Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy "Kępa" w Dębicy zapraszają na Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 14-16 maja 2021 roku w hali sportowej MOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 11 maja 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Młodziczki – gra pojedyncza
Młodzicy – gra pojedyncza
Młodziczki – gra podwójna
Młodzicy – gra podwójna
Młodziczki – gra drużynowa
Młodzicy – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych młodziczek i młodzików
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sędzia główny: Jakub KORDYŚ
Zastępca sędziego głównego: Gracjan NOWAK
Obsługa komputerowa: Tomasz PASTERNAK

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Ranking młodziczek po GPP
Ranking młodzików po GPP
Lista drużyn młodziczek posiadających limit do startu
Lista drużyn młodzików posiadających limit do startu

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
2. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
3. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
HAWRO Kinga2008438345671POLITECHNIKA RzeszówPKR130
2. (2.)
TOBOREK Maria2008119346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS121
3. (3.)
MIRECKA Milena2008568443500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ105
4. (4.)
GAJ Milena2008191843608UKS GRYF GdówMŁP105
5. (5.)
RAJKOWSKA Katarzyna200955545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ91
6. (6.)
BRZEZIŃSKA Natalia200832045707DEKORGLASS DziałdowoWMZ91
7. (7.)
KRAUSE Agata2009213545375MKS EMDEK BydgoszczKPM91
8. (8.)
ŁAKOMA Maja2009358846234HEKSA Niedrzwica DużaLLS91
9. (9.)
HADRYŚ Matylda2008687145028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP79
10. (10.)
WIKTOR Julia20081016147491KS BRONOWIANKA KrakówMŁP79
11. (11.)
PERZ Izabela2008192847441UKS GRYF GdówMŁP79
12. (12.)
LECH Maja2009618947457KS GORCE Nowy TargMŁP79
13. (13.)
ŁĘGOWSKA Maja2008199647219LUKS KołaczkowoKPM76
14. (14.)
ZATYKA Magdalena20081023545937STS REBEL ŁaskarzewMAZ76
15. (15.)
RABIEGA Natalia200839945016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ76
16. (16.)
PIETRUSZYŃSKA Natasza2008619749717KS GORCE Nowy TargMŁP76
17. (17.)
CZAJKOWSKA Weronika2008361544777MTS KwidzynPOM69
18. (18.)
ULATOWSKA Anna2009559541481WOLAVIA WołówDŚL69
19. (19.)
ZYNA Julia20084951171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS69
20. (20.)
BOROWSKA Julia2008514147379KS POLONIA ŚmigielWLP69
21. (21.)
TWARDAWA Emilia2009227346676Czechowice-DziedziceŚLS69
22. (22.)
SALECKA Wiktoria2008748348391ŻACZEK FajsławiceLLS69
23. (23.)
WILLE Laura20081400646146UKS RETURN PiasecznoMAZ69
24. (24.)
PIETRASZKO Małgorzata2009674245767MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS69
25. (25.)
MIKULSKA Kinga2008298248446ULKS MoszczenicaŁDZ66
26. (26.)
BOROWSKA Patrycja2008536046460UKS RETURN PiasecznoMAZ66
27. (27.)
SOKOŁOWSKA Maja200826244907ZKS Zielona GóraLBU66
28. (28.)
KOWALSKA Julia2009792349781MLUKS ORLIK KcyniaKPM66
29. (29.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU66
30. (30.)
CZAJA Julia201087645401MRKS GdańskPOM66
31. (31.)
RUCIŃSKA Lena2010900949530WEL Lidzbark WelskiWMZ66
32. (32.)
MAKAR Aleksandra2010725350586MLKS NURT PrzemyślPKR66
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010770246796ROKITA Brzeg DolnyDŚL60
2. (76.)
BARTOSZKO Natalia2010262549897KU AZS UE WrocławDŚL47
3. (56.)
SŁUPSKA Malwina2008751248246ŚKTS ŚwiecieKPM53
4. (106.)
ROGULSKA Julia2010492952477LUKS ChełmnoKPM40
5. (35.)
WAROWNA Maja2008473344578UKS DYNAMO GózdLLS60
6. (81.)
