Polski Związek Tenisa Stołowego, KS Bronowianka Kraków oraz Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 1. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym – XIII Memoriał Stanisława Wcisły.

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – kwalifikacje dodatkowe
Kadeci – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny Maciej Miliński
Zastępca sędziego głównego Rafał Zlezarczyk
Obsługa komputerowa Marcin Wolnicki

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 3 października 2023 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek na sezon
Ranking kadetów na sezon

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
RAJKOWSKA Katarzyna200964445208Olimpijczyk JeżewoMAZ570
2. (2.)
ŁAKOMA Maja2009129446234UKS Dojlidy BiałystokPDL391
3. (3.)
KRAUSE Agata2009514245375MKS Emdek BydgoszczKPM372
4. (4.)
LECH Maja2009192347457MKS Czechowice-DziedziceŚLS362
5. (5.)
CZAJA Julia201058545401MRKS GdańskPOM358
6. (6.)
TWARDAWA Emilia2009193546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS309
7. (7.)
KULCZYCKA Wanessa2010692845740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU285
8. (8.)
ULATOWSKA Anna2009112241481KS AZS WrocławDŚL274
9. (9.)
MAKAR Aleksandra2010406050586MLKS Nurt PrzemyślPKR273
10. (10.)
ROGULSKA Julia201018352477LUKS ChełmnoKPM273
11. (11.)
KUSIŃSKA Blanka2009118047809MUKS Start NadarzynMAZ268
12. (12.)
KOWALSKA Julia2009559949781MLUKS Orlik KcyniaKPM267
13. (13.)
PIEKARCZYK Zuzanna201044545181MKS Skawa WadowiceMŁP254
14. (14.)
BYRTEK Emilia200919149535KS Bronowianka KrakówMŁP241
15. (15.)
RATAJCZYK Nikola200981447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS236
16. (16.)
PIETRASZKO Małgorzata2009725645767Meble Anders ŻywiecŚLS235
17. (17.)
DOŁŻYCKA Lena2009396151274Pionier Średnia WieśPKR226
18. (18.)
SERAFIN Antonina2009689348730UKS Żaczek FajsławiceLLS220
19. (19.)
PUŁECKA Gabriela2010576448882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL217
20. (20.)
LASKOWSKA Emilka2009167145931UKS Return PiasecznoMAZ211
21. (21.)
ADAMCZYK Natasza2010102649680Bogoria Grodzisk Maz.MAZ207
22. (22.)
BARTOSZKO Natalia201078549897KS Bronowianka KrakówMŁP206
23. (23.)
KIERSNOWSKA Natalia2010565949851UKS TS Ósemka BiałystokPDL204
24. (24.)
BIAŁK Karolina200958446177MRKS GdańskPOM202
25. (25.)
PILARSKA Weronika200953047994LUKS ChełmnoKPM195
26. (26.)
KMIECIK Zuzanna200987946940Griffin's-Spin SzczecinZPM195
27. (27.)
CICHOCKA Nikola2009924352637LUKS Radość PorzeczeŚWI195
28. (29.)
KOBOSZ Łucja2011130653185KTS TarnobrzegPKR191
29. (30.)
JAKUBCZYK Weronika2009375648741UKS Rokicie SzczytnikiMŁP190
30. (31.)
GABRISCH Jana200947954256LZS ŻywociceOPO189
31. (32.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010111546796KS AZS WrocławDŚL188
32. (33.)
ROGOWICZ Natalia2009682646685UKS Energia SiewierzŚLS187rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (50.)
CHRĄCHOL Marika20101058146643niestowarz. DŚLDŚL167
2. (53.)
SONNENBERG Monika20119754022Energa KTS ToruńKPM165
3. (73.)
ROMANOWSKA Lena2010877048721KS Sygnał LublinLLS150
4. (59.)
GROBELNA Marlena201083049512ZKS Zielona GóraLBU161
5. (84.)
KALETA Lilianna2011620149574ULKS MoszczenicaŁDZ146
6. (74.)
HABA Klaudia2010408951951MKS Tarnovia TarnówMŁP150
7. (121.)
ZARZYCKA Maja2009266152584MUKS Start NadarzynMAZ125
8. (43.)
BONK Anna2010600951715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO174
9. (172.)
PORĘBA Małgorzata2012107755444Politechnika RzeszówPKR94
10. (35.)
