Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego, Urząd Miasta Częstochowy oraz KU AZS UJD Częstochowa zapraszają na 90. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali widowiskowo-sportowej „Częstochowa”.

Rozgrywki

Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Program minutowy
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Kamil Skrzypczak
Zastępca sędziego głównego: Maciej Miliński
Zastępca sędziego głównego: Rafał Zlezarczyk
Obsługa komputerowa: Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 22 marca 2022 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 3. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 3. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
BAJOR Natalia199798218977KU AZS UE WrocławDŚL1100
2. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200199131741KU AZS UE WrocławDŚL884
3. (2.)
WĘGRZYN Anna200199031740KU AZS UE WrocławDŚL841
4. (3.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM695
5. (4.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ615
6. (5.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307Politechnika RzeszówPKR610
7. (6.)
KRZYSIEK Paulina1996449717206MUKS Start NadarzynMAZ608
8. (7.)
WOŁOWIEC Dominika1997450020144MUKS Start NadarzynMAZ595
9. (8.)
ZAKRZEWSKA Agata200037834678KTS TarnobrzegPKR594
10. (9.)
GALUS Katarzyna1998613525367Politechnika RzeszówPKR586
11. (10.)
ZAŁOMSKA Roksana1991872912597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS581
12. (11.)
SIKORSKA Magdalena198680864875KU AZS PWSiP ŁomżaPDL551
13. (12.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001233826433KS Gotyk ToruńKPM541
14. (13.)
MICHALAK Aleksandra200137432488KTS TarnobrzegPKR521
15. (14.)
BARTOSZEK Julia2001766533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS521
16. (15.)
ŁEBEK Alicja1999466830666Chrobry MiędzyzdrojeZPM515
17. (16.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS Kolping JarosławPKR503
18. (17.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL503
19. (18.)
LIS Martyna20023433288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ493
20. (19.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993449917071MUKS Start NadarzynMAZ487
21. (20.)
JANIK Angelika2000767228011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS465
22. (21.)
NOWACKA Paulina1994311912095LKTS LubońWLP441
23. (22.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL429
24. (23.)
TOMECKA Julia2002229429896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS426
25. (24.)
KIJOK Emilia1981195512462KS Stella GnieznoWLP413
26. (25.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850Warmia Lidzbark Warm.WMZ405
27. (27.)
GRYKO Kamila2002304135799UKS Dojlidy BiałystokPDL376
28. (28.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU362
29. (29.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200246038813ZKS Zielona GóraLBU352
30. (31.)
WĄTOR Oliwia2006617843233Politechnika RzeszówPKR349rank.
31. (32.)
RAKOWSKA Karolina2002753535457KTS GliwiceŚLS348rank.
32. (33.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL347rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
GAWORSKA Zuzanna2003100036872KU AZS UE WrocławDŚL319woj.
2. (103.)
LEMAŃSKA Klara2006538539380Krajna Sępólno Kraj.KPM249
3. (93.)
WÓJTOWICZ Karolina2005248640967Lewart AGS LubartówLLS254
4. (84.)
OSIŃSKA Oliwia200750543876ZKS Zielona GóraLBU260
5. (69.)
WRZOSEK Wiktoria2004345134104MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ270
6. (39.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS Bronowianka KrakówMŁP309
7. (274.)
ŚLIWKA Zofia200724842107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ130
8. (43.)
WÓJCIK Julia2000519429060LZS Victoria ChróściceOPO295
9. ( - .)
STEFAŃSKA Kinga198037795KTS TarnobrzegPKR0
10. (85.)
BOREK Zuzanna2006296341023UKS Dojlidy BiałystokPDL259
11. (53.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM284
12. (48.)
FRANASZCZUK Klaudia2002228333137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS288org.
13. (81.)
GILEWSKA Dominika2002752735868KTS GliwiceŚLS263
14. (55.)
KSEL Joanna1993128918195UKS Orlęta BilczaŚWI282
15. (44.)
BOBEK Weronika2006420443527Warmia Lidzbark Warm.WMZ295
16. (338.)
MICHORCZYK Natalia199480425436KS DąbczeWLP90
ZPM
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)
DYJAS Jakub19951066315005Dekorglass DziałdowoWMZ1050
2. ( - .)
