Polski Związek Tenisa Stołowego, Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku oraz Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku zapraszają na 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w hali sportowej Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby.

Informacje o turnieju

Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Andrzej JESIOŁOWSKI
Zastępca sędziego głównego: Małgorzata FIDALA
Obsługa komputerowa: Marcin Fidala

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 25 stycznia 2022 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 2. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 2. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200199131741KU AZS UE WrocławDŚL884
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200199031740KU AZS UE WrocławDŚL800
3. (3.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM695
4. (4.)SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ656
5. (5.)
KRZYSIEK Paulina1996449717206MUKS Start NadarzynMAZ608
6. (6.)
WOŁOWIEC Dominika1997450020144MUKS Start NadarzynMAZ595
7. (7.)WIELGOS Zuzanna2005617938307Politechnika RzeszówPKR591
8. (8.)GALUS Katarzyna1998613525367Politechnika RzeszówPKR586
9. (9.)SIKORSKA Magdalena198680864875KU AZS PWSiP ŁomżaPDL581
10. (10.)
ZAŁOMSKA Roksana1991872912597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS581
11. (11.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS Kolping JarosławPKR545
12. (12.)
ZAKRZEWSKA Agata200037834678KTS TarnobrzegPKR545
13. (13.)BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001233826433KS Gotyk ToruńKPM541
14. (14.)BARTOSZEK Julia2001766533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS521
15. (15.)
MICHALAK Aleksandra200137432488KTS TarnobrzegPKR521
16. (16.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL503
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
17. (17.)
ŁEBEK Alicja1999466830666Chrobry MiędzyzdrojeZPM503
18. (18.)NOWACKA Paulina1994311912095LKTS LubońWLP493
19. (19.)
LIS Martyna20023433288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ469
20. (20.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL457
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL320
2. (76.)
JARKOWSKA Aleksandra200321139201Energa KTS ToruńKPM268
3. (206.)
ŁAKOMA Maja2009164046234ATS LublinLLS180
4. (33.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU333
5. (54.)
BRZĘCZEK Eliza2000343431521MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ287
6. (87.)
GARB Aleksandra2001243836484KS Gorce Nowy TargMŁP256
7. ( - .)
ŚLIWKA Zofia200724842107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ0
8. (75.)
MATROS Izabela2007519945144LZS Victoria ChróściceOPO268
9. (166.)STACHNIAK Martyna2003617534879Politechnika RzeszówPKR211
10. (46.)GÓRSKA Michalina2003297238302UKS Dojlidy BiałystokPDL298
11. (40.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM312
12. (21.)JANIK Angelika2000767228011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS455
13. (45.)KSEL Joanna1993128918195UKS Orlęta BilczaŚWI300
WMZ
14. (150.)
GŁADYSZ Julia2005310441918LKTS LubońWLP223
15. ( - .)KMIECIK Zuzanna2009605146940Griffins Spin SzczecinZPM0
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (17.)
ŁEBEK Alicja1999466830666Chrobry MiędzyzdrojeZPM503
2. (19.)
LIS Martyna20023433288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ469
3. (20.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL457
4. (23.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993449917071MUKS Start NadarzynMAZ429
5. (24.)
BOGDANOWICZ Natalia2007420644850Warmia Lidzbark Warm.WMZ421
6. (34.)
KĘDZIOR Daria1997524424706MRKS GdańskPOM325
7. (49.)
GIERACH Katarzyna2000343629270MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ294
8. (51.)
PIŁAT Agnieszka2004290139584LUKS ChełmnoKPM291
9. (52.)
BOBEK Weronika2006420443527Warmia Lidzbark Warm.WMZ289
10. (55.)
WITKOWSKA Julia1999524924707MRKS GdańskPOM285
11. (57.)
RAKOWSKA Karolina2002753535457KTS GliwiceŚLS284
12. (60.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707Dekorglass DziałdowoWMZ282
13. (66.)
STACHECKA Paulina1998343927151MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ274
14. (68.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS Start NadarzynMAZ273
15. (85.)
