Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego, Miasto Gliwice, KTS Gliwice oraz Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź” zapraszają na 1. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Michał Wolny
Zastępca sędziego głównego: Tomasz Mika
Obsługa komputerowa: Maciej Miliński

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 27 września 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek na sezon
Ranking juniorów na sezon

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Juniorki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR740
2. (2.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM729
3. (3.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ579
4. (4.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU539
5. (5.)BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR512
6. (6.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL481
7. (7.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL462
8. (8.)
DURALAK Daria2004136942432MUKS Start NadarzynMAZ433
9. (9.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM421
10. (10.)WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR409
11. (11.)
PIŁAT Agnieszka2004149839584LUKS ChełmnoKPM398
12. (12.)GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR386
13. (13.)
KAŁUŻNY Laura200487338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS369
14. (14.)ŚLIWKA Zofia200723542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ357
15. (15.)BOGDANOWICZ Natalia200723944850Warmia Lidzbark Warm.WMZ351
16. (16.)
PAWELEC Zuzanna2006668242929KTS Nowy Dwór Maz.MAZ349
17. (17.)
SYRDA Zuzanna20067544288KS Bronowianka KrakówMŁP347
18. (18.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KU AZS UE WrocławDŚL343
19. (19.)
DRĄG Marta2005149139581LUKS ChełmnoKPM339
20. (20.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM339
21. (21.)
JARECKA Malwina200666638777KU AZS UE WrocławDŚL332
22. (22.)
CZUBAKOWSKA Julia2004651540516MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ331
23. (23.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ329
24. (24.)
KILISZEK Kamila20057240075KS Bronowianka KrakówMŁP320
25. (25.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL318
26. (26.)HAJDUK Martyna2004272535297PKS Kolping JarosławPKR312
27. (27.)
GAWORSKA Natalia200766541986KU AZS UE WrocławDŚL312
28. (28.)CHWOJKO Jagoda2004272339391PKS Kolping JarosławPKR310
29. (29.)
CIEŚLIK Faustyna200543040806KS Mysław MysłowiceŚLS304
30. (30.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ302
31. (31.)BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ297
32. (32.)
BOREK Zuzanna200677841023UKS Dojlidy BiałystokPDL289
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ289
34. (34.)
HADRYŚ Matylda20087145028KS Bronowianka KrakówMŁP286
35. (35.)
MAŁYSIAK Kamila2004362338392KS Gorce Nowy TargMŁP283
36. (36.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM279
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (179.)
ZYNA Julia200867151171KU AZS UE WrocławDŚL142
2. (68.)
LEMAŃSKA Klara2006522739380Krajna Sępólno Kraj.KPM202
3. (77.)ZGIERSKA Aleksandra2007581946500Lewart AGS LubartówLLS195
4. (80.)KULCZYCKA Wanessa2010204545740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU194
5. (46.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ235
6. (35.)
MAŁYSIAK Kamila2004362338392KS Gorce Nowy TargMŁP283
7. (39.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ258
8. (122.)ZAJĄC Katarzyna2007793444945MGOK Gorzów ŚląskiOPO169
9. (114.)
SKIBA Emilia2007172843477KSTS KrosnoPKR173
10. (97.)
PACELT Anna200778547620UKS Dojlidy BiałystokPDL181
11. (59.)
PRĘDA Paulina200479943157MRKS GdańskPOM213
12. (160.)
TWARDAWA Emilia200994446676MKS Czechowice-DziedziceŚLS150
ŚWI
13. (70.)
KOWALSKA Wiktoria2007421049780Dekorglass DziałdowoWMZ198
14. (161.)
LUBIENIECKA Gabriela2008500247463Orzeł Wysocko WielkieWLP149
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ289
2. (34.)
HADRYŚ Matylda20087145028KS Bronowianka KrakówMŁP286
3. (36.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM279
4. (37.)
CZAJA Zuzanna200574341119KS AZS AWFiS GdańskPOM273
5. (38.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP258
6. (41.)
TOBOREK Maria200887946686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS250
7. (49.)
SERAFIN Wiktoria200586643148LKTS LubońWLP232
8. (51.)
OSIŃSKA Oliwia200760543876ZKS Zielona GóraLBU227
9. (62.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200613543750GKTS GdańskPOM209
10. (63.)
PERZ Izabela2008215247441UKS Gryf GdówMŁP209
11. (65.)
