Polski Związek Tenisa Stołowego, MLKS Krajna, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiat Sępoleński oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 26-28 lutego 2021 roku w hali sportowej „Krajna Arena”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 lutego 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Sędzia główny: Tomasz DRZYCIMSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej JESIOŁOWSKI
Obsługa komputerowa: Tomasz ADERJAHN

Rozgrywki

Kobiety – eliminacje
Mężczyźni – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji (brak wolnych miejsc noclegowych)

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Ranking juniorek na sezon
Ranking juniorów na sezon

Ograniczenia ilości startujących w piątkowych eliminacjach

Gwarantowane jest przyjęcie po 75 zawodniczek i zawodników – po 70 osób na podstawie rankingu na sezon oraz po 5 osób na podstawie nominacji Wydziału Szkolenia. W przypadku niewykorzystania puli Wydziału Szkolenia uzupełnienie miejsc nastąpi według rankingu, a w przypadku niepełnej obsady zawodniczek i zawodników ilość będzie uzupełniana do łącznej ilości 150 osób. Ostateczna akceptowana ilość przyjętych zgłoszeń może być większa i zostanie podana po zamknięciu listy.

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na juniorki i juniorów.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Juniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SZYMCZYK Natalia2003291636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS600
2. (2.)
WRÓBEL Wiktoria200686835280MRKS GdańskPOM589
3. (3.)
SZTWIERTNIA Ilona2004687938419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP572
4. (4.)
KOWALCZYK Zuzanna2003618735865KS GORCE Nowy TargMŁP552
5. (5.)
KUBIAK Anna200460836958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS552
6. (6.)
WIELGOS Zuzanna2005439838307POLITECHNIKA RzeszówPKR511
7. (7.)
GAWORSKA Zuzanna200392236872KU AZS UE WrocławDŚL499
8. (11.)
JARKOWSKA Aleksandra200348439201ENERGA KTS ToruńKPM389
9. (12.)
GAJEWSKA Natalia2003687038984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP351
10. (13.)
GÓRSKA Michalina2003666938302UKS DOJLIDY BiałystokPDL349
11. (14.)
FURMAN Julia200592341985KU AZS UE WrocławDŚL344
12. (15.)
CZUBAKOWSKA Julia2004777840516MUKS START NadarzynMAZ343
13. (16.)
PAWELEC Zuzanna2006353742929WARMIA Lidzbark Warm.WMZ336
14. (17.)
DURALAK Daria2004779542432MUKS START NadarzynMAZ331
15. (18.)
WRZOSEK Wiktoria2004731134104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ328
16. (19.)
LICBARSKA Adrianna200487143081MRKS GdańskPOM315
17. (20.)
PIŁAT Agnieszka2004492339584LUKS ChełmnoKPM313
18. (21.)
KRAKOWIAK Ewa2005385136512GKTS GdańskPOM306
19. (22.)
HAJDUK Martyna2004827335297PKS KOLPING JarosławPKR302
20. (23.)
HOŁDA Karolina2007688145377KS BRONOWIANKA KrakówMŁP298
21. (24.)
GUZIK Aleksandra2006191943209UKS GRYF GdówMŁP292
22. (25.)
GĄSIOR Natalia2004344933134KTS GliwiceŚLS289
23. (26.)
KAŁUŻNY Laura200460338970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS282
24. (27.)
KRYSIŃSKA Paula200592444601KU AZS UE WrocławDŚL270
25. (28.)
BRODA Klaudia2003437344687POLITECHNIKA RzeszówPKR267
26. (29.)
DRĄG Marta2005492539581LUKS ChełmnoKPM267
27. (30.)
FRONTCZAK Magda2004734841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ265
28. (31.)
ŁĄCKA Julia200348739331ENERGA KTS ToruńKPM264
29. (32.)
SKUBA Emilia20051015842326POLITECHNIKA RzeszówPKR262
30. (33.)
