Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy „Kępa” Dębica zapraszają na Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Młodziczki – gra pojedyncza
Młodzicy – gra pojedyncza
Młodziczki – gra podwójna
Młodzicy – gra podwójna
Młodziczki – gra drużynowa
Młodzicy – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych młodziczek i młodzików
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Mieczysław Niemiec
Zastępca sędziego głównego: Jakub Kordyś
Obsługa komputerowa: Paweł Murzewski

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 24 maja 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek po 3. GPP
Ranking młodzików po 3. GPP
Lista drużyn młodziczek posiadających limit do startu
Lista drużyn młodzików posiadających limit do startu

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Młodziczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208Olimpijczyk JeżewoMAZ363
2. (2.)
KULCZYCKA Wanessa2010774345740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU339
3. (3.)
TWARDAWA Emilia200934546676MKS Czechowice-DziedziceŚLS301
4. (4.)
KRAUSE Agata2009649145375MKS Emdek BydgoszczKPM290
5. (5.)
LECH Maja200934947457MKS Czechowice-DziedziceŚLS287
6. (6.)
ULATOWSKA Anna2009437841481MKS Wolavia WołówDŚL287
7. (7.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010467645181MKS Skawa WadowiceMŁP279
8. (8.)
KOWALSKA Julia2009443649781Dekorglass DziałdowoWMZ261
9. (9.)
ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS249
10. (10.)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM243
11. (11.)
MAKAR Aleksandra2010776650586MLKS Nurt PrzemyślPKR236
12. (12.)
BARTOSZKO Natalia201099349897KU AZS UE WrocławDŚL233
13. (13.)
BAZYLEWSKA Zuzanna20101232246796niestow. woj. DŚLDŚL231
14. (14.)
DOŁŻYCKA Lena2009843852201Krzemień Ustrzyki DolnePKR221
15. (15.)
KUSIŃSKA Blanka2009450247809MUKS Start NadarzynMAZ217
16. (16.)
ROGULSKA Julia2010290352477LUKS ChełmnoKPM217
17. (17.)
SERAFIN Antonina2009287048730UKS Żaczek FajsławiceLLS217
18. (18.)
RUCIŃSKA Lena2010484049530LKS Wel LidzbarkWMZ215
19. (19.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM214
20. (20.)
RATAJCZYK Nikola2009769447056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS208
21. (21.)
ADAMCZYK Natasza2010310049680LKTS LubońWLP205
22. (22.)
STOSIO Martyna201016850157GKTS GdańskPOM204
23. (23.)
ZAWIŚLAK Lena2010399547158LKS Omega KleszczówŁDZ204
24. (24.)
PIETRASZKO Małgorzata2009147945767Meble Anders ŻywiecŚLS202
25. (25.)
LASKOWSKA Emilka2009798145931CIA ŁaskarzewMAZ202
26. (26.)
KIERSNOWSKA Natalia2010183849851UKS TS Ósemka BiałystokPDL198
27. (27.)
ZUBRYCKI Olga20091144349850niestow. woj. PDLPDL192
28. (28.)
KARCZMARZ Maria2009247249463Lewart AGS LubartówLLS189
29. (29.)
CICHA Martyna2009337050159MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ189
30. (30.)
JAKUBCZYK Weronika200991648741UKS Rokicie SzczytnikiMŁP188
31. (31.)
PILARSKA Weronika2009585947994LUKS Kusy LaskowiceKPM188
32. (32.)
KRAMEK Amelia2010800846947Gim-Tim 5 Stalowa WolaPKR186
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL180
2. (52.)
KOWALSKA Lena2009202256240UKS Lider MiliczDŚL153
3. (42.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS Nowa Era ToruńKPM174
4. (47.)
KNAPIK Marta2009538447252Krajna Sępólno Kraj.KPM167
5. (71.)
SKIBIŃSKA Dominika2009622949162SKTS Dwójka KraśnikLLS141
6. (119.)
KOWALSKA Daria2009622849163SKTS Dwójka KraśnikLLS112
7. (69.)
