ZSR Start Zielona Góra zdobył dwa złote medale, zwyciężając w klasach 8 i 10 Drużynowych Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych. Turniej odbył się w sobotę i niedzielę w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku.

W meczach finałowych zielonogórski zespół wygrał – odpowiednio – z IKS AWF Warszawa 2:0 oraz IKS Jezioro Tarnobrzeg 2:0.

W decydującym spotkaniu klasy 8 punkty zdobyli Tobiasz Główczyk i Piotr Grudzień, zaś 10: Hubert Morusiewicz i Igor Misztal.

W klasie 3-5 triumfowała drużyna Startu Gorzów Wielkopolski, pokonując IKS Jezioro I Tarnobrzeg 2:1.

Natomiast w klasie 9 prowadzone były rozgrywki grupowe, systemem każdy z każdym. Po 7 punktów zgromadziły IKS Start Kraków i IKS Jezioro Tarnobrzeg, ale w decydującym spotkaniu zwyciężyli krakowianie 2:0.

Tenisiści stołowi tarnobrzeskiego Jeziora sięgnęli łącznie po 3 srebrne medale.

Wyniki:

Klasa 3-5
Start Gorzów Wielkopolski – IKS Jezioro I Tarnobrzeg 2:1 (Krzysztof Żyłka, Daniiil Ustinov – Maciej Nalepka, Janusz Chamot)

Klasa 6-7
RSSiRON Start Radom – ICSiR Start Lublin 2:0 (Piotr Mańturz, Piotr Morawski – Tomasz Słomiany, Patryk Saba)

Klasa 8
ZSR Start Zielona Góra – IKS AWF Warszawa 2:0 (Tobiasz Główczyk, Piotr Grudzień – Paweł Figurski, Marek Kamiński)

Klasa 9
(rozgrywki grupowe) IKS Start Kraków – IKS Jezioro Tarnobrzeg 2:0 (Paweł Jabłoński, Dominik Bartosik – Dawid Sowa, Mariusz Matejek)

Klasa 10
ZSR Start Zielona Góra – IKS Jezioro Tarnobrzeg 2:0 (Hubert Morusiewicz, Igor Misztal – Antoni Biedziuk, Paweł Włodyka)