Polski Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę panelu ogólnopolskich rozgrywek ligowych. Serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania podserwisu Ligi.PZTS.pl i testowania nowych rozwiązań technicznych.

Zobacz nowy panel rozgrywek ligowych!

Nowy panel zawiera informacje na temat rozgrywek Ekstraklasy Kobiet, Wschodzący Białystok Superligi Mężczyzn, a także 1. Lig Kobiet i Mężczyzn, podzielonych na grupy: północną i południową. Ligi.PZTS.pl to tabele, terminarze, rankingi indywidualne i wyniki poszczególnych graczy, które stopniowo uzupełnione zostaną o wysokiej jakości fotografie.

Wraz z uruchomieniem nowej wersji panelu rozgrywek ligowych utworzony został specjalny adres e-mail – ligi@pzts.pl. Prosimy o nadsyłanie tą drogą wszelkich uwag i opinii na temat funkcjonalności, a także pomysłów na dalszą rozbudowę nowego narzędzia.

Kluby sportowe występujące na poziomie ekstraklasy oraz 1. ligi, a także same zawodniczki i zawodników, prosimy ponadto o przesyłanie aktualnych, wysokiej jakości zdjęć (wraz z podpisem i podaniem autora fotografii), które posłużą za uzupełnienie odpowiednich podstron panelu Ligi.PZTS.pl.