Polski Związek Tenisa Stołowego, Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim, Gmina Sępólno Krajeńskie, Powiat Sępoleński oraz Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na 3. Grand Prix Polski Młodzików w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 6-8 marca 2020 roku w hali „Krajna Arena”.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 3 marca 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Tomasz DRZYCIMSKI
Zastępca sędziego głównego: Andrzej JESIOŁOWSKI
Obsługa komputerowa: Tomasz ADERJAHN

Transmisja

piątek kamera 1
sobota kamera 1
niedziela kamera 1

Rozgrywki

Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – eliminacje
Młodzicy – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji noclegów i wyżywienia

Pozostałe informacje

Lista młodziczek posiadających limit do startu
Lista młodzików posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 2. GPP zaliczają się turnieje od 3. GPP 18/19 do 2. GPP 19/20).
Ranking młodziczek po 2. GPP
Ranking młodzików po 2. GPP

Kategorie turnieju

Młodziczki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL396
2. (2.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM338
3. (3.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ334
4. (4.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ320
5. (5.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM307
6. (6.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR294
7. (7.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM287
8. (8.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM267
9. (9.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ263
10. (10.)
ZEMBOWICZ Antonina2007501542108BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ263
11. (11.)
HAWRO Kinga2008119845671POLITECHNIKA RzeszówPKR242
12. (12.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP238
13. (13.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM230
14. (14.)
KUZIO Aleksandra2007248145927UKS ZARABIE MyśleniceMŁP222
15. (15.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP218
16. (16.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ215
17. (17.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ214
18. (19.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS203
19. (20.)
OSIŃSKA Oliwia2007130143876CHROBRY MiędzyzdrojeZPM201
20. (22.)
BOCHENEK Kamila2007164248192PUKS ARKA ŁętowniaPKR199
21. (23.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS197
22. (24.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS197
23. (25.)
BEZAK Zuzanna200879343566CKIS SkawinaMŁP197
24. (26.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ197
25. (27.)
WIKTOR Julia200859947491ATS BINGO RopczycePKR196
26. (28.)
ZIMNICKA Marta200741442964MRKS GdańskPOM196
27. (29.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ195
28. (30.)
KOLASA Iwona2007955042293UKS TORNADO WaksmundMŁP195
29. (31.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS195
30. (32.)
NOWAK Katarzyna2007519945499KS POLONIA ŚmigielWLP193
31. (33.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO191rank.
32. (34.)
FELSKOWSKA Agata2007688943740UKS REMUS MiechucinoPOM190rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (35.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL190
2. (61.)
ŁĘGOWSKA Maja2008568047219LUKS KołaczkowoKPM145org.
3. (64.)
KOWALSKA Wiktoria2007396349780MLUKS ORLIK KcyniaKPM141
4. (183.)
SALECKA Wiktoria2008827048391UKS ŻACZEK FajsławiceLLS83
5. (47.)
SOKOŁOWSKA Maja200872444907ZKS Zielona GóraLBU158
6. (101.)
ZAWADA Oliwia2007309741983GUKS GorzkowiceŁDZ117
7. (37.)
GAJ Milena2008159943608UKS GRYF GdówMŁP178
8. (60.)
BOROWSKA Patrycja2008444646460UKS RETURN PiasecznoMAZ146
9. (77.)
ROMANOWSKA Magdalena2008254145616UKS SOKOLIK NiemodlinOPO133woj.
10. (49.)
STAROŃ Kinga2007486843655UKS Niedźwiada DolnaPKR156
11. (85.)
ZUBRYCKI Olga2009151049850TS ÓSEMKA BiałystokPDL127
12. (78.)
CZAJA Julia201039545401MRKS GdańskPOM133
13. (137.)
ZYNA Julia2008261851171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS99
ŚWI
14. (159.)
RUCIŃSKA Lena2010143249530WEL Lidzbark WelskiWMZ91
15. (53.)
BOROWSKA Julia2008519047379KS POLONIA ŚmigielWLP153
16. (63.)
PAWŁASEK Magdalena2008180847495KS ATS StargardZPM144
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
MIKULSKA Kinga2008456548446WŁÓKNIARZ PabianiceŁDZ185
2. (39.)
CZAJKOWSKA Weronika2008742644777MTS KwidzynPOM172
3. (40.)
KASPRZAK Lena2007810943137PIONIER KleszczewoWLP170
4. (41.)
CZABAŃSKA Anna2007309941980GUKS GorzkowiceŁDZ168
5. (42.)
WILLE Laura2008677346146KTS SieradzŁDZ168
6. (43.)
