Byli wicemistrzowie Europy w grze podwójnej – Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck (Belgia) wygrali rozgrywany w Dusseldorfie turniej WTT Feeder w grze podwójnej.

W finałowym spotkaniu polsko-belgijska para pokonała aktualnych mistrzów Europy w tej konkurencji do 21 lat – Macieja Kubika i Miłosza Redzimskiego 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:6).

Za zwycięstwo w Niemczech Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck otrzymali 125 punktów do rankingu światowego. Miłosz Redzimski i Maciej Kubik za grę w finale wzbogacili się o 90 „oczek”.

Jakub Dyjas i Cedric Nuytinck po raz drugi w karierze wygrali zawody z cyklu WTT Feeder w grze podwójnej. Premierowy triumf w tych zawodach polsko-belgijski duet odniósł w 2023 roku w Doha.

Partnerem strategicznym reprezentacji Polski jest Enea.