Sędziowie licencjonowani 2018/2019

Nr licencji Nazwisko i imię Klasa sędziowska Miejscowość Województwo
86 Balcerzak Paweł okręgowy Słupca wielkopolskie
3 Bartkowicz Bartosz międzynarodowy Zielona Góra lubuskie
12 Biernat Marek państwowy Pleszew wielkopolskie
82 Bor Grzegorz międzynarodowy Płock mazowieckie
6 Chwiejczak Tadeusz państwowy Zwierzyniec lubelskie
33 Chyliński Eugeniusz państwowy Kowale pomorskie
66 Cichoń Elżbieta międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
93 Cichoń Krystian międzynarodowy Wodzisław Śląski śląskie
103 Cierlica Wojciech państwowy Rumia pomorskie
59 Cyndera Jakub związkowy Olesno opolskie
10 Dąbrowski Jarosław okręgowy Warszawa mazowieckie
31 Drzycimski Tomasz państwowy Laskowice kujawsko-pomorskie
37 Dziadkowiec Daniela okręgowy Chełmno kujawsko-pomorskie
83 Faran Michał państwowy Gdańsk pomorskie
79 Fidala Małgorzata międzynarodowy Lębork pomorskie
80 Fidala Marcin międzynarodowy Lębork pomorskie
19 Gabor Wojciech związkowy Jemielnica opolskie
64 Gilewska Kinga okręgowy Gorzów Wielkopolski lubuskie
1 Gliniany Zbigniew państwowy Kowanówko wielkopolskie
5 Gola Krzysztof związkowy Tumlin Wykleń ¶więtokrzyskie
17 Gromek Marta okręgowy Bobrownik warmińsko-mazurskie
24 Grządziel Andrzej państwowy Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
58 Główczyk Sebastian okręgowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
15 Janowski Artur okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
29 Jędras Andrzej międzynarodowy Katowice śląskie
25 Jesiołowski Andrzej państwowy Inowrocław kujawsko-pomorskie
13 Kaczmarek Roman państwowy Luboń wielkopolskie
9 Kąsek Tomasz związkowy Rzeszów podkarpackie
97 Kaźmierczak Jacek okręgowy Książ Wielkopolski wielkopolskie
2 Kała Maria związkowy Gąsiorowice opolskie
27 Kibała Marek państwowy Przelewice zachodniopomorskie
49 Kilar Krystian międzynarodowy Jedlińsk mazowieckie
36 Klejno Marcin okręgowy Chodorówka Nowa podlaskie
55 Kleszcz Zdzisław związkowy Olesno opolskie
57 Kleszcz Krzesimir związkowy Olesno opolskie
53 Kopaczyńska Jolanta okręgowy Psary dolnośląskie
39 Kordyś Jakub państwowy Krosno podkarpackie
77 Kostur Stefan państwowy Dąbrowa Górnicza śląskie
62 Kozaczuk Adrian okręgowy Hajnówka podlaskie
101 Kozanowski Mateusz związkowy Kobyłka mazowieckie
102 Kozanowski Jacek związkowy Warszawa mazowieckie
40 Kołodziej Andrzej związkowy Ryki lubelskie
71 Krakowiak Mieczysław państwowy Widna Góra podkarpackie
95 Kryński Łukasz okręgowy Białystok podlaskie
56 Kulawiak Bartłomiej związkowy Sosnowiec śląskie
85 Kurtyka Tomasz okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
14 Kutrowski Paweł okręgowy Bolesławiec dolnośląskie
74 Lemieszka Andrzej międzynarodowy Krzyż Wielkopolski wielkopolskie
87 Lewandowski Grzegorz związkowy Płońsk mazowieckie
28 Lewczuk Mateusz okręgowy Białystok podlaskie
72 Lichołai Lech międzynarodowy Rzeszów podkarpackie
7 Majcher Bartosz okręgowy Hyżne podkarpackie
23 Mazurek Paweł okręgowy Tarnów małopolskie
89 Mały-Wieczorek Klaudiusz związkowy Siemianowice Śląskie śląskie
16 Miliński Maciej międzynarodowy Jaworzno śląskie
35 Minda Michał okręgowy Częstochowa śląskie
46 Moczko Andrzej międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
75 Moder Jan państwowy Drawski Młyn wielkopolski
8 Niemiec Aleksandra okręgowy Radomsko łódzkie
42 Niemiec Mieczysław państwowy Strzyżów podkarpackie
38 Nowak Gracjan państwowy Borek Stary podkarpackie
78 Nowak Marta okręgowy Katowice śląskie
88 Ocłoń Stanisław międzynarodowy Kraków małopolskie
84 Olencki Robert międzynarodowy Tychy śląskie
60 Osińska Karolina związkowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
61 Osińska Katarzyna związkowy Radom / Wrocław mazowieckie / dolnośląskie
4 Osiński Zbigniew związkowy Radom mazowieckie
45 Pielaciński Piotr międzynarodowy Łódź łódzkie
22 Plewa Marek międzynarodowy Milicz dolnośląskie
81 Radoński Jan państwowy Warszawa mazowieckie
99 Respondowski Jan związkowy Jastrzębia mazowieckie
18 Rozner Izabela związkowy Płock mazowieckie
20 Ruszkiewicz Tomasz międzynarodowy Zgierz łódzkie
92 Rylewicz Mirosław związkowy Kraków małopolskie
30 Rzoska Dagmar państwowy Lębork pomorskie
90 Seidel Mirosław międzynarodowy Sopot pomorskie
54 Sivakova Katsiaryna okręgowy Toruń kujawsko-pomorskie
26 Siwek Andrzej międzynarodowy Brzeg Dolny dolnośląskie
48 Skrzypczak Kamil międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
76 Spychała Joanna związkowy Luboń wielkopolskie
47 Szczepanek Paulina okręgowy Oleśnica dolnośląskie
32 Szwochert Bogusław związkowy Kamień Krajeński kujawsko-pomorskie
11 Wajda Włodzimierz okręgowy Bierzwnik zachodniopomorskie
51 Walawender Edyta związkowy Wrocław dolnośląskie
34 Wapiński Tomasz związkowy Brzeg Dolny dolno¶ląskie
50 Wawrzyniak Andrzej związkowy Janków Przygodzki wielkopolskie
68 Wilk Jacek międzynarodowy Kraków małopolskie
94 Wiśniowska Grażyna państwowy Kraków małopolskie
21 Wodniak Ireneusz związkowy Krapkowice opolskie
67 Wojtaś Jan związkowy Stargard Szczeciński zachodniopomorskie
41 Wolnicki Marcin okręgowy Kraków małopolskie
96 Wolny Michał międzynarodowy Ruda Śląska śląskie
98 Wolny Grażyna okręgowy Ruda Śląska śląskie
100 Wolny Marek międzynarodowy Katowice śląskie
43 Worek Marek związkowy Iwierzyce podkarpackie
63 Woźniak Robert państwowy Olsztyn warmińsko-mazurskie
44 Żak Przemysław międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
91 Żak Marian międzynarodowy Wrocław dolnośląskie
65 Zalesiński Zbigniew międzynarodowy Góra dolnośląskie
52 Zawada Bartłomiej państwowy Łódź łódzkie
73 Załęski Sławomir związkowy Płock mazowieckie
69 Zlezarczyk Izabela okręgowy Myślenice małopolskie
70 Zlezarczyk Rafał międzynarodowy Myślenice małopolskie