GAWORSKA Natalia200792641986KU AZS UE WrocławDŚL255rank.
31. (34.)
KAWIAK Marta2003266437358OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ253rank.
32. (35.)
LEMAŃSKA Klara2006641239380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM252rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (60.)
GAŁKA Zuzanna2004322238561GOKIS Kąty WrocławskieDŚL206woj.
2. (79.)
KURZAWSKA Maja200648643455ENERGA KTS ToruńKPM191
3. (120.)
WYCICHOWSKA Amelia2007156739487KS GOTYK ToruńKPM156org.
4. (92.)
WÓJTOWICZ Karolina200577140967LEWART AGS LubartówLLS178
5. (43.)
TOŁSTYKO Kinga2006395845913ZKS Zielona GóraLBU229
6. (37.)
HOLAK Marta2004735037165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ248
7. (121.)
CIEŚLIK Faustyna2005686940806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP156
8. ( - .)
ŚLIWKA Zofia2007568942107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
9. (52.)
MIKOŚ Zuzanna2003275744940STS BrynicaOPO217
10. ( - .)
BRZYSKA Anna2005723940106PKS KOLPING JarosławPKR0
11. (82.)
BOREK Zuzanna2006666841023UKS DOJLIDY BiałystokPDL187
12. (49.)
PRĘDA Paulina200487743157MRKS GdańskPOM222
13. ( - .)
GĄSIOR Oliwia2007119639131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS0
ŚWI
14. (190.)
BRZEZIŃSKA Natalia200832045707DEKORGLASS DziałdowoWMZ105
15. (40.)
PIECHOTA Natalia2003251241919LKTS LubońWLP236
16. (255.)
OSIŃSKA Oliwia200780843876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM62
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
WIĄCEK Amelia2003291734852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS249
2. (38.)
BOGDANOWICZ Natalia2007352744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ248
3. (39.)
WĄTOR Oliwia2006688043233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP246
4. (41.)
PAWŁOWSKA Maja2004778341848MUKS START NadarzynMAZ231
5. (42.)
NOWAK Aleksandra2003251837993LKTS LubońWLP230
6. (44.)
PODYMA Karolina2005709843129UKS IMPULS KłodzkoDŚL229
7. (45.)
TOMCZAK Weronika200461436961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS226
8. (47.)
BRUZDA Julia2005686844860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP225
9. (50.)
MADEJ Zuzanna2004425345708OTSK OstródaWMZ219
10. (54.)
TRACZYK-KĘPA Beata200486744868MRKS GdańskPOM215
11. (55.)
NIEDŹWIECKA Dominika2004813341448GMINA Strzelce Opol.OPO215
12. (57.)
CZAJA Zuzanna20051222841119MRKS GdańskPOM212
13. (58.)
MAZUR Klaudia2003290042180SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS209
14. (59.)
SOCHA Jaśmina2004926142397UKS ORLIK GdyniaPOM206
15. (63.)
FIRSZT Alicja2004588440518NADWIŚLANIN PłockMAZ203
16. (66.)
BARTKIEWICZ Julia2007688243875KS BRONOWIANKA KrakówMŁP198
17. (69.)
GŁADYSZ Julia2005250941918LKTS LubońWLP195
18. (73.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004258437802KS STELLA GnieznoWLP193
19. (74.)
CHWOJKO Jagoda2004826939391PKS KOLPING JarosławPKR193
20. (75.)
KLOCZKOWSKA Nadia200360444475JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS191
21. (76.)
KILISZEK Kamila2005687240075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP191
22. (77.)
JARECKA Malwina200692738777KU AZS UE WrocławDŚL191
23. (78.)
WÓJCIK Julia200476940202LEWART AGS LubartówLLS191
24. (80.)
SYRDA Zuzanna2006687844288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP190
25. (83.)
MADEJ Zofia2007425245709OTSK OstródaWMZ187
26. (86.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria2007492644204LUKS ChełmnoKPM185
27. (87.)
