Wtorek upłynie pod znakiem rywalizacji polskich drużyn w europejskich pucharach. O godzinie 15:30 w Bydgoszczy tamtejsza Lotto Polski Cukier Gwiazda zmierzy się z czeskim SKST Tesla Batteries Havirov. Transmisję z tego meczu będzie można zobaczyć na żywo w TVP Sport.

O godzinie 19:00 swoje spotkanie w fazie grupowej Ligi Mistrzyń rozegrają tenisistki stołowe Enea Siarkopolu Tarnobrzeg. Podopieczne Zbigniewa Nęcka podejmą we własnej hali Tecnigen Linares. Transmisję na żywo ze spotkania na Podkarpaciu przeprowadzi telewizja internetowa Europejskiej Unii Tenisa Stołowego (www.ettu.tv).

We wtorek Polscy kibice trzymać będą również kciuki za udany występ w Lidze Mistrzów tenisistów stołowych Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Drużyna z Mazowsza zagra na wyjeździe z HB Ostrov. Transmisję z meczu, który rozpocznie się o godzinie 18:00, zobaczyć będzie można w serwisie internetowym www.ettu.tv.

Plan transmisji:

Puchar Europy ETTU – 1/8 finału
Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – SKST Tesla Batteries Havirov (godz. 15:25)
https://sport.tvp.pl/64343821/lotto-polski-cukier-gwiazda-bydgoszcz-tesla-batteries-tenis-stolowy-puchar-ettu-transmisja-na-zywo-online-live-stream-

Liga Mistrzyń – faza grupowa
Enea Siarkopol Tarnobrzeg – Tecnigen Linares (godz. 19:00)
https://www.ettu.tv/en-int/playerpage/1532681

Liga Mistrzów – faza grupowa
HB Ostrov – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (godz. 18:00)
https://www.ettu.tv/en-int/playerpage/1532654