SZULC Wiktoria200568939065Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ205
12. (67.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ203
13. (75.)
GARGOL Amelia2006326145576MLUKS Wakmet BodzanówOPO196
14. (78.)
MADEJ Zofia2007421245709Dekorglass DziałdowoWMZ195
15. (79.)
ŁAKOMA Maja200922546234Bogoria Grodzisk Maz.MAZ194
16. (82.)
JURCZYK Julia2005364944044KTS MOKSiR ZawadzkieOPO192
17. (86.)
KOPACKA Anna20067344915KS Bronowianka KrakówMŁP190
18. (87.)
MATROS Izabela2007756245144ZKS Zielona GóraLBU190
19. (89.)
KURZAWSKA Maja200634743455Energa KTS ToruńKPM189
20. (90.)
LASMAN Karolina2005662450311UKS Sokolik NiemodlinOPO188
21. (91.)
GAJ Milena2008214343608UKS Gryf GdówMŁP188
22. (93.)
NOWAK Katarzyna2007590045499KS Polonia ŚmigielWLP185
23. (95.)
SASS Dorota2006137139168MUKS Start NadarzynMAZ184
24. (96.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007149944204LUKS ChełmnoKPM183
25. (98.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ180
26. (103.)
ZEMBOWICZ Antonina200723642108Bogoria Grodzisk Maz.MAZ178
27. (106.)
ZAJĄC Hanna200667043484KU AZS UE WrocławDŚL176
28. (107.)
MIKULSKA Kinga2008401548446ULKS MoszczenicaŁDZ176
29. (120.)
KUZIO Aleksandra200793645927MKS Czechowice-DziedziceŚLS170
30. (123.)
KOWALSKA Julia2009420949781Dekorglass DziałdowoWMZ169
31. (124.)
INDEKA Weronika200793343375MKS Czechowice-DziedziceŚLS169
32. (125.)
BOROWSKA Patrycja2008136846460MUKS Start NadarzynMAZ168
33. (131.)
ULATOWSKA Anna2009451141481KU AZS UE WrocławDŚL165
34. (133.)
MURAWSKA Sandra200766854451KU AZS UE WrocławDŚL165
35. (134.)
GĄSIOR Oliwia2007954839131JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS165
36. (135.)
KRUKAR Maja2005172138846KSTS KrosnoPKR164
37. (136.)
RADZIEJ Magdalena2006365746753KTS MOKSiR ZawadzkieOPO163
38. (138.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM163
39. (144.)
BRACHACZEK Nadine200787244029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS159
40. (146.)
BIAŁK Karolina200979646177MRKS GdańskPOM159
41. (153.)
CZYRNIA Justyna2005343439171UKTS Sokół OrzeszeŚLS153
42. (155.)
KUSIŃSKA Blanka2009137047809MUKS Start NadarzynMAZ153
43. (177.)
ROGULSKA Julia2010150052477LUKS ChełmnoKPM143
44. (180.)
BAJER Emilia2005373246034Orlicz 1924 SuchedniówŚWI141
45. (182.)
SŁUPSKA Malwina2008150348246LUKS ChełmnoKPM141
46. (183.)
WILLE Laura2008389246146MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ141
47. (189.)
ZIMNICKA Marta200780242964MRKS GdańskPOM137
48. (191.)
RATAJCZYK Nikola200987747056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS137
49. (196.)
GARGOL Wiktoria2008326245577MLUKS Wakmet BodzanówOPO133
50. (207.)
LECH Maja200993747457MKS Czechowice-DziedziceŚLS123
51. (212.)
IDZIK Magdalena2008138049397KS Bronowianka KrakówMŁP121
52. (225.)
ŁUKOWSKA Maja2007138349393KS Bronowianka KrakówMŁP112
53. (228.)
BOROWSKA Julia2008589747379KS Polonia ŚmigielWLP109
54. (232.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL108
55. (257.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007667849419KTS Nowy Dwór Maz.MAZ97
56. (273.)
SONNENBERG Monika201134554022Energa KTS ToruńKPM87
57. (280.)
GUTKOWSKA Zuzanna200822348505Bogoria Grodzisk Maz.MAZ81
58. (291.)
PENCARSKA Emilia200843743721KS Mysław MysłowiceŚLS75
59. (296.)
CIEŚLAR Nadia200892749536MKS Czechowice-DziedziceŚLS72
60. (298.)
