Kategorie turnieju

Młodziczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL350
2. (2.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR345
3. (3.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM318
4. (4.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ306
5. (5.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM291
6. (6.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM243
7. (7.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ241
8. (8.)
HAWRO Kinga2008119845671POLITECHNIKA RzeszówPKR237
9. (9.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP234
10. (10.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP231
11. (11.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ231
12. (12.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM231
13. (13.)
ZEMBOWICZ Antonina2007501542108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ226
14. (14.)
INDEKA Weronika200720443375Czechowice-DziedziceŚLS206
15. (15.)
OSIŃSKA Oliwia2007130143876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM194
16. (16.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS192
17. (18.)
KUZIO Aleksandra2007248145927UKS ZARABIE MyśleniceMŁP191
18. (19.)
BEZAK Zuzanna200879343566CKIS SkawinaMŁP189
19. (20.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ188
20. (21.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS187
21. (22.)
NOWAK Katarzyna2007519945499KS POLONIA ŚmigielWLP182
22. (23.)
ZIMNICKA Marta200741442964MRKS GdańskPOM176
23. (24.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ174
24. (25.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO174
25. (26.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS173
26. (27.)
KOLASA Iwona2007955042293UKS TORNADO WaksmundMŁP173
27. (28.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ173
28. (29.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ170
29. (30.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM169
30. (31.)
BOCHENEK Kamila2007164248192PUKS ARKA ŁętowniaPKR168
31. (32.)
WIKTOR Julia200859947491ATS BINGO RopczycePKR168
32. (33.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS165rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (41.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL150
2. (44.)
SKAWIŃSKA Nikola2007533841485MKS WOLAVIA WołówDŚL146org.
3. (111.)
ŁĘGOWSKA Maja2008568047219LUKS KołaczkowoKPM99
4. (45.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS145woj.
5. (38.)
SOKOŁOWSKA Maja200872444907ZKS Zielona GóraLBU153
6. (35.)
CZABAŃSKA Anna2007309941980GUKS GorzkowiceŁDZ163
7. (39.)
GAJ Milena2008159943608UKS GRYF GdówMŁP153
8. (93.)
ZATYKA Magdalena2008280145937STS REBEL ŁaskarzewMAZ109
9. (36.)
ZAJĄC Katarzyna2007529544945UKS DalachówOPO161
10. (65.)
MACIAŁEK Natalia2008646445673PKS KOLPING JarosławPKR127
11. (171.)
ZUBRYCKI Olga2009151049850TS ÓSEMKA BiałystokPDL73woj.
12. (34.)
FELSKOWSKA Agata2007688943740UKS REMUS MiechucinoPOM164
13. (47.)
BRACHACZEK Nadine2007349644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS141
ŚWI
14. (147.)
SKARŻYŃSKA Maria2008287043368LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ84
15. (60.)
TRYBUŁA Weronika2007520745500KS POLONIA ŚmigielWLP129
16. ( - .)
KMIECIK Zuzanna2009207446940TOP-SPIN SzczecinZPM0
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)
WILLE Laura2008677346146KTS SieradzŁDZ152
2. (42.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU148
3. (46.)
MIKULSKA Kinga2008456548446WŁÓKNIARZ PabianiceŁDZ142
4. (49.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010655445181KS BRONOWIANKA KrakówMŁP140
5. (51.)
KASPRZAK Lena2007810943137PIONIER KleszczewoWLP137
6. (56.)
SOWA Anżelika2007197543467MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL134
7. (57.)
RABIEGA Natalia2008107045016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ133
8. (67.)
FELSKOWSKA Jagoda2007689043739UKS REMUS MiechucinoPOM123
9. (68.)
MAZUR Maja2007869845639KTS OPTIMA LublinLLS122
10. (70.)
FILIPEK Angelika200713543609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP122
11. (75.)
SPENDEL Aleksandra2007278744897UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS118
12. (78.)
KOZAK Maja2007512744604MLKS NURT PrzemyślPKR118
13. (80.)
KACZMARCZYK Julia20073245902KS MysławŚLS117
14. (81.)
ROMANOWSKA Magdalena2008254145616UKS SOKOLIK NiemodlinOPO115
15. (82.)
BOROWSKA Patrycja2008444646460UKS RETURN PiasecznoMAZ115
16. (83.)
PACELT Anna2007642147620MKS POGOŃ SiedlceMAZ115
17. (84.)
BOROWSKA Julia2008519047379KS POLONIA ŚmigielWLP114
18. (89.)
SZUBA Magdalena2007164747264PUKS ARKA ŁętowniaPKR111
19. (91.)
NOWAK Angelika2007170745584UKS OPTIMUM LubaszWLP109
20. (92.)
KOWALSKA Wiktoria2007396349780MLUKS ORLIK KcyniaKPM109
21. (100.)
WOJCIECHOWSKA Sara2008113644788GOKIS Kąty WrocławskieDŚL104
22. (104.)
