Polski Związek Tenisa Stołowego, Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Parafialny Klub Sportowy „Kolping” Jarosław oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu zapraszają na 3. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 21-23 lutego 2020 roku w hali MOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 18 lutego 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Jakub KORDYŚ
Zastępca sędziego głównego: Gracjan NOWAK
Obsługa komputerowa: Tomasz PASTERNAK

Transmisja

niedziela kamera 1, kamera 2
sobota kamera 1, kamera 2

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – eliminacje
Kadeci – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji wyżywienia

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 2. GPP zaliczają się turnieje od 3. GPP 18/19 do 2. GPP 19/20).
Ranking kadetek po 2. GPP
Ranking kadetów po 2. GPP

Kategorie turnieju

Kadetki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM536
2. (2.)
BRZYSKA Anna2005646940106PKS KOLPING JarosławPKR492
3. (3.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR460
4. (4.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL414
5. (5.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ367
6. (6.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS335
7. (7.)
WĄTOR Oliwia2006655943233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP328
8. (8.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM320
9. (9.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM316
10. (10.)
CIEŚLIK Faustyna2005654340806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP307
11. (11.)
SKUBA Emilia2005655642326KS BRONOWIANKA KrakówMŁP307
12. (12.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL297
13. (13.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP288
14. (14.)
PRZYBYŁ Liliana2006197143311MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL288
15. (15.)
GŁADYSZ Julia2005416441918LKTS LubońWLP286
16. (16.)
CYRWUS Anna2005401440705KS GORCE Nowy TargMŁP285
17. (17.)
DRĄG Marta200523639581LUKS ChełmnoKPM283
18. (18.)
PODYMA Karolina2005457543129ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL281
19. (19.)
DĄBRZAŁ Zuzanna2006357942042IKTS NOTEĆ InowrocławKPM272
20. (20.)
LIPSKA Agata2005586140966LEWART AGS LubartówLLS267
21. (21.)
SKWAREK Julia2006106940098GUKS PROSNA WieruszówŁDZ266
22. (22.)
CZAJA Zuzanna200539641119MRKS GdańskPOM262
23. (23.)
KILISZEK Kamila2005654740075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP260
24. (24.)
SERAFIN Wiktoria2005411043148IKTS BROŃ RadomMAZ259
25. (25.)
KRAMEK Adrianna2005345040392GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR256
26. (26.)
WÓJTOWICZ Karolina2005586740967LEWART AGS LubartówLLS255
27. (27.)
ŚLIWKA Zofia2007501342107BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ252
28. (28.)
KAŹMIERCZAK Weronika2005694341941SKF MKTS OpalenicaWLP250
29. (29.)
TEODORCZUK Kinga20051083742797MUKS START NadarzynMAZ246
30. (30.)
LEMAŃSKA Klara2006467039380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM236
31. (31.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL235
32. (32.)
SKIBA Emilia2007120743477POLITECHNIKA RzeszówPKR233
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
JARECKA Malwina200649838777KU AZS UE WrocławDŚL224
2. (37.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM219
3. (39.)
BOREK Zuzanna2006721941023KS SYGNAŁ LublinLLS216
LBU
4. (111.)
MIKULSKA Kinga2008456548446WŁÓKNIARZ PabianiceŁDZ138
5. (38.)
SYRDA Zuzanna2006655744288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP216
6. (89.)
MIRECKA Milena2008500743500BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ152
7. (48.)
MATROS Izabela2007238445144VICTORIA ChróściceOPO196
8. (35.)
GOŁĄB Martyna2005119440107POLITECHNIKA RzeszówPKR228
9. (324.)
GRABAS Julia20051046340388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR40org.
10. (41.)
IWANIUK Zofia2005149237960TS ÓSEMKA BiałystokPDL213
11. (67.)
GODLEWSKA Paulina2006743243088MTS KwidzynPOM166
12. (33.)
RAKOWSKA Magdalena200586039226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS230
13. (54.)
