Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego prezentuje składy drużyn 1. Ligi kobiet, Grupy Północnej. GRUPA PóŁNOCNA
UKS Chrobry Międzyzdroje
- BARTKIEWICZ Julia
- GARBINO Maja
- KIEDROWSKA Joanna
- KOŁASZEWSKA Adrianna
- LIS Marta
- OSIŃSKA Oliwia
- WITKOWSKA Wioleta
LUKS Agro-Sieć Chełmno
- BŁAŻEJEWICZ Zuzanna
- DRĄG Marta
- HENNIG Katarzyna
- KOCOŃ Roksana
- OLLER Daria
- PACHOLAK Martyna
- PANEK Daria
- PASIŃSKA Anika
- PIŁAT Agnieszka
- PRZYBYTKOWSKA Wiktoria
- SITARSKA Agnieszka
- SZCZUKA Agata
UKS Dojlidy Białystok
- BUDENAS Karolina
- FILIPOWICZ Julia
- GASZ Alicja
- GASZ Weronika
- GóRSKA Michalina
- GRYKO Kamila
- JACKOWSKA Julia
- KISEL Darya (BLR)
- MIELNICKA Weronika
KU AZS PWSiP Metal-Technik Łomża
- REN Bingran (CHN)
- KARASIOVA Lizaveta (BLR)
- ZIELIŃSKA Anna Monika
- JARKOWSKA Aleksandra
- ŁUBA Weronika
- ŁADA Karolina
- SOKOŁOWSKA Joanna
- ŻBIKOWSKA Monika
- GUTOWSKA Justyna
- WYSMUŁEK Izabela
GLKS II Nadarzyn
- BOŻEK Weronika
- DĄBROWSKA Aleksandra
- FALARZ Aleksandra
- GILEWSKA Dominika
- KRZYSIEK Paulina
- KUSIŃSKA Klaudia
- SASS Dorota
- ŚLEDZIECKA Maria
- ŚLIFIRCZYK Katarzyna
- WERESZCZAKA Anna
- ZAWADZKA Olga
- ZIEMKIEWICZ Wiktoria
MLUKS Dwójka Rawa Mazowiecka
- BACHURA Julia
- BARTOSZEK Julia
- BRZĘCZEK Eliza
- GIERACH Katarzyna
- PRUSIŃSKA Hanna
- STACHECKA Paulina
- WRZOSEK Wiktoria
IKTS Noteć Inowrocław
- BOGDANIUK Alina
- CIEMNA Natalia
- DĄBRZAŁ Zuzanna
- KASZUBA Agata
- KŁOS Kamila
- KWIATKOWSKA Marita
- ŁEBEK Alicja
- NIKIEL Amelia
- PALACZ Katarzyna
- PAPIERNIK Nadia
- SUCHOMSKA Barbara
MKS Jedynka Łódź
- ANDRUSZKIEWICZ Dagmara
- CHMIELEWSKA Magdalena
- FRONTCZAK Magdalena
- HOLAK Marta
- LEDZION Katarzyna
- LEWANDOWSKA Iwona
- MARCINIAK Izabela
- NICIAK Zuzanna
LKTS Luvena Luboń
- CHUDY Anita
- FRELICH Wiktoria
- GŁADYSZ Julia
- NOWACKA Paulina
- PIECHOTA Natalia
- ROGALKA Kinga
- SPYCHAŁA Joanna
- SUŁEK Zuzanna
- ZIELIŃSKA Maja
KS Galaxy Białystok
- CITKO Magdalena
- GILEWSKA Kinga
- KARAHODZINA Ina (BLR)
- KLIMCZOK Monika
- KONOPKA Gabriela
- KUNATS Maja (BLR)
- LIPSKA Agnieszka
- NAWROCKA Klaudia
- RODZIEWICZ Sylwia