Polski Związek Tenisa Stołowego, Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku oraz Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego w Gdańsku zapraszają do udziału w 3. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 17-19 stycznia 2020 roku w hali CS PZTS.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 14 stycznia 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Mirosław SEIDEL
Zastępca sędziego głównego: Małgorzata FIDALA
Obsługa komputerowa: Marcin FIDALA

Transmisja

niedziela: kamera 1, kamera 2
sobota: kamera 1, kamera 2

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – eliminacje
Mężczyźni – eliminacje
W związku ze zgłoszeniem nieobecności zawodniczki z 3. pozycji na liście startowej kobiet, spośród przegranych zawodniczek w drugiej rundzie pucharowej piątkowych eliminacji zostanie wylosowana jedna zawodniczka, która uzyska prawo gry w turnieju grupowym GPP.

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 2. GPP zaliczają się turnieje od 3. GPP 18/19 do 2. GPP 19/20).
Ranking kobiet po 2. GPP
Ranking mężczyzn po 2. GPP

Kategorie turnieju

Kobiety
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
WĘGRZYN Katarzyna200149131741KU AZS UE WrocławDŚL869
2. (3.)
KRZYSIEK Paulina19961083417206MUKS START NadarzynMAZ824
3. (4.)
ZAŁOMSKA Roksana199133612597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS823
4. (5.)
WĘGRZYN Anna200149031740KU AZS UE WrocławDŚL821
5. (7.)
KUSIŃSKA Klaudia19931090113770niestow. woj. MAZMAZ713
6. (8.)
ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR700
7. (9.)
ŚLĄZAK Julia19991083325077MUKS START NadarzynMAZ638
8. (10.)
MICHALAK Aleksandra2001140032488WARMIA Lidzbark Warm.WMZ628
9. (11.)
WABIK Sandra199533319444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS623
10. (13.)
SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL586
11. (14.)
PĘK Karolina1998653430830KS BRONOWIANKA KrakówMŁP563
12. (15.)
NOWACKA Paulina1994417812095LKTS LubońWLP536
13. (16.)
MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL521
14. (17.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna19931083217071MUKS START NadarzynMAZ518rank.
15. (18.)
GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR514rank.
16. (19.)
BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS448rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (38.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL344
2. (70.)
PALACZ Katarzyna1994357819648IKTS NOTEĆ InowrocławKPM268
LLS
3. (21.)
KIJOK Emilia198173812462ZKS Zielona GóraLBU421
4. (120.)
FRONTCZAK Magda2004242841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ227
5. (27.)
KOZIOŁ Sandra2000653133801KS BRONOWIANKA KrakówMŁP398
6. (35.)
SIKORSKA Magdalena19863834875SKTS SochaczewMAZ360
7. (37.)
OSIŃSKA Katarzyna1994237721858VICTORIA ChróściceOPO345
8. (300.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR85
9. (25.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000770533614UKS ATS BiałystokPDL415
10. (33.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM365
11. (54.)
PŁOTKA Katarzyna200054633946KTSK GOSRIT LuzinoPOM294org.
12. (23.)
JANIK Angelika2000381528011KTS GliwiceŚLS416rank.
13. (28.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS392woj.
ŚWI
14. (29.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ376
15. (174.)
LEŚNICKA Aleksandra1994614917410KS STELLA GnieznoWLP184
16. (30.)
ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM375
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM415
2. (31.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL373
3. (36.)
PASZEK Agata2001147227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS352
4. (41.)
JACKOWSKA Julia2001716932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL330
5. (46.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS303
6. (51.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL295
7. (53.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL294
8. (62.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL276
9. (63.)
JĘDRZEJEWSKA Anna1996553425865ENERGA KTS ToruńKPM276
10. (67.)
SZYMCZYK Natalia200385336373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS271
11. (68.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS270
12. (73.)
LIS Martyna2002500633288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ264
13. (78.)
KĘDZIOR Daria199740724706MRKS GdańskPOM261
14. (79.)
PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM259
15. (80.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS258
16. (95.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM250
17. (96.)
BOBEK Weronika2006472243527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ250
