Niespełna 17-letni Miłosz Redzimski z Bogorii Grodzisk Mazowiecki został mistrzem Europy do lat 21 w grze pojedynczej! Brąz w tej konkurencji przypadł w udziale Samuelowi Kulczyckiemu, który w Sarajewie bronił mistrzowskiego trofeum.

Wspaniale zakończyły się dla naszej reprezentacji Mistrzostwa Europy do lat 21 w Sarajewie. W ostatnim spotkaniu turnieju – finale gry pojedynczej mężczyzn, niespełna 17-letni Miłosz Redzimski pokonał Węgra Csabę Andrasa 4:1 (12:10, 7:11, 11:8, 11:4, 11:6) i po raz pierwszy w swojej karierze został mistrzem Starego Kontynentu do lat 21!

Warto podkreślić, że po raz drugi z rzędu złoty medal ME U21 w grze pojedynczej zdobywa Polak. Przed rokiem na najwyższym stopniu podium stanął Samuel Kulczycki, który start w Sarajewie zakończył z brązowym medalem w rywalizacji singlistów.

Zakończone w niedzielę Mistrzostwa Europy do lat 21 były znakomite dla naszej reprezentacji. Biało-czerwoni w Bośni i Hercegowinie zdobyli łącznie pięć medali – dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe!