Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Uczniowski Klub Sportowy "Krzemień" w Ustrzykach Dolnych zapraszają na Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 27-30 maja 2021 roku w hali sportowej przy SP nr 1.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 24 maja 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Rozgrywki

Juniorki – gra pojedyncza
Juniorzy – gra pojedyncza
Juniorki – gra podwójna
Juniorzy – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Juniorki – gra drużynowa
Juniorzy – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Komunikat organizacyjny
Lista zgłoszeń indywidualnych ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych juniorek i juniorów
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Sędzia główny: Jakub KORDYŚ
Zastępca sędziego głównego: Gracjan NOWAK
Obsługa komputerowa: Tomasz PASTERNAK

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek po GPP
Ranking juniorów po GPP
Lista drużyn juniorek posiadających limit do startu
Lista drużyn juniorów posiadających limit do startu

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
2. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
3. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
4. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200686835280MRKS GdańskPOM230
2. (2.)
BRZYSKA Anna2005723940106PKS KOLPING JarosławPKR210
3. (3.)
SZYMCZYK Natalia2003291636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS179
4. (4.)
WIELGOS Zuzanna2005439838307POLITECHNIKA RzeszówPKR179
5. (5.)
SZTWIERTNIA Ilona2004687938419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP152
6. (6.)
KUBIAK Anna200460836958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS152
7. (7.)
GÓRSKA Michalina2003666938302UKS DOJLIDY BiałystokPDL152
8. (8.)
KRÓLIKOWSKA Katarzyna2003810039147ATS BINGO RopczycePKR152
9. (9.)
KOWALCZYK Zuzanna2003618735865KS GORCE Nowy TargMŁP129
10. (10.)
GAWORSKA Zuzanna200392236872KU AZS UE WrocławDŚL129
11. (11.)
JARKOWSKA Aleksandra200348439201ENERGA KTS ToruńKPM129
12. (12.)
FURMAN Julia200592341985KU AZS UE WrocławDŚL129
13. (13.)
DURALAK Daria2004779542432MUKS START NadarzynMAZ120
14. (14.)
LICBARSKA Adrianna200487143081MRKS GdańskPOM120
15. (15.)
KRAKOWIAK Ewa2005385136512GKTS GdańskPOM120
16. (17.)
CZUBAKOWSKA Julia2004777840516MUKS START NadarzynMAZ108
17. (18.)
WRZOSEK Wiktoria2004731134104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ108
18. (21.)
HOLAK Marta2004735037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ108
19. (22.)
PRĘDA Paulina200487743157MRKS GdańskPOM108
20. (25.)
GAJEWSKA Natalia2003687038984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP100
21. (26.)
DRĄG Marta2005492539581LUKS ChełmnoKPM100
22. (27.)
FRONTCZAK Magda2004734841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ100
23. (28.)
ŁĄCKA Julia200348739331ENERGA KTS ToruńKPM100
24. (29.)
BRUZDA Julia2005686844860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP100
25. (32.)
CIEŚLIK Faustyna2005686940806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP100
26. (33.)
GĄSIOR Natalia2004344933134KTS GliwiceŚLS90
27. (34.)
KRYSIŃSKA Paula200592444601KU AZS UE WrocławDŚL90
28. (35.)
KAWIAK Marta2003266437358OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ90
29. (37.)
KILISZEK Kamila2005687240075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP90
30. (38.)
DOMITER Julia2004372337603UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP90
31. (39.)
SERAFIN Wiktoria2005719943148IKTS BROŃ RadomMAZ90
32. (41.)
HAJDUK Martyna2004827335297PKS KOLPING JarosławPKR84
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (61.)
GAŁKA Zuzanna2004322238561GOKIS Kąty WrocławskieDŚL70
2. (136.)
PODYMA Karolina2005709843129UKS IMPULS KłodzkoDŚL53
3. (57.)
PIŁAT Agnieszka2004492339584LUKS ChełmnoKPM70
4. (142.)
SMYKOWSKA Julia2005909444704LUKS KUSY LaskowiceKPM53
5. (64.)
WÓJTOWICZ Karolina200577140967LEWART AGS LubartówLLS70
6. ( - .)
LIPSKA Agata200576440966LEWART AGS LubartówLLS0
LBU
LBU
7. (70.)
