Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Klub Sportowy „Bronowianka” zapraszają na 1. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 8-10 października 2021 roku w Centrum Sportu „Bronowianka”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 5 października 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – kwalifikacje dodatkowe
Kadeci – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Paweł MAZUREK
Zastępca sędziego głównego: Jacek WILK
Obsługa komputerowa: Marcin WOLNICKI

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek na sezon
Ranking kadetów na sezon

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ŚLIWKA Zofia200724842107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ230
2. (2.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ173
3. (3.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL173
4. (4.)
BARTKIEWICZ Julia2007329143875UKS DOJLIDY BiałystokPDL144
5. (5.)
HOŁDA Karolina2007297745377UKS DOJLIDY BiałystokPDL119
6. (6.)
KUZIO Aleksandra200734845927MKS Czechowice-DziedziceŚLS119
7. (8.)
HADRYŚ Matylda200827345028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP117
8. (9.)
BRACHACZEK Nadine2007768644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS99
9. (10.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU99
10. (11.)
ZGIERSKA Aleksandra2007248746500LEWART AGS LubartówLLS99
11. (12.)
MADEJ Zofia2007595545709DEKORGLASS DziałdowoWMZ99
12. (13.)
SKIBA Emilia2007109643477LZS KąkolówkaPKR95
13. (14.)
ZEMBOWICZ Antonina200724942108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ91
14. (15.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007290244204LUKS ChełmnoKPM91
15. (16.)
MATROS Izabela2007519945144VICTORIA ChróściceOPO91
16. (17.)
TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS86
17. (18.)
MIRECKA Milena200823743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ86
18. (19.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ86
19. (20.)
KOWALSKA Julia2009443649781DEKORGLASS DziałdowoWMZ86
20. (21.)
ZAJĄC Katarzyna2007838344945MGOK Gorzów ŚląskiOPO82
21. (23.)
HAWRO Kinga2008727845671PKS KOLPING JarosławPKR82
22. (25.)
ZAWADA Oliwia2007448441983GUKS GorzkowiceŁDZ81
23. (26.)
KOLASA Iwona2007191942293UKS TORNADO WaksmundMŁP81
24. (27.)
NOWAK Katarzyna2007631945499KS POLONIA ŚmigielWLP81
25. (28.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007230245637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS81
26. (29.)
PIECKOWSKA Maria2007444148356DEKORGLASS DziałdowoWMZ81
27. (30.)
GĄSIOR Oliwia2007749039131KTS GliwiceŚLS81
28. (31.)
ZIMNICKA Marta2007527442964MRKS GdańskPOM75
29. (32.)
TRYBUŁA Weronika2007632445500KS POLONIA ŚmigielWLP75
30. (33.)
MAKOS Nikola2007837944948MGOK Gorzów ŚląskiOPO75rank.
31. (36.)
MAZUR Maja2007397945639KS SYGNAŁ LublinLLS75rank.
32. (37.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007360749419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ75rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (41.)
ULATOWSKA Anna2009437841481WOLAVIA WołówDŚL74
2. (94.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS EMDEK BydgoszczKPM57
3. (59.)
ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS64
4. (45.)
SOKOŁOWSKA Maja200848744907ZKS Zielona GóraLBU70
5. (75.)
MIKULSKA Kinga2008168448446ULKS MoszczenicaŁDZ60
6. (101.)
GAJ Milena200862843608UKS GRYF GdówMŁP54org.
7. (138.)
PERZ Izabela200863747441UKS GRYF GdówMŁP46
8. ( - .)
KUSIŃSKA Blanka2009450247809MUKS START NadarzynMAZ0
OPO
9. (86.)
KOZAK Maja2007776544604MLKS NURT PrzemyślPKR59
10. (42.)
PACELT Anna2007301247620UKS DOJLIDY BiałystokPDL74
11. (76.)
CZAJKOWSKA Weronika2008402944777MTS KwidzynPOM60
12. (58.)
ZYNA Julia200829651171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS64
13. (112.)
CICHOCKA Nikola2009281452637LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI52
14. (44.)
KOWALSKA Wiktoria2007443749780DEKORGLASS DziałdowoWMZ70
15. (122.)
ADAMCZYK Natasza2010310049680LKTS LubońWLP50
16. ( - .)
