Polski Związek Tenisa Stołowego, MLKS Krajna, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiat Sępoleński oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na 32. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 3-6 września 2020 roku w hali sportowej „Krajna Arena”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 31 sierpnia 2020 o godz. 18:00.

Uwaga! Obowiązują licencje z sezonu 2019/2020.

Sędzia główny: Tomasz DRZYCIMSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej JESIOŁOWSKI
Obsługa komputerowa: Tomasz ADERJAHN

Rozgrywki

Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kobiety – gra drużynowa
Mężczyźni – gra drużynowa

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

Dodatkowe rekomendacje na MMP oraz obowiązkowy kwestionariusz
Zasady bezpieczeństwa PZTS

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń indywidualnych poniżej ↓ (pod plakatem)
Lista zgłoszeń drużynowych kobiet i mężczyzn
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji
Uwaga! Prosimy również o zgłaszanie się rezerwowych, którzy mogliby wziąć udział w MMP z puli limitów albo wojewódzkiej. Wpisowe powinno zostać opłacone po potwierdzeniu zgłoszenia.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 3. GPP zaliczają się turnieje od IMP 18/19 do 3. GPP 19/20).
Ranking kobiet po 3. GPP (seniorski)
Ranking mężczyzn po 3. GPP (seniorski)
Lista drużyn kobiet posiadających limit do startu
Lista drużyn mężczyzn posiadających limit do startu
W przypadku konieczności dokonania korekty składu drużyny posiadającej limit prosimy o kontakt z WR do dnia 23 sierpnia 2020.

