Urząd Miasta i Gminy Morawica, UKS Orlęta Bilcza, Polski Związek Tenisa Stołowego oraz Świętokrzyski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zapraszają na 3. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej "Bilcza".

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Program minutowy
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Marek Kibała
Zastępca sędziego głównego: Krystian Kilar
Obsługa komputerowa: Paweł Gola

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 8 marca 2022 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 2. GPP
Ranking żaków po 2. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
BARTOSZKO Nicol201299449898KU AZS UE WrocławDŚL194
2. (2.)
NAWROCKA Aleksandra2011119952823Orzeł Wysocko WielkieWLP182
3. (3.)
SONNENBERG Monika2011144054022KS Nowa Era ToruńKPM176
4. (4.)
WIENCEK Oliwia2011363849701UKS Return PiasecznoMAZ142
5. (5.)
KOWALIK Greta2012289754086LUKS ChełmnoKPM142
6. (6.)
PORĘBA Małgorzata2012617055444Politechnika RzeszówPKR141
7. (7.)
KOBOSZ Łucja2011616553185Politechnika RzeszówPKR133
8. (8.)
ŁONIEWSKA-GAŁEK Anna2011360551645KS Spójnia WarszawaMAZ133
9. (9.)
JASIŃSKA Barbara201147751522ZKS Zielona GóraLBU133
10. (10.)
ŚWIĄTEK Emilia2011328851948MKS Tarnovia TarnówMŁP126
11. (11.)
WIECZOREK Zuzanna2011632749412KS Polonia ŚmigielWLP124
12. (12.)
SPŁAWSKA Lena2011120152821Orzeł Wysocko WielkieWLP124
13. (13.)
ILCEWICZ Wiktoria2011538152097Krajna Sępólno Kraj.KPM122
14. (14.)
KLAG Maja2012242049713KS Gorce Nowy TargMŁP118
15. (15.)
KOSIŃSKA Hanna2011362850730UKS Return PiasecznoMAZ114
16. (16.)
SZYMAŃSKA Hanna2011332549624UKS Energia SiewierzŚLS114
17. (17.)
KALETA Lilianna2011168049574ULKS MoszczenicaŁDZ114
18. (18.)
RUDOLF Natasza2011290452481LUKS ChełmnoKPM111
19. (19.)
HONKOWICZ Zuzanna2013112855509MKS Radość GorliceMŁP111
20. (20.)
WSZOŁEK Natalia2012233047161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS110
21. (21.)
SAPA Weronika2011109550762LZS KąkolówkaPKR110
22. (22.)
MIERZWIAK Aleksandra2011887551143Fiber Nowogród Bobrz.LBU110
23. (23.)
UTYLSKA Karolina2011347547886MKS Centrum KrakówMŁP110
24. (24.)
OBAL Nikola2011328552051MKS Tarnovia TarnówMŁP107
25. (25.)
SKOWROŃSKA Natalia2011239352180CKiS SkawinaMŁP107
26. (26.)
KAŁUSKA Zofia2012754954296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ107
27. (27.)
KOCHANEK Zofia2011577851170Chrobry MiędzyzdrojeZPM104
28. (28.)
POCZĄTEK Zuzanna2011109450761LZS KąkolówkaPKR104
29. (29.)
DYK Gabriela2012677955215MKS TS Warta ObornikiWLP101
30. (30.)
ZARZYCKA Martyna2012762554957Lupus Kabaty WarszawaMAZ100
31. (31.)
DUDZIŃSKA Franciszka2011119352819Orzeł Wysocko WielkieWLP98
32. (32.)
TOMECKA Lena201142451450KS Mysław MysłowiceŚLS98
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (44.)
ZALEWSKA Julia201167353787TKS Granit StrzelinDŚL90
2. (42.)
SKOWROŃSKA Izabela2011470158973KS Nowa Era ToruńKPM90woj.
3. (57.)
CZAJKA Angelika2012401553646Kłos Wola SkromowskaLLS80
4. (33.)
MICHALEWSKA Laura2011427751996Bocian Słońsk-KołczynLBU96
5. (66.)