JUSIAK Katarzyna200375738301LEWART AGS LubartówLLS182
28. (88.)
DOMITER Julia2004372337603UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP180
29. (89.)
KULCZYCKA Wanessa201073045740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU180
30. (90.)
KOSTYK Klaudia2003543947566CKS HELIOS CzempińWLP178
31. (93.)
GULBA Maria2003290943203SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS176
32. (96.)
SERAFIN Wiktoria2005719943148IKTS BROŃ RadomMAZ174
33. (97.)
MATROS Izabela2007466945144VICTORIA ChróściceOPO174
34. (102.)
BOBEK Weronika2006352543527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ171
35. (103.)
KRAMEK Adrianna2005888640392GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR171
36. (104.)
NAKONIECZNA Oliwia2003362840160MTS KwidzynPOM170
37. (105.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006432442042IKTS NOTEĆ InowrocławKPM169
38. (111.)
SZULC Wiktoria2005458239065TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ160
39. (113.)
GOŁĄB Martyna2005438040107POLITECHNIKA RzeszówPKR160
40. (118.)
CZAJKOWSKA Weronika2008361544777MTS KwidzynPOM157
41. (119.)
TEODORCZUK Kinga2005778642797MUKS START NadarzynMAZ156
42. (122.)
RAKOWSKA Magdalena2005291539226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS156
43. (125.)
SASS Dorota2006778439168MUKS START NadarzynMAZ155
44. (126.)
KOPACKA Anna2006687544915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP153
45. (128.)
MIKULSKA Kinga2008298248446ULKS MoszczenicaŁDZ152
46. (131.)
SZCZEPANIK Weronika2004439441954POLITECHNIKA RzeszówPKR150
47. (137.)
KORCZAK Natasza2006618443978KS GORCE Nowy TargMŁP145
48. (138.)
LIPSKA Agata200576440966LEWART AGS LubartówLLS145
49. (143.)
GODLEWSKA Paulina2006362243088MTS KwidzynPOM141
50. (146.)
WOLLSCHLAEGER Liliana2006385743750GKTS GdańskPOM140
51. (147.)
LASMAN Karolina200529950311UKS SOKOLIK NiemodlinOPO140
52. (148.)
SZURGOT Agata2005750842439BENIAM. Starogard Gd.POM139
53. (153.)
RAJKOWSKA Katarzyna200955545208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ133
54. (157.)
SZURGOT Anna2005750942440BENIAM. Starogard Gd.POM128
55. (161.)
JARKOWSKA Alicja200548539202ENERGA KTS ToruńKPM125
56. (169.)
CZAJA Julia201087645401MRKS GdańskPOM119
57. (177.)
CHYŁA Nikola2005437440387POLITECHNIKA RzeszówPKR113
58. (188.)
BRACHACZEK Nadine200759844029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS108
59. (198.)
WIECZOREK Zuzanna2006298845468ULKS MoszczenicaŁDZ99
60. (200.)
RAJKOWSKA Sylwia200655643514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ98
61. (201.)
KRAUSE Agata2009213545375MKS EMDEK BydgoszczKPM98
62. (206.)
ZIMNICKA Marta200786942964MRKS GdańskPOM95
63. (213.)
SMYKOWSKA Julia2005909444704LUKS KUSY LaskowiceKPM91
64. (230.)
RUJNER Lilianna2006909243636LUKS KUSY LaskowiceKPM80
65. (233.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007290745637SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS78
66. (249.)
BIAŁK Karolina2009435146177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM69
67. (273.)
MIRECKA Milena2008568443500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ54
68. (299.)
JASIECKA Zuzanna2006258343613KS STELLA GnieznoWLP42
69. ( - .)
KRÓLIKOWSKA Katarzyna2003810039147ATS BINGO RopczycePKR0
70. ( - .)
PIECKOWSKA Maria200733348356DEKORGLASS DziałdowoWMZ0
71. ( - .)
KNAPIK Marta2009641547252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM0
72. ( - .)