PAWŁASEK Magdalena2008140147495KS ATS StargardZPM0
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (39.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707DEKORGLASS DziałdowoWMZ74
2. (40.)
WIKTOR Julia200828047491KS BRONOWIANKA KrakówMŁP74
3. (43.)
TWARDAWA Emilia200934546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS74
4. (46.)
INDEKA Weronika200733743375MKS Czechowice-DziedziceŚLS67
5. (48.)
ŁUKOWSKA Maja2007578049393CHROBRY MiędzyzdrojeZPM67
6. (48.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL67
7. (51.)
CHMIEL Gabriela2007637947599UKS KĘPA DębicaPKR65
8. (56.)
NAWARA Wiktoria2007331851021UKS ENERGIA SiewierzŚLS64
9. (60.)
CZABAŃSKA Anna2007447541980GUKS GorzkowiceŁDZ63
10. (63.)
KACZMARCZYK Julia2007749445902KTS GliwiceŚLS61
11. (64.)
NOWAK Angelika2007373045584UKS OPTIMUM LubaszWLP61
12. (69.)
SKAWIŃSKA Nikola2007437541485WOLAVIA WołówDŚL61
13. (70.)
FILIPEK Angelika200791343609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP61
14. (72.)
MOSKAŁA Julia200713843206RKS CUKROWNIK ChybieŚLS61
15. (77.)
BOROWSKA Julia2008631047379KS POLONIA ŚmigielWLP60
16. (78.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU60
17. (79.)
SERAFIN Antonina2009287048730ŻACZEK FajsławiceLLS60
18. (85.)
ZDUNEK Anna2007361646021KS SPÓJNIA WarszawaMAZ59
19. (91.)
MYŚLIWIEC Marta2007750048836KTS GliwiceŚLS57
20. (93.)
SARAD Anna2007481457164LUKS SkrzyszówMŁP57
21. (95.)
KIERSNOWSKA Natalia2010183849851TS ÓSEMKA BiałystokPDL57
22. (96.)
MACIAŁEK Natalia2008728445673PKS KOLPING JarosławPKR57
23. (97.)
LASKOWSKA Emilka2009798145931CIA ŁaskarzewMAZ57
24. (98.)
KMIECIK Zuzanna2009605146940GRIFFINS SPIN SzczecinZPM57
25. (105.)
ZAWADZKA Julia2008613151018KS KłodawkaLBU53
26. (106.)
SALECKA Wiktoria2008286948391ŻACZEK FajsławiceLLS53
27. (108.)
BOROWSKA Patrycja2008361746460UKS RETURN PiasecznoMAZ52
28. (110.)
KUKLA Amelia2008638249811UKS KĘPA DębicaPKR52
29. (111.)
WILLE Laura2008345046146DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ52
30. (112.)
PIETRASZKO Małgorzata2009147945767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS52
31. (115.)
KRZEMPEK Wiktoria200713746378RKS CUKROWNIK ChybieŚLS51
32. (119.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM50
33. (121.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010467645181MKS SKAWA WadowiceMŁP50
34. (132.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010419446796ROKITA Brzeg DolnyDŚL48
35. (133.)
BEZAK Zuzanna2008239043566CKIS SkawinaMŁP48
36. (134.)
SŁUPSKA Malwina2008454548246LUKS ChełmnoKPM48
37. (136.)
KARCZMARZ Maria2009247249463LEWART AGS LubartówLLS47
38. (137.)
PAZIEWSKA Natalia2008547447472STS REBEL ŁaskarzewMAZ47
39. (139.)
ROGULSKA Julia2010290352477LUKS ChełmnoKPM46
40. (143.)
BOGUCKA Dominika2008594655104KS AZS UWM OlsztynWMZ45
41. (147.)
LUBIENIECKA Gabriela2008119647463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP44
42. (148.)
LECH Maja200934947457MKS Czechowice-DziedziceŚLS44
43. (153.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM42
44. (154.)
BARTOSZKO Natalia201099349897KU AZS UE WrocławDŚL42
45. (160.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008722645869UKS ALFA GostyninMAZ40
46. (161.)
MROCZKA Alicja2008243247453KS GORCE Nowy TargMŁP40
47. (162.)