18. (97.)
OLEKSIK Paulina200140636514MRKS GdańskPOM250
19. (106.)
WYROBEK Sabina1992147326329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS239
20. (109.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002501438866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ238
21. (111.)
JARKOWSKA Aleksandra2003260139201KU AZS PWSIP ŁomżaPDL235
22. (114.)
LICBARSKA Adrianna200439843081MRKS GdańskPOM231
23. (121.)
TERESZKIEWICZ Monika2001771145148UKS ATS BiałystokPDL227
24. (143.)
WOLLSCHLAEGER Liliana200616743750GKTS GdańskPOM215
25. (145.)
TRACZYK-KĘPA Beata200440344868MRKS GdańskPOM213
26. (159.)
MŁYNEK Natalia199885738891SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS198
27. (186.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL174
28. (212.)
MIKOŁAJEC Patrycja1997147030956JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS158
29. (218.)
WITKOWSKA Julia1999720824707MRKS GdańskPOM151
30. (265.)
NAKONIECZNA Oliwia2003743940160MTS KwidzynPOM114
31. (305.)
KOŁODZIEJ Ewa1999128330837CHROBRY MiędzyzdrojeZPM81
32. (324.)
KAWECKA Natalia1999741929408MTS KwidzynPOM72
33. (372.)
ZDROJEWSKA Emilia2002635434640UKS SKOCZEK SopotPOM50
34. ( - .)
ALOT Nina2001634432482UKS SKOCZEK SopotPOM0
Mężczyźni
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR914
2. (2.)
KULPA Konrad199426822944ENERGA KTS ToruńKPM849
3. (3.)
LEWANDOWSKI Tomasz198511771428POLITECHNIKA RzeszówPKR748
4. (5.)
TOMICKI Jarosław19803831286KTS GliwiceŚLS703
5. (6.)
WIĘCEK Adrian1995935723844niestow. woj. POMPOM673
6. (7.)
MALICKI Szymon198879874216OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM658
7. (8.)
FLORAS Robert1992349911070TTS POLONIA BytomŚLS651
8. (10.)
KOTOWSKI Tomasz199826921000ENERGA KTS ToruńKPM638
9. (11.)
PEREK Jakub19867101883ZKS Zielona GóraLBU606
10. (12.)
KUSIŃSKI Marcin19712304423AUKS TREFL ZamośćLLS596
11. (13.)
DOSZ Adam199611123068LKS POGOŃ LęborkPOM585
12. (14.)
SZYMAŃSKI Filip198354111818niestow. woj. MAZMAZ581
13. (15.)
NADOLSKI Łukasz1993514747ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI521
14. (16.)
DOSZ Sławomir1998172926701WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU516
15. (17.)
BAŃKOSZ Michał19951090018932KU AZS UE WrocławDŚL498rank.
16. (18.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU496rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (46.)
MURAWSKI Michał19951082923836KU AZS UE WrocławDŚL307
2. (21.)
GRELA Artur20005732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM450
3. (63.)
ŻUK Arkadiusz1999286530565SMS WłodawaLLS276
4. (31.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU390woj.
5. (51.)
JANCZEWSKI Grzegorz198616723442IKS START Zduńska WolaŁDZ290
6. (45.)
LIS Daniel19999031991UKS OlesnoMŁP307
7. (27.)
WITKOWSKI Antoni1994935810126niestow. woj. MAZMAZ402
8. (221.)
GRELA Paweł199861132880KTS LEW GłubczyceOPO186
9. ( - .)
ZDZIENICKI Kamil198738904664GMKS STRZELEC FrysztakPKR0
10. (23.)
WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL440
11. (26.)
WOŚ Alan19846202582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM405
12. (96.)
WRÓBEL Dariusz1990350412237TTS POLONIA BytomŚLS247
13. (55.)
KREFT Damian1996321600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI284
14. (22.)
WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ443
15. (143.)
LEMIESZKA Artur200369138049Kuźnica ŻelichowskaWLP217woj.
16. (25.)
KRZYŻANOWSKI Michał198612295220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM421
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
WĘDERLICH Damian199827021076ENERGA KTS ToruńKPM431
2. (28.)
BIAŁEK Artur1992648614899PKS KOLPING JarosławPKR401
3. (29.)
GOLLA Marco1998798643279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM401
4. (30.)
CHOJNOWSKI Patryk199019395460KS AZS AWFIS GdańskPOM400
5. (33.)
FELKEL Grzegorz1998381427829KTS GliwiceŚLS342
6. (34.)
TOMASZUK Tomasz1997195021229KS AZS AWFIS GdańskPOM342
7. (36.)
UFNAL Mateusz1997305937254OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ339
8. (38.)
PETAŚ Kacper2000305731599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ327
9. (39.)
SAŁACIŃSKI Przemysław1992494219724GKTS WiązownaMAZ327
10. (40.)
FURMAN Andrzej1969429799ULKS CiechówDŚL323
11. (44.)
KUROWSKI Kamil199639121230DEKORGLASS DziałdowoWMZ312
12. (48.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ303
13. (49.)
WERNER Jakub200027728538ENERGA KTS ToruńKPM302
14. (65.)
CZERWIŃSKI Bartosz200127632657ENERGA KTS ToruńKPM273
15. (67.)
ZANDECKI Jan2001798830683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM268
16. (72.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL261
