Polski Związek Tenisa Stołowego, Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego, LOSiR Sp. z o.o. oraz Luboński Klub Tenisa Stołowego „Luvena” Luboń zapraszają na 3. Grand Prix Polski Juniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 7-9 lutego 2020 roku w hali LOSiR.

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 4 lutego 2020 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Piotr PIELACIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Zbigniew GLINIANY
Obsługa komputerowa: Jacek DRYGAS

Rozgrywki

Juniorki
Juniorzy
Juniorki – eliminacje
Juniorzy – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Pozostałe informacje

Lista juniorek posiadających limit do startu
Lista juniorów posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 2. GPP zaliczają się turnieje od 3. GPP 18/19 do 2. GPP 19/20).
Ranking juniorek po 2. GPP
Ranking juniorów po 2. GPP

Kategorie turnieju

Juniorki
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SZTWIERTNIA Ilona2004655838419KS BRONOWIANKA KrakówMŁP542
2. (2.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS539
3. (3.)
GILEWSKA Dominika20021085635868KS NadarzynMAZ525
4. (4.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM521
5. (5.)
SZYMCZYK Natalia200385336373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS501
6. (6.)
GAWORSKA Zuzanna200349536872KU AZS UE WrocławDŚL488
7. (7.)
LIS Martyna2002500633288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ479
8. (8.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS468
9. (9.)
SUŁEK Zuzanna2003417238019LKTS LubońWLP467
10. (10.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL462
11. (11.)
WIELGOS Zuzanna2005121338307POLITECHNIKA RzeszówPKR439
12. (12.)
KUBIAK Anna2004145536958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS432
13. (13.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL431
14. (14.)
JARKOWSKA Aleksandra2003260139201KU AZS PWSIP ŁomżaPDL424
15. (15.)
KOWALCZYK Zuzanna2003402335865KS GORCE Nowy TargMŁP390
16. (16.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS383
17. (17.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL372
18. (18.)
STACHNIAK Martyna2003120834879POLITECHNIKA RzeszówPKR358
19. (19.)
OSUCH Aleksandra2002231235631AUKS TREFL ZamośćLLS352
20. (20.)
WIĘCKOWSKA Julia2002859235147SKS 40 WarszawaMAZ349
21. (21.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002501438866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ349
22. (22.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS340
23. (23.)
ZAJĄC Anna2002656041129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP339
24. (24.)
KLUSZEWSKA Milena200285835679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS320
25. (25.)
WRZOSEK Wiktoria2004386934104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ317
26. (26.)
HOŁDA Karolina2007202145377MKS EMDEK BydgoszczKPM315
27. (27.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL314
28. (28.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP311
29. (29.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200272338813ZKS Zielona GóraLBU294
30. (30.)
KRAKOWIAK Ewa200516036512GKTS GdańskPOM292
31. (31.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL290
32. (32.)
CZUBAKOWSKA Julia20041083540516MUKS START NadarzynMAZ285
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (37.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL272
2. (33.)
PIŁAT Agnieszka200423539584LUKS ChełmnoKPM275
3. (80.)
WÓJCIK Julia2004586540202LEWART AGS LubartówLLS197
4. (38.)
LIBELT Julia2002174232568GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU270woj.
5. (78.)
HOLAK Marta2004243137165MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ198
6. (73.)
WĄTOR Oliwia2006655943233KS BRONOWIANKA KrakówMŁP203
7. (36.)
DURALAK Daria2004410842432IKTS BROŃ RadomMAZ274
8. (93.)
JURCZYK Julia2005529144044UKS DalachówOPO184
9. (49.)
BRODA Klaudia2003119044687POLITECHNIKA RzeszówPKR246woj.
10. (35.)
ŁĄCKA Julia2003718839331UKS DOJLIDY BiałystokPDL275
11. (52.)
LICBARSKA Adrianna200439843081MRKS GdańskPOM239
12. (50.)
KAŁUŻNY Laura2004145038970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS240
ŚWI
13. (55.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ230
14. (174.)
GŁADYSZ Julia2005416441918LKTS LubońWLP129org.
15. (279.)
KAŹMIERCZAK Weronika2005694341941SKF MKTS OpalenicaWLP70
16. (58.)
TOŁSTYKO Kinga2006853445913UKS ZALEW StepnicaZPM221woj.
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (34.)
KRYSIŃSKA Paula2005457444601ŚNIEŻNIK Stronie Śl.DŚL275
2. (39.)
HAJDUK Martyna2004119735297POLITECHNIKA RzeszówPKR270
3. (40.)
GĄSIOR Natalia2004654533134KS BRONOWIANKA KrakówMŁP270
4. (41.)
SKUBA Emilia2005655642326KS BRONOWIANKA KrakówMŁP263
5. (42.)
GAWORSKA Natalia200767341986KU AZS UE WrocławDŚL260
6. (44.)
LIPSKA Anna2002586241926LEWART AGS LubartówLLS254
7. (45.)
WIĄCEK Amelia20031085734852KS NadarzynMAZ254
8. (46.)
NOWAK Aleksandra2003206237993MKS TS WARTA ObornikiWLP250
