt PrzemyślPKR174
16. (16.)
LEPICH David2011159749398LZS ŻywociceOPO174
17. (17.)
DZIKOŃSKI Dominik201038749434LUKS Abc Żak PisanicaWMZ174
18. (18.)
IWANIUCH Wiktor2010286652183MLKS Nurt PrzemyślPKR173
19. (19.)
KRAWCZYK Leon2011662351734UKS Sokolik NiemodlinOPO171
20. (20.)
TURECKI Jakub2011215546010UKS Gryf GdówMŁP171
21. (21.)
HUBKA Jakub2011335249490LZS KąkolówkaPKR170
22. (22.)
ZORNIG Jakub201057749189STS DębnoZPM167
23. (23.)
GACEK Maksymilian201092851258MKS Czechowice-DziedziceŚLS164
24. (24.)
ORSZULAK Mateusz201194049311MKS Czechowice-DziedziceŚLS161
25. (25.)
LUNKOWSKI Adrian2010573550832UKS Orlik GdyniaPOM160
26. (26.)
NAGEL Nikodem2010340452062UKS Jordan ZakliczynMŁP157
27. (27.)
TWORKOWSKI Szymon2011583350742Słonecz. Stok BiałystokPDL157
28. (28.)
PYTKO Krystian2011528354082ATS Bingo RopczycePKR156
29. (29.)
SZYNKIEWICZ Michał2010548050657UKS TS Ósemka BiałystokPDL154
30. (30.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012684855406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ154
31. (32.)
STACHOWIAK Adam2011629048883KS AZS UWM OlsztynWMZ150
32. (33.)
GLANERT Olaf2012396455060Olimpia-Unia GrudziądzKPM149rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (94.)
MIKICIUK Mikołaj2010541957268IKS Spin BożejowiceDŚL110
2. (89.)
BIERNAT Michał2010396053939Olimpia-Unia GrudziądzKPM112woj.
3. (48.)
CYRANKIEWICZ Olaf201282754463ATS Akanza LublinLLS134
4. (36.)
MUCHA Mateusz2010604548874UKS Spartakus OtyńLBU142
5. (66.)
GIERACH Patryk2010387746987MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ124
6. (85.)
KACZMARCZYK Karol2011292850855KS Podwawelski KrakówMŁP114
7. (152.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010432452091UKS Alfa GostyninMAZ84
8. (58.)
LASMAN Szymon2010662554154UKS Sokolik NiemodlinOPO129
9. (80.)
STAŃKO Bartosz2010281651615PUKS Arka ŁętowniaPKR116
10. (70.)
SOKOŁOWSKI Adam2011547750655UKS TS Ósemka BiałystokPDL122woj.
11. (34.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010511544992MTS KwidzynPOM147
12. (42.)
PARUCH Wiktor2010439146816KTS GliwiceŚLS137
13. (41.)
ZAJĄC Jakub2010917859577MGTS DziałoszyceŚWI137
14. (76.)
STEFAŃSKI Aleksy2010188855382EKS Mlexer ElblągWMZ117
15. (50.)
PIOCH Filip201049557265Tajfun Ostrów Wlkp.WLP133
16. (35.)
STAŃCZYK Antoni2010225353520KTS KołobrzegZPM146
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
KOPER Szymon2011588251074SL Salos SzczecinZPM140
2. (44.)
BŁASZCZYK Natan2010387546988MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ136
3. (45.)
KUROWSKI Bartosz2011284559995KS Campeones WąchockŚWI135
4. (46.)
OPERACZ Kuba2010297858784KU AZS UE WrocławDŚL135
5. (47.)
MATKOWSKI Piotr201186352635LKTS LubońWLP134
6. (49.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010421749765Dekorglass DziałdowoWMZ134
7. (51.)
ŻMUDA Leon2010657551518ZKS Zielona GóraLBU133
8. (55.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012422049763Dekorglass DziałdowoWMZ130
9. (56.)
SZOSTAK Adam2010145251759Sportowiec CzęstochowaŚLS130
10. (61.)
KUROS Antoni2010362052015KS Gorce Nowy TargMŁP128
11. (62.)
MARCINKOWSKI Dominik2010144851071Sportowiec CzęstochowaŚLS126
12. (63.)
GRAL Marcel2010511654260MTS KwidzynPOM124
13. (64.)
SZCZEPANEK Paweł2010160257603LZS ŻywociceOPO124
14. (67.)