BYRTEK Emilia200992649535MKS Czechowice-DziedziceŚLS72
61. (301.)
RATAJCZYK Aleksandra201087447060JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS71
62. (316.)
ZARZYCKA Maja200969152584Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ64
63. (329.)
NAWARA Wiktoria2007734651021UKS Energia SiewierzŚLS56
64. (330.)
PIETRASZKO Małgorzata2009584545767Meble Anders ŻywiecŚLS56
65. (332.)
ROGOWICZ Natalia2009734946685UKS Energia SiewierzŚLS55
66. ( - .)
KYRYLIUK Veronika200634461731Energa KTS ToruńKPM0
67. ( - .)
BARTOSZKO Natalia20107049897KS Bronowianka KrakówMŁP0
68. ( - .)
MURAFA Anastasiia2008666562740KTS Nowy Dwór Maz.MAZ0
69. ( - .)
STADNICKA Łucja2008314752399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ0
Juniorzy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL590
2. (2.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU590
3. (3.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU525
4. (4.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM512
5. (5.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ507
6. (6.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU482
7. (7.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ462
8. (8.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR430
9. (9.)
STASZCZYK Konrad200435242948Energa KTS ToruńKPM381
10. (10.)OLBRYCHT Michał2004109439312Politechnika RzeszówPKR377
11. (11.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ363
12. (12.)SAWCZAK Miłosz2005109736165Politechnika RzeszówPKR360
13. (13.)REDZIMSKI Miłosz200622942104Bogoria Grodzisk Maz.MAZ345
14. (14.)FORMELA Rafał2007308044598MRKS GdańskPOM340
15. (15.)
RUTKOWSKI Mateusz200429538442Dekorglass DziałdowoWMZ339
16. (16.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS333
17. (17.)
MATYJEK Karol2004134040042KS Spójnia WarszawaMAZ320
18. (18.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ320
19. (19.)
BŁASZCZYK Marcel2007168040511KS Polonia KielceŚWI318
20. (20.)BRUD Szymon2006108044209Politechnika RzeszówPKR315
21. (21.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM315
22. (22.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL310
23. (23.)
ADAMIAK Jan2004132637815KS Spójnia WarszawaMAZ292
24. (24.)
SKÓRKO Bartłomiej200587836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS286
25. (25.)DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR286
26. (26.)KOŁODZIEJ Krystian2004109239675Politechnika RzeszówPKR283
27. (27.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006287342048KS Gwiazda BydgoszczKPM283
28. (28.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO279
29. (29.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM274
30. (30.)
KOSTYK Kamil200686145705LKTS LubońWLP273
31. (31.)
PYŚK Damian200686539458LKTS LubońWLP273
32. (32.)
CHILICKI Dawid200677944313UKS Dojlidy BiałystokPDL267
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
33. (33.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU264
34. (34.)
KOŁEK Maciej2004172035303KSTS KrosnoPKR259
35. (35.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS253
36. (36.)
WNĘK Stanisław2004451336532KU AZS UE WrocławDŚL244
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
WNĘK Stanisław2004451336532KU AZS UE WrocławDŚL244
2. (44.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM225
3. (35.)
SŁOMKA Artur200527343207Heksa Niedrzwica DużaLLS253
4. (161.)
ŻYWORONEK Patryk200961253923ZKS Zielona GóraLBU145
5. (45.)
PRZYBYŁ Michał2004174937408KS Energetyk ŁódźŁDZ222
MŁP
6. (51.)
PAKUŁA Aleks200922847314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ217
7. (60.)
WODNIAK Michał2005160441871LZS ŻywociceOPO207
8. (97.)HUBKA Karol2006108945364Politechnika RzeszówPKR183
9. (82.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL191
10. (39.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM236
11. (231.)
KUFEL Karol2008584244511Meble Anders ŻywiecŚLS115
ŚWI
12. (142.)
STEFANOWICZ Oleg200924249831Warmia Lidzbark Warm.WMZ156
13. (144.)
KAŹMIERCZAK Michał2008589843380KS Polonia ŚmigielWLP155
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU264
2. (34.)
KOŁEK Maciej2004172035303KSTS KrosnoPKR259
3. (37.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006606637893SMS WłodawaLLS244
4. (38.)
KLIMEK Piotr2004798337499LKTS Zenit MiędzybórzDŚL240
5. (40.)