ZATYKA Magdalena2008547945937STS REBEL ŁaskarzewMAZ40
48. (164.)
RATAJCZYK Nikola2009769447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS40
49. (165.)
ŚWIĄTEK Maja2008328949266MKS TARNOVIA TarnówMŁP40
50. (167.)
PIETRUSZYŃSKA Natasza2008243549717KS GORCE Nowy TargMŁP40
51. (168.)
ROGOWICZ Natalia2009332146685UKS ENERGIA SiewierzŚLS40
52. (170.)
CHRĄCHOL Marika2010419546643ROKITA Brzeg DolnyDŚL39
53. (171.)
PUŁECKA Gabriela2010419748882ROKITA Brzeg DolnyDŚL38
54. (175.)
WAROWNA Maja2008547744578STS REBEL ŁaskarzewMAZ36
55. (178.)
ŻACZEK Kalina2009373647542UKS OPTIMUM LubaszWLP35
56. (183.)
PENCARSKA Emilia200841743721KS MYSŁAW MysłowiceŚLS33
57. (184.)
MILÓWKA Julia2008328349265MKS TARNOVIA TarnówMŁP33
58. (186.)
WŁODARCZYK Kinga2008155351730RKS CUKROWNIK ChybieŚLS33
59. (186.)
SMOLAREK Lena2010419850881ROKITA Brzeg DolnyDŚL33
60. (196.)
KONSTANTYN Kaja200996349837KS BRONOWIANKA KrakówMŁP29
61. (197.)
KUNKA Aleksandra2008192050074UKS TORNADO WaksmundMŁP29
62. (199.)
RABIEGA Natalia200817845016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ28
63. (200.)
GUTKOWSKA Zuzanna200823348505BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ27
64. (200.)
ZARZYCKA Maja2009762452584LUPUS KABATY WarszawaMAZ27
65. (207.)
RATAJCZYK Kamila2008769249031JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS24
66. (209.)
RATAJCZYK Aleksandra2010769147060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS24
67. (209.)
CIEŚLAR Nadia2008179649536LESZN. Leszna GórnaŚLS24
68. (209.)
BYRTEK Emilia200935049535MKS Czechowice-DziedziceŚLS24
69. (209.)
BĄK Klaudia201013647058RKS CUKROWNIK ChybieŚLS24
70. ( - .)
IDZIK Magda2008577649397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM0
71. ( - .)
PAVELKO Darina2010577159691CHROBRY MiędzyzdrojeZPM0
72. ( - .)
ŻYCZYŃSKA Zuzanna2009801845108GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR0
73. ( - .)
JUREK Kamila2008800446946GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR0
74. ( - .)
KRAMEK Amelia2010800846947GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR0
75. ( - .)
ŁĘGOWSKA Maja2008252247219LUKS KołaczkowoKPM0
76. ( - .)
MAŁECKA Natalia2008252347217LUKS KołaczkowoKPM0
77. ( - .)
KOSIBA Klaudia2010480856971LUKS SkrzyszówMŁP0
78. ( - .)
SZEWCZYK Maria2008347449838MKS CENTRUM KrakówMŁP0
79. ( - .)
MAKAR Aleksandra2010776650586MLKS NURT PrzemyślPKR0
80. ( - .)
STADNICKA Łucja2008914252399PAŁAC M. SYRENA W-waMAZ0
81. ( - .)
KOBOSZ Łucja2011616553185POLITECHNIKA RzeszówPKR0
82. ( - .)
ROGALA Anna2010617150715POLITECHNIKA RzeszówPKR0
83. ( - .)
WROTNIAK Julia2010618047610POLITECHNIKA RzeszówPKR0
84. ( - .)
MOTYL Hanna2007231750806SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
85. ( - .)
OSMOLAK Antonina2008723845870UKS ALFA GostyninMAZ0
86. ( - .)
JAKUBCZYK Weronika200991648741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP0
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM173
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007344140511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ157
3. (3.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ136
4. (4.)
KLAG Wiktor2007242140794KS GORCE Nowy TargMŁP119
5. (5.)
JADAM Dawid2007727942849PKS KOLPING JarosławPKR119
6. (6.)