GROBELNA Marlena2010426249512Bocian Słońsk-KołczynLBU142
8. (168.)
GROBELNA Lena2010426149511Bocian Słońsk-KołczynLBU91
9. (64.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ144
10. (67.)
KOCIK Wiktoria2009344546990MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ144
11. (59.)
HABA Oliwia2010328051949MKS Tarnovia TarnówMŁP149
12. (66.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS Tarnovia TarnówMŁP144
13. (34.)
WIENCEK Wiktoria2009363949700UKS Return PiasecznoMAZ186
14. (177.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS Return PiasecznoMAZ89
15. (57.)
BONK Anna2010517551715KTS MOKSiR ZawadzkieOPO150
16. (65.)
GABRISCH Jana2009568154256LZS ŻywociceOPO144
17. (44.)
KOBOSZ Łucja2011616553185Politechnika RzeszówPKR170
18. (60.)
ROGALA Anna2010617150715Politechnika RzeszówPKR149org.
19. (72.)
KWAŚNICKA Zuzanna201055050180UKS MOSiR DuklaPKR138
20. (307.)
ZIŃCZUK Olga2012342354708Słonecz. Stok BiałystokPDL42
PDL
21. (46.)
STEFANIAK Amelia2009404444988MTS KwidzynPOM169
22. (155.)
MAJKOWSKA Andżelika2009608549223UKS Juvenia PółcznoPOM97
23. (36.)
BYRTEK Emilia200935049535MKS Czechowice-DziedziceŚLS183
24. (40.)
ROGOWICZ Natalia2009332146685UKS Energia SiewierzŚLS176
25. (56.)
CICHOCKA Nikola2009281452637LUKS Radość PorzeczeŚWI150
26. (76.)
MAŁKOWSKA Zuzanna2010281752638LUKS Radość PorzeczeŚWI135
27. (70.)
WITKOWSKA Julia2009484349527LKS Wel LidzbarkWMZ141
28. (87.)
MALEWICZ Anna2010664855383EKS Mlexer ElblągWMZ125
29. (54.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823Orzeł Wysocko WielkieWLP151
30. (90.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS Polonia ŚmigielWLP124
31. (85.)
KMIECIK Zuzanna2009605146940Griffins Spin SzczecinZPM127
32. (103.)
CHODYNIECKA Judyta2010321450808UKS Zalew StepnicaZPM118
Młodzicy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS Lis SierakowicePOM356
2. (2.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU342
3. (3.)
PERKOWSKI Kacper2009184746363UKS TS Ósemka BiałystokPDL288
4. (4.)
MRUGAŁA Jan2010243447455KS Gorce Nowy TargMŁP287
5. (5.)
PAKUŁA Aleks200923947314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ276
6. (6.)
SZARY Piotr200934446674MKS Czechowice-DziedziceŚLS275
7. (7.)
GAWLAS Mateusz200933445186MKS Czechowice-DziedziceŚLS273
8. (8.)
FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS Kolping JarosławPKR272
9. (9.)
WNĘK Krzysztof200967144388TKS Granit StrzelinDŚL257
10. (10.)
SZYMCZAK Wojciech200921943269Energa KTS ToruńKPM249
11. (11.)
ŁĄCKI Piotr201021449820Energa KTS ToruńKPM239
12. (12.)
DOBOSZ Jakub201022945752Bogoria Grodzisk Maz.MAZ237
13. (13.)
SZYMIK Jakub2009325245591UKTS Sokół OrzeszeŚLS224
14. (14.)
KORZUS Julian2010143345726KS Nowa Era ToruńKPM221
15. (15.)
FABISIAK Tomasz200923045760Bogoria Grodzisk Maz.MAZ221
16. (16.)
MARCZAK Cyprian2009214845795Koszalinianin KoszalinZPM214
17. (17.)
STANIOWSKI Dawid2010693849203LKS Odra GłoskaDŚL207
18. (18.)
BRYK Alan201050653935ZKS Zielona GóraLBU205
19. (19.)
GRYCUK Szymon2009183250361UKS TS Ósemka BiałystokPDL205
20. (20.)