MICHAŚ Aleksandra2013166854402ULKS MoszczenicaŁDZ76
6. (36.)
MARDOSZ Zuzanna201192050573UKS Rokicie SzczytnikiMŁP94
7. (102.)
PAZIEWSKA Maja20121004151806STS Rebel ŁaskarzewMAZ63
8. (70.)
HRECZUCH Agata2011777359215STS Gmina Strzelce Op.OPO75
9. (81.)
STEC Zuzanna2011639252346UKS Kępa DębicaPKR70
10. (38.)
ZIŃCZUK Olga2012342354708Słonecz. Stok BiałystokPDL92
POM
11. (147.)
NOWAK Liliana2011874156172KU AZS UJD CzęstochowaŚLS52
12. (59.)
ŁOŚNIAK Oliwia2012281159453LUKS Radość PorzeczeŚWI80
13. (193.)
LISOWSKA Klaudia2012281059452LUKS Radość PorzeczeŚWI37org.
14. (37.)
STEFANOWICZ Milena2013420051589Warmia Lidzbark Warm.WMZ94
15. (46.)
SPŁAWSKA Nadia2011120252822Orzeł Wysocko WielkieWLP85
16. (67.)
TUTAK Dagmara2012578757380Chrobry MiędzyzdrojeZPM75woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012290654085LUKS ChełmnoKPM96
2. (39.)
SZARMACH Julia2014522053813Ostródzianka OstródaWMZ92
3. (40.)
SOWA Julia2011109750763LZS KąkolówkaPKR90
4. (47.)
PORĘBA Wiktoria2013522155482UKS WielopolePKR85
5. (48.)
LASOTA Nadia2013384454273KS Gwiazda BydgoszczKPM83
6. (49.)
NOWAK Wiktoria2012290054087LUKS ChełmnoKPM83
7. (50.)
RATAJCZAK Zofia2011475749294ŻTMS BasztaKPM83
8. (52.)
SKOLIMOWSKA Aleksandra2011779154824MKS Pogoń SiedlceMAZ81
9. (53.)
PIECH Kinga2011313350608KS Ogniwo ChełmLLS81
10. (54.)
KUBOSZEK Maja2012155054110RKS Cukrownik ChybieŚLS81
11. (58.)
ZAMELSKA Julia2011495055978GLKS Orlęta CzaczWLP80
12. (60.)
BEDNARCZYK Julia2011336358454GUKS Sokół JerzmanowaDŚL79
13. (61.)
SROCZYŃSKA Wiktoria201148851526ZKS Zielona GóraLBU79
14. (67.)
PUŁAWSKA Amelia2011995656219ZKS Zielona GóraLBU75
15. (69.)
HAJDUGA Natalia2011181154643MOKSiR CzchówMŁP75
16. (72.)
GIEŁBUDA Magdalena2011621850981SKTS Dwójka KraśnikLLS74
17. (75.)
RATAJCZYK Milena2012769351729JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS71
18. (77.)
ZAJĄC Zofia2011101149871KU AZS UE WrocławDŚL70
19. (84.)
GÓRKOWSKA Marta2011197351187KS Stella GnieznoWLP69
20. (85.)
PUŁAWSKA Helena2012995760108ZKS Zielona GóraLBU68
21. (94.)
PIASECKA Wiktoria2013312553362KS Ogniwo ChełmLLS64
22. (101.)
JARCZAK Jagna2011577757390Chrobry MiędzyzdrojeZPM63
23. (103.)
KUBOSZEK Nicola2013154756163RKS Cukrownik ChybieŚLS62
24. (105.)
KAŁUŻA Aleksandra2013324252002UKTS Sokół OrzeszeŚLS62
25. (110.)
JANIEC Marlena2011622050980SKTS Dwójka KraśnikLLS60
26. (111.)
KOŃSKA Małgorzata2011809255924KS Sokół SerockMAZ60
27. (113.)
BYRTEK Magda2012179551561Lesznianka Leszna G.ŚLS60
28. (115.)
SOCHOCKA Martyna2013985860069KS Sokół SerockMAZ59
29. (121.)