OTULAK Sebastian2010656653877ZKS Zielona GóraLBU123
15. (68.)
KUROWSKI Miłosz2011284659994KS Campeones WąchockŚWI123
16. (69.)
PILCH Michał201017452704Lesznianka Leszna G.ŚLS123
17. (71.)
MRUK Patryk2010324053053MGLKS Odra OławaDŚL122
18. (72.)
GĄSIOR Cezary2010511351184MTS KwidzynPOM122
19. (73.)
BIELIŃSKI Maurycy2010132853306KS Spójnia WarszawaMAZ121
20. (82.)
PRZYBYSZ Przemysław2012281551618PUKS Arka ŁętowniaPKR115
21. (86.)
NOWAK Juliusz2011604652976UKS Spartakus OtyńLBU113
22. (88.)
ODOLCZYK Oliwier2011754253898UATS Batimex PruszkówMAZ112
23. (98.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR109
24. (107.)
PIOTROWSKI Lucjan2010197054104MKS Wolavia WołówDŚL105
25. (110.)
MARDOSZ Maciej201052048742UKS Rokicie SzczytnikiMŁP102
26. (112.)
KOWALCZYK Filip2010432652090UKS Alfa GostyninMAZ101
27. (115.)
MILCZARSKI Miłosz2010432952092UKS Alfa GostyninMAZ99
28. (117.)
WALASEK Michał2012422149769Dekorglass DziałdowoWMZ99
29. (119.)
GABRISCH Tomasz2010159654255LZS ŻywociceOPO97
30. (120.)
KOWALCZYK Bartosz2011361947456KS Gorce Nowy TargMŁP97
31. (124.)
BABIAK Filip2010143248277ŻSTS ŻagańLBU97
32. (127.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012396556165Olimpia-Unia GrudziądzKPM95
33. (128.)
WÓJCIK Patryk2012150652485LUKS ChełmnoKPM95
34. (131.)
KUSEK Bartłomiej2011259452583TTS Polonia BytomŚLS94
35. (135.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011500754287Orzeł Wysocko WielkieWLP92
36. (139.)
MOLIŃSKI Jakub2011440250921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL90
37. (142.)
JUCHA Jakub2011109053184Politechnika RzeszówPKR89
38. (146.)
WIECHECKI Tomasz2010463557098KS Gotyk ToruńKPM87
39. (151.)
KAŁUŻNY Tomasz2010144649062Sportowiec CzęstochowaŚLS85
40. (155.)
PANKOWSKI Jakub2013149754097LUKS ChełmnoKPM83
41. (160.)
PASZKIEWICZ Błażej2011548352145niestow. woj. DŚLDŚL80
42. (163.)
WILK Anatol2011197851163MKS Wolavia WołówDŚL79
43. (164.)
BUGANIK Marcel2010656151523ZKS Zielona GóraLBU77
44. (166.)
STACHEL Artur201152747269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP76
45. (168.)
FLIS Antoni2012297355375KU AZS UE WrocławDŚL75
46. (182.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012150554084LUKS ChełmnoKPM72
47. (210.)
LORC Błażej201016856369Lesznianka Leszna G.ŚLS60
48. (212.)
GĄDEK Szymon2011297555377KU AZS UE WrocławDŚL58
49. (229.)
KOŚCIÓŁEK Szymon2011505158928UKS Optimum LubaszWLP53
50. (259.)
BUŃKO Arkadiusz2010714855932IKRTS JózefówMAZ45
51. (324.)
KOZIK Wojciech2010274456174KU AZS UJD CzęstochowaŚLS31
52. (345.)
KUROWSKI Beniamin2011149560931LUKS ChełmnoKPM26
53. (365.)
CHUŁERAŃSKI Piotr2010714952748IKRTS JózefówMAZ23
54. (379.)
SROCZYŃSKI Jan2013657154846ZKS Zielona GóraLBU21
55. (402.)
SIĄKOWSKI Dominik2011589261242UKS PrzeźmierowoWLP17
56. (404.)
GETNER Jan2011820455949Lupus Kabaty WarszawaMAZ17
57. (498.)
NIEDZIELA Jakub2010274656173KU AZS UJD CzęstochowaŚLS6
58. ( - .)
LIGENZA Mateusz2011274559147KU AZS UJD CzęstochowaŚLS0
59. ( - .)
KOKOT Tymon201149460934Tajfun Ostrów Wlkp.WLP0