NOWAK Katarzyna2007514645499KS POLONIA ŚmigielWLP0
73. ( - .)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186849419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
74. ( - .)
FRELICH Patrycja2007250744873LKTS LubońWLP0
75. ( - .)
WINKLARZ Malwina2006909748001LUKS KUSY LaskowiceKPM0
76. ( - .)
PILARSKA Weronika2009909147994LUKS KUSY LaskowiceKPM0
77. ( - .)
BOGUN Klaudia2008908547990LUKS KUSY LaskowiceKPM0
78. ( - .)
MAŁECKA Natalia2008199747217LUKS KołaczkowoKPM0
79. ( - .)
ŁĘGOWSKA Maja2008199647219LUKS KołaczkowoKPM0
80. ( - .)
KOWALSKA Wiktoria2007792449780MLUKS ORLIK KcyniaKPM0
81. ( - .)
KOWALSKA Julia2009792349781MLUKS ORLIK KcyniaKPM0
Juniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
REDZIMSKI Miłosz2006334442104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ760
2. (2.)
KOLASA Szymon2003438738394POLITECHNIKA RzeszówPKR650
3. (4.)
PYŚK Patryk2003334336050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ480
4. (5.)
BIELECKI Patryk200431940979DEKORGLASS DziałdowoWMZ462
5. (6.)
ZALEWSKI Mateusz200526740234ZKS Zielona GóraLBU460
6. (7.)
LEWANDOWSKI Patryk200332844643DEKORGLASS DziałdowoWMZ439
7. (8.)
KWAPIŚ Kuba2003266831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ436
8. (9.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200526935399ZKS Zielona GóraLBU424
9. (10.)
DZIUBA Patryk2003437637169POLITECHNIKA RzeszówPKR421
10. (11.)
KORCZAK Damian2003439038245POLITECHNIKA RzeszówPKR407
11. (12.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003267136104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ399
12. (13.)
STECYSZYN Jakub2003205834803TTS POLONIA BytomŚLS398
13. (14.)
STASZCZYK Konrad200420842948KS GWIAZDA BydgoszczKPM398
14. (15.)
GAWLAS Michał2005334238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ395
15. (16.)
KOSMAL Dawid2004373132729UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP363
16. (17.)
MATKOWSKI Jakub200383938775ULKS CiechówDŚL351
17. (18.)
MICHNA Dawid200548937746ENERGA KTS ToruńKPM337
18. (19.)
MAJCHRZAK Aleksander200420735586KS GWIAZDA BydgoszczKPM323
19. (20.)
OLBRYCHT Michał2004320839312UKS MOSIR DuklaPKR323
20. (21.)
SPOREK Szymon2004477540063KSTS KrosnoPKR321
21. (22.)
RUTKOWSKI Mateusz200433838442DEKORGLASS DziałdowoWMZ320
22. (23.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004291242962SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS313
23. (24.)
CHMIELOWSKI Jakub2003476740406KSTS KrosnoPKR303
24. (25.)
PLEWIK Miłosz2004487638328KS CKFIS BełżyceLLS302
25. (26.)
LEWASZKIEWICZ Filip2003332235401STS SłubiceLBU289
26. (27.)
LEMIESZKA Artur2003367438049Kuźnica ŻelichowskaWLP288
27. (28.)
MICHALSKI Piotr2003667536881UKS DOJLIDY BiałystokPDL283
28. (29.)
JANKOWSKI Igor2004266240291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ283
29. (30.)
WNĘK Stanisław2004595736532TKS GRANIT StrzelinDŚL283
30. (31.)
KOŁODZIEJ Krystian2004438839675POLITECHNIKA RzeszówPKR282
31. (32.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003302443410KTS GliwiceŚLS280
32. (33.)
GWIZDON Oliwer200336631892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS273rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (70.)
GŁAZOWSKI Kacper2005677637294TKS GRANIT StrzelinDŚL199
2. (82.)
LEMAŃSKI Stanisław2003641134869KRAJNA Sępólno Kraj.KPM181org.