ZAWADKA Kaja201149356215ZKS Zielona GóraLBU58
30. (134.)
ZBIJOWSKA Justyna2011459952872MOSM TychyŚLS55
31. (144.)
KOBIAŁKA Marianna2011494557360GLKS Orlęta CzaczWLP53
32. (145.)
KOZDRAŚ Karolina2013110550769LZS KąkolówkaPKR53
33. (164.)
CIEŚLAR Wiktoria2012179754254Lesznianka Leszna G.ŚLS48
34. (172.)
PUSTELNIK Lena2012155154111RKS Cukrownik ChybieŚLS46
35. (176.)
GRZYBOWSKA Maja2011199556747GKTS WiązownaMAZ44
36. (178.)
BRZOZA Aleksandra2011459150904MOSM TychyŚLS42
37. (200.)
SIARKOWSKA Wiktoria2011177858322MKS Jedynka ŁódźŁDZ34
38. (207.)
ADAMCZAK Lena2013980755700GLKS Orlęta CzaczWLP33
39. (208.)
STASIOR Zuzanna2011639154978UKS Kępa DębicaPKR33
40. (239.)
SOHLING Anastazja2011639052343UKS Kępa DębicaPKR26
41. (263.)
MOTYKA Amelia2011143557220KS Nowa Era ToruńKPM22
42. ( - .)
JELONEK Hania20141199361156Chrobry MiędzyzdrojeZPM0
43. ( - .)
SZPANKOWSKA Iga20121115955806UKS Meteor WąchockŚWI0
44. ( - .)
JUDA Amelia20111116460580UKS Meteor WąchockŚWI0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
KWIECIŃSKI Hubert2011416649233Wicher Lisiec WielkiWLP182
2. (2.)
STACHOWIAK Adam2011595248883KS AZS UWM OlsztynWMZ176
3. (3.)
TURECKI Jakub201163946010UKS Gryf GdówMŁP162
4. (4.)
PILCH Mikołaj2011175549492Siemacha KrakówMŁP153
5. (5.)
LEPICH David2011568349398LZS ŻywociceOPO153
6. (6.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012809855406KS Sokół SerockMAZ149
7. (7.)
HUBKA Jakub2011108649490LZS KąkolówkaPKR133
8. (8.)
KACZMARCZYK Karol2011467350855MKS Skawa WadowiceMŁP133
9. (9.)
KRAWCZYK Leon2011159651734UKS Sokolik NiemodlinOPO133
10. (10.)
KOPER Szymon2011918851074SL Salos SzczecinZPM133
11. (11.)
GLANERT Olaf201257555060Olimpia Unia GrudziądzKPM126
12. (12.)
GROCHOLSKI Miłosz2013101453823KU AZS UE WrocławDŚL121
13. (13.)
KOWALCZYK Bartosz2011242347456KS Gorce Nowy TargMŁP118
14. (14.)
MRÓZ Szymon2011313148720KS Ogniwo ChełmLLS117
15. (15.)
MATKOWSKI Piotr2011839352635Pionier GOKiS KleszczewoWLP117
16. (16.)
ODOLCZYK Oliwier2011823653898UATS Batimex PruszkówMAZ114
17. (17.)
PYTKO Krystian2011560154082ATS Bingo RopczycePKR114
18. (18.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012444649763Dekorglass DziałdowoWMZ111
19. (19.)
WÓJCIK Patryk2012290952485LUKS ChełmnoKPM111
20. (20.)
ORSZULAK Mateusz201134149311MKS Czechowice-DziedziceŚLS111
21. (21.)
RATKA Andrzej201142251167KS Mysław MysłowiceŚLS110
22. (22.)
PRZYBYSZ Przemysław2012283151618PUKS Arka ŁętowniaPKR110
23. (23.)
TOMKOWSKI Dawid2011182252054MOKSiR CzchówMŁP107
24. (24.)
STACHEL Artur201192547269UKS Rokicie SzczytnikiMŁP107
25. (25.)
CYRANKIEWICZ Olaf2012163954463ATS LublinLLS107
26. (26.)