CIOSEK Magdalena2005815642562LUKS RADOŚĆ PorzeczeŚWI187
14. (53.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008189645707DEKORGLASS DziałdowoWMZ188
15. (42.)
ŁAWNICZAK Agata2005206042156MKS TS WARTA ObornikiWLP207
16. (40.)
BARTKIEWICZ Julia2007129543875CHROBRY MiędzyzdrojeZPM213
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP229
2. (45.)
TOŁSTYKO Kinga2006853445913UKS ZALEW StepnicaZPM201
3. (46.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP198
4. (50.)
TKOCZ Julia2005121138760POLITECHNIKA RzeszówPKR194
5. (51.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM193
6. (55.)
SZULC Wiktoria2005758839065SKS 40 WarszawaMAZ184
7. (57.)
BOBEK Weronika2006472243527WARMIA Lidzbark Warm.WMZ176
8. (59.)
TOBOREK Maria2008278346686UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS175
9. (61.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007350545637TTS POLONIA BytomŚLS173
10. (63.)
MADEJ Zofia2007189845709DEKORGLASS DziałdowoWMZ171
11. (65.)
FRELICH Patrycja2007416244873LKTS LubońWLP170
12. (70.)
GĄSIOR Oliwia2007278939131UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS163
13. (76.)
KOPACKA Anna2006655044915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP159
14. (77.)
HOŁODNIUK Paulina2006533443310MKS WOLAVIA WołówDŚL158
15. (83.)
LASMAN Karolina2005253650311UKS SOKOLIK NiemodlinOPO155
16. (84.)
MARUSZAK Emilia2006241139462KS GOTYK ToruńKPM154
17. (86.)
CZAJKOWSKA Weronika2008742644777MTS KwidzynPOM153
18. (87.)
WIKTOR Julia200859947491ATS BINGO RopczycePKR153
19. (88.)
KURZAWSKA Maja2006558743455ENERGA KTS ToruńKPM152
20. (90.)
KORCZAK Natasza2006402143978KS GORCE Nowy TargMŁP152
21. (91.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009355645208OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ151
22. (92.)
KOZAK Amelia2005512645324MLKS NURT PrzemyślPKR149
23. (96.)
RAJKOWSKA Sylwia2006355743514OLIMPIJCZYK JeżewoMAZ146
24. (101.)
OSKIERA Aleksandra2008500943499BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ143
25. (105.)
KACZMARCZYK Julia20073245902KS MysławŚLS141
26. (106.)
CZYRNIA Justyna2005279039171UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS141
27. (109.)
KOZAK Maja2007512744604MLKS NURT PrzemyślPKR140
28. (114.)
ULATOWSKA Anna2009534041481MKS WOLAVIA WołówDŚL137
29. (117.)
KUZIO Aleksandra2007248145927UKS ZARABIE MyśleniceMŁP133
30. (118.)
PIECKOWSKA Maria2007189548356DEKORGLASS DziałdowoWMZ133
31. (122.)
SKOWRONEK Anna200514649178UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP131
32. (132.)
BAJER Emilia2005727446034TKKF DobczyceMŁP127
33. (134.)
CHYŁA Nikola2005344140387GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR127
34. (141.)
FILIPEK Angelika200713543609UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP120
35. (142.)
KACZMAREK Kamila2005344840389GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR118
36. (145.)
MACIAŁEK Natalia2008646445673PKS KOLPING JarosławPKR117
37. (146.)
KAMIŃSKA Martyna2006955146892UKS TORNADO WaksmundMŁP117
38. (148.)
HAWRO Kinga2008119845671POLITECHNIKA RzeszówPKR116
39. (150.)
KOLASA Iwona2007955042293UKS TORNADO WaksmundMŁP115
40. (155.)
ZGIERSKA Aleksandra2007586846500LEWART AGS LubartówLLS113
41. (159.)
KARCZMARZ Maria2009585549463LEWART AGS LubartówLLS111
42. (173.)