Kategorie turnieju

Młodzieżówki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (4.)
WĘGRZYN Katarzyna200149131741KU AZS UE WrocławDŚL827
2. (5.)
WĘGRZYN Anna200149031740KU AZS UE WrocławDŚL821
3. (8.)
ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR718
4. (10.)
ŚLĄZAK Julia19991123225077niestow. woj. MAZMAZ616
5. (11.)
SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL564
6. (12.)
MICHALAK Aleksandra2001140032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ564
7. (17.)
BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS526
8. (20.)
MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL472
9. (21.)
JANIK Angelika2000381528011KTS GliwiceŚLS456
10. (23.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000770533614UKS ATS BiałystokPDL430
11. (24.)
KOZIOŁ Sandra2000653133801KS BRONOWIANKA KrakówMŁP430
12. (25.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM420
13. (32.)
ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM366
14. (35.)
JACKOWSKA Julia2001716932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL353
15. (38.)
PASZEK Agata2001147227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS318
16. (41.)
BRZĘCZEK Eliza2000385031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ313
17. (48.)
GARB Aleksandra2001400436484KS GORCE Nowy TargMŁP297
18. (49.)
PŁOTKA Katarzyna200054633946KTSK GOSRIT LuzinoPOM296
19. (53.)
SOBOLSKA Julia20018532569GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU286
20. (56.)
CHUDY Anita2000417532916LKTS LubońWLP285
21. (62.)
KAŁA Małgorzata2000546526512GMINA Strzelce Opol.OPO275
22. (66.)
GACA Alicja2000361729509PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP269
23. (67.)
PELCZAR Weronika2001542132884KSTS KrosnoPKR268
24. (70.)
KOZŁOWSKA Aleksandra19998328941GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU264
25. (72.)
PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM263
26. (73.)
WŁODARCZYK Magdalena2001379035753ULKS MoszczenicaŁDZ262
27. (74.)
WÓJCIK Julia2000237829060VICTORIA ChróściceOPO261
28. (75.)
GIERACH Katarzyna2000385229270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ261
29. (85.)
MAŚLAK Joanna199997925559GLKS ORLĘTA CzaczWLP250
30. (86.)
OLEKSIK Paulina200140636514MRKS GdańskPOM250
31. (88.)
MOTYKA Martyna2001117931846POLITECHNIKA RzeszówPKR247
32. (94.)
HENNIG Katarzyna199922526429LUKS ChełmnoKPM242rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (313.)
WALOWSKA Wiktoria2000701134430GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL84
DŚL
2. (120.)
BACZYŃSKA Marika1999200436608MKS EMDEK BydgoszczKPM224
3. (164.)
RĘKAS Julia2001553847236ENERGA KTS ToruńKPM198org.
4. (172.)
WYCICHOWSKA Agata2000239746100KS GOTYK ToruńKPM191rank.
5. (312.)
SZCZUKA Agata200022329543LUKS ChełmnoKPM85
6. ( - .)
BAPRAWSKA Iza2001552742322ENERGA KTS ToruńKPM0rank.
7. (110.)
SOŁTYSIK Sylwia1999721738089KS SYGNAŁ LublinLLS232
LLS
LBU
LBU
8. (117.)
KUWERSKA Karina2001378230691ULKS MoszczenicaŁDZ227
ŁDZ
MŁP
MŁP
9. (139.)
BOGACKA Aleksandra2001760238633LUPUS KABATY WarszawaMAZ217
MAZ
10. (149.)
MARASZKIEWICZ Martyna1999546326328GMINA Strzelce Opol.OPO211
11. (182.)
ZWIOR Kamila2001547439609GMINA Strzelce Opol.OPO181
PKR
PKR
12. (125.)
TERESZKIEWICZ Monika2001771145148UKS ATS BiałystokPDL223
13. (255.)
GUTOWSKA Justyna2001259434951KU AZS PWSIP ŁomżaPDL125
14. (299.)
MIELNICKA Weronika2000717335797UKS DOJLIDY BiałystokPDL96rank.
15. (253.)
KAWECKA Natalia1999741929408MTS KwidzynPOM125
POM
16. (96.)
SZABAT Patrycja2001382936704KTS GliwiceŚLS240
17. (218.)
GÓRSKA Aleksandra2000142440340UKS ENERGIA SiewierzŚLS156
18. (245.)
SZEMIEL Julia199933231046KU AZS UJD CzęstochowaŚLS131rank.
ŚWI
ŚWI
WMZ
WMZ
19. (186.)
WLAZŁY Magdalena2001218548365TAJFUN Ostrów Wielk.WLP179
20. (346.)
CEMBROWICZ Katarzyna2001526731922UKS NAŁĘCZ OstrorógWLP63
21. (223.)
KOŁODZIEJ Ewa1999128330837CHROBRY MiędzyzdrojeZPM153
ZPM
Młodzieżowcy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (13.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU534
2. (20.)
GRELA Artur20005732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM458
3. (24.)
WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ436
4. (30.)
WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL400
5. (31.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU390
6. (36.)
ŻUK Arkadiusz1999286530565SMS WłodawaLLS337
7. (38.)
PETAŚ Kacper2000305731599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ326
8. (40.)
LIS Daniel19999031991UKS OlesnoMŁP314
9. (45.)
WIŚNIEWSKI Karol2000388933388GMKS STRZELEC FrysztakPKR305
10. (57.)
WERNER Jakub200027728538ENERGA KTS ToruńKPM279
11. (61.)
PAWELEC Filip1999721538505KS SYGNAŁ LublinLLS274
12. (62.)
CZERWIŃSKI Bartosz200127632657ENERGA KTS ToruńKPM273
13. (63.)
PISZCZATOWSKI Paweł1999717630482UKS DOJLIDY BiałystokPDL270
14. (64.)
KATAFIASZ Krzysztof19991085036318niestow. woj. WLPWLP269
15. (71.)
ZANDECKI Jan2001798830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM263
16. (82.)
CHOJNACKI Jakub1999716734556UKS DOJLIDY BiałystokPDL253
17. (84.)
GIERACH Jakub1999385127149DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ251
18. (92.)
MISZKURKA Jakub2001184031321KS SPÓJNIA WarszawaMAZ248
19. (101.)
KAPIK Krzysztof1999333928523BISTS Bielsko-BiałaŚLS242
20. (102.)
NAJDER Szymon200170834877ZKS Zielona GóraLBU241
21. (108.)
GRZĘBKA Mikołaj1999291734105LKS ODRA GłoskaDŚL238
22. (112.)
DUDZICZ Adam2001618634855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM235
23. (114.)
MARCINIAK Szymon200170636493ZKS Zielona GóraLBU233
24. (127.)
KRÓLIKOWSKI Bartosz2000479836485ULKS LachowiceMŁP227
25. (128.)
WOJTYŁA Norbert2001293529988LKS ODRA GłoskaDŚL226
26. (131.)
SEROKA Szymon2001118530367POLITECHNIKA RzeszówPKR225
27. (133.)
KUŹMICZ Jakub2000305636419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ224
28. (137.)
LIGOWSKI Kacper200170535389ZKS Zielona GóraLBU222
29. (147.)
SZCZERBA Damian2001221439428MSZS ŚwidwinZPM215
30. (150.)
JĘDRZEJAK Patryk200082138213LZS ŻywociceOPO215
31. (158.)
WARPAS Błażej2001286637022SMS WłodawaLLS211
32. (159.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000257432051KS DąbczeWLP211
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (279.)
WOJCIECHOWSKI Mateusz1999293441533LKS ODRA GłoskaDŚL157rank.
2. (402.)
ŹRÓDŁO Damian2000533241478MKS WOLAVIA WołówDŚL116
3. (426.)
RELISZKA Jakub1999293733513LKS ODRA GłoskaDŚL110
4. (201.)
DZIADEK Kamil2000307731758KS GWIAZDA BydgoszczKPM191
5. (444.)
MAĆKOWSKI Mateusz2001663942401UKS OSIR BrodnicaKPM103org.
6. (470.)
STYPKA Filip20016030292KS GWIAZDA BydgoszczKPM98
7. (172.)
WOŁOWIECKI Mariusz2000258731598UMKTS LOB DęblinLLS205
8. (488.)
WŁOSZEK Sylwester1999286232735SMS WłodawaLLS93
9. (231.)
STAŃCZUK Mateusz20018630871GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU179
10. (757.)
ŁUKIEŃCZUK Bartosz1999581448668WITNICZANIN WitnicaLBU50
11. (276.)
BARANOWSKI Jakub2000377635757ULKS MoszczenicaŁDZ158
ŁDZ
12. (313.)
PIEGZA Adrian2000653538248KS BRONOWIANKA KrakówMŁP148
13. (372.)
MAJCHRZAK Michał1999405035585KS PODWAWELSKI KrakówMŁP126
14. (665.)
MOLIŃSKI Kacper2000184134510KS SPÓJNIA WarszawaMAZ61
15. (860.)
JAMORSKI Łukasz2000183540460KS SPÓJNIA WarszawaMAZ39
16. (180.)
MALECHA Maciej2001235237670KTS MOKSiR ZawadzkieOPO201
17. (219.)
SZCZEPANEK Karol199983140428LZS ŻywociceOPO185
18. (198.)
KLOCEK Kamil1999117429447POLITECHNIKA RzeszówPKR192
19. (314.)
DĄBROWSKI Jakub2001117140244POLITECHNIKA RzeszówPKR147
20. (192.)
OLSZEWSKI Marcin2001717429505UKS DOJLIDY BiałystokPDL194
21. (465.)
KURLENDA Krzysztof1999777336552UKS DOJLIDY BiałystokPDL98
22. (548.)
MUSIAŁ Sebastian2000602031276LUKS StraszynPOM80
23. (760.)
WIERZBICKI Tomasz2000364837485KS AZS AWFIS GdańskPOM49
24. (540.)
WOŹNIAK Jakub2001276431010UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS82
25. (719.)
KOWOL Marek2000365328424MUKS JEDYNKA PszówŚLS54
26. (197.)
CIOSEK Szymon2001815438094LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI192
27. (591.)
ROŻEK Paweł2001875143573KS POLONIA KielceŚWI73
28. (171.)
BIELICKI Jakub2001188640442DEKORGLASS DziałdowoWMZ207
29. (241.)
KAWIAK Krystian1999305528985OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ175
30. (656.)
BUŚKO Maciej2001169642281UKS OPTIMUM LubaszWLP62woj.
31. (871.)
MIKUŁA Dawid1999468235290KOLANIE KołoWLP38
32. ( - .)
SZARYCKI Rafał2001846144648TRZYNASTKA SzczecinZPM0
ZPM