Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) i Piotr Chodorski (LKS ODRA Głoska) to najwyżej sklasyfikowani zawodnicy przed zaplanowanym na najbliższy weekend, 2. Grand Prix Polski Seniorów. Turniej rozegrany zostanie na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu. Zmagania rozpoczną piątkowe eliminacje, prowadzone z podziałem na grupy. W sobotę do rywalizacji włączą się zawodniczki i zawodnicy, którzy zostali zwolnieni z udziału w eliminacjach, dzięki wysokim miejscom osiągniętym podczas poprzedniego turnieju w tej kategorii wiekowej lub zakwalifikowaniu się z eliminacji wojewódzkich.

W 1. Grand Prix Polski Seniorów, rozgrywanym w dniach 28 – 30 października br. w Wieliczce, triumfowali Katarzyna Grzybowska-Franc oraz Jakub Kosowski. Reprezentantka SKTS Sochaczew, pokonała w finale Klaudię Kusińską z GLKS Nadarzyn, a na miejscach 3 – 4 sklasyfikowane zostały Roksana Załomska (KU AZS AJD Częstochowa) i Natalia Bajor (KU AZS UE Wrocław).

Z kolei w kategorii seniorów Jakub Kosowski w finale okazał się lepszy od Piotra Chodorskiego (LKS ODRA Głoska), zaś miejsca 3 – 4 zajęli Alan Woś (IKTS BROŃ Radom) oraz Marek Badowski (KS GWIAZDA Bydgoszcz).

Turniej w roli Sędziego Głównego poprowadzi Pan Maciej Miliński, zaś Zastępcą Sędziego Głównego będzie Pan Stefan Kostur.

Materiały do pobrania

1. 2. Grand Prix Polski Seniorów – komunikat organizacyjny
2. 2. Grand Prix Polski Seniorów – lista uprawionych do startu
3. 2. Grand Prix Polski Seniorów – program minutowy
4. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorek (turniej eliminacyjny)
5. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorów (turniej eliminacyjny)
6. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorek (turniej główny)
7. 2. Grand Prix Polski Seniorów – gra pojedyncza seniorów (turniej główny)

Transmisja internetowa

Plakat