MICHNO Krzysztof200748445147ZKS Zielona GóraLBU119
7. (7.)
GROMEK Artur2007420740924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ119
8. (8.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM117
9. (9.)
PAKUŁA Aleks200923947314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ117
10. (10.)
GWIZDOŃ Maksymilian200741238087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS99
11. (11.)
JANIK Maciej2007360148634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ99
12. (12.)
SZURLEJ Kacper200721841406ENERGA KTS ToruńKPM99
13. (13.)
TOTON Kacper2008560643660ATS BINGO RopczycePKR95
14. (14.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS ENERGIA SiewierzŚLS91
15. (15.)
BROSZKIEWICZ Karol200740740830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS91
16. (16.)
NOWAK Jakub2007329946032TKKF DobczyceMŁP91
17. (18.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269ENERGA KTS ToruńKPM86
18. (19.)
PTAK Wiktor200842143548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS86
19. (20.)
FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS KOLPING JarosławPKR86
20. (21.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU86
21. (22.)
WNĘK Krzysztof200967144388TKS GRANIT StrzelinDŚL82
22. (23.)
SMOTER Adam200824347911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ82
23. (24.)
ADAMIAK Bartosz2007167144160ULKS MoszczenicaŁDZ81
24. (25.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007563346710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS81
25. (27.)
KOZIOŁ Wiktor2007247345420LEWART AGS LubartówLLS81
26. (28.)
ULATOWSKI Wiktor2007437941480WOLAVIA WołówDŚL81
27. (29.)
KOWALCZYK Michał2007242443977KS GORCE Nowy TargMŁP81
28. (30.)
JURCZUK Michał2007183444430TS ÓSEMKA BiałystokPDL81
29. (31.)
WROTNIAK Karol2007618145447POLITECHNIKA RzeszówPKR81
30. (32.)
BAJER Grzegorz2007329846033TKKF DobczyceMŁP81
31. (35.)
SZANIAWSKI Bartosz2007456344832MKS CZARNI PołaniecŚWI75rank.
32. (36.)
WÓJTOWICZ Bartosz2007248545421LEWART AGS LubartówLLS75rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (44.)
ŻYGADŁO Franciszek2008101243097KU AZS UE WrocławDŚL74
2. (112.)
SAWINA Maksymilian200821646568ENERGA KTS ToruńKPM54
3. (113.)
BIELECKI Maciej2008852345701HEKSA Niedrzwica DużaLLS54
4. (107.)
NADOLNY Jakub200850751482ZKS Zielona GóraLBU57
5. (110.)
LATOCHA Kacper2008168144063ULKS MoszczenicaŁDZ54
6. (115.)
GNIADEK Piotr2008241647452KS GORCE Nowy TargMŁP54
7. (116.)
DOBOSZ Jakub201022945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ54
8. (79.)
DURDA Michał2008568050152LZS ŻywociceOPO60
9. (111.)
NYKIEL Piotr2008638547593UKS KĘPA DębicaPKR54
10. (77.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363TS ÓSEMKA BiałystokPDL60
11. (252.)
KACZOROWSKI Leon2009403944990MTS KwidzynPOM33
12. (39.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007751446452KTS GliwiceŚLS75
13. ( - .)
BOBER Wiktor2010222349592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI0
14. (154.)
LIPOWSKI Michał2008238145717DEKORGLASS DziałdowoWMZ49
15. (59.)
KAŹMIERCZAK Michał2008631343380KS POLONIA ŚmigielWLP64
16. (106.)
MARCZAK Cyprian2009214845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM57
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
PYRA Konrad2008193345156VISONEX WierzbięcinZPM74
2. (45.)
STOLARCZYK Kryspin2008238245716DEKORGLASS DziałdowoWMZ70
3. (46.)
MRUGAŁA Jan2010243447455KS GORCE Nowy TargMŁP70
4. (47.)
MOŁAS Kacper2007363452077UKS RETURN PiasecznoMAZ67
5. (48.)
NOSIADEK Jakub2007450943413GUKS LIDER GaszowiceŚLS67
6. (49.)
ŚLOSARCZYK Paweł200769449301KTS LEW GłubczyceOPO67
7. (56.)
SAWECKI Michał2007361247082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ64
8. (60.)