PŁOTKA Katarzyna2000503133946KTSK GOSRiT LuzinoPOM260
16. (86.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM257
17. (89.)
DRĄG Marta2005289239581LUKS ChełmnoKPM256
18. (99.)
TRACZYK-KĘPA Beata2004527244868MRKS GdańskPOM251
19. (101.)
TROCHIMIUK Katarzyna20023938866Bogoria Grodzisk Maz.MAZ250
20. (121.)
PŁOTKA Magda2001503233947KTSK GOSRiT LuzinoPOM236
21. (135.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004196137802KS Stella GnieznoWLP229
22. (157.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200617143750GKTS GdańskPOM218
23. (165.)
GÓRSKA Aleksandra2000330640340UKS Energia SiewierzŚLS212
24. (262.)
GAWLICZEK Marta2002752649676KTS GliwiceŚLS143
25. (298.)
ZIMNICKA Marta2007527442964MRKS GdańskPOM120
26. (387.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009413545208Olimpijczyk JeżewoMAZ62
27. (420.)
BIAŁK Karolina2009525146177MRKS GdańskPOM53
28. (427.)
RAJKOWSKA Sylwia2006413643514Olimpijczyk JeżewoMAZ44
29. ( - .)
MIRECKA Milena200823743500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ0
30. ( - .)
BRZESKA Agnieszka1995524021607MRKS GdańskPOM0
31. ( - .)
CZAJA Julia2010525345401MRKS GdańskPOM0
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
FLORAS Robert199214811070TTS Polonia BytomŚLS926
2. (2.)
REDZIMSKI Miłosz200624142104Bogoria Grodzisk Maz.MAZ756
3. (3.)KULCZYCKI Samuel2002237426357Dekorglass DziałdowoWMZ700
4. (4.)LEWANDOWSKI Tomasz198561381428Politechnika RzeszówPKR653
5. (5.)
TOMICKI Jarosław19807542286KTS GliwiceŚLS616
6. (6.)
ZANDECKI Jan200159930683Olimpia Unia GrudziądzKPM587
7. (7.)
KOTOWSKI Tomasz199819221000Energa KTS ToruńKPM583
8. (8.)
GRELA Artur2000383732881KS Gwiazda BydgoszczKPM574
9. (9.)
WOŚ Alan19841175582Małe Trójmiasto RumiaPOM574
10. (10.)
WIĘCEK Adrian199515423844TTS Polonia BytomŚLS567
11. (11.)
WALASZEK Przemysław200020730084Energa KTS ToruńKPM564
12. (12.)
BAŃKOSZ Michał199598318932KU AZS UE WrocławDŚL547
13. (13.)
PEREK Jakub198641883Orlicz 1924 SuchedniówŚWI523
14. (14.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519Ostródzianka OstródaWMZ511
15. (15.)
MALICKI Szymon19883184216KS AZS AWFiS GdańskPOM505
16. (16.)
WITKOWSKI Antoni1994338410126KS Polonia KielceŚWI504
Lista rezerwowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
17. (17.)
KULPA Konrad199419422944Energa KTS ToruńKPM485
18. (18.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU474
19. (19.)CHOJNOWSKI Patryk199023775460Dekorglass DziałdowoWMZ464
20. (20.)DOSZ Adam199617323068LKS Pogoń LęborkPOM445
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)KACZMAREK Krzysztof197111995427LZS Tęcza PisarzowiceDŚL0
2. (24.)
WĘDERLICH Damian199820821076Energa KTS ToruńKPM424
3. (43.)
LITWINIUK Marcin1990163212461ATS LublinLLS333
4. (26.)
WACHOWIAK Łukasz200046729774ZKS Zielona GóraLBU418
5. (46.)
POLAŃSKI Jakub1998343827152MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ309
6. (36.)BIAŁEK Artur1992219914899UKS OlesnoMŁP358
7. (183.)
GAWLAS Michał200523138954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ199
8. (100.)
PŁÓCIENNIK Marek198833299387LZS KujakowiceOPO244
9. (566.)