GAPIK Paulina2004284043859ULKS KUSY ŁobudziceŁDZ66
8. (130.)
DOLOT Maria2005389137930GUKS GorzkowiceŁDZ55
9. (67.)
MAŁYSIAK Kamila2004619038392KS GORCE Nowy TargMŁP66
10. (106.)
CYRWUS Anna2005617840705KS GORCE Nowy TargMŁP57
11. (43.)
PAWŁOWSKA Maja2004778341848MUKS START NadarzynMAZ84rank.
12. (133.)
SZULC Wiktoria2005458239065TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ54
13. (134.)
TEODORCZUK Kinga2005778642797MUKS START NadarzynMAZ54
14. (60.)
MIKOŚ Zuzanna2003275744940STS BrynicaOPO70
15. (114.)
LASMAN Karolina200529950311UKS SOKOLIK NiemodlinOPO56
16. (42.)
BRODA Klaudia2003437344687POLITECHNIKA RzeszówPKR84org.
17. (44.)
CHWOJKO Jagoda2004826939391PKS KOLPING JarosławPKR84rank.
18. (48.)
SKUBA Emilia20051015842326POLITECHNIKA RzeszówPKR75
19. ( - .)
STACHNIAK Martyna2003439334879POLITECHNIKA RzeszówPKR0
20. (84.)
SOCZKO Wiktoria2005668049024UKS DOJLIDY BiałystokPDL62
21. (180.)
WASILEWSKA Julia20041035846169UKS ATS BiałystokPDL47woj.
22. (69.)
TRACZYK-KĘPA Beata200486744868MRKS GdańskPOM66
23. (79.)
CZAJA Zuzanna20051222841119MRKS GdańskPOM62
24. (50.)
WIĄCEK Amelia2003291734852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS75
25. (58.)
KAŁUŻNY Laura200460338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS70
26. (66.)
ZNOJEK Klaudia2005502244694UKS METEOR WąchockŚWI70
27. (80.)
ROŻEK Katarzyna2005181448007LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI62
28. (94.)
MADEJ Zuzanna2004425345708OTSK OstródaWMZ59
WMZ
29. (53.)
NOWAK Aleksandra2003251837993LKTS LubońWLP75
30. (62.)
GŁADYSZ Julia2005250941918LKTS LubońWLP70
31. (95.)
BĘDZIK Oliwia2005886952148GRIFFINS SPIN SzczecinZPM59
32. (128.)
SZYMAŃSKA Maria2004895654108GRIFFINS SPIN SzczecinZPM55woj.
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)
KUBIK Maciej200332632623DEKORGLASS DziałdowoWMZ240
2. (1.)
REDZIMSKI Miłosz2006334442104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ230
3. (2.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003267136104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ210
4. (3.)
KOLASA Szymon2003438738394POLITECHNIKA RzeszówPKR179
5. (4.)
BIELECKI Patryk200431940979DEKORGLASS DziałdowoWMZ179
6. (5.)
ZALEWSKI Mateusz200526740234ZKS Zielona GóraLBU152
7. (6.)
KWAPIŚ Kuba2003266831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ152
8. (7.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200526935399ZKS Zielona GóraLBU152
9. (8.)
SAWCZAK Miłosz2005439236165POLITECHNIKA RzeszówPKR152
10. (9.)
DZIUBA Patryk2003437637169POLITECHNIKA RzeszówPKR129
11. (10.)
STASZCZYK Konrad200420842948KS GWIAZDA BydgoszczKPM129
12. (11.)
GAWLAS Michał2005334238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ129
13. (12.)
MAJCHRZAK Aleksander200420735586KS GWIAZDA BydgoszczKPM129
14. (13.)
KORCZAK Damian2003439038245POLITECHNIKA RzeszówPKR120
15. (14.)
MICHNA Dawid200548937746ENERGA KTS ToruńKPM120
16. (17.)
STECYSZYN Jakub2003205834803TTS POLONIA BytomŚLS108
17. (18.)
KOSMAL Dawid2004373132729UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP108
18. (19.)
MATKOWSKI Jakub200383938775ULKS CiechówDŚL108
19. (20.)
SPOREK Szymon2004477540063KSTS KrosnoPKR108
20. (21.)
