Zuzanna Pawelec (KTS Nowy Dwór Mazowiecki) i Kacper Głazowski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) zostali rozstawieni z nr 1 w 3. Grand Prix Polski Juniorów w Rzeszowie. Zawody odbędą się od 23 do 25 lutego.

W klasyfikacji generalnej juniorskich zawodów GPP (najstarszym rocznikiem jest 2005) prowadzą Katarzyna Rajkowska (Olimpijczyk Jeżewo) i Kacper Głazowski – zajmowali te same lokaty, tzn. 2 i 3.

Na liście triumfatorów poszczególnych turniejów są: Zuzanna Pawelec, Natalia Bogdanowicz (Warmia Lidzbark Warmiński), Marcel Błaszczyk (Polonia Kielce) i Dawid Michna (Energa KTS Toruń).

W Rzeszowie z czołowymi numerami rozstawieni są: 1 – Zuzanna Pawelec i Kacper Głazowski, 2 – Aleksandra Guzik (Politechnika Rzeszów) i Dawid Michna, 3 – Karolina Hołda (Dojlidy Białystok) i Marcel Błaszczyk, 4 – Natalia Bogdanowicz i Rafał Formela (MRKS Gdańsk).

Za 2 miesiące, tj. od 25 do 28 kwietnia, rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Juniorów w Zielonej Górze.

W odbywających się w koreańskim Busan seniorskich Drużynowych Mistrzostwach Świata, w polskiej reprezentacji grało dwoje juniorów – Zuzanna Wielgos z Politechniki Rzeszów i Miłosz Redzimski z Bogorii Grodzisk Mazowieci.