GOŁĘBIOWSKI Mateusz199055788571GMKS Strzelec FrysztakPKR71
10. (146.)ZDZIENICKI Kamil198730504664UKS Dojlidy BiałystokPDL220
11. (20.)DOSZ Adam199617323068LKS Pogoń LęborkPOM445
12. (33.)
FELKEL Grzegorz1998752527829KTS GliwiceŚLS373
13. (41.)
PODSIADŁO Maciej198933819705KS Polonia KielceŚWI336
WMZ
14. (40.)
KRZYŻANOWSKI Michał19868015220KS DąbczeWLP339
15. ( - .)ZORNIG Julia2007942549188STS DębnoZPM0
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (17.)
KULPA Konrad199419422944Energa KTS ToruńKPM485
2. (18.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU474
3. (22.)
DANIEL Artur1982307306KS AZS AWFiS GdańskPOM445
4. (23.)
GOLLA Marco199858943279Olimpia Unia GrudziądzKPM425
5. (25.)
KUBIK Maciej2003237532623Dekorglass DziałdowoWMZ418
6. (29.)
TOMASZUK Tomasz199732221229KS AZS AWFiS GdańskPOM400
7. (31.)
NALEPA Kamil199945625737ZKS Zielona GóraLBU380
8. (32.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002151734280Ostródzianka OstródaWMZ373
9. (34.)
KOSZYK Bogusław19871742628LKS Pogoń LęborkPOM363
10. (37.)
KUROWSKI Kamil1996237221230Dekorglass DziałdowoWMZ357
11. (42.)
STECYSZYN Jakub200324734803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ334
12. (47.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU306
13. (56.)
DUDZICZ Adam200130834855KS AZS AWFiS GdańskPOM284
14. (63.)
CHŁODNICKI Piotr2002557336314GMKS Strzelec FrysztakPKR275
15. (65.)
MICHNA Dawid200521537746Energa KTS ToruńKPM274
16. (68.)
KOWALSKI Wojciech19823142893KS AZS AWFiS GdańskPOM270
17. (71.)
DYKOWSKI Mateusz199452419905MRKS GdańskPOM267
18. (73.)
RYBAK Damian1995523721928LKS Biała RawskaŁDZ266
19. (76.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU260
20. (80.)
PETAŚ Kacper2000151631599Ostródzianka OstródaWMZ259
21. (83.)
CZERWIŃSKI Bartosz200118632657Energa KTS ToruńKPM256
22. (84.)
MAŁACHOWSKI Michał200219834137Energa KTS ToruńKPM254
23. (87.)
MITAS Jacek200523842830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ253
24. (88.)
OLEJNIK Mikołaj2003193239270Visonex Top WierzbięcinZPM252
25. (91.)
WERNER Jakub2000257028538UKS Piast OstrzeszówWLP251
26. (92.)
SZYMANEK Bartłomiej199320520599Energa KTS ToruńKPM251
27. (93.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS Granit StrzelinDŚL249
28. (96.)
FORMELA Rafał2007525444598MRKS GdańskPOM248
29. (102.)
GIERACH Jakub1999343527149MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ242
30. (104.)
ŻUK Arkadiusz199982630565AUKS Trefl ZamośćLLS241
31. (109.)
KUŹMICZ Jakub2000151536419Ostródzianka OstródaWMZ238
32. (113.)
JANCZEWSKI Grzegorz198612203442IKS Start Zduńska WolaŁDZ237
33. (123.)
FRANC Igor2005525536385MRKS GdańskPOM230
34. (127.)
MANTERYS Paweł198859274892Beniaminek Starogard Gd.POM227
35. (135.)
STASZCZYK Konrad200421742948Energa KTS ToruńKPM224
36. (143.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS Gwiazda BydgoszczKPM222
37. (151.)
MAKAJEW Maciej1997772633272Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU217
38. (152.)
ZOCHNIAK Jakub2002449637932GUKS GorzkowiceŁDZ217
39. (157.)
ALOT Maksymilian200432937765KS AZS AWFiS GdańskPOM213
40. (162.)
