Pietraszko Łukasz BISTS Bielsko-Biała

ur. 1989 (32 l.)
Polska

Pojedynki indywidualne

36
Pojedynki
14
Zwycięstwa
22
Porażki
39%
Skuteczność
Kolejka Przeciwnik Stół Wynik Sety
1
Lis Daniel (22 l.)
Polska
2 W 3:1 11:7, 11:5, 9:11, 11:6
1
Tatarczuch Rafał (23 l.)
Polska
2 W 3:0 11:4, 11:3, 11:6
2
Glegoła Paweł (41 l.)
Polska
2 W 0:3 9:11, 6:11, 10:12
2
Kalita Artur (51 l.)
Polska
2 P 3:0 11:7, 11:7, 11:4
3
Galas Michał (26 l.)
Polska
2 W 3:2 11:8, 5:11, 7:11, 15:13, 11:8
3
Misztal Igor (24 l.)
Polska
2 P 2:3 9:11, 11:5, 13:15, 13:11, 7:11
4
Litwiniuk Marcin (31 l.)
Polska
2 P 3:1 3:11, 11:8, 11:6, 11:4
4
Gołda Łukasz (30 l.)
Polska
2 W 2:3 11:7, 6:11, 11:8, 10:12, 8:11
5
Więcek Adrian (26 l.)
Polska
2 P 1:3 11:8, 5:11, 7:11, 10:12
5
Zdzienicki Piotr (31 l.)
Polska
2 W 3:1 11:5, 8:11, 11:5, 7:11, 11:6
6
Kaczmarek Andrzej (38 l.)
Polska
2 W 2:3 11:5, 11:4, 6:11, 8:11, 9:11
6
Ciszewski Dominik (40 l.)
Polska
2 W 1:3 6:11, 5:11, 11:8, 5:11
7
Kądziela Marek (39 l.)
Polska
2 P 3:2 11:6, 5:11, 10:12, 11:2, 11:7
7
Kwodawski Bartosz (41 l.)
Polska
2 P 3:0 11:8, 11:5, 22:20
8 2 P 0:3 4:11, 9:11, 4:11
8
Najder Szymon (20 l.)
Polska
2 W 3:2 7:11, 9:11, 11:6, 12:10, 11:7
9
Wasilewski Damian (34 l.)
Polska
2 P 1:3 6:11, 12:10, 8:11, 7:11
9
Zwoliński Mariusz (43 l.)
Polska
2 P 0:3 6:11, 5:11, 9:11
10 2 P 3:0 11:7, 11:6, 11:4.
10
Jankowski Jakub (19 l.)
Polska
2 P 3:1 11:1, 11:9, 10:12, 11:4.
11
Kaczmarek Andrzej (38 l.)
Polska
2 W 3:1 12:10, 11:9, 11:13, 11:9.
11
Sankowski Marcin (26 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 7:11, 14:12, 5:11.
12
Kwodawski Bartosz (41 l.)
Polska
2 W 3:0 11:8, 11:8, 11:7
12
Balcerzak Marcin (23 l.)
Polska
2 W 3:1 9:11, 11:9, 12:10, 12:10
13
Lis Daniel (22 l.)
Polska
2 P 3:1 7:11, 13:11, 11:9, 13:11
13
Tatarczuch Rafał (23 l.)
Polska
2 W 2:3 11:9, 9:11, 4:11, 11:5, 9:11
14
Galas Michał (26 l.)
Polska
2 P 3:1 11:7, 9:11, 11:6, 11:6,
14
Kuźniak Łukasz (22 l.)
Polska
2 W 1:3 9:11, 7:11, 11:8, 2:11,
15
Glegoła Paweł (41 l.)
Polska
2 P 0:3 7:11, 9:11, 7:11
15
Kalita Artur (51 l.)
Polska
2 P 1:3 8:11, 11:9, 15:17, 3:11
16
Więcek Adrian (26 l.)
Polska
2 P 3:1 11:5, 13:11, 8:11, 13:11
16
Zdzienicki Piotr (31 l.)
Polska
2 P 3:0 12:10, 11:9, 13:11
17
Grela Paweł (23 l.)
Polska
2 P 3:0 11:6, 11:9, 11:4
17
Szołtysek Artur (50 l.)
Polska
2 P 3:0 11:3, 12:10, 11:9
18
Zavadskyi Ihor (29 l.)
Ukraina
2 P 0:3 7:11, 12:14, 7:11
18
Gołda Łukasz (30 l.)
Polska
2 P 2:3 11:9, 11:8, 10:12, 7:11, 9:11

Pojedynki deblowe

Kolejka Partner Przeciwnicy Stół Wynik Sety
1 2 P 1:3 9:11, 7:11, 11:5, 9:11
2 2 P 3:1 11:5, 11:7, 10:12, 11:7
3 2 W 3:0 11:0, 11:0, 11:0
4 2 W 0:3 9:11, 7:11, 9:11
5 2 W 3:0 11:9, 11:7, 11:9
6 2 P 3:2 7:11, 8:11, 11:7, 11:6, 11:6
7 2 W 2:3 12:10, 8:11, 8:11, 11:8, 8:11
8 2 W 3:0 11:8, 11:3, 14:12
9 2 P 2:3 13:15, 11:5, 11:6, 8:11, 7:11
10 2 W 1:3 11:6, 5:11, 11:13, 5:11
11 2 W 3:0 13:11, 12:10, 12:10.
12 2 P 2:3 11:8, 4:11, 11:6, 4:11, 9:11
13 2 P 3:2 11:6, 7:11, 11:9, 9:11, 12:10
14 2 W 2:3 11:8, 10:12, 12:10, 7:11, 4:11,
15 2 P 0:3 6:11, 12:14, 3:11
16 2 P 3:0 11:6, 11:5, 11:9
17 2 W 0:3 11:13, 8:11,5:11
18 2 W 3:1 11:5, 12:10, 6:11, 11:3