Nie ma mocnych w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w grze mieszanej na Samuela Kulczyckiego i Katarzynę Węgrzyn. Aktualni mistrzowie Europy juniorów w tej konkurencji po raz trzeci z rzędu wygrali krajowe mistrzostwa w grze mieszanej.

W finałowym spotkaniu Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn pokonali Tomasza Lewandowskiego i Paulinę Krzysiek 3:1 (11:5, 6:11, 11:7, 11:7). Z brązowymi medalami start w Arłamowie zakończyli Jakub Perek i Natalia Bajor oraz Robert Floras i Anna Węgrzyn.

Kulczycki i Węgrzyn mistrzostwo Polski w grze mieszanej zdobywają nieprzerwanie od 2019 roku. Swój premierowy złoty medal wywalczyli w 2019 roku w Gliwicach. Rok później nie mieli sobie równych podczas mistrzostw w Białymstoku.

Na liście zawodników i zawodniczek z największą liczbą zwycięstw w IMP w grze mieszanej, Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn awansowali na ósme miejsce. Liderką tej klasyfikacji z dorobkiem 16 triumfów jest Danuta Szmidt-Calińska.