RĘKAS Miłosz2008143945718KS NOWA ERA ToruńKPM64
9. (61.)
SIKOŃ Maciej2007207548303UKS JORDAN ZakliczynMŁP62
10. (66.)
PARTYKA Krystian2007184649023TS ÓSEMKA BiałystokPDL61
11. (69.)
SŁAWACKI Adam2007137544442MUKS JEDYNKA PszówŚLS61
12. (70.)
KALBARCZYK Paweł2007183755921TS ÓSEMKA BiałystokPDL61
13. (75.)
MURASICKI Igor2007825648115IKRTS JózefówMAZ60
14. (80.)
MACIASZCZYK Aleksy2007360649417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ59
15. (83.)
KOMOROWICZ Jakub2007338651027KS POLONIA KielceŚWI59
16. (84.)
SADOWSKI Kamil200724243501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ59
17. (87.)
KOS Kamil2007800641772GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR59
18. (94.)
WAŚKO Bartosz2007373345390UKS OPTIMUM LubaszWLP57
19. (96.)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej2007480649069LUKS SkrzyszówMŁP57
20. (98.)
DERESZEWSKI Michał2007144649068KS NOWA ERA ToruńKPM57
21. (99.)
HERSZKIEWICZ Dariusz2007510548824UKS HURAGAN SosnowiecŚLS57
22. (100.)
SOKOŁOWSKI Oskar2007751546451KTS GliwiceŚLS57
23. (104.)
PIOTROWSKI Adam2008238348984DEKORGLASS DziałdowoWMZ57
24. (105.)
SĘKOWSKI Piotr2008527043437MRKS GdańskPOM57
25. (114.)
GAWLAS Mateusz200933445186MKS Czechowice-DziedziceŚLS54
26. (122.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007185044013TS ÓSEMKA BiałystokPDL52
27. (124.)
ŚWINIUCH Jakub2008617750238POLITECHNIKA RzeszówPKR52
28. (125.)
MALARZ Dawid2008100548966KU AZS UE WrocławDŚL52
29. (126.)
KUFEL Karol2008147744511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS52
30. (127.)
CHRZANOWSKI Patryk2008182747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL52
31. (128.)
STEFANOWICZ Oleg2009421649831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ52
32. (129.)
ZROL Kacper2008311445702LKTS LubońWLP52
33. (131.)
GAJEWSKI Hubert200715846741GKTS GdańskPOM51
34. (132.)
KUCZORA Karol2007913848238PAŁAC M. SYRENA W-waMAZ51
35. (139.)
PARUCH Oskar2007750346817KTS GliwiceŚLS51
36. (148.)
LIPA Oskar2008168243858ULKS MoszczenicaŁDZ50
37. (149.)
STASZCZYK Jakub2008437643747WOLAVIA WołówDŚL50
38. (151.)
PILCH Aleksander2008175449073SIEMACHA KrakówMŁP50
39. (156.)
WILLE Juliusz2008344946145DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ48
40. (158.)
RĘKAS Maciej2008143845719KS NOWA ERA ToruńKPM48
41. (159.)
FRĄCZEK Michał2008615846893POLITECHNIKA RzeszówPKR48
42. (160.)
MIELCAREK Franciszek2008119850860ORZEŁ Wysocko WielkieWLP48
43. (161.)
ŁOŻYŃSKI Karol200816153609GKTS GdańskPOM48
44. (172.)
ZIELIŃSKI Alan2008729145674PKS KOLPING JarosławPKR46
45. (176.)
NOSOROWSKI Michał2008184449013TS ÓSEMKA BiałystokPDL45
46. (177.)
SZARY Piotr200934446674MKS Czechowice-DziedziceŚLS45
47. (178.)
ZIEMBA Bartosz2009770547063GKTS GiżyckoWMZ45
48. (180.)
GRABAS Robert2008616243389POLITECHNIKA RzeszówPKR44
49. (189.)
SZYMAŃSKI Igor2007511148842UKS HURAGAN SosnowiecŚLS43
50. (190.)
KUREK Paweł2007563054103KS VIRET CMC ZawiercieŚLS43
51. (191.)
BUŁA Maksymilian2007562945249KS VIRET CMC ZawiercieŚLS43
52. (194.)
