Lubelska Unia Sportu, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w tenisie stołowym w ramach XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 24-27 września 2020 roku w hali sportowej SP nr 2 w Kraśniku.

Termin zgłoszeń upływa: sportowe (do PZTS) 21.09.2020 godz. 18:00, meldunkowe (do Organizatora) 20.09.2020 godz. 21:00.

Sędzia główny: Zbigniew OSIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej KOŁODZIEJ
Obsługa komputerowa: Paweł GOLA

Uwaga: termin zgłoszeń do gier podwójnych i podwójnych mieszanych – piątek, 25 września godz. 15:00.

Rozgrywki

Kadetki – gra pojedyncza
Kadeci – gra pojedyncza
Kadetki – gra podwójna
Kadeci – gra podwójna
Kadetki i kadeci – gra podwójna mieszana
Kadetki – gra drużynowa
Kadeci – gra drużynowa

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych poniżej ↓ (poniżej)
Lista zgłoszeń drużynowych kadetek i kadetów
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w zawodach z puli limitów albo wojewódzkiej.

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 3. GPP zaliczają się turnieje od IMP 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking kadetek po 3. GPP
Ranking kadetów po 3. GPP
Lista drużyn kadetek posiadających limit do startu
Lista drużyn kadetów posiadających limit do startu
W przypadku konieczności dokonania korekty składu drużyny posiadającej limit prosimy o kontakt z WR do dnia 18 września 2020.

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

Zasady bezpieczeństwa PZTS

Informacje organizacyjne OOM

Regulamin OOM
Komunikat organizacyjny
Zgłoszenie i lista meldunkowa
Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunkowych
Kwestionariusz sanitarny
Kalendarz OOM
Strona OOM

Uwaga!
1. Zgłoszeń sportowych dokonują kluby, zgłoszeń meldunkowych dokonują WISS (Wojewódzkie Interdyscyplinarne Stowarzyszenia Sportowe).
2. Obowiązują licencje okresowe z sezonu 2019/2020.