3. (128.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006161642048KS GWIAZDA BydgoszczKPM156
4. (71.)
MACIĄG Dominik2003358943003HEKSA Niedrzwica DużaLLS198
5. (207.)
MICHNO Krzysztof200725745147ZKS Zielona GóraLBU111
6. (47.)
BŁASZCZYK Marcel2007730040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ233
7. (36.)
BOGACZ Wojciech2004686740584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP264
8. (37.)
NALEŻYTY Jan2004537437382UKS RETURN PiasecznoMAZ256
9. (39.)
LINEK Adam2004133041866LZS ŻywociceOPO249
10. (34.)
SAWCZAK Miłosz2005439236165POLITECHNIKA RzeszówPKR270
11. (49.)
WANDACHOWICZ Michał2006668137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL231
12. (48.)
FORMELA Rafał200788344598MRKS GdańskPOM231
13. (52.)
OSTACHOWSKI Piotr2003345030933KTS GliwiceŚLS225woj.
ŚWI
14. (43.)
GROMEK Artur2007353140924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ240
15. (122.)
SERAFIŃSKI Franciszek2005203241462WICHER Lisiec WielkiWLP158
16. (58.)
WAJDA Hubert200341640946VISONEX WierzbięcinZPM217
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
BUDZYŃSKI Jakub2003834737807KS ALMAR GłębokieWLP267
2. (40.)
OLEJNIK Mikołaj200341339270VISONEX WierzbięcinZPM244
3. (41.)
MITAS Jacek2005568542830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ243
4. (42.)
KRUKAR Piotr2003477436660KSTS KrosnoPKR240
5. (44.)
ALOT Maksymilian200486637765MRKS GdańskPOM236
6. (46.)
CZERNECKI Robert2003501837817GKTS WiązownaMAZ234
7. (50.)
ZAWADZKI Konrad200426840730ZKS Zielona GóraLBU227
8. (51.)
KNAGA Łukasz2003687342303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP226
9. (53.)
DEJA Filip2003324947776UKS OSIR BrodnicaKPM224
10. (54.)
KOŁEK Maciej2004687435303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP224
11. (55.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003537737384UKS RETURN PiasecznoMAZ221
12. (57.)
SZCZEPANEK Błażej2003133340987LZS ŻywociceOPO218
13. (59.)
MARCHLEWSKI Kacper2003155733341KS GOTYK ToruńKPM217
14. (61.)
ŁĘCKI Maciej200487337741MRKS GdańskPOM211
15. (64.)
BUCHALSKI Antoni2004185743133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ211
16. (65.)
RUDO Adam200387235661MRKS GdańskPOM208
17. (67.)
LAMPERSKI Jakub2003510342494PIONIER KleszczewoWLP206
18. (69.)
ADAMIAK Jan2004185537815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ199
19. (72.)
KLIMEK Piotr2004881737499LKTS ZENIT MiędzybórzDŚL195
20. (73.)
MISIARZ Paweł2003622844305GROT-MICHAŁ WerbkowiceLLS195
21. (77.)
RUŁKA Filip2003345138796KTS GliwiceŚLS188
22. (80.)
CHILICKI Dawid2006352844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ182
23. (83.)
KRAUSE Maciej2003213641710MKS EMDEK BydgoszczKPM180
24. (84.)
SUŁKOWSKI Karol2005374042142UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP180
25. (85.)
JADAM Dawid2007753742849PKS KOLPING JarosławPKR179
26. (86.)
ZGLIŃSKI Antoni200449238850ENERGA KTS ToruńKPM177
27. (88.)
KOPACKI Paweł2004687640280KS BRONOWIANKA KrakówMŁP176
28. (89.)
NIEWIADOMSKI Kamil200570043145KS AZS AWFIS GdańskPOM176
29. (91.)
GRYK Konrad2006667045089UKS DOJLIDY BiałystokPDL173
30. (92.)