SZUBA Magdalena2007164747264PUKS ARKA ŁętowniaPKR101
43. (175.)
OSIŃSKA Małgorzata2006202643902MKS EMDEK BydgoszczKPM100
44. (176.)
STUDNICKA Anna2006134145850VICTORIA SpytkowiceMŁP100
45. (187.)
ZAJĄC Hanna2006731743484KU AZS UE WrocławDŚL95
46. (188.)
KACZAN Alicja2006533541482MKS WOLAVIA WołówDŚL95
47. (196.)
PERZ Izabela2008161047441UKS GRYF GdówMŁP94
48. (216.)
BOROWSKA Patrycja2008444646460UKS RETURN PiasecznoMAZ80
49. (223.)
SALECKA Wiktoria2008827048391UKS ŻACZEK FajsławiceLLS76
50. (239.)
PACELT Anna2007642147620MKS POGOŃ SiedlceMAZ67
51. (244.)
NAWARA Wiktoria2007142151021UKS ENERGIA SiewierzŚLS64
52. (285.)
MALINOWSKA Anastazja20093445196KS MysławŚLS48
53. (295.)
ROGALA Anna2010233350715LKS JAR KielnarowaPKR46
54. (297.)
WILLE Laura2008677346146KTS SieradzŁDZ46
55. (298.)
PENCARSKA Emilia20081097543721niestow. woj. ŚLSŚLS45
56. (303.)
MAKAR Aleksandra2010512850586MLKS NURT PrzemyślPKR44
57. (334.)
ŁAKOMA Maja2009632046234HEKSA Niedrzwica DużaLLS38
58. (410.)
SZEWCZYK Maria2008687549838MKS CENTRUM KrakówMŁP21
Kadeci
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU535
2. (2.)
SAWCZAK Miłosz2005655536165KS BRONOWIANKA KrakówMŁP468
3. (3.)
KULCZYCKI Alan2006718733602UKS DOJLIDY BiałystokPDL414
4. (4.)
SKÓRKO Bartłomiej2005145836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS406
5. (5.)
GAWLAS Michał200576238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ369
6. (6.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM363
7. (7.)
ŻELENGOWSKI Mateusz2005261035399KU AZS UZ Zielona GóraLBU346
8. (8.)
JADAM Dawid2007646642849PKS KOLPING JarosławPKR338
9. (9.)
SUŁKOWSKI Karol2005714542142UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP331
10. (10.)
GŁAZOWSKI Kacper2005275537294TKS GRANIT StrzelinDŚL312
11. (11.)
WIŚNIEWSKI Szymon200576637362BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ287
12. (12.)
FRĄCZEK Bartosz2005119241353POLITECHNIKA RzeszówPKR287
13. (13.)
CYMERMAN Mateusz2005185340241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ285
14. (14.)
WANDACHOWICZ Michał2006130337267CHROBRY MiędzyzdrojeZPM281
15. (15.)
MITAS Jacek2005500842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ281
16. (16.)
KOŚKIEWICZ Hubert2005486441435UKS Niedźwiada DolnaPKR280
17. (17.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM273
18. (18.)
DEREŃ Filip2005352543158KTS Krościenko WyżnePKR271
19. (19.)
GULBA Juliusz200588943104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS265
20. (20.)
SŁOMKA Artur2005631343207HEKSA Niedrzwica DużaLLS262
21. (21.)
DOMIN Maciej2005144941092JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS262
22. (22.)
BRUD Szymon2006646744209PKS KOLPING JarosławPKR245
23. (23.)
NIEWIADOMSKI Kamil2005195143145KS AZS AWFIS GdańskPOM242
24. (24.)
ZAWIŚLAK Maksymilian2005227740211LKS OMEGA KleszczówŁDZ240
25. (25.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM235
26. (26.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ234
27. (27.)
SKWIERZ Jakub200559741436ATS BINGO RopczycePKR234
28. (28.)