KARCZMARZ Maria2009129149463UKS Dojlidy BiałystokPDL184
11. (48.)
STOSIO Martyna201061650157GKTS GdańskPOM168
12. (136.)
BĄK Klaudia2010259947058RKS Cukrownik ChybieŚLS113woj.
13. (47.)
MILASZKIEWICZ Oliwia2010913961756KS Campeones WąchockŚWI168
14. (36.)
RUCIŃSKA Lena2010281149530LKS Wel LidzbarkWMZ184
15. (140.)
NAWROCKA Aleksandra2011252552823Orzeł Wysocko WielkieWLP111
16. (41.)
CHODYNIECKA Judyta2010384450808UKS Zalew StepnicaZPM180
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
STEFANIAK Amelia2009466744988MTS KwidzynPOM186
2. (37.)
ŻACZEK Kalina200971047542UKS Optimum LubaszWLP181
3. (39.)
CZUMARNA Sofija200928261786ZKS Zielona GóraLBU181
4. (40.)
FALKOWSKA Martyna2009210051577Chrobry MiędzyzdrojeZPM180
5. (46.)
BARANEK Olga2009152063299KU AZS ANS ŁomżaPDL170
6. (54.)
PAVELKO Darina2010211259691Chrobry MiędzyzdrojeZPM165
7. (57.)
GROBELNA Lena201082949511ZKS Zielona GóraLBU163
8. (60.)
ZAWIŚLAK Lena2010288747158LKS Omega KleszczówŁDZ160
9. (63.)
WIECZOREK Zuzanna2011886949412KS Polonia ŚmigielWLP158
10. (64.)
ŻOŁNOWSKA Lena2009602751711KTS MOKSiR ZawadzkieOPO157
11. (69.)
KONSTANTYN Kaja200978849837KS Bronowianka KrakówMŁP152
12. (70.)
ROGALA Anna2010107850715Politechnika RzeszówPKR152
13. (75.)
PUŁAWSKA Helena2012794260108UKS Spartakus OtyńLBU149
14. (80.)
WIENCEK Oliwia2011840549701MUKS Start NadarzynMAZ148
15. (83.)
NOWICKA Patrycja2009271947254MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ146
16. (87.)
WOJTYŁA Maja2010108749144Politechnika RzeszówPKR144
17. (89.)
SMOLAREK Lena2010576550881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL142
18. (93.)
DERDA Hanna2009601463217KTS MOKSiR ZawadzkieOPO139
19. (94.)
CICHA Martyna2009271650159MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ139
20. (96.)
WSZOŁEK Weronika2010261947160RKS Cukrownik ChybieŚLS139
21. (99.)
PUZIO Lena201183355449ZKS Zielona GóraLBU138
22. (100.)
KLIMA Patrycja2009458763102GZ LZS ZakrzówOPO137
23. (102.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010323048455BOSiR BarcinKPM136
24. (107.)
ILCEWICZ Wiktoria201119252097KS Bronowianka KrakówMŁP133
25. (108.)
PAWŁOWSKA Monika201235960451KS AZS UWM OlsztynWMZ132
26. (110.)
KWAŚNICKA Zuzanna2010508250180UKS MOSiR DuklaPKR131
27. (111.)
RUDOLF Natasza201118452481LUKS ChełmnoKPM130
28. (114.)
KOWALIK Greta201217654086LUKS ChełmnoKPM128
29. (115.)
SKAWIŃSKA Liwia2010304444853KS AZS WrocławDŚL128
30. (122.)
NOWAK Liliana2011144456172AZS UJD CzęstochowaŚLS125
31. (123.)
SZYMAŃSKA Hanna2011682849624UKS Energia SiewierzŚLS125
32. (129.)
PUŁAWSKA Amelia2011794156219UKS Spartakus OtyńLBU120
33. (137.)
BELICA Nikola2010500752027IKTS Broń RadomMAZ113
34. (145.)
WROTNIAK Julia2010760847610LZS KąkolówkaPKR108
35. (146.)
GABRYŚ Joanna2009414657018UKS Huragan SosnowiecŚLS106
36. (148.)
KLAG Maja2012132049713KS Gorce Nowy TargMŁP106
37. (158.)
SZOCH Izabela2010515059170MKS Emdek BydgoszczKPM101
38. (161.)