ZIEMBA Bartosz2009770547063GKTS GiżyckoWMZ204
21. (21.)
WIŚNIEWSKI Mateusz2010467752109MKS Skawa WadowiceMŁP204
22. (22.)
GULAN Feliks2009362353927UKS Return PiasecznoMAZ204
23. (23.)
KULIK Iwo200923550399Bogoria Grodzisk Maz.MAZ201
24. (24.)
ZAJĄC Mikołaj200934648424MKS Czechowice-DziedziceŚLS201
25. (25.)
CIOSMAK Maciej2009510450966UKS Huragan SosnowiecŚLS201
26. (26.)
PAJORSKI Mateusz200963549071UKS Gryf GdówMŁP198
27. (27.)
ORSZULAK Kamil200934046823MKS Czechowice-DziedziceŚLS195
28. (28.)
SUKURENKO Karol201076050662KTS KołobrzegZPM192
29. (29.)
KAŁUŻA Tomasz2009324846333UKTS Sokół OrzeszeŚLS192
30. (30.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010236148016KS Gotyk ToruńKPM192
31. (31.)
TUREK Oliwier2009325447057UKTS Sokół OrzeszeŚLS188
32. (32.)
DUBINIAK Patryk2009362247489UKS Return PiasecznoMAZ188
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (53.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL157
2. (229.)
OPERACZ Kuba2010161258784KS AZS AWF WrocławDŚL75
3. (38.)
RUDOLF Wiktor2009290547310LUKS ChełmnoKPM179
4. (79.)
GLANERT Olaf201257555060Olimpia Unia GrudziądzKPM131
5. (43.)
SZCZUROWSKI Adam2009327156744KS Ogniwo ChełmLLS170
6. (45.)
KALINOWSKI Przemysław2009312947029KS Ogniwo ChełmLLS169
7. (46.)
BŁASZCZYK Maciej201047051525ZKS Zielona GóraLBU167
8. (208.)
MUCHA Mateusz2010983648874UKS Spartakus OtyńLBU82
9. (37.)
MUSIAŁ Sebastian20105149064UMLKS RadomskoŁDZ182
10. (41.)
KWAPIŚ Adam2009344646989MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ173
11. (47.)
PILCH Mikołaj2011175549492Siemacha KrakówMŁP166
12. (65.)
NAGEL Nikodem2010207352062UKS Jordan ZakliczynMŁP139
13. (33.)
BURAKOWSKI Konrad2009361946630UKS Return PiasecznoMAZ186
14. (75.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012809855406KS Sokół SerockMAZ132
15. (52.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO157
16. (54.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS Sokolik NiemodlinOPO154
17. (48.)
DĘBSKI Gracjan2010775752137MLKS Nurt PrzemyślPKR163
18. (57.)
IWANIUCH Wiktor2010775952183MLKS Nurt PrzemyślPKR153org.
19. (59.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR150
20. (69.)
SZYNKIEWICZ Michał2010185650657UKS TS Ósemka BiałystokPDL136woj.
21. (81.)
ZDANUCZYK Mateusz2009303653529UKS Dojlidy BiałystokPDL128
22. (64.)
LUNKOWSKI Adrian2010876450832UKS Orlik GdyniaPOM142
23. (135.)
KACZOROWSKI Leon2009403944990MTS KwidzynPOM107
24. (63.)
GACEK Maksymilian201033351258MKS Czechowice-DziedziceŚLS142
25. (143.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS101
26. (60.)
GBIORCZYK Adam2009222452917Orlicz 1924 SuchedniówŚWI150
27. (225.)
KUROWSKI Bartosz2011939959995KS Campeones WąchockŚWI75
28. (44.)
STEFANOWICZ Oleg2009421649831Warmia Lidzbark Warm.WMZ170
29. (74.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009595047033KS AZS UWM OlsztynWMZ132
30. (50.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233Wicher Lisiec WielkiWLP160
31. (183.)
JAROS Ksawier2009672049721TTS TrzemesznoWLP88
32. (83.)
STAŃCZYK Antoni201075953520KTS KołobrzegZPM126
ZPM