Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 38307 WIELGOS Zuzanna 2005 3209 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 170
2 2 38419 SZTWIERTNIA Ilona 2004 230 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 155
3 3 45377 HOŁDA Karolina 2007 7811 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 140
4 4 40106 BRZYSKA Anna 2005 7098 PKS KOLPING Jarosław PKR 140
5 5 36958 KUBIAK Anna 2004 3002 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 123
6 6 42929 PAWELEC Zuzanna 2006 462 KS SYGNAŁ Lublin LLS 121
7 7 34104 WRZOSEK Wiktoria 2004 433 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 119
8 8 39584 PIŁAT Agnieszka 2004 480 LUKS Chełmno KPM 117
9 9 35280 WRÓBEL Wiktoria 2006 240 MRKS Gdańsk POM 108
10 10 35297 HAJDUK Martyna 2004 4460 MLKS NURT Przemyśl PKR 106
11 11 43311 PRZYBYŁ Liliana 2006 438 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 104
12 12 42042 DĄBRZAŁ Zuzanna 2006 507 IKTS NOTEĆ Inowrocław KPM 102
13 13 42432 DURALAK Daria 2004 8502 IKTS BROŃ Radom MAZ 96
14 14 43157 PRĘDA Paulina 2004 4330 KS AZS AWFIS Gdańsk POM 94
15 15 43081 LICBARSKA Adrianna 2004 237 MRKS Gdańsk POM 92
16 16 39391 CHWOJKO Jagoda 2004 10746 niestow. woj. PKR PKR 90
17 17 37307 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004 441 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 86
18 18 41985 FURMAN Julia 2005 169 KU AZS UE Wrocław DŚL 82
19 19 36961 TOMCZAK Weronika 2004 3020 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 80
20 20 38561 GAŁKA Zuzanna 2004 1879 GOKIS Kąty Wrocławskie DŚL 78
21 21 43477 SKIBA Emilia 2007 3208 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 76
22 22 37165 HOLAK Marta 2004 7452 MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 76
23 23 40705 CYRWUS Anna 2005 406 KS GORCE Nowy Targ MŁP 76
24 24 42397 SOCHA Jaśmina 2004 6994 UKS ORLIK Gdynia POM 76
25 25 44601 KRYSIŃSKA Paula 2005 7262 ŚNIEŻNIK Stronie Śl. DŚL 74
26 26 39581 DRĄG Marta 2005 473 LUKS Chełmno KPM 74
27 27 43233 WĄTOR Oliwia 2006 6716 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 74
28 28 44288 SYRDA Zuzanna 2006 6435 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 74
29 29 38970 KAŁUŻNY Laura 2004 2993 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 74
30 30 40516 CZUBAKOWSKA Julia 2004 7956 NADWIŚLANIN Płock MAZ 74
31 31 34191 KOCOŃ Roksana 2004 475 LUKS Chełmno KPM 74
32 32 41090 PUSTELNIK Kamila 2004 3014 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 74
R 33 40806 CIEŚLIK Faustyna 2005 577 KS Mysław ŚLS 70
R 34 40098 SKWAREK Julia 2006 1262 GUKS PROSNA Wieruszów ŁDZ 70
R 35 40392 KRAMEK Adrianna 2005 2869 GIM-TIM 5 Stalowa Wola PKR 70
R 36 43209 GUZIK Aleksandra 2006 3229 UKS GRYF Gdów MŁP 70