SOWA Anżelika2007197543467MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL166
7. (44.)
KULCZYCKA Wanessa2010175145740GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU165
8. (45.)
BRACHACZEK Nadine2007349644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS164
9. (50.)
KACZMARCZYK Julia20073245902KS MYSŁAW MysłowiceŚLS156
10. (51.)
RABIEGA Natalia2008107045016GUKS PROSNA WieruszówŁDZ155
11. (52.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS155
12. (54.)
TRYBUŁA Weronika2007520745500KS POLONIA ŚmigielWLP152
13. (56.)
PERZ Izabela2008161047441UKS GRYF GdówMŁP150
14. (58.)
MACIAŁEK Natalia2008646445673PKS KOLPING JarosławPKR148
15. (66.)
PACELT Anna2007642147620MKS POGOŃ SiedlceMAZ140
16. (67.)
NOWAK Angelika2007170745584UKS OPTIMUM LubaszWLP139
17. (72.)
ZAWADZKA Olga20071083942670MUKS START NadarzynMAZ136
18. (74.)
IDZIK Magda2008129649397CHROBRY MiędzyzdrojeZPM135
19. (75.)
ZATYKA Magdalena2008280145937STS REBEL ŁaskarzewMAZ135
20. (76.)
PIECKOWSKA Maria2007189548356DEKORGLASS DziałdowoWMZ134
21. (79.)
FELSKOWSKA Jagoda2007689043739UKS REMUS MiechucinoPOM133
22. (81.)
ZDUNEK Anna2007187646021KS SPÓJNIA WarszawaMAZ130
23. (83.)
KOWALSKA Julia2009396249781MLUKS ORLIK KcyniaKPM129
24. (87.)
WAROWNA Maja2008228244578UKS DYNAMO GózdLLS125
25. (96.)
SZUBA Magdalena2007164747264PUKS ARKA ŁętowniaPKR121
26. (103.)
MAŁECKA Natalia2008568147217LUKS KołaczkowoKPM116
27. (105.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008459345869UKS ALFA GostyninMAZ116
28. (106.)
SŁUPSKA Malwina2008824648246ŚKTS ŚwiecieKPM115
29. (113.)
PILARSKA Weronika2009680647994LUKS KUSY LaskowiceKPM111
30. (115.)
MAJCHRZAK Małgorzata2007186549419KS SPÓJNIA WarszawaMAZ111
31. (116.)
ZAWIŚLAK Lena2010227647158LKS OMEGA KleszczówŁDZ110
32. (118.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196346796MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL109
33. (119.)
CHMIEL Gabriela2007640147599UKS KĘPA DębicaPKR109
34. (120.)
PENCARSKA Emilia20081097543721niestow. woj. ŚLSŚLS108
35. (124.)
STEFANIAK Amelia2009744344988MTS KwidzynPOM107
36. (125.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009520147382KS POLONIA ŚmigielWLP107
37. (126.)
OSMOLAK Antonina2008460245870UKS ALFA GostyninMAZ106
38. (131.)
ZAWADZKA Julia20087551018GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU104
39. (138.)
NAWARA Wiktoria2007142151021UKS ENERGIA SiewierzŚLS99
40. (139.)
LUBIENIECKA Gabriela2008896047463ORZEŁ Wysocko WielkieWLP99
41. (140.)
KUSIŃSKA Blanka20091084047809MUKS START NadarzynMAZ99
42. (152.)
KLEPACZ Maria2009625047286UKS TOP Solec KujawskiKPM94
43. (157.)
KNAPIK Marta2009466947252KRAJNA Sępólno Kraj.KPM93
44. (160.)
BOROWSKA Zuzanna2008579947734GOKIS Kąty WrocławskieDŚL91
45. (166.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MYSŁAW MysłowiceŚLS89
46. (171.)
ŻACZEK Kalina2009171047542UKS OPTIMUM LubaszWLP87
47. (178.)
BOGUN Klaudia2008679847990LUKS KUSY LaskowiceKPM84
48. (190.)
BIAŁK Karolina2009626046177MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM80
49. (198.)
PAZIEWSKA Natalia2008280247472STS REBEL ŁaskarzewMAZ78
50. (209.)
GUTKOWSKA Zuzanna2008500248505BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ73
51. (224.)
KUJAWA Katarzyna2009871047635LUKS ORZEŁ RynarzewoKPM69
52. (226.)
CZAJKOWSKA Martyna2008870647631LUKS ORZEŁ RynarzewoKPM69
53. (242.)
MAJKOWSKA Andżelika2009224249223UKS JUVENIA PółcznoPOM66
54. (244.)