CHMIELOWSKI Jakub2003476740406KSTS KrosnoPKR108
21. (22.)
KOŁODZIEJ Krystian2004438839675POLITECHNIKA RzeszówPKR108
22. (25.)
PYŚK Patryk2003334336050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ100
23. (26.)
LEWANDOWSKI Patryk200332844643DEKORGLASS DziałdowoWMZ100
24. (27.)
WNĘK Stanisław2004595736532TKS GRANIT StrzelinDŚL100
25. (28.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003302443410KTS GliwiceŚLS100
26. (30.)
OSTACHOWSKI Piotr2003345030933KTS GliwiceŚLS100
27. (31.)
DOMIN Maciej2005437541092POLITECHNIKA RzeszówPKR100
28. (33.)
LEMIESZKA Artur2003367438049Kuźnica ŻelichowskaWLP90
29. (34.)
MICHALSKI Piotr2003667536881UKS DOJLIDY BiałystokPDL90
30. (35.)
WAJDA Hubert200341640946VISONEX WierzbięcinZPM90
31. (36.)
GŁAZOWSKI Kacper2005677637294TKS GRANIT StrzelinDŚL90
32. (38.)
SKÓRKO Bartłomiej200561236960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS90
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (81.)
KLIMEK Piotr2004881737499ZENIT MiędzybórzDŚL62
2. (109.)
STODOLICA Mikołaj2004975342374SL SALOS DzierżoniówDŚL57
3. (124.)
ZGLIŃSKI Antoni200449238850ENERGA KTS ToruńKPM55
4. (136.)
MAŃKOWSKI Kamil200454141652MLKS PIAST KruszwicaKPM53
5. (42.)
PLEWIK Miłosz2004487638328KS CKFIS BełżyceLLS84
6. (62.)
MACIĄG Dominik2003358943003HEKSA Niedrzwica DużaLLS70
7. (88.)
ZAWADZKI Konrad200426840730ZKS Zielona GóraLBU60
LBU
8. (68.)
PRZYBYŁ Michał2004377537408START Zduńska WolaŁDZ66
9. (82.)
KAMIŃSKI Krzysztof2004735139700MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ62
10. (60.)
KNAGA Łukasz2003687342303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP70
11. (95.)
KOPACKI Paweł2004687640280KS BRONOWIANKA KrakówMŁP59
12. (53.)
MITAS Jacek2005568542830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ75
13. (54.)
CZERNECKI Robert2003501837817GKTS WiązownaMAZ75
14. (52.)
LINEK Adam2004133041866LZS ŻywociceOPO75
15. (70.)
SZCZEPANEK Błażej2003133340987LZS ŻywociceOPO66
16. (57.)
OLBRYCHT Michał2004320839312UKS MOSIR DuklaPKR70
17. (74.)
FRĄCZEK Bartosz2005437741353POLITECHNIKA RzeszówPKR66org.
18. (77.)
KRUKAR Piotr2003477436660KSTS KrosnoPKR62
19. (114.)
SZCZUKA Kamil2005308944134TS ÓSEMKA BiałystokPDL56woj.
20. (200.)
PUHACEWICZ Maciej2005667948264UKS DOJLIDY BiałystokPDL47woj.
21. (48.)
FRANC Igor200588036385MRKS GdańskPOM84
22. (125.)
NIEWIADOMSKI Kamil200570043145KS AZS AWFIS GdańskPOM55
23. (41.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004291242962SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS84
24. (178.)
RUŁKA Filip2003345138796KTS GliwiceŚLS47
25. (65.)
SKRZYPEK Bartosz2003475042291UKS ORLĘTA BilczaŚWI70
26. (71.)
KAPTUR Mateusz2005504449346STS ZGODA JanikŚWI66
27. (49.)
JANKOWSKI Igor2004266240291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ75
28. (58.)
RUTKOWSKI Mateusz200433838442DEKORGLASS DziałdowoWMZ70
29. (79.)
MROZEK Tomasz20047636137KS DąbczeWLP62
30. (168.)
WERNICKI Maciej200545144580UKS OPTIMUM LubaszWLP50
31. (66.)
OLEJNIK Mikołaj200341339270VISONEX WierzbięcinZPM66
32. (107.)
RACHWAŁ Antoni200441539269VISONEX WierzbięcinZPM57woj.