Kategorie turnieju

Kadetki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM523
2. (2.)
BRZYSKA Anna2005646940106PKS KOLPING JarosławPKR488
3. (3.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR475
4. (4.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL413
5. (6.)
WĄTOR Oliwia2006655943233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP375
6. (7.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS354
7. (8.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM347
8. (9.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP335
9. (11.)
PRZYBYŁ Liliana2006197143311MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL313
10. (12.)
SKUBA Emilia2005655642326KS BRONOWIANKA KrakówMŁP307
11. (13.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL306
12. (15.)
SKWAREK Julia2006106940098GUKS PROSNA WieruszówŁDZ294
13. (16.)
KILISZEK Kamila2005654740075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP291
14. (17.)
CIEŚLIK Faustyna2005654340806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP287
15. (18.)
DRĄG Marta200523639581LUKS ChełmnoKPM287
16. (19.)
GŁADYSZ Julia2005416441918LKTS LubońWLP286
17. (20.)
LIPSKA Agata2005586140966LEWART AGS LubartówLLS281
18. (21.)
SERAFIN Wiktoria2005411043148IKTS BROŃ RadomMAZ280
19. (22.)
CYRWUS Anna2005401440705KS GORCE Nowy TargMŁP277
20. (23.)
KRAMEK Adrianna2005345040392GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR268
21. (26.)
WÓJTOWICZ Karolina2005586740967LEWART AGS LubartówLLS262
22. (28.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006357942042IKTS NOTEĆ InowrocławKPM254
23. (29.)
TEODORCZUK Kinga20051083742797MUKS START NadarzynMAZ254
24. (30.)
CZAJA Zuzanna200539641119MRKS GdańskPOM252
25. (32.)
SYRDA Zuzanna2006655744288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP249
26. (33.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP243
27. (34.)
GOŁĄB Martyna2005119440107POLITECHNIKA RzeszówPKR238
28. (35.)
JARECKA Malwina200649838777KU AZS UE WrocławDŚL236
29. (36.)
RAKOWSKA Magdalena200586039226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS234
30. (37.)
BOREK Zuzanna2006721941023KS SYGNAŁ LublinLLS230
31. (38.)
LEMAŃSKA Klara2006467039380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM230rank.
32. (39.)
KURZAWSKA Maja2006558743455ENERGA KTS ToruńKPM226rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (65.)
RIWOŃ Wiktoria2006197342728MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL178
2. (67.)
HOŁODNIUK Paulina2006533443310MKS WOLAVIA WołówDŚL176
3. (100.)
BOJANOWSKA Magdalena2006196442893MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL152rank.
4. (99.)
MARUSZAK Emilia2006241139462KS GOTYK ToruńKPM152woj.
5. (116.)
OSIŃSKA Małgorzata2006202643902MKS EMDEK BydgoszczKPM146woj.
6. (80.)
SZMIDT Wiktoria2006231541595AUKS TREFL ZamośćLLS163
7. (102.)
BYTOF Magdalena2005805144745SMS WłodawaLLS150
LBU
LBU
8. (86.)
KURMANOWSKA Julita2006309841981GUKS GorzkowiceŁDZ161
9. (108.)
DOLOT Maria2005310037930GUKS GorzkowiceŁDZ147
10. (71.)
KOPACKA Anna2006655044915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP168
11. (106.)
KORCZAK Natasza2006402143978KS GORCE Nowy TargMŁP148
12. (140.)
BAJER Emilia2005727446034TKKF DobczyceMŁP131rank.
13. (46.)
SASS Dorota20061083839168MUKS START NadarzynMAZ209
14. (79.)
RAJKOWSKA Sylwia2006355743514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ163
15. (62.)
JURCZYK Julia2005529144044UKS DalachówOPO181
16. (68.)
OLSZOWA Dominika2005529344045UKS DalachówOPO175rank.
17. (76.)
LASMAN Karolina2005253650311UKS SOKOLIK NiemodlinOPO164
18. (59.)
TKOCZ Julia2005121138760POLITECHNIKA RzeszówPKR183
19. (90.)
KOZAK Amelia2005512645324MLKS NURT PrzemyślPKR160
20. (45.)
IWANIUK Zofia2005149237960TS ÓSEMKA BiałystokPDL210
21. (70.)
JARKOWSKA Alicja2005718439202UKS DOJLIDY BiałystokPDL173
22. (63.)
GODLEWSKA Paulina2006743243088MTS KwidzynPOM178
23. (82.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200616743750GKTS GdańskPOM163
24. (132.)
CZYRNIA Justyna2005279039171UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS136
25. (135.)
USAREK Malwina2006384741790KTS GliwiceŚLS134rank.
26. (285.)
ZUREK Laura2006250751727KS NAPRZÓD BorucinŚLS61
27. (52.)
ZNOJEK Klaudia2005876944694KS POLONIA KielceŚWI198
28. (57.)
CIOSEK Magdalena2005815642562LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI190
29. (55.)
BOBEK Weronika2006472243527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ192
WMZ
30. (42.)
ŁAWNICZAK Agata2005206042156MKS TS WARTA ObornikiWLP224
31. (179.)
ŚWINIARSKA Weronika2006520646171KS POLONIA ŚmigielWLP111
32. (56.)