MADEJ Franciszek2011443945710Dekorglass DziałdowoWMZ107
27. (27.)
SADOWSKI Daniel2012350149890UKS Lis SierakowicePOM107
28. (28.)
TWORKOWSKI Szymon2011342250742Słonecz. Stok BiałystokPDL107
29. (29.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013487550011PKS Kolping JarosławPKR107
30. (30.)
GRZELIŃSKI Piotr2011896655106UKS Maraton MoskurniaWLP104
31. (31.)
MICHALSKI Tymon2011177559198MKS Jedynka ŁódźŁDZ100
32. (32.)
JUCHA Jakub2011616453184Politechnika RzeszówPKR100
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (50.)
PASZKIEWICZ Błażej2011978152145LZS WłosieńDŚL88
2. (35.)
PANKOWSKI Jakub2013291254097LUKS ChełmnoKPM98
3. (213.)
GOZDAL Jakub2011906255028MKS STS LubartówLLS37
4. (230.)
BŁASZCZYK Jakub2013995560106ZKS Zielona GóraLBU33
5. (45.)
ZAJDA Mikołaj2011169353143ULKS MoszczenicaŁDZ88
6. (95.)
SYKTUS Maciej201189654032UKS Płomień LimanowaMŁP65
7. (63.)
TOCZYSKI Kacper2011779354825MKS Pogoń SiedlceMAZ77
8. (58.)
MILDE Dawid2011838054786MGOK Gorzów ŚląskiOPO80
9. (103.)
MADEJ Mikołaj2011785452810UKS SP KorzeniówPKR63
10. (33.)
SOKOŁOWSKI Adam2011185350655UKS TS Ósemka BiałystokPDL100
11. (64.)
FORMELA Oliwier2011789650384UKS Remus MiechucinoPOM77
12. (54.)
KUSEK Bartłomiej2011440152583TTS Polonia BytomŚLS83
13. (84.)
KUROWSKI Bartosz2011939959995KS Campeones WąchockŚWI68
14. (36.)
WALASEK Michał2012444749769Dekorglass DziałdowoWMZ98
15. (51.)
WOŹNIAK Maurycy2012678651667MKS TS Warta ObornikiWLP86
16. (46.)
SZYMANOWSKI Kryspin2011966357823UKS Iskra ŁaskoZPM88
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
PIECOWSKI Szymon2011750847418KTS GliwiceŚLS100
2. (37.)
MOLIŃSKI Jakub2011419650921MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL96
3. (38.)
FLIS Antoni201299655375KU AZS UE WrocławDŚL96
4. (39.)
ZIOŁO Piotr2012732253016MUKS Start NadarzynMAZ96
5. (40.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier201257656165Olimpia Unia GrudziądzKPM96
6. (41.)
PIASECKI Jonatan2011313253165KS Ogniwo ChełmLLS94
7. (42.)
BARTNICKI Mikołaj2011443151649Dekorglass DziałdowoWMZ92
8. (44.)
BOGUCKI Szymon2013166655814ULKS MoszczenicaŁDZ88
9. (47.)
TARAKAN Michał2014713522823STS Starogard GdańskiPOM88
10. (49.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012290754084LUKS ChełmnoKPM88
11. (52.)
SOKOŁOWSKI Marcel2011120054287Orzeł Wysocko WielkieWLP84
12. (53.)
SZARMACH Antoni2013521953812Ostródzianka OstródaWMZ84
13. (55.)
BUZOWSKI Piotr2011327756034MKS Tarnovia TarnówMŁP83
14. (59.)
MIREK Jan20121146051275niestow. woj. ŚLSŚLS80
15. (61.)
WILK Anatol2011438051163MKS Wolavia WołówDŚL78
16. (67.)
KUROWSKI Miłosz2011939859994KS Campeones WąchockŚWI75
17. (68.)
MARCZAK Andrzej2011168352471ULKS MoszczenicaŁDZ75
18. (69.)
ZIELIŃSKI Stanisław2012222755174Orlicz 1924 SuchedniówŚWI74
19. (72.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012521355490Ostródzianka OstródaWMZ73
20. (73.)