KUCHARSKI Mateusz2005160139783UKS GRYF GdówMŁP234
29. (29.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006804537893SMS WłodawaLLS228
30. (30.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ228
31. (31.)
SERAFIŃSKI Franciszek200556441462UKS SMECZ KoninWLP225
32. (32.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006240942048KS GOTYK ToruńKPM222
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (51.)
ŻURAWSKI Piotr200667844795KU AZS UE WrocławDŚL190
2. (53.)
ZAWACKI Jacek2005644142001LKS PIAST ŁasinKPM189
3. (45.)
PAWŁOWSKI Rafał2005586340203LEWART AGS LubartówLLS199
4. (69.)
LISEK Konrad2006856549127ZKS Zielona GóraLBU169woj.
5. (101.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ152wycofany
6. (36.)
TURECKI Kacper2006161439784UKS GRYF GdówMŁP218
7. (33.)
GIEREŁO Mikołaj200576339207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ219
8. (74.)
KUROWSKI Jakub2006340642425AZS PWSZ NysaOPO165
9. (89.)
TOTON Kacper200859843660ATS BINGO RopczycePKR156
10. (115.)
KOPEĆ Jakub2005120250239POLITECHNIKA RzeszówPKR143org.
11. (65.)
PERKOWSKI Kacper2009772446363UKS ATS BiałystokPDL174
12. (46.)
MICHNA Samuel2009443342168UKS LIS SierakowicePOM197
13. (39.)
PIECOWSKI Miłosz2006347741497KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS215
14. (41.)
KAPTUR Mateusz2005499649346STS ZGODA JanikŚWI213
15. (120.)
STOLARCZYK Kryspin2008190045716DEKORGLASS DziałdowoWMZ140wycofany
16. (48.)
MĄDRY Michał2005575641577UKS PIAST OstrzeszówWLP194
ZPM
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
PYŚK Damian2006416939458LKTS LubońWLP218
2. (35.)
STĄPOREK Krzysztof2006501243493BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ218
3. (38.)
ROGOZIŃSKI Szymon2005340541109AZS PWSZ NysaOPO216
4. (40.)
ADAMCZYK Mikołaj2005383442782KTS GliwiceŚLS213
5. (42.)
GALA Dawid2005406844824KS PODWAWELSKI KrakówMŁP211
6. (43.)
RUSIN Kacper2006384241415KTS GliwiceŚLS209
7. (44.)
BIELUNKIEWICZ Filip2005201843362MKS EMDEK BydgoszczKPM199
8. (50.)
WODNIAK Michał200584941871LZS ŻywociceOPO191
9. (54.)
SAKOWICZ Mateusz2008187244508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ185
10. (55.)
WRZEŚNIAK Tomasz2005321342183KS SPIN CzęstochowaŚLS182
11. (56.)
KLAG Wiktor2007402040794KS GORCE Nowy TargMŁP181
12. (57.)
SOBIESZEK Bogumił200568042675KU AZS UE WrocławDŚL181
13. (58.)
JUREK Mikołaj2005758343149SKS 40 WarszawaMAZ179
14. (60.)
SZURLEJ Kacper2007677041406KS GORCE Nowy TargMŁP175
15. (62.)
SZCZUKA Kamil2005150644134TS ÓSEMKA BiałystokPDL175
16. (63.)
ŻURAWSKI Krzysztof200767744794KU AZS UE WrocławDŚL174
17. (66.)
LIPA Oskar2008379943858ULKS MoszczenicaŁDZ174
18. (67.)
GRYK Konrad2006718145089UKS DOJLIDY BiałystokPDL173
19. (73.)
ŻYGADŁO Franciszek200867943097KU AZS UE WrocławDŚL166
20. (78.)
BROSZKIEWICZ Karol20072340830KS MysławŚLS163
21. (79.)
WCISŁO Konrad2005161539785UKS GRYF GdówMŁP163
22. (80.)