TOŁSTYKO Kinga2006853445913UKS ZALEW StepnicaZPM191
ZPM
Kadeci
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU535
2. (2.)
SAWCZAK Miłosz2005655536165KS BRONOWIANKA KrakówMŁP489
3. (3.)
SKÓRKO Bartłomiej2005145836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS428
4. (4.)
KULCZYCKI Alan2006718733602UKS DOJLIDY BiałystokPDL391
5. (5.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM389
6. (6.)
GAWLAS Michał200576238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ388
7. (8.)
GŁAZOWSKI Kacper2005275537294TKS GRANIT StrzelinDŚL343
8. (9.)
SUŁKOWSKI Karol2005714542142UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP331
9. (10.)
ŻELENGOWSKI Mateusz2005261035399KU AZS UZ Zielona GóraLBU328
10. (11.)
CYMERMAN Mateusz2005185340241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ312
11. (12.)
FRĄCZEK Bartosz2005119241353POLITECHNIKA RzeszówPKR300
12. (14.)
MITAS Jacek2005500842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ296
13. (15.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM292
14. (17.)
DOMIN Maciej2005144941092JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS278
15. (18.)
GULBA Juliusz200588943104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS277
16. (19.)
BRUD Szymon2006646744209PKS KOLPING JarosławPKR276
17. (20.)
DEREŃ Filip2005352543158KTS Krościenko WyżnePKR271
18. (21.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ264
19. (22.)
SŁOMKA Artur2005631343207HEKSA Niedrzwica DużaLLS262
20. (23.)
WANDACHOWICZ Michał2006130337267CHROBRY MiędzyzdrojeZPM261
21. (24.)
NIEWIADOMSKI Kamil2005195143145KS AZS AWFIS GdańskPOM250
22. (26.)
KUCHARSKI Mateusz2005160139783UKS GRYF GdówMŁP246
23. (28.)
STĄPOREK Krzysztof2006501243493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ238
24. (29.)
PIECOWSKI Miłosz2006347741497TS KUŹNIA RybnikŚLS236
25. (30.)
ZAWIŚLAK Maksymilian2005227740211LKS OMEGA KleszczówŁDZ236
26. (31.)
TURECKI Kacper2006161439784UKS GRYF GdówMŁP234
27. (32.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006240942048KS GOTYK ToruńKPM234
28. (33.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006804537893SMS WłodawaLLS234
29. (34.)
SERAFIŃSKI Franciszek200556441462UKS SMECZ KoninWLP234
30. (35.)
SKWIERZ Jakub200559741436ATS BINGO RopczycePKR230
31. (36.)
POLOK Paweł200620843376Czechowice-DziedziceŚLS229rank.
32. (37.)
PYŚK Damian2006416939458LKTS LubońWLP228rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (43.)
ŻURAWSKI Piotr200667844795KU AZS UE WrocławDŚL212
2. (464.)
NAWROT Mikołaj2005463539758LZS SADY WierzchowiceDŚL39
3. (47.)
ZAWACKI Jacek2005644142001LKS PIAST ŁasinKPM204
4. (54.)
BIELUNKIEWICZ Filip2005201843362MKS EMDEK BydgoszczKPM199
5. (53.)
PAWŁOWSKI Rafał2005586340203LEWART AGS LubartówLLS199
6. (57.)
PLIS Jan2005478045968KS CKFIS BełżyceLLS192
7. (61.)
LISEK Konrad2006856549127ZKS Zielona GóraLBU187
8. (110.)
DIKMAJER Filip2005174146295GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU149
9. (102.)
BŁASZCZYK Brajan2005385937933DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ153
10. (139.)
RZEPECKI Adam2006310541982GUKS GorzkowiceŁDZ138
11. (41.)
GALA Dawid2005406844824KS PODWAWELSKI KrakówMŁP213
12. (96.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005402846723KS GORCE Nowy TargMŁP155
13. (38.)
GIEREŁO Mikołaj200576339207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ226
14. (67.)
MASSALSKI Borys2006445544050UKS RETURN PiasecznoMAZ180
15. (39.)
ROGOZIŃSKI Szymon2005340541109AZS PWSZ NysaOPO222
16. (60.)
WODNIAK Michał200584941871LZS ŻywociceOPO188
17. (101.)
ŻABIŃSKI Piotr200560045597ATS BINGO RopczycePKR153
18. (120.)
HUBKA Karol2006119945364POLITECHNIKA RzeszówPKR144
19. (56.)
GRYK Konrad2006718145089UKS DOJLIDY BiałystokPDL194
20. (138.)
PERKOWSKI Maciej2006719343247UKS DOJLIDY BiałystokPDL138
21. (72.)
PEIKOWSKI Fabian2005709337764BENIAM. Starogard Gd.POM177
22. (89.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005743040149MTS KwidzynPOM162
23. (42.)
ADAMCZYK Mikołaj2005383442782KTS GliwiceŚLS213
24. (55.)
RUSIN Kacper2006384241415KTS GliwiceŚLS197woj.
25. (44.)
KAPTUR Mateusz2005499649346STS ZGODA JanikŚWI210
26. (128.)
MICHTA Mateusz2006932849591ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI142
27. (84.)
ANZEL Jakub2005189243760DEKORGLASS DziałdowoWMZ165
28. (149.)
MARCINKIEWICZ Mateusz2006948646098UKS Gołdap ZdrójWMZ134
29. (50.)
MĄDRY Michał2005575641577UKS PIAST OstrzeszówWLP201
30. (81.)
KOSTYK Kamil2006300245705CKS HELIOS CzempińWLP169
31. (73.)
KUREK Jakub2005129746515CHROBRY MiędzyzdrojeZPM175
32. (82.)
MĘTEL Karol2005129947125CHROBRY MiędzyzdrojeZPM167