PRONIEWSKI Alan2012168749573ULKS MoszczenicaŁDZ73
21. (76.)
MARDUŁA Michał2011243152018KS Gorce Nowy TargMŁP72
22. (80.)
MADEJ Jan2012785352811UKS SP KorzeniówPKR69
23. (85.)
BIELECKI Szymon2012852455931Heksa Niedrzwica DużaLLS68
24. (87.)
FILODA Karol2012372254189UKS Optimum LubaszWLP67
25. (91.)
PAWŁOWSKI Marcel201234249312MKS Czechowice-DziedziceŚLS66
26. (92.)
STOSUR Michał2011327559501MKS Tarnovia TarnówMŁP66
27. (94.)
KUCZYŃSKI Piotr2012543656175UKS Żaki TaczanówWLP65
28. (99.)
ORSZULIK Igor2013324451130UKTS Sokół OrzeszeŚLS64
29. (111.)
MRÓZEK Jakub2012109150766LZS KąkolówkaPKR61
30. (115.)
UTYLSKI Ignacy2013144356370KS Nowa Era ToruńKPM61
31. (118.)
GETNER Jan2011760255949Lupus Kabaty WarszawaMAZ60
32. (121.)
SADOWSKI Antoni2013521858766Ostródzianka OstródaWMZ59
33. (135.)
ZAJĄCZKOWSKI Krzysztof2011653953232IKTS Broń RadomMAZ56
34. (136.)
NOWACKI Jan2012823553897UATS Batimex PruszkówMAZ55
35. (139.)
CIURYŁO Bartosz2011621555361SKTS Dwójka KraśnikLLS55
36. (145.)
SZYMON Kościółek2011373258928UKS Optimum LubaszWLP53
37. (147.)
ZAJDA Miłosz2014167058243ULKS MoszczenicaŁDZ53
38. (170.)
PHAM QUANG Aleks2012976353615UATS Batimex PruszkówMAZ48
39. (173.)
MENDREK Borys2011653553231IKTS Broń RadomMAZ48
40. (190.)
JOCEK Wiktor2012621459708SKTS Dwójka KraśnikLLS42
41. (197.)
KUROWSKI Beniamin20111167660931LUKS ChełmnoKPM40
42. (205.)
SKIBIŃSKI Kamil2012623055365SKTS Dwójka KraśnikLLS39
43. (222.)
DOMAŁA Nataniel2013985460065KS Sokół SerockMAZ35
44. (244.)
RYMAR Szymon2012937957852KSTS KrosnoPKR30
45. (249.)
ZWOLSKI Dominik2012438449251MKS Wolavia WołówDŚL30
46. (252.)
WRÓBEL Błażej2013653055964IKTS Broń RadomMAZ30
47. (293.)
MICHALKIEWICZ Filip2012521158760Ostródzianka OstródaWMZ26
48. (304.)
SZERER Kacper2014436554752MKS Wolavia WołówDŚL25
49. (320.)
LONDZIN Wojciech201233955164MKS Czechowice-DziedziceŚLS22
50. ( - .)
MUSIAŁ Jakub20131182359349KSTS KrosnoPKR0
51. ( - .)
SZABAŁA Damian20121226955366SKTS Dwójka KraśnikLLS0
52. ( - .)
STODULSKI Igor20121115755676UKS Meteor WąchockŚWI0
53. ( - .)
STODULSKI Jan20121115855675UKS Meteor WąchockŚWI0
54. ( - .)
CZUBA Krystian20121115455804UKS Meteor WąchockŚWI0
55. ( - .)
VIZGALIN Tymofij20141116760583UKS Meteor WąchockŚWI0
56. ( - .)
KARYKOWSKI Kacper20131132660716UKS Meteor WąchockŚWI0
57. ( - .)
MACIĄG Oskar20131132860718UKS Meteor WąchockŚWI0
58. ( - .)
KOTLARZ Daniel20111210061234UKS Płomień LimanowaMŁP0
59. ( - .)
WIKTOREK Marcin20121203861191UKS Płomień LimanowaMŁP0