ANZEL Jakub2005189243760DEKORGLASS DziałdowoWMZ163
23. (81.)
BOROWIAK Filip2006416145704LKTS LubońWLP162
24. (82.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ161
25. (85.)
FILICZAK Maciej20052540276KS MysławŚLS160
26. (86.)
KACIUBA Mikołaj2007599843870KS GÓRNIK PolkowiceDŚL159
27. (87.)
MASSALSKI Borys2006445544050UKS RETURN PiasecznoMAZ158
28. (90.)
CZEKAŃSKI Paweł2005352944837KTS Krościenko WyżnePKR156
29. (91.)
GŁUSZKIEWICZ Jakub2005743040149MTS KwidzynPOM156
30. (92.)
LIPOWSKI Michał2008189945717DEKORGLASS DziałdowoWMZ155
31. (93.)
MRUGAŁA Bartłomiej2005402846723KS GORCE Nowy TargMŁP155
32. (95.)
ADAMIAK Bartosz2007379344160ULKS MoszczenicaŁDZ154
33. (96.)
KOSTYK Kamil2006300245705CKS HELIOS CzempińWLP153
34. (104.)
LATOCHA Kacper2008379844063ULKS MoszczenicaŁDZ146
35. (105.)
BURAKOWSKI Mateusz2005445046049UKS RETURN PiasecznoMAZ145
36. (110.)
NOWAK Jakub2007727346032TKKF DobczyceMŁP144
37. (113.)
PATEJCZUK Szymon2006719146498UKS DOJLIDY BiałystokPDL143
38. (114.)
ANDRZEJAK Kacper2005654045833KS BRONOWIANKA KrakówMŁP143
39. (117.)
ŻABIŃSKI Piotr200560045597ATS BINGO RopczycePKR142
40. (127.)
PAŃCZYK Adrian2005152845254KS VIRET CMC ZawiercieŚLS132
41. (128.)
WÓJTOWICZ Bartosz2007586645421LEWART AGS LubartówLLS132
42. (132.)
HUBKA Karol2006119945364POLITECHNIKA RzeszówPKR131
43. (135.)
PIOTROWSKI Adam2008190148984DEKORGLASS DziałdowoWMZ131
44. (138.)
PRZEWŁOCKI Piotr2006278237129UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS130
45. (140.)
KOTOWICZ Oliwier2005149749849TS ÓSEMKA BiałystokPDL130
46. (143.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006239842320KS GOTYK ToruńKPM129
47. (145.)
DOROŚ Hubert2005742843092MTS KwidzynPOM129
48. (148.)
GERKE Mikołaj2005119350240POLITECHNIKA RzeszówPKR127
49. (155.)
SPRZĄCZAK Fabian20091084245757MUKS START NadarzynMAZ121
50. (157.)
ULATOWSKI Wiktor2007534141480MKS WOLAVIA WołówDŚL121
51. (159.)
ROMANOWSKI Paweł2006253445625UKS SOKOLIK NiemodlinOPO118
52. (166.)
BAJER Grzegorz2007727246033TKKF DobczyceMŁP116
53. (171.)
KARCZMARZ Maksymilian2006585449462LEWART AGS LubartówLLS114
54. (172.)
CHRZANOWSKI Patryk2008148847920TS ÓSEMKA BiałystokPDL114
55. (175.)
ADASZYŃSKI Mateusz2006253345624UKS SOKOLIK NiemodlinOPO113
56. (176.)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS113
57. (177.)
KOWALCZYK Michał2007402243977KS GORCE Nowy TargMŁP112
58. (185.)
SMOTER Adam2008180547911WARMIA Lidzbark Warm.WMZ109
59. (193.)
GOSZCZYŃSKI Piotr2006855544586HEKSA Niedrzwica DużaLLS106
60. (197.)
GOLONKA Filip2006714142140UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP106
61. (199.)
GOLDA Marcin2006347241427KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS104
62. (200.)