GOMULAK Matylda2010810848093PIONIER KleszczewoWLP64
55. (250.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010134548455BOSIR ULKS BarcinKPM62
56. (265.)
SZAFRAŃSKA Kinga2009446149698UKS RETURN PiasecznoMAZ56
57. (284.)
ROGULSKA Julia2010719852477LUKS ChełmnoKPM48
58. (286.)
KUBAS Agata20083350922KS MYSŁAW MysłowiceŚLS48
59. (289.)
ŚWIERCZYŃSKA Agata2008681448000LUKS KUSY LaskowiceKPM48
60. (348.)
NIEDZIELSKA Weronika2010680549058LUKS KUSY LaskowiceKPM35
61. (356.)
NOWAK Zofia2010467248754KRAJNA Sępólno Kraj.KPM34
62. (365.)
ILCEWICZ Wiktoria2011467852097KRAJNA Sępólno Kraj.KPM32
63. (373.)
FIDALA Vanessa2010134448456BOSIR ULKS BarcinKPM31
64. (439.)
KUCHARSKA Amelia2009895552816ORZEŁ Wysocko WielkieWLP18
65. ( - .)
RATAJCZAK Zofia2011134249294BOSIR ULKS BarcinKPM0
66. ( - .)
RATAJCZAK Julia2010134648458BOSIR ULKS BarcinKPM0
Młodzicy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR408
2. (2.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ381
3. (3.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ328
4. (4.)
SAKOWICZ Mateusz2008187244508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ293
5. (5.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM281
6. (6.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP277
7. (7.)
TOTON Kacper200859843660ATS BINGO RopczycePKR267
8. (8.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL266
9. (9.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL260
10. (10.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ252
11. (11.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP243
12. (12.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ243
13. (13.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ242
14. (14.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS233
15. (15.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM223
16. (16.)
NOWAK Jakub2007727346032TKKF DobczyceMŁP220
17. (17.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MYSŁAW MysłowiceŚLS220
18. (18.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL215
19. (19.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL208
20. (20.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR208
21. (21.)
PTAK Wiktor20083943548KS MYSŁAW MysłowiceŚLS207
22. (22.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM202
23. (23.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ196
24. (24.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ191
25. (25.)
KOWALCZYK Michał2007402243977KS GORCE Nowy TargMŁP189
26. (26.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL188
27. (27.)
KRUTUL Stanisław2007772145301UKS ATS BiałystokPDL186
28. (28.)
KUFEL Karol2008337944511MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS185
29. (29.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ185
30. (30.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ183
31. (31.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS182
32. (32.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ181
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (42.)
MALARZ Dawid200868148966KU AZS UE WrocławDŚL163
2. (37.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM174
3. (40.)
ADERJAHN Nikodem2008466643508KRAJNA Sępólno Kraj.KPM165org.
4. (56.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS149
5. (35.)
DYBKA Bartosz2008373543907BOCIAN Słońsk-KołczynLBU175
6. (36.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ174
7. (75.)
GNIADEK Piotr2008401747452KS GORCE Nowy TargMŁP134
8. (171.)
BUDZICH Dawid20071084137363MUKS START NadarzynMAZ93
9. (34.)
MICHNO Krzysztof2007238545147VICTORIA ChróściceOPO179
10. (58.)
NYKIEL Piotr2008640647593UKS KĘPA DębicaPKR147
11. (39.)
JURCZUK Michał2007771844430UKS ATS BiałystokPDL171
12. (51.)
BIAŁK Szymon2007710943139UKS ORLIK GdyniaPOM153
13. (197.)
HOFFMANN Bartosz2007865942856UKS THE BEST BestwinkaŚLS83
ŚWI
14. (54.)
STOLARCZYK Kryspin2008190045716DEKORGLASS DziałdowoWMZ150
15. (59.)
PUCIŁOWSKI Wiktor2007435845483WLKS ŁOBZONKA WyrzyskWLP146
16. (76.)
KOPER Łukasz2008846350852TRZYNASTKA SzczecinZPM134
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (33.)
KOZIOŁ Wiktor2007585845420LEWART AGS LubartówLLS181
2. (38.)
BAJER Grzegorz2007727246033TKKF DobczyceMŁP172
3. (41.)
KAŹMIERCZAK Michał2008694443380SKF MKTS OpalenicaWLP165
4. (45.)
GARWOŁA Piotr2008500143495BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ159
5. (46.)
SĘKOWSKI Piotr2008195443437KS AZS AWFIS GdańskPOM158
6. (47.)
KOWALSKI Mateusz2007373843908BOCIAN Słońsk-KołczynLBU158
7. (48.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS157
8. (49.)