BUKOWSKA Zuzanna200974955266Bogoria Grodzisk Maz.MAZ99
39. (164.)
HABA Oliwia2010409051949MKS Tarnovia TarnówMŁP99
40. (169.)
ZDZIEBKO Martyna2010871452138Krzemień Ustrzyki DolnePKR96
41. (173.)
KRAMEK Amelia2010916646947Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR94
42. (176.)
NAWROT Anna2011602054601KTS MOKSiR ZawadzkieOPO93
43. (180.)
ŚWIĄTEK Emilia2011410051948UKS OlesnoMŁP92
44. (186.)
KAPICA Łucja2013601759880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO89
45. (189.)
SKOWROŃSKA Natalia2011822252180CKiS SkawinaMŁP87
46. (222.)
ZAWADKA Kaja201130756215ZKS Zielona GóraLBU73
47. (228.)
MARDOSZ Zuzanna2011375950573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP69
48. (229.)
BALTAZA Oliwia2010822152178CKiS SkawinaMŁP69
49. (231.)
PLESIAK Lena2010349051672MKS TS Warta ObornikiWLP67
50. (232.)
BARTOSZKO Nicol201278649898KS Bronowianka KrakówMŁP67
51. (238.)
STRZELCZAK Agata2010490648243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP62
52. (256.)
CICH Gabriela2009627862110UKS OlesnoMŁP48
53. (257.)
ZALEWSKA Gabriela2010668252234KS Sokół SerockMAZ48
54. (259.)
ZALEWSKA Julia2011119053787KS AZS WrocławDŚL46
55. (263.)
MALEWICZ Anna201091555383EKS Mlexer ElblągWMZ46
56. (280.)
BUGAŁA Ewa2010197548875Sportowiec CzęstochowaŚLS40
57. (289.)
ŁOZIŃSKA Marta2010725459346Meble Anders ŻywiecŚLS38
58. (316.)
ZARZYCKA Martyna2012433154957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ27
59. (320.)
KOŃSKA Małgorzata2011667455924KS Sokół SerockMAZ27
60. (352.)
JĘDRASIAK Julia2011344659909AZS UJD CzęstochowaŚLS13
61. ( - .)
FLOREK Barbara201392062242KS Spektrum SłopniceMŁP0
62. ( - .)
KAMPA Anna2010600165982KTS MOKSiR ZawadzkieOPO0
63. ( - .)
NOWORYTA Łucja2010215951910LKS PiotrowiceMŁP0
64. ( - .)
PIOTROWSKA Sylwia2010216151911LKS PiotrowiceMŁP0
65. ( - .)
CIEŚLAR Wiktoria2012182054254Lesznianka Leszna G.ŚLS0
66. ( - .)
BYRTEK Magda2012181851561Lesznianka Leszna G.ŚLS0
67. ( - .)
KLIMA Anna2012287662172MMKS Kędzierzyn-KoźleOPO0
68. ( - .)
WSZOŁEK Natalia201284947161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS0
69. ( - .)
BOCHNIARZ Alicja2010688253649UKS Żaczek FajsławiceLLS0
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PERKOWSKI Kacper2009566446363UKS TS Ósemka BiałystokPDL484
2. (2.)
PAKUŁA Aleks200976447314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ442
3. (3.)
GAWLAS Mateusz2009191145186MKS Czechowice-DziedziceŚLS416
4. (5.)
MICHNA Samuel200983242168ZKS Zielona GóraLBU391
5. (6.)
FLAUMENHAFT Szymon2009106548346Politechnika RzeszówPKR372
6. (7.)
WNĘK Krzysztof2009118844388KS AZS WrocławDŚL340
7. (8.)
MRUGAŁA Jan2010670847455KS Gorce Nowy TargMŁP329
8. (9.)
SZYMCZAK Wojciech200977443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ300
9. (10.)
MARCZAK Cyprian2009740645795Koszalinianin KoszalinZPM300
10. (11.)
GULAN Feliks2009166953927UKS Return PiasecznoMAZ267
11. (13.)
SZYMIK Jakub2009193245591MKS Czechowice-DziedziceŚLS256
12. (15.)
ŁĄCKI Piotr2010263149820Bogoria Grodzisk Maz.MAZ254
13. (16.)
SZARY Piotr2009193146674MKS Czechowice-DziedziceŚLS247
14. (17.)