STANIOWSKI Stanisław2008693949202LKS ODRA GłoskaDŚL42
53. (197.)
JURKIEWICZ Jakub2007328149267MKS TARNOVIA TarnówMŁP41
54. (199.)
GARDYNIK Oliwier2009525651039MRKS GdańskPOM41
55. (202.)
JAROS Hubert2008447743815GUKS GorzkowiceŁDZ40
56. (204.)
KAŁUŻA Tomasz2009324846333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS40
57. (205.)
KANOWNIK Kajetan2008181346963MOKSIR CzchówMŁP40
58. (206.)
STACHOWIAK Kajetan2009595348873KS AZS UWM OlsztynWMZ40
59. (206.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010467752109MKS SKAWA WadowiceMŁP40
60. (220.)
KUKLA Karol2009638347592UKS KĘPA DębicaPKR38
61. (221.)
STANIOWSKI Dawid2010693849203LKS ODRA GłoskaDŚL38
62. (228.)
KOWALCZYK Antoni2008852746776HEKSA Niedrzwica DużaLLS36
63. (242.)
TRYBAŁA Szymon2008694142688LKS ODRA GłoskaDŚL35
64. (244.)
SYKTUS Jan200789554024UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP33
65. (250.)
RUDOLF Wiktor2009290547310LUKS ChełmnoKPM33
66. (251.)
PAJORSKI Mateusz200963549071UKS GRYF GdówMŁP33
67. (255.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009595047033KS AZS UWM OlsztynWMZ33
68. (256.)
PIRÓG Paweł2008174947943SIEMACHA KrakówMŁP33
69. (257.)
TUREK Oliwier2009325447057UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS33
70. (258.)
ZAJUL Maciej2008422451276WARMIA Lidzbark Warm.WMZ33
71. (260.)
BURAKOWSKI Patryk2009362146631UKS RETURN PiasecznoMAZ33
72. (262.)
CIOSMAK Maciej2009510450966UKS HURAGAN SosnowiecŚLS33
73. (264.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS GOTYK ToruńKPM33
74. (272.)
CHUDERSKI Filip2007278754715KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ31
75. (276.)
ENGLOT Mateusz2008490347556STRAŻAK BratkówkaPKR31
76. (300.)
TOMASZEWSKI Kacper2009325345595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS24
77. (303.)
KORZUS Julian2010143345726KS NOWA ERA ToruńKPM24
78. (305.)
PARUCH Wiktor2010750446816KTS GliwiceŚLS24
79. (307.)
CZAPUTA Piotr2008229951215SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS24
80. (307.)
KOT Szymon2008510842986UKS HURAGAN SosnowiecŚLS24
81. (309.)
MARDUŁA Mateusz2008243049714KS GORCE Nowy TargMŁP24
82. (313.)
TURECKI Jakub201163946010UKS GRYF GdówMŁP24
83. (314.)
NAGEL Nikodem2010207352062UKS JORDAN ZakliczynMŁP24
84. (315.)
ORSZULAK Kamil200934046823MKS Czechowice-DziedziceŚLS24
85. (316.)
BARTOŁD Szymon2008594557804KS AZS UWM OlsztynWMZ24
86. (316.)
SIER Bartosz2009518653672KTS MOKSIR ZawadzkieOPO24
87. (316.)
PAWELEC Tomasz200863649173UKS GRYF GdówMŁP24
88. (316.)
KARWASIŃSKI Dominik200963154140UKS GRYF GdówMŁP24
89. (316.)
SZYMIK Jakub2009325245591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS24
90. (339.)
DŹWIGAŁOWSKI Wilhelm2007913251015PAŁAC M. SYRENA W-waMAZ21
91. (340.)
BURAKOWSKI Konrad2009361946630UKS RETURN PiasecznoMAZ21
92. (343.)
FABISIAK Tomasz200923045760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ21
93. (346.)
ŚLAZYK Karol2007328749268MKS TARNOVIA TarnówMŁP18
94. (350.)
DROBOTOWSKI Eryk2007278854716KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ17
95. (362.)
CESARZ Franciszek2008331449623UKS ENERGIA SiewierzŚLS13
96. (363.)
RESZKA Adam2009175149841SIEMACHA KrakówMŁP13
97. (367.)