JESSE Mateusz2008466843510KRAJNA Sępólno Kraj.KPM156
9. (53.)
JANIK Maciej2007502748634KS SPÓJNIA WarszawaMAZ151
10. (55.)
DOBOSZ Jakub2010499945752BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ150
11. (57.)
SAWINA Maksymilian2008560846568ENERGA KTS ToruńKPM147
12. (60.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ146
13. (63.)
ZROL Kacper2008417345702LKTS LubońWLP144
14. (64.)
STASZCZYK Jakub2008533943747MKS WOLAVIA WołówDŚL143
15. (66.)
KRÓL Patryk2007615246489KS STELLA GnieznoWLP142
16. (67.)
PILCH Aleksander2008161149073UKS GRYF GdówMŁP141
17. (68.)
WNĘK Krzysztof2009276044388TKS GRANIT StrzelinDŚL140
18. (69.)
CZARNOGRECKI Oskar2007374245423BOCIAN Słońsk-KołczynLBU139
19. (70.)
NOSIADEK Jakub2007347443413TS KUŹNIA RybnikŚLS138
20. (78.)
MURASICKI Igor2007649348115IKRTS JózefówMAZ134
21. (79.)
PIOTROWSKI Adam2008190148984DEKORGLASS DziałdowoWMZ133
22. (80.)
WROTNIAK Karol2007233045447LKS JAR KielnarowaPKR133
23. (83.)
PISZCZATOWSKI Łukasz2007535444013KTS Wysokie Mazow.PDL131
24. (84.)
REMBALSKI Kajetan2008635246664UKS SKOCZEK SopotPOM130
25. (87.)
MARCZAK Cyprian2009729345795KOSZALINIANIN KoszalinZPM129
26. (88.)
KALISZ Karol2007533641486MKS WOLAVIA WołówDŚL127
27. (91.)
KACZOROWSKI Leon2009743444990MTS KwidzynPOM124
28. (96.)
JAROS Błażej2007615648197KS STELLA GnieznoWLP123
29. (97.)
CHRZANOWSKI Patryk2008148847920TS ÓSEMKA BiałystokPDL122
30. (98.)
MACIASZCZYK Aleksy2007186449417KS SPÓJNIA WarszawaMAZ122
31. (100.)
ZIEMBA Bartosz2009948447063GKTS GiżyckoWMZ121
32. (101.)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ121
33. (103.)
RĘKAS Miłosz2008560445718ENERGA KTS ToruńKPM120
34. (111.)
SIEŃKO Łukasz2007164647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR116
35. (115.)
KOZERSKI Michał2007113247733GOKIS Kąty WrocławskieDŚL112
36. (117.)
RĘKAS Maciej2008560345719ENERGA KTS ToruńKPM111
37. (118.)
TOMASZEWSKI Kacper2009278645595UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS110
38. (122.)
RÓŻYCKI Daniel20077651066GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU108
39. (125.)
KRUTUL Jan2007772045302UKS ATS BiałystokPDL108
40. (128.)
BADOWSKI Marcin2007701249011GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL107
41. (132.)
SUKURENKO Karol2010259250662KTS KołobrzegZPM105
42. (133.)
JAGODZIŃSKI Karol2007435245482WLKS ŁOBZONKA WyrzyskWLP105
43. (139.)
FRĄCZEK Michał200859646893ATS BINGO RopczycePKR102
44. (142.)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ102
45. (146.)
GÓRALSKI Jan2007962647679OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ100
46. (150.)
BIAŁKA Krzysztof2007447844782TG SOKÓŁ GniewkowoKPM99
47. (156.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP98
48. (165.)
ZIELIŃSKI Alan2008646545674PKS KOLPING JarosławPKR96
49. (168.)
GNIZA Paweł2008363951103PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP94
50. (172.)
MOSKWIAK Marek20087748849GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU93
51. (176.)
GŁUSZKIEWICZ Jan2010743144992MTS KwidzynPOM92
52. (189.)
SAWECKI Michał2007187347082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ86
53. (192.)
STEFANOWICZ Oleg2009139049831WARMIA Lidzbark Warm.WMZ86
54. (198.)
SMURZYŃSKI Mateusz2008306647669OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ83
55. (219.)
NADOLNY Jakub200857351482UKS SMECZ KoninWLP76
56. (221.)
NOSOROWSKI Michał2008719049013UKS DOJLIDY BiałystokPDL76
57. (225.)
MIERNIK Jan2007160649072UKS GRYF GdówMŁP76
58. (238.)
ZABOROWSKI Igor2008736449924OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM72
59. (241.)