KAŁUŻA Tomasz2009191746333MKS Czechowice-DziedziceŚLS238
15. (18.)
GRYCUK Szymon2009565450361UKS TS Ósemka BiałystokPDL210
16. (19.)
STANIOWSKI Dawid201083449203ZKS Zielona GóraLBU201
17. (20.)
KWAPIŚ Adam2009394146989MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ198
18. (21.)
BURAKOWSKI Konrad2009166446630UKS Return PiasecznoMAZ198
19. (22.)
GBIORCZYK Adam2009594852917UKS Orlęta BilczaŚWI195
20. (23.)
BRYK Alan201028053935ZKS Zielona GóraLBU195
21. (24.)
FABISIAK Tomasz200975445760Bogoria Grodzisk Maz.MAZ193
22. (25.)
KWIECIŃSKI Hubert2011455849233Wicher Lisiec WielkiWLP191
23. (27.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010193752109MKS Czechowice-DziedziceŚLS184
24. (28.)
JAROS Ksawier2009222849721TTS TrzemesznoWLP183
25. (29.)
KALINOWSKI Przemysław2009440147029KS Ogniwo ChełmLLS181
26. (30.)
DUBINIAK Patryk2009166747489UKS Return PiasecznoMAZ178
27. (31.)
MUSIAŁ Sebastian2010758749064Politechnika RzeszówPKR177
28. (32.)
SZCZUROWSKI Adam2009440856744KS Ogniwo ChełmLLS176
29. (33.)
KRAWCZYK Leon2011192151734MKS Czechowice-DziedziceŚLS174rank.
30. (34.)
DRĄG Wiktor200928353192ZKS Zielona GóraLBU173rank.
31. (35.)
RUDOLF Wiktor200918547310LUKS ChełmnoKPM173rank.
32. (38.)
ZAJĄC Jakub2010236659577KS Campeones WąchockŚWI168rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (189.)
GROCHOLSKI Miłosz2013569153823LKS Odra GłoskaDŚL80
2. (58.)
KRZYŻANOWSKI Jakub20109048016Energa KTS ToruńKPM156
3. (75.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012158454463Politechnika LublinLLS143
4. (42.)
BŁASZCZYK Maciej201027951525ZKS Zielona GóraLBU164
5. (49.)
CIECIURA Kacper2009619554143ULKS MoszczenicaŁDZ159
6. (57.)
TURECKI Jakub2011545946010UKS Gryf GdówMŁP156
7. (112.)
PILCH Mikołaj2011531549492KS Bronowianka KrakówMŁP124org.
8. (98.)
KULIK Iwo200976150399Bogoria Grodzisk Maz.MAZ132
9. (45.)
SIEKIERA Dawid200948551139LZS ŻywociceOPO162
10. (307.)
IWANIUCH Wiktor2010405752183MLKS Nurt PrzemyślPKR40
11. (157.)
TWORKOWSKI Szymon2011567250742UKS TS Ósemka BiałystokPDL94
12. (59.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010465744992MTS KwidzynPOM154
13. (39.)
CIOSMAK Maciej2009414450966UKS Huragan SosnowiecŚLS167
ŚWI
14. (90.)
STACHOWIAK Adam201136248883KS AZS UWM OlsztynWMZ134woj.
15. (68.)
HRYTSENKO Artom2010709861809LKTS LubońWLP148
16. (80.)
JELONEK Wiktor2009210361339Chrobry MiędzyzdrojeZPM140woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)
WANIELISTA Miłosz2009108455683Politechnika RzeszówPKR165
2. (41.)
KUCHARSKI Franciszek2009645554456LKS Odra GłoskaDŚL164
3. (43.)
HONKOWICZ Kacper2009229254592MKS Radość GorliceMŁP163
4. (46.)
ZAJĄC Mikołaj2009193848424MKS Czechowice-DziedziceŚLS161
5. (47.)
PAJORSKI Mateusz2009750049071AZS KrakówMŁP160
6. (48.)
TUREK Oliwier2009288147057JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS160
7. (51.)
KORZUS Julian2010276945726KS Nowa Era ToruńKPM159
8. (53.)
DĘBSKI Gracjan2010405652137MLKS Nurt PrzemyślPKR158
9. (55.)
KORZENIEWSKI Andrzej200935047033KS AZS UWM OlsztynWMZ156
10. (56.)