SZCZYPEK Jakub2006187548221KS SPÓJNIA WarszawaMAZ104
63. (201.)
GRABAS Robert2008119543389POLITECHNIKA RzeszówPKR104
64. (211.)
STOCHEL Adam2006688145917MKS CENTRUM KrakówMŁP101
65. (215.)
SIEŃKO Łukasz2007164647263PUKS ARKA ŁętowniaPKR99
66. (217.)
KOZIOŁ Wiktor2007585845420LEWART AGS LubartówLLS97
67. (218.)
CESARZ Oskar200588848066SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS97
68. (220.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ96
69. (223.)
SAKOWICZ Łukasz2005187146849KS SPÓJNIA WarszawaMAZ95
70. (228.)
PODWYSZYŃSKI Bartosz2006120550242POLITECHNIKA RzeszówPKR94
71. (230.)
PERKOWSKI Maciej2006719343247UKS DOJLIDY BiałystokPDL92
72. (234.)
BIELECKI Maciej2008631645701HEKSA Niedrzwica DużaLLS90
73. (237.)
BIAŁY Marcin2005141945246UKS ENERGIA SiewierzŚLS89
74. (239.)
WROTNIAK Karol2007233045447LKS JAR KielnarowaPKR89
75. (242.)
CYPS ALBO ZYPS Alan2007180448666WARMIA Lidzbark Warm.WMZ88
76. (246.)
HAJDUK Łukasz2008119641872POLITECHNIKA RzeszówPKR87
77. (248.)
SADOWSKI Kamil2007501043501BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ87
78. (249.)
ŚWINIUCH Jakub2008121050238POLITECHNIKA RzeszówPKR86
79. (292.)
GWIZDON Maksymilian20072838087KS MysławŚLS73
80. (305.)
MUCHA Hubert2006887246134IKRTS JózefówMAZ68
81. (306.)
SZEWCZYK Hubert2005687444864MKS CENTRUM KrakówMŁP68
82. (316.)
RĘKAS Miłosz2008560445718ENERGA KTS ToruńKPM66
83. (317.)
FRĄCZEK Michał200859646893ATS BINGO RopczycePKR65
84. (318.)
ROGALA Rafał2006233250716LKS JAR KielnarowaPKR65
85. (319.)
SOLIŁO Dominik2007142345996UKS ENERGIA SiewierzŚLS65
86. (337.)
PTAK Wiktor20083943548KS MysławŚLS57
87. (341.)
RĘKAS Maciej2008560345719ENERGA KTS ToruńKPM57
88. (348.)
GAWRON Wiktor2008344343388GIM-TIM 5 Stalowa WolaPKR55
89. (351.)
SZOSTAK Michał200514849177UKS ROKICIE SzczytnikiMŁP54
90. (376.)
PILCH Aleksander2008161149073UKS GRYF GdówMŁP48
91. (381.)
SAWECKI Michał2007187347082KS SPÓJNIA WarszawaMAZ48
92. (388.)
LUTOSTAŃSKI Tomasz200589041737SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS47
93. (454.)
FLAUMENHAFT Szymon2009646348346PKS KOLPING JarosławPKR35
94. (482.)
PAJORSKI Mateusz2009160949071UKS GRYF GdówMŁP32
95. (554.)
NOSIADEK Jakub2007347443413KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS24
96. (584.)
ZDOLIŃSKI Mateusz2006641947621MKS POGOŃ SiedlceMAZ21
97. (607.)
ZIELIŃSKI Alan2008646545674PKS KOLPING JarosławPKR19
98. (652.)
PAKUŁA Radosław2005267851763KS UNIA KaletyŚLS15
99. (748.)
PILCH Mikołaj2011159749492UKS GRYF GdówMŁP8
100. ( - .)
BURAKOWSKI Patryk2009445146631UKS RETURN PiasecznoMAZ0
101. ( - .)
BURAKOWSKI Konrad2009444946630UKS RETURN PiasecznoMAZ0