PERKOWSKI Maciej2006667843247UKS DOJLIDY BiałystokPDL173
31. (93.)
BRUD Szymon2006753644209PKS KOLPING JarosławPKR173
32. (95.)
PATEJCZUK Szymon2006667646498UKS DOJLIDY BiałystokPDL171
33. (96.)
SZCZUKA Kamil2005308944134TS ÓSEMKA BiałystokPDL171
34. (101.)
MAŃKOWSKI Kamil200454141652MLKS PIAST KruszwicaKPM168
35. (104.)
RACHWAŁ Antoni200441539269VISONEX WierzbięcinZPM167
36. (110.)
GALA Bartłomiej2003227743428Czechowice-DziedziceŚLS164
37. (111.)
PIEKARCZYK Michał2004499840061MKS SKAWA WadowiceMŁP164
38. (112.)
PERKOWSKI Kacper2009308346363TS ÓSEMKA BiałystokPDL164
39. (113.)
KOSTECKI Filip2004549538622KS NadarzynMAZ163
40. (117.)
WODNIAK Michał2005133541871LZS ŻywociceOPO160
41. (120.)
KOSTYK Kamil2006251145705LKTS LubońWLP159
42. (123.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005362040149MTS KwidzynPOM158
43. (124.)
BODNAR Michał2003227642224Czechowice-DziedziceŚLS156
44. (126.)
SMOTER Adam2008628547911BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ156
45. (127.)
FRĄCZEK Bartosz2005437741353POLITECHNIKA RzeszówPKR156
46. (129.)
JĘSIEK Jakub2003291036957SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS155
47. (132.)
LATOCHA Kacper2008297944063ULKS MoszczenicaŁDZ153
48. (133.)
SKWIERZ Jakub2005810341436ATS BINGO RopczycePKR153
49. (136.)
DOMIN Maciej2005437541092POLITECHNIKA RzeszówPKR150
50. (137.)
SŁOMKA Artur2005359043207HEKSA Niedrzwica DużaLLS150
51. (139.)
STĄPOREK Adam2003568742105BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ148
52. (140.)
TALAR Wiktor2003422938607UKS ŻAKI TaczanówWLP147
53. (149.)
PYŚK Damian2006251339458LKTS LubońWLP142
54. (150.)
CYMERMAN Mateusz2005185940241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ141
55. (151.)
GALA Dawid2005227844824Czechowice-DziedziceŚLS141
56. (164.)
TOTON Kacper2008810443660ATS BINGO RopczycePKR134
57. (167.)
BIEGAŃSKI Bartłomiej2003324745642UKS OSIR BrodnicaKPM132
58. (169.)
ADASZYŃSKI Mateusz200629645624UKS SOKOLIK NiemodlinOPO132
59. (177.)
KLAG Wiktor2007618340794KS GORCE Nowy TargMŁP130
60. (181.)
SZYMCZAK Wojciech200952943269ENERGA KTS ToruńKPM127
61. (184.)
PEIKOWSKI Fabian2005750737764BENIAM. Starogard Gd.POM126
62. (190.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005619546723KS GORCE Nowy TargMŁP122
63. (194.)
GIEREŁO Mikołaj2005568239207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ118
64. (204.)
MATYJEK Karol2004780340042MUKS START NadarzynMAZ113
65. (208.)
LIPA Oskar2008298043858ULKS MoszczenicaŁDZ111
66. (210.)
JUREK Mikołaj2005458343149TENIS MAXI PLAST ZąbkiMAZ110
67. (212.)
SKÓRKO Bartłomiej200561236960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS109
68. (215.)
PYRA Konrad200841445156VISONEX WierzbięcinZPM108
69. (226.)
GULBA Juliusz2005290843104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS103
70. (228.)
ADAMCZYK Mikołaj2005290142782SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS103
71. (247.)
ADAMIAK Bartosz2007297044160ULKS MoszczenicaŁDZ96
72. (258.)