ZDANUCZYK Mateusz2009130553529UKS Dojlidy BiałystokPDL156
11. (62.)
KOWALIK Remigiusz200991451156EKS Mlexer ElblągWMZ150
12. (63.)
ŁYP Marcin2009415156086UKS Huragan SosnowiecŚLS150
13. (64.)
PIOCH Filip2010490457265Tajfun Ostrów Wlkp.WLP150
14. (66.)
WÓJCIK Filip2009413956377KSTS KrosnoPKR148
15. (67.)
WIECZOREK Piotr2009886747380KS Polonia ŚmigielWLP148
16. (72.)
BURAKOWSKI Patryk2009166646631UKS Return PiasecznoMAZ144
17. (74.)
HUBKA Jakub2011107149490Politechnika RzeszówPKR143
18. (76.)
OPERACZ Kuba2010118558784KS AZS WrocławDŚL142
19. (77.)
FRONCZAK Witold2009122454473KTS Nowy Dwór Maz.MAZ141
20. (78.)
GURZYŃSKI Adam2009714358076KS Gwiazda BydgoszczKPM141
21. (83.)
FILIPEK Jeremiasz200934657805KS AZS UWM OlsztynWMZ137
22. (88.)
MRÓZEK Filip2009366850786LZS KąkolówkaPKR134
23. (91.)
POST Wiktor2010375051042MRKS GdańskPOM134
24. (93.)
SKRZECZKOWSKI Antoni2010705353592UKS Return PiasecznoMAZ134
25. (102.)
BARTON Hubert2009275954946KS Nowa Era ToruńKPM130
26. (110.)
GOLEŃ Paweł2009412245966KSTS KrosnoPKR124
27. (114.)
TOMASZEWSKI Kacper2009807745595UKTS Sokół OrzeszeŚLS121
28. (123.)
ORSZULAK Mateusz2011192649311MKS Czechowice-DziedziceŚLS114
29. (125.)
PIOTRKOWSKI Rafał2010141449765Dekorglass DziałdowoWMZ113
30. (126.)
ORSZULAK Kamil2009192546823MKS Czechowice-DziedziceŚLS112
31. (130.)
GRAL Marcel2010465854260MTS KwidzynPOM107
32. (137.)
KARWASIŃSKI Dominik2009889754140LKS Vocovia WokowiceMŁP105
33. (142.)
GACEK Maksymilian2010190951258MKS Czechowice-DziedziceŚLS104
34. (150.)
KUROWSKI Beniamin201117860931LUKS ChełmnoKPM100
35. (158.)
ROZPARA Jan2011402059934KS Elta ŁódźŁDZ94
36. (160.)
JUCHA Jakub2011107353184Politechnika RzeszówPKR92
37. (163.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012329856165Olimpia-Unia GrudziądzKPM90
38. (164.)
BIERNAT Michał2010329253939Olimpia-Unia GrudziądzKPM90
39. (182.)
KUSEK Bartłomiej2011136052583TTS Polonia BytomŚLS81
40. (183.)
PIECOWSKI Szymon201181047418JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS81
41. (184.)
GRABOWSKI Miłosz2009386959447KTS Nowy Dwór Maz.MAZ80
42. (191.)
SOMMER Franciszek2009871359876Krzemień Ustrzyki DolnePKR79
43. (196.)
HYZ Jakub2010356752320Heksa Niedrzwica DużaLLS78
44. (203.)
MIKICIUK Mikołaj2010513657268IKS Spin BożejowiceDŚL74
45. (208.)
WALASEK Michał2012142249769Dekorglass DziałdowoWMZ73
46. (209.)
KACZMARCZYK Karol2011918850855KS Podwawelski KrakówMŁP73
47. (211.)
PYTKO Krystian2011543254082ATS Bingo RopczycePKR72
48. (212.)
RATKA Andrzej2011196051167KS Mysław MysłowiceŚLS72
49. (213.)
LORC Błażej2010182556369Lesznianka Leszna G.ŚLS72
50. (214.)
WIECHECKI Tomasz2010149357098Maximus Broker ToruńKPM71
51. (219.)
ŁOZIŃSKI Patryk2009725554908Meble Anders ŻywiecŚLS70
52. (221.)
MIZIA Jan2009182656941Lesznianka Leszna G.ŚLS69
53. (226.)