FERENC Piotr199631027596KS AZS AWFiS GdańskPOM212
41. (168.)
KUBIC Marcin1996423529497Warmia Lidzbark Warm.WMZ207
42. (172.)
KRAWCZYK Jakub199431528368KS AZS AWFiS GdańskPOM205
43. (179.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS202
44. (187.)
ŚWIERCZEK Damian198985566083KS Lima PruszkówMAZ198
45. (193.)
SZURLEJ Kacper200721841406Energa KTS ToruńKPM196
46. (214.)
ŻYWORONEK Patryk200949653923ZKS Zielona GóraLBU186
47. (232.)
MATYJEK Karol2004761340042Lupus Kabaty WarszawaMAZ178
48. (254.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS Lis SierakowicePOM168
49. (261.)
CHRZEŚCIAN Radosław2002162738501ATS LublinLLS166
50. (266.)
BARDON Piotr2000151337019Ostródzianka OstródaWMZ164
51. (267.)
ŁĄCKI Piotr201021449820Energa KTS ToruńKPM163
52. (301.)
GROMEK Artur2007420740924Warmia Lidzbark Warm.WMZ151
53. (310.)
STAWIKOWSKI Mateusz1993198821531GKTS WiązownaMAZ149
54. (312.)
KOWOL Marek2000138128424MUKS Jedynka PszówŚLS148
55. (332.)
FILBRANDT Tomasz199031110690KS AZS AWFiS GdańskPOM142
56. (340.)
KUCHARSKI Maciej199931633371KS AZS AWFiS GdańskPOM139
57. (345.)
KAPROŃ Łukasz1993115816203Małe Trójmiasto RumiaPOM138
58. (377.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003150936104Ostródzianka OstródaWMZ126
59. (391.)
AMILIANOWICZ Kamil1988192141604Visonex Top WierzbięcinZPM122
60. (402.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006385942048KS Gwiazda BydgoszczKPM118
61. (430.)
LASOTA Mateusz1995138321484MUKS Jedynka PszówŚLS109
62. (456.)
LEMAŃSKI Paweł198311601192Małe Trójmiasto RumiaPOM101
63. (470.)
RUDOMINA Kamil1992192811802Visonex Top WierzbięcinZPM98
64. (485.)
PIOTROWSKI Krzysztof19692023546Energa KTS ToruńKPM93
65. (494.)
PIETKIEWICZ Maciej198612241830IKS Start Zduńska WolaŁDZ90
66. (510.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000665732051EKS Mlexer ElblągWMZ85
67. (623.)
BARANOWSKI Jakub2000422859560Warmia Lidzbark Warm.WMZ62
68. (627.)
XU Wenliang1988237323654Dekorglass DziałdowoWMZ62
69. (662.)
NIEDŹWIECKI Filip198417173964KS AZS AWFiS GdańskPOM53
70. (668.)
ŚWIDER Dariusz19741864812UKS Top Solec KujawskiKPM53
71. (684.)
STĄPOREK Krzysztof200624643493Bogoria Grodzisk Maz.MAZ50
72. (739.)
STEFANOWICZ Oleg2009421649831Warmia Lidzbark Warm.WMZ43
73. (769.)
DZIADEK Kamil200030931758KS AZS AWFiS GdańskPOM41
74. (846.)
BRODZKI Maciej1991523416994LKS Biała RawskaŁDZ34
75. (1026.)
GWIZDOŃ Maksymilian200741238087KS Mysław MysłowiceŚLS20
76. ( - .)
TARAKAN Krzysztof19767127063STS Starogard GdańskiPOM0
77. ( - .)
NOJMAN Przemysław1981710422993STS Starogard GdańskiPOM0
78. ( - .)
TARAKAN Bartosz198071110273STS Starogard GdańskiPOM0
79. ( - .)
JAMNICKI Jakub2004385039572KS Gwiazda BydgoszczKPM0
80. ( - .)
PTAK Igor201340554175KS Mysław MysłowiceŚLS0