PENCARSKA Emilia20081097543721niestow. woj. ŚLSŚLS101
23. (112.)
PIETRASZKO Małgorzata2009338145767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS99
24. (114.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186549419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ98
25. (125.)
JAKUBCZYK Weronika200913948741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP94
26. (126.)
TWARDAWA Emilia200921146676Czechowice-DziedziceŚLS94
27. (134.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009520147382KS POLONIA ŚmigielWLP90
28. (135.)
WAROWNA Maja2008228244578UKS DYNAMO GózdLLS89
29. (136.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MysławŚLS89
30. (141.)
KARKOSZKA Jagoda2009575545355UKS PIAST Poprava OstrzeszówWLP88
31. (148.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008459345869UKS ALFA GostyninMAZ84
32. (149.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196346796MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL83
33. (156.)
KUBERA Małgorzata2008533745900MKS WOLAVIA WołówDŚL80
34. (175.)
ŁUCZAK Lena2008113345907GOKIS Kąty WrocławskieDŚL72
35. (177.)
PERZ Izabela2008161047441UKS GRYF GdówMŁP71
36. (178.)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM70
37. (209.)
ŻACZEK Kalina2009171047542UKS OPTIMUM LubaszWLP61
38. (229.)
BOROWSKA Zuzanna2008579947734GOKIS Kąty WrocławskieDŚL51
39. (236.)
LUBIENIECKA Gabriela2008896047463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP46
40. (242.)
OSMOLAK Antonina2008460245870UKS ALFA GostyninMAZ46
41. (315.)
PAZIEWSKA Natalia2008280247472STS REBEL ŁaskarzewMAZ17
42. ( - .)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR0
43. ( - .)
OLKOWICZ Barbara2009356149584OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ0
44. ( - .)
ZYNA Julia2008261851171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS0
45. ( - .)
ZAWADZKA Małgorzata2011140351587WARMIA Lidzbark Warm.WMZ0
Młodzicy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR387
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ380
3. (3.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ320
4. (4.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL281
5. (5.)
SAKOWICZ Mateusz2008187244508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ275
6. (6.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP275
7. (7.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM241
8. (8.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS233
9. (9.)
TOTON Kacper200859843660ATS BINGO RopczycePKR225
10. (10.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP224
11. (11.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL214
12. (12.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ209
13. (13.)
PTAK Wiktor20083943548KS MysławŚLS205
14. (14.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM200
15. (15.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ199
16. (16.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MysławŚLS196
17. (17.)
NOWAK Jakub2007727346032TKKF DobczyceMŁP193
18. (18.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL188
19. (19.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM180
20. (20.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR178
21. (21.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ178
22. (22.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL175
23. (23.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ171
24. (24.)
DYBKA Bartosz2008373543907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU171
25. (25.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS170
26. (26.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ166
27. (28.)
KRUTUL Stanisław2007772145301UKS ATS BiałystokPDL161
28. (29.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ160
29. (30.)
KOZIOŁ Wiktor2007585845420LEWART AGS LubartówLLS156
30. (31.)
KOWALCZYK Michał2007402243977KS GORCE Nowy TargMŁP154
31. (32.)
MICHNO Krzysztof2007238545147VICTORIA ChróściceOPO149
32. (34.)
BAJER Grzegorz2007727246033TKKF DobczyceMŁP147rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (67.)
MALARZ Dawid200868148966KU AZS UE WrocławDŚL126
2. (58.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM129
3. (57.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS129
4. (42.)
KOWALSKI Mateusz2007373843908BOCIAN Słońsk-KołczynLBU139
5. (49.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ136
6. (82.)
MRUGAŁA Jan2010402947455KS GORCE Nowy TargMŁP117
7. (162.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ83
8. (88.)
ŚLOSARCZYK Paweł200759049301KTS LEW GłubczyceOPO115
9. (74.)
NYKIEL Piotr2008640647593UKS KĘPA DębicaPKR121
10. (38.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL142
11. (43.)
SĘKOWSKI Piotr2008195443437KS AZS AWFIS GdańskPOM138
12. (126.)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007384446452KTS GliwiceŚLS99
13. ( - .)
ROT Miłosz2007926552910UKS METEOR WąchockŚWI0
14. (36.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ147
15. (39.)
KAŹMIERCZAK Michał2008694443380SKF MKTS OpalenicaWLP142
16. (48.)
CZARNOF Nikodem2008852045908UKS ZALEW StepnicaZPM137
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (40.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ142
2. (41.)
STASZCZYK Jakub2008533943747MKS WOLAVIA WołówDŚL140
3. (44.)
ADERJAHN Nikodem2008466643508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM138
4. (45.)
STOLARCZYK Kryspin2008190045716DEKORGLASS DziałdowoWMZ138
5. (46.)
GARWOŁA Piotr2008500143495BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ137
6. (56.)
