Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński) i Marcel Błaszczyk (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka) wywalczyli w Białymstoku tytuły mistrzów Polski kadetów w grze pojedynczej.

Rozstawiona z „jedynką” Bogdanowicz w finałowym spotkaniu pokonała Natalię Gaworską (KU AZS UE Wrocław) 4:1 (11:13, 11:4, 11:9, 11:8), z kolei Błaszczyk w meczu o złoty medal wygrał z turniejową „jedynką” – Rafałem Formelą (MRKS Gdańsk) 4:0 (11:9, 14:12, 11:9, 11:9).

Brązowe medale w zmaganiach singlowych w stolicy Podlasia wywalczyli Artur Gromek (Warmia Lidzbark Warmiński) i Mateusz Sakowicz (Spójnia Warszawa) w gronie kadetów oraz Karolina Hołda (UKS Dojlidy Białystok) i Zofia Śliwka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki).

Tytuły mistrzów kraju w grze podwójnej powędrowały do Karoliny Hołdy i Julii Bartkiewicz (obydwie UKS Dojlidy Białystok) w kategorii kadetek oraz Marcela Błaszczyka i Dawida Jadama (MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka/PKS Kolping Jarosław) w grupie kadetów.

Złote medale w grze mieszanej zdobyli przedstawiciele Warmii Lidzbark Warmiński – Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek, którzy w wielkim finale ograli Zofię Śliwkę i Rafała Formelę (Bogoria Grodzisk Maz./MRKS Gdańsk) 3:1 (11:5, 10:12, 11:9, 11:7).