SERAFIN Antonina2009748448730ŻACZEK FajsławiceLLS44
7. (51.)
ZAWADZKA Julia200873151018GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU53
8. (90.)
GROBELNA Marlena2010253549512BOCIAN Słońsk-KołczynLBU43
9. (82.)
KOCIK Wiktoria2009731246990DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ44
10. (93.)
ZAWIŚLAK Lena2010195147158LKS OMEGA KleszczówŁDZ42
11. (33.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010499945181MKS SKAWA WadowiceMŁP60
12. (115.)
JAKUBCZYK Weronika2009399548741UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP39
13. (52.)
KUSIŃSKA Blanka2009777947809MUKS START NadarzynMAZ53
14. (96.)
LASKOWSKA Emilka20091017945931CIA ŁaskarzewMAZ42
15. (37.)
GARGOL Wiktoria2008158445577MLUKS WAKMET BodzanówOPO60
16. (67.)
ROMANOWSKA Magdalena200830245616UKS SOKOLIK NiemodlinOPO47
17. (38.)
KUKLA Amelia2008721049811UKS KĘPA DębicaPKR60
18. (42.)
MACIAŁEK Natalia2008827145673PKS KOLPING JarosławPKR57
19. (41.)
ZUBRYCKI Olga2009309249850TS ÓSEMKA BiałystokPDL57
20. (60.)
KIERSNOWSKA Natalia2010307549851TS ÓSEMKA BiałystokPDL50
21. (46.)
STOSIO Martyna2010385450157GKTS GdańskPOM57
22. (55.)
BIAŁK Karolina2009435146177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM53
23. (62.)
RATAJCZYK Nikola2009384047056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS50
24. (101.)
ROGOWICZ Natalia2009456546685UKS ENERGIA SiewierzŚLS42
25. ( - .)
KIJAS Anita20081184157044ISKRA OSIR WłoszczowaŚWI0
26. ( - .)
PISZCZEK Milena2010474551934UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
27. (50.)
PINGOT Zuzanna2008900848985WEL Lidzbark WelskiWMZ53
28. (58.)
SKARŻYŃSKA Maria2008833443368LUKS ABC ŻAK PisanicaWMZ50
29. (39.)
LUBIENIECKA Gabriela2008179347463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP60
30. (45.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009514847382KS POLONIA ŚmigielWLP57
31. (66.)
IDZIK Magda200880349397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM47
32. ( - .)
PAWŁASEK Magdalena2008358347495KS ATS StargardZPM0
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PAKUŁA Aleks2009568647314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ130
2. (2.)
MICHNA Samuel2009623842168UKS LIS SierakowicePOM121
3. (3.)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ105
4. (4.)
TOTON Kacper2008810443660ATS BINGO RopczycePKR105
5. (5.)
PTAK Wiktor200837743548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS91
6. (6.)
KUFEL Karol2008674044511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS91
7. (7.)
SZYMCZAK Wojciech200952943269ENERGA KTS ToruńKPM91
8. (8.)
WNĘK Krzysztof2009678444388TKS GRANIT StrzelinDŚL91
9. (9.)
ŻYGADŁO Franciszek200893343097KU AZS UE WrocławDŚL79
10. (10.)
SMOTER Adam2008628547911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ79
11. (11.)
LATOCHA Kacper2008297944063ULKS MoszczenicaŁDZ79
12. (12.)
PERKOWSKI Kacper2009308346363TS ÓSEMKA BiałystokPDL79
13. (13.)
STOLARCZYK Kryspin200833945716DEKORGLASS DziałdowoWMZ76
14. (14.)
GAWLAS Mateusz2009226745186Czechowice-DziedziceŚLS76
15. (15.)
RĘKAS Miłosz2008738345718KS GOTYK ToruńKPM76
16. (16.)
FABISIAK Tomasz2009628145760BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ76
17. (17.)
FLAUMENHAFT Szymon2009827248346PKS KOLPING JarosławPKR69
18. (18.)
PYRA Konrad200841445156VISONEX WierzbięcinZPM69
19. (19.)
LIPOWSKI Michał200832945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ69
20. (20.)