PILCH Mikołaj2011175549492SIEMACHA KrakówMŁP13
98. (368.)
SALETNIK Jakub2008329551687MIASTO SOLI WieliczkaMŁP13
99. (388.)
NIEĆ Tomasz2008181752059MOKSIR CzchówMŁP9
100. (391.)
KONDEK Szymon2008239248629CKIS SkawinaMŁP9
101. (391.)
KRAS Nikodem2008206752061UKS JORDAN ZakliczynMŁP9
102. (412.)
ZARZYCKI Mateusz2007762651675LUPUS KABATY WarszawaMAZ8
103. (417.)
PŁAWIŃSKI Natan2008329451686MIASTO SOLI WieliczkaMŁP8
104. ( - .)
KULIK Iwo200923550399BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
105. ( - .)
ŁĄCKI Piotr201021449820ENERGA KTS ToruńKPM0
106. ( - .)
ZAPAŚNIK Mateusz2008819853891IKRTS JózefówMAZ0
107. ( - .)
OBERDA Michał2009653654975IKTS BROŃ RadomMAZ0
108. ( - .)
ZIÓŁEK Jan2008654055696IKTS BROŃ RadomMAZ0
109. ( - .)
DĘBOWSKI Michał2007594853972KS AZS UWM OlsztynWMZ0
110. ( - .)
PANASIUK Oliwier2007360948678KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
111. ( - .)
KUROWSKI Maksymilian2008360449418KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
112. ( - .)
JURCZYK Kacper2008517844943KTS MOKSIR ZawadzkieOPO0
113. ( - .)
ŻYDEK Robert2007382843270LKS VICTORIA NidekMŁP0
114. ( - .)
SZCZEPANEK Jan2008568845325LZS ŻywociceOPO0
115. ( - .)
UTYLSKI Kornel2008347645918MKS CENTRUM KrakówMŁP0
116. ( - .)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS0
117. ( - .)
GACEK Maksymilian201033351258MKS Czechowice-DziedziceŚLS0
118. ( - .)
ZAJĄC Mikołaj200934648424MKS Czechowice-DziedziceŚLS0
119. ( - .)
HONKOWICZ Kacper2009112554592MKS RADOŚĆ GorliceMŁP0
120. ( - .)
KUBERA Adrian2009467453987MKS SKAWA WadowiceMŁP0
121. ( - .)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS SKAWA WadowiceMŁP0
122. ( - .)
JĘDRZEJOWSKI Ksawery2009467252107MKS SKAWA WadowiceMŁP0
123. ( - .)
PIECH Jan2008181952058MOKSIR CzchówMŁP0
124. ( - .)
RYNKOWSKI Aleksander2008526848714MRKS GdańskPOM0
125. ( - .)
KOCH Mateusz2008231150629SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
126. ( - .)
GRYCUK Szymon2009183250361TS ÓSEMKA BiałystokPDL0
127. ( - .)
BRZOZOWSKI Franciszek2008722545864UKS ALFA GostyninMAZ0
128. ( - .)
ANTONOWICZ Mikołaj2008722445867UKS ALFA GostyninMAZ0
129. ( - .)
JĘDRZEJEWSKI Szymon2010723052091UKS ALFA GostyninMAZ0
130. ( - .)
ŁYP Marcin2009510956086UKS HURAGAN SosnowiecŚLS0
131. ( - .)
RAMIAN Marcin2008207456167UKS JORDAN ZakliczynMŁP0
132. ( - .)
KRAKOWSKI Sebastian2008206648302UKS JORDAN ZakliczynMŁP0
133. ( - .)
LIPOWICZ Kacper2008221951480UKS OlesnoMŁP0
134. ( - .)
UBIK Jarosław200889854025UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP0
135. ( - .)
DYGAS Dawid200987649697UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP0
136. ( - .)
GULAN Feliks2009362353927UKS RETURN PiasecznoMAZ0
137. ( - .)
JANKOWSKI Paweł2008362556400UKS RETURN PiasecznoMAZ0
138. ( - .)
KOPER Łukasz2008150650852ZKS Zielona GóraLBU0
139. ( - .)
BRYK Alan201050653935ZKS Zielona GóraLBU0