JURCZUK Michał2007771844430UKS ATS BiałystokPDL129
7. (59.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL128
8. (61.)
JESSE Mateusz2008466843510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM128
9. (65.)
KALISZ Karol2007533641486MKS WOLAVIA WołówDŚL127
10. (66.)
WROTNIAK Karol2007233045447LKS JAR KielnarowaPKR127
11. (71.)
ŻYCZYŃSKI Bartłomiej2007345741780GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR123
12. (76.)
CHRZANOWSKI Patryk2008148847920TS ÓSEMKA BiałystokPDL119
13. (78.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007535444013KTS Wysokie Mazow.PDL119
14. (79.)
MURASICKI Igor2007649348115IKRTS JózefówMAZ119
15. (84.)
ZROL Kacper2008417345702LKTS LubońWLP116
16. (86.)
SZCZEPANEK Jan200884745325LZS ŻywociceOPO115
17. (89.)
MACIASZCZYK Aleksy2007186449417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ115
18. (94.)
JANIK Maciej2007502748634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ111
19. (95.)
NOSIADEK Jakub2007347443413KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS111
20. (96.)
PIOTROWSKI Adam2008190148984DEKORGLASS DziałdowoWMZ111
21. (98.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS109
22. (99.)
GNIADEK Piotr2008401747452KS GORCE Nowy TargMŁP109
23. (100.)
SOKOŁOWSKI Oskar2007384546451KTS GliwiceŚLS109
24. (104.)
KOZERSKI Michał2007113247733GOKIS Kąty WrocławskieDŚL108
25. (110.)
SIEŃKO Łukasz2007164647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR105
26. (116.)
DUDEK Mikołaj200720045188Czechowice-DziedziceŚLS101
27. (128.)
KUFEL Karol2008337944511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS97
28. (130.)
FRĄCZEK Michał200859646893ATS BINGO RopczycePKR97
29. (131.)
ZIARKO Maciej2008287146625LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ97
30. (132.)
PILCH Aleksander2008161149073UKS GRYF GdówMŁP96
31. (140.)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ93
32. (141.)
TRYBAŁA Szymon2008293342688LKS ODRA GłoskaDŚL92
33. (143.)
GAWRON Wiktor2008344343388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR91
34. (149.)
KRUTUL Jan2007772045302UKS ATS BiałystokPDL87
35. (152.)
SŁAWACKI Adam2007347844442KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS86
36. (159.)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ84
37. (160.)
KORNECKI Arkadiusz2007650246766SL SALOS DzierżoniówDŚL84
38. (163.)
ZIELIŃSKI Alan2008646545674PKS KOLPING JarosławPKR83
39. (168.)
KAŁUŻA Tomasz2009278446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS80
40. (175.)
GAWLAS Mateusz200920245186Czechowice-DziedziceŚLS76
41. (181.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ72
42. (192.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP68
43. (206.)
TOMASZEWSKI Kacper2009278645595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS64
44. (215.)
HOFFMANN Bartosz2007865942856UKS THE BEST BestwinkaŚLS61
45. (226.)
SAWECKI Michał2007187347082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ53
46. (234.)
BILUT Jakub2007640047598UKS KĘPA DębicaPKR51
47. (254.)
NIEWIARA Adrian2008127746898niestow. woj. MŁPMŁP47
48. (262.)
MIERNIK Jan2007160649072UKS GRYF GdówMŁP44
49. (275.)
STANIOWSKI Dawid2010292849203LKS ODRA GłoskaDŚL40
50. (299.)
STANIOWSKI Stanisław2008292949202LKS ODRA GłoskaDŚL34
51. (336.)
PIWOWARSKI Jakub2007384144248KTS GliwiceŚLS28
52. (357.)
MARCHEWKA Rafał2009160545737UKS GRYF GdówMŁP25
53. (379.)
ANTONOWICZ Mikołaj2008459145867UKS ALFA GostyninMAZ22
54. (407.)
SZYMIK Jakub2009348045591KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS18
55. (463.)
DURDA Michał2008331750152POLITECHNIKA GliwiceŚLS11
56. (463.)
BRZOZOWSKI Franciszek2008459245864UKS ALFA GostyninMAZ11
57. (530.)
PILCH Mikołaj2011159749492UKS GRYF GdówMŁP5
58. ( - .)
JAWORSKI Karol2007602446448LUKS StraszynPOM0
59. ( - .)
LESNER Patryk2009602648546LUKS StraszynPOM0
60. ( - .)
ŻURAWICZ Franciszek2007603146444LUKS StraszynPOM0
61. ( - .)
GUTKOWSKI Jakub2009747352532LUKS StraszynPOM0
62. ( - .)
MIELCAREK Franciszek2008896150860ORZEŁ Wysocko WielkieWLP0
63. ( - .)
MOŁAS Kacper2007446852077UKS RETURN PiasecznoMAZ0