STEFAŃSKI Aleksy201091755382EKS Mlexer ElblągWMZ66
54. (230.)
GLANERT Olaf2012329755060Olimpia-Unia GrudziądzKPM65
55. (236.)
RYMAR Szymon2012413657852KSTS KrosnoPKR63
56. (240.)
STAŃKO Bartosz2010352851615PUKS Arka ŁętowniaPKR62
57. (241.)
MARDOSZ Maciej2010375848742UKS Rokicie SzczytnikiMŁP61
58. (245.)
NAGEL Nikodem2010496252062UKS Jordan ZakliczynMŁP59
59. (260.)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010604552091UKS Alfa GostyninMAZ51
60. (263.)
PILCH Michał2010183252704Lesznianka Leszna G.ŚLS50
61. (264.)
STACHEL Artur2011376247269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP50
62. (266.)
TOMKOWSKI Dawid2011494952054MOKSiR CzchówMŁP50
63. (269.)
PRZYBYSZ Przemysław2012352651618PUKS Arka ŁętowniaPKR48
64. (270.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012142049763Dekorglass DziałdowoWMZ48
65. (297.)
DRELICHOWSKI Alan2010118262097KS AZS WrocławDŚL41
66. (310.)
ZIELNIK Aleksander2010108855250Politechnika RzeszówPKR39
67. (312.)
KOWALCZYK Bartosz2011670547456KS Gorce Nowy TargMŁP39
68. (317.)
MACIEJEWSKI Bartosz201041053876UKS Top Solec KujawskiKPM37
69. (319.)
PIS Artur2010611852050LUKS SkrzyszówMŁP37
70. (330.)
SZOSTAK Adam2010198051759Sportowiec CzęstochowaŚLS35
71. (332.)
KAŁUŻNY Tomasz2010197649062Sportowiec CzęstochowaŚLS35
72. (363.)
WIECZOREK Tymoteusz2014886854724KS Polonia ŚmigielWLP29
73. (364.)
WIKTOREK Marcin2012776061191UKS Rokicie SzczytnikiMŁP29
74. (369.)
FLIS Antoni2012118355375KS AZS WrocławDŚL28
75. (382.)
CHUŁERAŃSKI Piotr2010731952748IKRTS JózefówMAZ26
76. (386.)
JANOWSKI Julian2010624762168KS Start Nowy SączMŁP26
77. (401.)
UTYLSKI Ignacy2013279456370KS Nowa Era ToruńKPM24
78. (413.)
SYKTUS Maciej2011775954032UKS Rokicie SzczytnikiMŁP24
79. (420.)
SOBOŃ Jakub2011136563135TTS Polonia BytomŚLS23
80. (421.)
ZAJĄC Karol2011625660868KS Start Nowy SączMŁP23
81. (426.)
BUCZYŃSKI Grzegorz2011810958456GUKS Sokół JerzmanowaDŚL22
82. (436.)
BUŃKO Arkadiusz2010731855932IKRTS JózefówMAZ21
83. (438.)
WĄSIK Stanisław2010625562170KS Start Nowy SączMŁP21
84. (456.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013106650011Politechnika RzeszówPKR18
85. (457.)
SMOCZYŃSKI Szymon2010654462892Lesznianka Leszna G.ŚLS18
86. (498.)
JURKIEWICZ Michał2010276757221KS Nowa Era ToruńKPM13
87. (534.)
MURANOV Oleksandr2010195464815KS Mysław MysłowiceŚLS9
88. (534.)
NOWAKOWSKI Adrian2013278361473KS Nowa Era ToruńKPM9
89. (553.)
MARDUŁA Michał2011670652018KS Gorce Nowy TargMŁP8
90. (553.)
KSIĄŻEK Maksymilian201244361455MKS Skawa WadowiceMŁP8
91. (570.)
JANAS Oliwier2010531251205KS Bronowianka KrakówMŁP7
92. ( - .)
NIEDZIELA Jakub2010345156173AZS UJD CzęstochowaŚLS0
93. ( - .)
NIKODEM Aleks2010513762276IKS Spin BożejowiceDŚL0
94. ( - .)
GALAROWICZ Tomasz2010918758839KS Podwawelski KrakówMŁP0
95. ( - .)
CHMURZYŃSKI Dawid2012414357024UKS Huragan SosnowiecŚLS0