NADOLNY Łukasz2004203051484WICHER Lisiec WielkiWLP91
73. (265.)
HRESIUKIEWICZ Rafał2003536740569UKS RETURN PiasecznoMAZ90
74. (286.)
PIECOWSKI Miłosz2006315741497KS NAPRZÓD BorucinŚLS83
75. (288.)
NAWARSKI Maksymilian2004549640912KS NadarzynMAZ81
76. (291.)
STĄPOREK Krzysztof2006568843493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ80
77. (295.)
BARGANOWSKI Stanisław2004736852340KS GOTYK ToruńKPM76
78. (307.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006154042320KS GOTYK ToruńKPM72
79. (316.)
HUBKA Karol2006438445364POLITECHNIKA RzeszówPKR68
80. (320.)
SZURLEJ Kacper200749141406ENERGA KTS ToruńKPM67
81. (336.)
MASSALSKI Borys2006537044050UKS RETURN PiasecznoMAZ65
82. (347.)
ZAJDA Szymon2006299347135ULKS MoszczenicaŁDZ61
83. (352.)
CESARZ Amadeusz2003290248630SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS60
84. (363.)
KOPEĆ Jakub2005438950239POLITECHNIKA RzeszówPKR59
85. (366.)
BURAKOWSKI Mateusz2005536346049UKS RETURN PiasecznoMAZ58
86. (367.)
PAKUŁA Aleks2009568647314BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ58
87. (380.)
SZCZEPAŃSKI Mateusz2004701833057SKS 40 WarszawaMAZ51
88. (382.)
FRANC Igor200588036385MRKS GdańskPOM50
89. (386.)
MICHNA Samuel2009623842168UKS LIS SierakowicePOM48
90. (422.)
SOLIŁO Dominik2007456645996UKS ENERGIA SiewierzŚLS42
91. (442.)
BROSZKIEWICZ Karol200736040830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS39
92. (455.)
CESARZ Oskar2005290548066SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS36
93. (456.)
NADOLNY Jakub2008202951482WICHER Lisiec WielkiWLP36
94. (469.)
SAKOWICZ Mateusz2008187344508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ32
95. (475.)
ANDRZEJAK Kacper2005686645833KS BRONOWIANKA KrakówMŁP32
96. (476.)
ADERJAHN Nikodem2008641343508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM32
97. (487.)
BIAŁY Marcin2005456245246UKS ENERGIA SiewierzŚLS30
98. (488.)
SZCZYPEK Jakub2006187748221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ30
99. (506.)
GWIZDON Maksymilian200736538087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS28
100. (532.)
WYPIJ Radosław2005111846570ENERGA KTS ToruńKPM24
101. (591.)
JESSE Mateusz2008641443510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM16
102. (644.)
ŁĄCKI Piotr201052849820ENERGA KTS ToruńKPM9
103. (674.)
PTAK Wiktor200837743548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS8
104. (680.)
ZIELIŃSKI Marcin2005628643496BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ8
105. ( - .)
SADOWSKI Kamil2007628443501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ0
106. ( - .)
SAWINA Maksymilian2008109746568ENERGA KTS ToruńKPM0
107. ( - .)
RĘKAS Maciej2008738245719KS GOTYK ToruńKPM0
108. ( - .)
KORZUS Julian2010737745726KS GOTYK ToruńKPM0
109. ( - .)
RĘKAS Miłosz2008738345718KS GOTYK ToruńKPM0
110. ( - .)
JANIK Maciej2007186248634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
111. ( - .)
SAWECKI Michał2007187447082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ0
112. ( - .)
KULCZYCKI Alan2006667433602UKS DOJLIDY BiałystokPDL0
113. ( - .)
RUCIŃSKI Mikołaj2005366346746UKS JUNIOR MiastkoPOM0
114. ( - .)
BIERNACKI Piotr2006366042595UKS JUNIOR MiastkoPOM0
115. ( - .)
NIEWIADOMSKI Kacper2006366150692UKS JUNIOR MiastkoPOM0