17. (81.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU256
18. (82.)
CHOJNACKI Jakub1999716734556UKS DOJLIDY BiałystokPDL254
19. (84.)
MISZKURKA Jakub2001184031321KS SPÓJNIA WarszawaMAZ253
20. (85.)
PAWELEC Filip1999721538505KS SYGNAŁ LublinLLS253
21. (87.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM252
22. (97.)
KOWALSKI Wojciech198261902893MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM247
23. (102.)
MAKAJEW Maciej1997518533272KS POLONIA ŚmigielWLP242
24. (105.)
DUDZICZ Adam2001618634855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM240
25. (108.)
STASZCZYK Konrad2004309442948KS GWIAZDA BydgoszczKPM239
26. (113.)
OLSZEWSKI Marcin2001717429505UKS DOJLIDY BiałystokPDL237
27. (125.)
BARBACHOWSKI Jacek1998747429771MUKS GąbinMAZ226
28. (128.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ225
29. (133.)
KUŹMICZ Jakub2000305636419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ222
30. (139.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003306536104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ219
31. (142.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ217
32. (148.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000257432051KS DąbczeWLP215
33. (157.)
SELERSKI Damian1994573034259TĘCZA Budki PiaseckieMAZ209
34. (158.)
BŁĄKAŁA Paweł1998193835854KS AZS AWFIS GdańskPOM209
35. (167.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM205
36. (172.)
DANIEL Artur19821948306KS AZS AWFIS GdańskPOM205
37. (179.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ201
38. (181.)
RUDOMINA Kamil1992182211802KS ATS StargardZPM200
39. (184.)
GÓRAK Daniel19836483119PKS KOLPING JarosławPKR198
40. (186.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ198
41. (197.)
ALOT Maksymilian200439437765MRKS GdańskPOM194
42. (199.)
BOLSĘGA Paweł1994114825101KS SPEKTRUM SłopniceMŁP193
43. (215.)
KAIM Adrian1997115026475KS SPEKTRUM SłopniceMŁP187
44. (235.)
SELERSKI Mateusz1996573234260TĘCZA Budki PiaseckieMAZ178
45. (266.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS167
46. (274.)
STĘPIŃSKI Piotr1996316925512KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ163
47. (283.)
DZIADEK Kamil2000307731758KS GWIAZDA BydgoszczKPM159
48. (300.)
MATEREK Kacper200240536513MRKS GdańskPOM154
49. (306.)
MASŁOWSKI Jakub1996173121748WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU152
50. (316.)
KUCHARSKI Maciej1999213833371KS AZS AWFIS GdańskPOM149
51. (324.)
DZIDA Karol1995694926393DŻENTELMENI PoznańWLP147
52. (340.)
ŚWIERCZEK Damian198987936083KS LIMA PruszkówMAZ142
53. (341.)
ŁĄCKI Marek1984262713257KTS KołobrzegZPM142
54. (342.)
TROKA Mateusz1993194514783KS AZS AWFIS GdańskPOM140
55. (346.)
FERENC Piotr1996194027596KS AZS AWFIS GdańskPOM139
56. (351.)
DURAK Kamil1987284015748AKS MikołówŚLS138
57. (354.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM136
58. (383.)
ŁĘCKI Maciej200439737741MRKS GdańskPOM128
59. (391.)
MAJCHRZAK Aleksander2004309035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM123
60. (392.)
WASIAK Damian1997317127979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ123
61. (398.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM121
62. (401.)
GWIZDON Oliwer20032931892KS MysławŚLS120
63. (494.)
KLEPKO Jan2000316337813KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ92
64. (503.)
REDZIMSKI Miłosz200676542104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ90
65. (588.)
KRAWCZYK Jakub1994194328368KS AZS AWFIS GdańskPOM74
66. (593.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ73
67. (612.)
PIOTROWSKI Krzysztof19692733546ENERGA KTS ToruńKPM68
68. (637.)
KUBIC Marcin1996139729497WARMIA Lidzbark Warm.WMZ63
69. (640.)
MANTERYS Paweł198888524892UKS TENISISTA RudnoPOM63
70. (670.)
LEMAŃSKI Paweł198361911192MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM59
71. (689.)
OCIPKA Dominik1997319047706SRS ŁomnaMAZ56
72. (700.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ53
73. (732.)
BOMBA Artur1993283818615AKS MikołówŚLS50
74. (760.)
OCIPKA Kamil1986319147705SRS ŁomnaMAZ45
75. (1002.)
GŁUSZKIEWICZ Kacper2001741834797MTS KwidzynPOM18
76. ( - .)
PIOTROWSKI Paweł199628218798ENERGA KTS ToruńKPM0
77. ( - .)
GRZYBOWSKI Tomasz1973494118416GKTS WiązownaMAZ0
78. ( - .)
SITEK Kamil1989494321517GKTS WiązownaMAZ0
79. ( - .)
STAWIKOWSKI Mateusz1993494421531GKTS WiązownaMAZ0
80. ( - .)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS0
81. ( - .)
DRACZKA Daniel1993316115615KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
82. ( - .)
KLECZKOWSKI Kamil1994316213824KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ0
83. ( - .)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ0