Gierach Jakub MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka

ur. 1999 (23 l.)
Polska

Pojedynki singlowe

42
Pojedynki
11
Zwycięstwa
31
Porażki
26%
Skuteczność
KolejkaPrzeciwnikStółWynikSety
1
Tatarczuch Rafał (24 l.)
Polska
1 W 0:3 5:11, 5:11, 5:11
1
Mrkvicka Radek (48 l.)
Czechy
1 P 3:2 8:11, 11:13, 11:6, 12:10, 11:1
2
Masłowski Jakub (26 l.)
Polska
1 P 1:3 8:11, 11:8, 6:11, 6:11
2
Szotek Karol (41 l.)
Polska
1 P 2:3 9:11, 12:10, 11:13, 11:7, 8:11
3
Szymczyk Jan (25 l.)
Polska
2 P 3:1 12:14, 11:5, 11:5, 11:6
3
Glegoła Paweł (42 l.)
Polska
2 P 3:2 4:11, 11:9, 11:8, 4:11, 11:9
4 2 P 0:3 8:11, 6:11, 7:11
4
Wiśniewski Karol (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6, 11:8, 12:14, 11:5
5
Prus-Strowski Karol (36 l.)
Polska
1 P 3:0 11:4, 11:2, 11:9
5
Wiśniewski Tomasz (29 l.)
Polska
1 P 3:2 9:11, 10:12, 11:4, 11:6, 11:4
6
Kusiński Marcin (51 l.)
Polska
2 P 2:3 11:5, 5:11, 7:11, 11:9, 11:13
6
Białek Artur (30 l.)
Polska
2 P 0:3 3:11, 8:11, 4:11
7
Stecyszyn Jakub (19 l.)
Polska
2 P 3:0 11:9, 11:5, 11:7
7
Michael Daniel (40 l.)
Polska
2 P 3:1 12:10, 7:11, 11:6, 11:7
8
Korczak Damian (19 l.)
Polska
1 W 3:2 11:5, 5:11, 11:6, 5:11, 11:7
8
Seroka Szymon (21 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:6, 11:3
11
Bąk Daniel (34 l.)
Polska
2 P 1:3 10:12, 8:11, 11:5, 4:11
11
Kreft Damian (26 l.)
Polska
2 P 2:3 11:8, 7:11, 5:11, 11:9, 4:11
9
Drzewiecki Łukasz (21 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 3:11, 9:11, 11:9, 6:11
9
Sagan Jakub (40 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 11:5, 11:5
12
Tatarczuch Rafał (24 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6 11:4 8:11 11:6
12
Mrkvicka Radek (48 l.)
Czechy
2 P 0:3 4:11 3:11 7:11
16
Prus-Strowski Karol (36 l.)
Polska
2 W 3:2 11:2 11:8 7:11 5:11 11:7
16
Sankowski Marcin (27 l.)
Polska
2 W 3:1 11:6 11:9 10:12 12:10
17
Adamiak Grzegorz (51 l.)
Polska
2 P 3:0 11:1, 11:6, 11:7
17
Kapik Krzysztof (23 l.)
Polska
2 P 3:2 11:9, 7:11, 6:11, 11:4, 11:7
15
Zdzienicki Kamil (35 l.)
Polska
1 P 3:1 11:3, 4:11, 11:7, 11:6
15
Niemiec Krzysztof (31 l.)
Polska
1 P 3:0 11:5, 11:7, 11:8
13
Szotek Karol (41 l.)
Polska
1 P 3:2 11:9, 5:11, 8:11, 11:8, 11:3
13
Felkel Grzegorz (24 l.)
Polska
1 P 3:0 11:8, 11:5, 11:3
19
Seroka Szymon (21 l.)
Polska
1 P 3:1 8:11, 11:6, 12:10, 11:8
19
Kolasa Szymon (19 l.)
Polska
1 P 3:2 10:12, 10:12, 11:7, 11:4, 11:3
20
Jurewicz Mateusz (36 l.)
Polska
2 P 0:3 5:11, 10:12, 5:11
20
Jóźwiak Norbert (32 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:7, 11:7, 11:6
18
Balcerzak Marcin (24 l.)
Polska
2 P 0:3 8:11, 5:11, 5:11
18
Wróbel Dariusz (32 l.)
Polska
2 P 1:3 9:11, 7:11, 11:7, 8:11
14
Kalita Artur (52 l.)
Polska
1 P 1:3 6:11, 8:11, 11:9, 8:11
14
Olek Jan (30 l.)
Polska
1 W 3:1 7:11, 12:10, 11:9, 11:2
21
Czernik Mateusz (33 l.)
Polska
1 P 1:3 9:11, 12:14, 11:8, 10:12
21
Jadczyk Marcin (38 l.)
Polska
1 W 3:0 11:7, 11:8, 11:9
22
Perek Jakub (36 l.)
Polska
1 P 3:0 11:2, 11:5, 11:3
22
Kreft Damian (26 l.)
Polska
1 P 3:0 11:9, 11:3, 11:3

Pojedynki deblowe

KolejkaPartnerPrzeciwnicyStółWynikSety
1 2 P 3:2 11:6, 8:11, 5:11, 11:5, 11:7
2 2 W 3:2 7:11 11:7 3:11 11:8 11:5
3 2 P 3:2 6:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:7
4 2 P 2:3 11:7, 6:11, 6:11, 11:5, 6:11
5 2 P 3:2 11:6, 11:7, 5:11, 8:11, 11:9
6 2 P 1:3 7:11, 5:11, 11:9, 7:11
7 2 P 3:0 11:6, 11:4, 11:4
8 2 W 3:0 11:4, 12:10, 13:11
11 1 P 0:3 6:11, 8:11, 9:11
9 2 P 3:1 11:6, 7:11, 13:11, 15:13
12 1 W 3:2 11:2 7:11 9:11 11:9 11:9
16 1 P 0:3 4:11 9:11 5:11
17 2 W 2:3 10:12, 9:11, 11:7, 11:8, 11:13
15 1 P 3:0 14:12, 14:12, 11:8
13 2 P 3:0 11:6, 11:6, 11:9
19 1 P 3:1 11:5, 9:11, 11:8, 11:8
20 1 P 1:3 8:11, 12:10, 9:11, 5:11
18 1 P 0:3 10:12, 7:11, 5:11
14 2 P 2:3 11:8, 12:14, 11:8, 9:11, 13:15
21 2 P 0:3 6:11, 8:11, 8:11
22 2 P 3:1 9:11, 11:6, 11:3, 11:7