BADOWSKI Marek19973025359Bogoria Grodzisk Maz.MAZ1000
3. (2.)
FLORAS Robert199214811070TTS Polonia BytomŚLS850
4. (6.)
KUBIK Maciej2003237532623Dekorglass DziałdowoWMZ710
5. (1.)
REDZIMSKI Miłosz200624142104Bogoria Grodzisk Maz.MAZ700
6. (4.)
BAŃKOSZ Michał199598318932KU AZS UE WrocławDŚL624
7. (5.)
KOTOWSKI Tomasz199819221000Energa KTS ToruńKPM618
8. (7.)
ZANDECKI Jan200159930683Olimpia Unia GrudziądzKPM599
9. (8.)
WIĘCEK Adrian199515423844TTS Polonia BytomŚLS595
10. (9.)
KULPA Konrad199419422944Energa KTS ToruńKPM591
11. (10.)
TOMICKI Jarosław19807542286KTS GliwiceŚLS574
12. (11.)
MALICKI Szymon19883184216KS AZS AWFiS GdańskPOM553
13. (12.)
LEWANDOWSKI Tomasz198561381428Politechnika RzeszówPKR551
14. (13.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU545
15. (14.)
GRELA Artur2000383732881KS Gwiazda BydgoszczKPM539
16. (15.)
WALASZEK Przemysław200020730084Energa KTS ToruńKPM522
17. (16.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519Ostródzianka OstródaWMZ511
18. (17.)
WOŚ Alan19841175582Małe Trójmiasto RumiaPOM509
19. (18.)
WITKOWSKI Antoni1994338410126KS Polonia KielceŚWI504
20. (19.)
WĘDERLICH Damian199820821076Energa KTS ToruńKPM484
21. (20.)
KOSZYK Bogusław19871742628LKS Pogoń LęborkPOM479
22. (21.)
DOSZ Adam199617323068LKS Pogoń LęborkPOM445
23. (22.)
WOSKOWICZ Marcin1994131215894Darz Bór KarnieszewiceZPM445
24. (23.)
PEREK Jakub198641883Orlicz 1924 SuchedniówŚWI441
25. (24.)
KOLASA Szymon2003616638394Politechnika RzeszówPKR429
26. (25.)
WACHOWIAK Łukasz200046729774ZKS Zielona GóraLBU428
27. (26.)
BĄK Daniel198822080Orlicz 1924 SuchedniówŚWI408
28. (27.)
TOMASZUK Tomasz199732221229KS AZS AWFiS GdańskPOM400
29. (28.)
DANIEL Artur1982307306KS AZS AWFiS GdańskPOM397
30. (29.)
NALEPA Kamil199945625737ZKS Zielona GóraLBU390
31. (30.)
FELKEL Grzegorz1998752527829KTS GliwiceŚLS385
32. (31.)
KUROWSKI Kamil1996237221230Dekorglass DziałdowoWMZ376rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (104.)
WASYLKOWSKI Nestor199233609733KS AZS AWF WrocławDŚL239
2. (57.)
MICHNA Dawid200521537746Energa KTS ToruńKPM280
3. (149.)
SZYMAŃSKI Filip19838281818AUKS Trefl ZamośćLLS220
4. (48.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU300
5. (204.)
JANCZEWSKI Grzegorz198612203442IKS Start Zduńska WolaŁDZ192
6. (33.)
BIAŁEK Artur1992219914899UKS OlesnoMŁP368
7. (60.)
GAWLAS Michał200523138954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ276
8. (44.)
GALAS Michał1995332618980LZS KujakowiceOPO311
9. (238.)
SAWCZAK Miłosz2005617336165Politechnika RzeszówPKR176
10. (45.)
ZDZIENICKI Kamil198730504664UKS Dojlidy BiałystokPDL310
11. (52.)
DUDZICZ Adam200130834855KS AZS AWFiS GdańskPOM288
12. (492.)
FOLWARSKI Jakub199614924073TTS Polonia BytomŚLS90
13. (35.)
PODSIADŁO Maciej198933819705KS Polonia KielceŚWI336
14. (257.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104Ostródzianka OstródaWMZ170
15. (37.)
SPYCHAŁA Adrian1996256924941UKS Piast OstrzeszówWLP334
16. ( - .)
SZARMACH Karol198713144887Darz Bór KarnieszewiceZPM0