Pochodzący z Lęborka Marcin Fidala będzie pełnił funkcję sędziego głównego turnieju WTT Youth Contender w COS OPO „Cetniewo” we Władysławowie (22-25 maja).

Zastępcami Polaka, który w tym roku sędziował podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w południowokoreańskim Busan, będą Mahmoud Atia Koraim (Egipt) i Simin Rezaie Jakhdkon (Iran).

W gronie sędziów liczących jest 26 przedstawicieli Polskiego Związku Tenisa Stołowego:

Mężczyźni – Tomasz ADERJAHN, Paweł BALCERZAK, Krystian CICHOŃ, Michał FARAN, Zbigniew GLINIANY, Andrzej JESIOŁOWSKI, Klaudiusz MAŁY-WIECZOREK, Paweł MAZUREK, Robert OLENCKI, Piotr PIELACIŃSKI, Marek PLEWA, Michał RADCZYC, Tomasz RUSZKIEWICZ, Mirosław SEIDEL, Andrzej SZCZEGIELNIAK, Bogusław SZWOCHERT, Roman KACZMAREK, Robert WOŹNIAK, Rafał ZLEZARCZYK, Przemysław ŻAK

Kobiety – Elżbieta CICHOŃ, Karolina DUKOWSKA, Małgorzata FIDALA, Marta GROMEK, Milena UCHMANOWICZ, Grażyna WIŚNIOWSKA

W środę i czwartek (22-23 maja) rywalizacja tenisistów i tenisistek stołowych odbywać się będzie w singlu U-13 i U-17, z kolei zawody mikstów zaplanowano na 23-24 maja (kadeci U-15 i juniorzy U-19). Na koniec, tj. 24-25 maja odbędą się zawody w grze pojedynczej dla U-11, U-15 i U-19 (dziewczęta i chłopcy).