GWIZDON Maksymilian200743138087KS Mysław MysłowiceŚLS235
6. (41.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ230
7. (54.)
KOPACKI Paweł20047440280KS Bronowianka KrakówMŁP213
8. (55.)
WEIKUM Kacper200669039068Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ213
9. (56.)
TURECKI Kacper2006215639784UKS Gryf GdówMŁP212
10. (57.)
NADOLNY Jakub200860451482ZKS Zielona GóraLBU212
11. (58.)
ZAWADZKI Konrad200479340730UKS Dojlidy BiałystokPDL209
12. (62.)
GRYK Konrad200678045089UKS Dojlidy BiałystokPDL204
13. (64.)
PTAK Wiktor200844143548KS Mysław MysłowiceŚLS201
14. (70.)
STĄPOREK Krzysztof200623343493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ199
15. (71.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005362746723KS Gorce Nowy TargMŁP199
16. (72.)
BAGIŃSKI Michał2005159339927LZS ŻywociceOPO198
17. (74.)
LISEK Konrad2006171049127Visonex Top WierzbięcinZPM198
18. (83.)
ADAMIAK Bartosz2007399644160ULKS MoszczenicaŁDZ191
19. (84.)
ADASZYŃSKI Mateusz2006662145624UKS Sokolik NiemodlinOPO188
20. (88.)
BIERNACKI Piotr2006110642595UKS Junior MiastkoPOM186
21. (89.)
SZYMCZAK Wojciech200923443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ186
22. (90.)
SZCZUKA Kamil2005547944134UKS TS Ósemka BiałystokPDL185
23. (91.)
ADAMUS Kacper2005364448564KTS MOKSiR ZawadzkieOPO185
24. (98.)
KLAG Wiktor2007361640794KS Gorce Nowy TargMŁP183
25. (102.)
RUCIŃSKI Mikołaj2005110946746UKS Junior MiastkoPOM177
26. (105.)
SOBIESZEK Bogumił2005298042675KU AZS UE WrocławDŚL176
27. (107.)
LIPA Oskar2008401143858ULKS MoszczenicaŁDZ176
28. (108.)
ŻYGADŁO Franciszek2008298243097KU AZS UE WrocławDŚL176
29. (109.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ175
30. (110.)
PATEJCZUK Szymon200678646498UKS Dojlidy BiałystokPDL174
31. (111.)
JUREK Mikołaj200568343149Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ172
32. (115.)
ZGLIŃSKI Antoni200435538850Energa KTS ToruńKPM170
33. (123.)
SAWINA Maksymilian200835146568Energa KTS ToruńKPM168
34. (126.)
WNĘK Krzysztof2009451244388KU AZS UE WrocławDŚL165
35. (130.)
WERNICKI Maciej200586944580LKTS LubońWLP162
36. (132.)
PUHACEWICZ Maciej200578748264UKS Dojlidy BiałystokPDL159
37. (134.)
JURCZUK Michał2007545844430UKS TS Ósemka BiałystokPDL158
38. (139.)
STOLARCZYK Kryspin200829745716Dekorglass DziałdowoWMZ157
39. (141.)
SZCZYGIEŁ Wiktor2005134648553KS Spójnia WarszawaMAZ156
40. (143.)
BIELECKI Maciej200826945701Heksa Niedrzwica DużaLLS155
41. (155.)
ANDRZEJAK Kacper2005137745833KS Bronowianka KrakówMŁP146
42. (157.)
BOREK Arkadiusz2004508046054UKS Radunia TąpadłaDŚL146
43. (159.)
CHRZANOWSKI Patryk2008545247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL146
44. (163.)
ZAJĄCZKOWSKI Rafał2005746252366LZS Płomień MakowiceDŚL144
45. (164.)
KĘSIK Gracjan2006267147144KS Nowa Era ToruńKPM142
46. (173.)
MRUGAŁA Jan2010362847455KS Gorce Nowy TargMŁP141
47. (175.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM140
48. (177.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ140
49. (187.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU133
50. (201.)
BROSZKIEWICZ Karol2007650240830KTS KozieniceMAZ128
51. (203.)
MALARZ Dawid2008297748966KU AZS UE WrocławDŚL128
52. (204.)
SZCZYPEK Jakub2006134748221KS Spójnia WarszawaMAZ127
53. (210.)
