W dniach 2-7 kwietnia kobieca reprezentacja Polski wystąpi w turnieju WTT Feeder w chorwackim Varażdinie. Później nasi zawodnicy i zawodniczki rywalizować będą m.in. w olimpijskich kwalifikacjach w grze mieszanej oraz w indywidualnym Pucharze Świata.

W zawodach głównych w Chorwacji zagrają Katarzyna Węgrzyn i Anna Węgrzyn, a w eliminacjach Paulina Krzysiek i Ilona Sztwiertnia. Identycznie wygląda sytuacja w deblu, start mają zapewniony bliźniaczki Węgrzyn, zaś pozostałe Polki muszą przebijać się przez eliminacje.

Od 8 do 12 kwietnia odbędą się kolejne zawody WTT Feeder, tym razem w niemieckim Dusseldorfie. Zgłoszeni są: Natalia Bajor – rozstawiona z numerem 5, Jakub Dyjas i Miłosz Redzimski oraz w eliminacjach Maciej Kubik.

W deblu rywalizować będą: Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck, Miłosz Redzimski i Maciej Kubik, Natalia Bajor i Słowaczka Tatiana Kukulkova.

W tym samym czasie 11-12 kwietnia w czeskim Hawierzowie rozegrane zostaną olimpijskie kwalifikacje mikstów. Nasz kraj reprezentować będą Samuel Kulczycki i Zuzanna Wielgos.

Następnie w Hawierzowie odbędzie się WTT Feeder 14-17 kwietnia. Na liście startowej są polscy tenisiści stołowi: Jakub Dyjas, Miłosz Redzimski, w eliminacjach Maciej Kubik, Samuel Kulczycki, Katarzyna Węgrzyn, Anna Węgrzyn, Paulina Krzysiek, Ilona Sztwiertnia.

W grze deblowej wystąpią: Maciej Kubik/Miłosz Redzimski, Jakub Dyjas/Samuel Kulczycki, Katarzyna Węgrzyn/Anna Węgrzyn, Paulina Krzysiek/Ilona Sztwiertnia.

W terminie 15-21 kwietnia zaplanowany jest Puchar Świata w Makau z udziałem startującej pierwszy raz w prestiżowych zawodach Natalii Bajor.