Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Bajor oraz Robert Floras i Daniel Bąk zostali w Arłamowie złotymi medalistami Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze podwójnej.

Faworytki turnieju w finałowej grze pokonały Roksanę Załomską (AZS UJD Częstochowa) i Aleksandrę Michalak (Warmia Lidzbark Warmiński) 3:2 (7:11, 11:6, 6:11, 11:5, 11:3). Z brązowymi medalami start w arłamowskim kompleksie sportowo-hotelowym zakończyły Paulina Krzysiek i Katarzyna Ślifirczyk (Start Nadarzyn) oraz Wiktoria Wróbel (MRKS Gdańsk) i Ilona Sztwiertnia (Bronowianka Kraków)

Mistrzami Polski w grze podwójnej mężczyzn zostali Robert Floras i Daniel Bąk. Zawodnicy odpowiednio TTS-u Polonii Bytom i Orlicza 1924 Suchedniów w finale wygrali z rozstawionymi z „jedynką” Tomaszem Lewandowskim i Piotrem Chodorskim (obydwaj Politechnika Rzeszów) 3:0 (11:3, 11:5, 11:8).

Na najniższym stopniu podium stanęli w rywalizacji mężczyzn obrońcy trofeum – Tomasz Kotowski i Konrad Kulpa (Energa KTS Toruń) oraz Adam Dosz (Pogoń Lębork) i Sławomir Dosz (Gorzovia Gorzów Wlkp.).

W historii najwięcej złotych medali w Indywidualnych Mistrzostw Polski zdobyła Danuta Szmidt-Calińska (18). Po 16. triumfów na swoich kontach mają Czesława Noworyta i Lucjan Błaszczyk.