MAJKOWSKI Dominik2008224349224UKS JUVENIA PółcznoPOM72
60. (248.)
DERESZEWSKI Michał2007555649068ENERGA KTS ToruńKPM69
61. (249.)
RUDOLF Wiktor200924147310LUKS ChełmnoKPM69
62. (250.)
GOŁASA Marcel2007227147148LKS OMEGA KleszczówŁDZ68
63. (252.)
KRUKOWSKI Franciszek200824047311LUKS ChełmnoKPM68
64. (253.)
BOŁĄDŹ Krzysztof2008555243453ENERGA KTS ToruńKPM68
65. (256.)
ANTONOWICZ Mikołaj2008459145867UKS ALFA GostyninMAZ67
66. (262.)
TURECKI Jakub2011159846010UKS GRYF GdówMŁP66
67. (272.)
CZEKAŁA Mateusz2008734449929OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM62
68. (275.)
DUBINIAK Patryk2009445347489UKS RETURN PiasecznoMAZ61
69. (283.)
KRZYŻANOWSKI Jakub2010240748016KS GOTYK ToruńKPM59
70. (288.)
KORZUS Julian2010558245726ENERGA KTS ToruńKPM57
71. (307.)
BEREJ Jakub2007363648399PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP54
72. (310.)
WAŚKO Bartosz2007926645390UKS OPTIMUM LubaszWLP54
73. (311.)
FRANKOWSKI Filip20071090244083KS NadarzynMAZ54
74. (314.)
KARTOSZ Jakub2007435445485WLKS ŁOBZONKA WyrzyskWLP53
75. (323.)
MOŁAS Kacper2007446852077UKS RETURN PiasecznoMAZ51
76. (332.)
DURDA Michał2008331750152POLITECHNIKA GliwiceŚLS51
77. (370.)
PAŹDZIORKO Igor2007962848336OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ41
78. (372.)
MIELCAREK Franciszek2008896150860ORZEŁ Wysocko WielkieWLP40
79. (374.)
WICHLIŃSKI Franciszek200924251102LUKS ChełmnoKPM40
80. (382.)
PIENIĘŻNY Jakub2008701952451GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL38
81. (392.)
PIESZAK Stanisław2008638450932KS FLISAK ZłotoriaKPM37
82. (400.)
WOJCIAK Adam2008811648090PIONIER KleszczewoWLP36
83. (407.)
RUDZIŃSKI Maksymilian200769451046Kuźnica ŻelichowskaWLP34
84. (409.)
BRZOZOWSKI Franciszek2008459245864UKS ALFA GostyninMAZ34
85. (429.)
STAWICKI Szymon2007701649983GUKS SOKÓŁ JerzmanowaDŚL32
86. (432.)
WILIŃSKI Antoni2010227550147LKS OMEGA KleszczówŁDZ31
87. (434.)
MARCHEWKA Rafał2009160545737UKS GRYF GdówMŁP31
88. (442.)
BŁASZCZYK Tobiasz200832443798PKS MICHAŁ KrostkowoWLP30
89. (466.)
KOPER Szymon2011846651074TRZYNASTKA SzczecinZPM28
90. (467.)
KOZAK Kacper2007625147288UKS TOP Solec KujawskiKPM28
91. (480.)
PILCH Mikołaj2011159749492UKS GRYF GdówMŁP27
92. (521.)
BIERNACKI Wiktor2009679649059LUKS KUSY LaskowiceKPM23
93. (534.)
ZARZYCKI Mateusz2007950051675LUPUS KABATY WarszawaMAZ22
94. (551.)
RYBAK Maciej2010680849755LUKS KUSY LaskowiceKPM21
95. (554.)
STAWARZ Ignacy2008681247999LUKS KUSY LaskowiceKPM21
96. (566.)
GRABOWSKI Ksawery2007556947246ENERGA KTS ToruńKPM20
97. (575.)
DANIELEWICZ Jan2010810648092PIONIER KleszczewoWLP18
98. (583.)
CIEŚLEWICZ Stanisław2007638252341KS FLISAK ZłotoriaKPM17
99. (607.)
LIGMANOWSKI Jakub2008680449752LUKS KUSY LaskowiceKPM16
100. (607.)
KOŁTONOWSKI Oliwier2008680249751LUKS KUSY LaskowiceKPM16
101. (645.)
MARJANEK Nataniel2009625349564UKS TOP Solec KujawskiKPM12
102. (743.)
MALINOWSKI Tobiasz20093545197KS MYSŁAW MysłowiceŚLS6
103. ( - .)
ZAJUL Maciej2008139251276WARMIA Lidzbark Warm.WMZ0