KAŹMIERCZAK Michał2008643243380SKF MKTS OpalenicaWLP69
21. (21.)
MRUGAŁA Jan2010619647455KS GORCE Nowy TargMŁP69
22. (22.)
SAWINA Maksymilian2008109746568ENERGA KTS ToruńKPM69
23. (23.)
KAŁUŻA Tomasz2009119446333UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS69
24. (24.)
ŻYWORONEK Patryk200927153923ZKS Zielona GóraLBU69
25. (25.)
LIPA Oskar2008298043858ULKS MoszczenicaŁDZ66
26. (26.)
BIELECKI Maciej200831845701DEKORGLASS DziałdowoWMZ66
27. (27.)
JESSE Mateusz2008641443510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM66
28. (28.)
NYKIEL Piotr2008721347593UKS KĘPA DębicaPKR66
29. (29.)
STASZCZYK Jakub2008559343747WOLAVIA WołówDŚL66
30. (30.)
GRABAS Robert2008438243389POLITECHNIKA RzeszówPKR66
31. (31.)
SZARY Piotr2009227246674Czechowice-DziedziceŚLS66
32. (32.)
KORZUS Julian2010737745726KS GOTYK ToruńKPM66
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (38.)
STANIOWSKI Stanisław200814749202LKS ODRA GłoskaDŚL60
2. (41.)
MALARZ Dawid2008262148966KU AZS UE WrocławDŚL57
3. (44.)
ADERJAHN Nikodem2008641343508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM57
4. (73.)
RĘKAS Maciej2008738245719KS GOTYK ToruńKPM47
5. (69.)
KOŁACZ Jacek2008484444856KS SYGNAŁ LublinLLS47
6. (103.)
KUTA Błażej200876248952LEWART AGS LubartówLLS40
7. (49.)
DYBKA Bartosz2008253043907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU53
8. ( - .)
BABIAK Oliwier2008945246773FIBER Nowogród Bobrz.LBU0
9. (61.)
PAPUGA Miłosz2008953442416UMKS KSIĘŻAK ŁowiczŁDZ50
10. (72.)
KWAPIŚ Adam2009830546989DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ47
11. (35.)
GNIADEK Piotr2008618047452KS GORCE Nowy TargMŁP60
12. (36.)
PILCH Aleksander20081066549073niestow. woj. MŁPMŁP60
13. (34.)
DOBOSZ Jakub2010628045752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ60
14. (59.)
BURAKOWSKI Konrad2009536246630UKS RETURN PiasecznoMAZ50
15. (39.)
DURDA Michał200861950152KTS LEW GłubczyceOPO60
16. (51.)
SZCZEPANEK Jan2008133445325LZS ŻywociceOPO53
17. (33.)
WILLE Juliusz20081349346145ATS BINGO RopczycePKR60
18. (54.)
FRĄCZEK Michał2008809946893ATS BINGO RopczycePKR53
19. (57.)
CHRZANOWSKI Patryk2008306747920TS ÓSEMKA BiałystokPDL50
20. (62.)
GRYCUK Szymon2009307150361TS ÓSEMKA BiałystokPDL50
21. (42.)
SĘKOWSKI Piotr20081034043437MRKS GdańskPOM57
22. (91.)
RYNKOWSKI Aleksander200887548714MRKS GdańskPOM42
23. (124.)
SZYMIK Jakub2009120345591UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS39
24. ( - .)
TOMASZEWSKI Kacper2009119545595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS0
25. (64.)
GBIORCZYK Adam2009934252917ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI50
26. (81.)
BOBER Wiktor2010934049592ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI44
27. (47.)
STEFANOWICZ Oleg2009354049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ57
28. (79.)
PIOTROWSKI Adam200833648984DEKORGLASS DziałdowoWMZ44
29. (37.)
NADOLNY Jakub2008202951482WICHER Lisiec WielkiWLP60
30. (50.)
ZROL Kacper2008251645702LKTS LubońWLP53
31. (43.)
CZARNOF Nikodem2008670345908UKS ZALEW StepnicaZPM57woj.
32. (52.)
MARCZAK Cyprian2009891845795KOSZALINIANIN KoszalinZPM53