GNIADEK Piotr2008361347452KS Gorce Nowy TargMŁP125
54. (217.)
RĘKAS Miłosz2008268545718KS Nowa Era ToruńKPM124
55. (220.)
JANIK Maciej2007133348634KS Spójnia WarszawaMAZ122
56. (233.)
BUDZICH Dawid2007369837363Bogoria Grodzisk Maz.MAZ114
57. (236.)
SMOTER Adam200823247911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ113
58. (240.)
KARWASIŃSKI Szymon2006214754139UKS Gryf GdówMŁP111
59. (241.)
PILCH Aleksander2008179749073UKS OlesnoMŁP111
60. (242.)
PYRA Konrad2008392945156Darz Bór KarnieszewiceZPM111
61. (248.)
BIELAŃSKI Marcin2006220647818Kłodnica Kędzierzyn-KoźleOPO109
62. (250.)
SIER Dawid2006365953671KTS MOKSiR ZawadzkieOPO109
63. (253.)
WILLE Juliusz2008389146145MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ109
64. (258.)
NAGEL Kacper2006362947976KS Gorce Nowy TargMŁP106
65. (265.)
SZCZEPANEK Jan2008160145325LZS ŻywociceOPO103
66. (278.)
WĄS Bartłomiej2004293052019KS Podwawelski KrakówMŁP97
67. (286.)
STOCHEL Adam2006353545917MKS Centrum KrakówMŁP95
68. (287.)
GAWLAS Mateusz200993045186MKS Czechowice-DziedziceŚLS95
69. (288.)
MUSIAŁ Sebastian2010401649064ULKS MoszczenicaŁDZ94
70. (307.)
MAJDAK Rafał2006353444710MKS Centrum KrakówMŁP88
71. (319.)
RĘKAS Maciej2008268445719KS Nowa Era ToruńKPM84
72. (333.)
SZEWCZYK Hubert2005353644864MKS Centrum KrakówMŁP80
73. (341.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007735246710UKS Energia SiewierzŚLS77
74. (342.)
TUREK Oliwier2009344047057UKTS Sokół OrzeszeŚLS77
75. (399.)
SZARY Piotr200994246674MKS Czechowice-DziedziceŚLS60
76. (401.)
SŁAWACKI Adam200737644442MUKS Jedynka PszówŚLS60
77. (402.)
KORZUS Julian2010267245726KS Nowa Era ToruńKPM60
78. (402.)
KAŁUŻA Tomasz2009343746333UKTS Sokół OrzeszeŚLS60
79. (411.)
KROKOS Bartłomiej2005353347883MKS Centrum KrakówMŁP56
80. (414.)
KRZYŻANOWSKI Jakub201062848016Energa KTS ToruńKPM56
81. (421.)
DĄBEK Michał2004353152426MKS Centrum KrakówMŁP53
82. (436.)
LIPOWICZ Kacper2008179651480UKS OlesnoMŁP48
83. (438.)
SAWECKI Michał2007134447082KS Spójnia WarszawaMAZ48
84. (449.)
ZGÓRKA Jan200669454596Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ45
85. (458.)
JAROS Błażej2007668948197TTS TrzemesznoWLP43
86. (477.)
TOMASZEWSKI Kacper2009343945595UKTS Sokół OrzeszeŚLS38
87. (478.)
SZYMIK Jakub200944545591KS Mysław MysłowiceŚLS38
88. (491.)
BIAŁY Marcin2005733745246UKS Energia SiewierzŚLS36
89. (609.)
CIECIURA Kacper2009400254143ULKS MoszczenicaŁDZ18
90. (617.)
DŹWIGAŁOWSKI Wiktor2006314051014Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ18
91. (617.)
BUŁA Maksymilian2007734145249UKS Energia SiewierzŚLS18
92. (644.)
ZARZYCKI Mateusz200769351675Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ16
93. (649.)
PAJORSKI Mateusz2009215049071UKS Gryf GdówMŁP16
94. (703.)
KUCZORA Karol2007314448238Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ10
95. ( - .)
RATKA Andrzej201144251167KS Mysław MysłowiceŚLS0
96. ( - .)
PROTSENKO Tymofii2005730662847KU AZS UE WrocławDŚL0
97. ( - .)
DŹWIGAŁOWSKI Wilhelm2007314151015Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ0
98. ( - .)
LINSKYI Bohdan2007800462971UKS Dojlidy BiałystokPDL0