9. (48.)
PAWELEC Zuzanna2006722342929KS SYGNAŁ LublinLLS246
10. (51.)
MAZUR Klaudia200333842180KU AZS UJD CzęstochowaŚLS240
11. (53.)
DRĄG Marta200523639581LUKS ChełmnoKPM237
12. (54.)
FRONTCZAK Magda2004242841029MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ230
13. (56.)
PRĘDA Paulina2004195243157KS AZS AWFIS GdańskPOM224
14. (57.)
LEMAŃSKA Klara2006467039380KRAJNA Sępólno Kraj.KPM221
15. (59.)
CZAJA Zuzanna200539641119MRKS GdańskPOM220
16. (62.)
PIECHOTA Natalia2003416841919LKTS LubońWLP215
17. (64.)
FILIPOWICZ Julia2002717944431UKS DOJLIDY BiałystokPDL211
18. (65.)
CHMIELEWSKA Magdalena2002243042214MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ210
19. (76.)
JARECKA Marcelina2002788833519VICTORIA Jelcz-LaskowiceDŚL202
20. (77.)
TOMCZAK Weronika2004146136961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS199
21. (79.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP197
22. (81.)
KOCOŃ Roksana200423434191LUKS ChełmnoKPM195
23. (86.)
MADEJ Zuzanna2004189745708DEKORGLASS DziałdowoWMZ191
24. (90.)
KURZAWSKA Maja2006558743455ENERGA KTS ToruńKPM187
25. (92.)
ZDROJEWSKA Emilia2002635434640UKS SKOCZEK SopotPOM184
26. (94.)
GAJEWSKA Natalia2003654438984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP183
27. (95.)
PRZYBYTKOWSKA Wiktoria200723744204LUKS ChełmnoKPM182
28. (96.)
TRACZYK-KĘPA Beata200440344868MRKS GdańskPOM182
29. (97.)
JUSIAK Katarzyna2003585338301LEWART AGS LubartówLLS180
30. (102.)
FIRSZT Alicja2004536840518NADWIŚLANIN PłockMAZ176
31. (103.)
FRELICH Wiktoria2003416343671LKTS LubońWLP175
32. (107.)
ŁAWNICZAK Agata2005206042156MKS TS WARTA ObornikiWLP173
33. (108.)
LEWANDOWSKA Zuzanna2004615437802KS STELLA GnieznoWLP172
34. (109.)
KILISZEK Kamila2005654740075KS BRONOWIANKA KrakówMŁP171
35. (114.)
KLOCZKOWSKA Nadia2003145144475JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS167
36. (116.)
CIEŚLIK Faustyna2005654340806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP165
37. (119.)
KOSTYK Klaudia2003300347566CKS HELIOS CzempińWLP164
38. (122.)
PRZYBYŁ Liliana2006197143311MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL163
39. (123.)
PAWŁOWSKA Maja20041083641848MUKS START NadarzynMAZ163
40. (125.)
JARECKA Malwina200649838777KU AZS UE WrocławDŚL162
41. (131.)
WYCICHOWSKA Amelia2007241739487KS GOTYK ToruńKPM158
42. (137.)
SASS Dorota20061083839168MUKS START NadarzynMAZ155
43. (143.)
RAKOWSKA Magdalena200586039226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS152
44. (160.)
KURZELA Natalia200447241468GLKS ORLĘTA KrosnowiceDŚL137
45. (163.)
ENGLOT Michelle2002282837452LKS STRAŻAK BratkówkaPKR136
46. (167.)
GULBA Maria200386343203SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS134
47. (176.)
GAWLICZEK Marta2002250349676KS NAPRZÓD BorucinŚLS126
48. (180.)
WNUK Natalia200647842925GLKS ORLĘTA KrosnowiceDŚL123
49. (182.)
MENSFELD Natalia2004714343981UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP122
50. (195.)
SOCHA Jaśmina2004711742397UKS ORLIK GdyniaPOM116
51. (200.)
WYSTYRK Marcelina2002250249675KS NAPRZÓD BorucinŚLS115
52. (218.)
KOPACKA Anna2006655044915KS BRONOWIANKA KrakówMŁP102
53. (222.)
CHWOJKO Jagoda2004646839391PKS KOLPING JarosławPKR99
54. (224.)
KRAUSE Agata2009202445375MKS EMDEK BydgoszczKPM98
55. (226.)
DZIAKOWSKA Emilia2005205645963MKS TS WARTA ObornikiWLP96
56. (232.)
HADRYŚ Matylda2008654645028KS BRONOWIANKA KrakówMŁP94
57. (234.)
OSIŃSKA Małgorzata2006202643902MKS EMDEK BydgoszczKPM93
58. (238.)
SYRDA Zuzanna2006655744288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP90
59. (246.)
TEODORCZUK Kinga20051083742797MUKS START NadarzynMAZ86
60. (382.)
KASPRZAK Lena2007810943137PIONIER KleszczewoWLP32
Juniorzy
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KOLASA Szymon2003120038394POLITECHNIKA RzeszówPKR715
2. (4.)
REDZIMSKI Miłosz200676542104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ670
3. (5.)
JANKOWSKI Jakub200271733968ZKS Zielona GóraLBU567
4. (6.)
MIASTOWSKI Maksymilian2003306536104OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ480
5. (7.)
SUŁKOWSKI Bartosz2002714429061UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP478
6. (8.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU463
7. (9.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM448
8. (10.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU447
9. (11.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ442
10. (12.)
DZIUBA Patryk2003119137169POLITECHNIKA RzeszówPKR427
11. (13.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU416
12. (14.)
LEWANDOWSKI Patryk2003189144643DEKORGLASS DziałdowoWMZ412
13. (15.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ402
14. (16.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ388
15. (17.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS381
16. (18.)
KORCZAK Damian2003120338245POLITECHNIKA RzeszówPKR379
17. (19.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU368
18. (22.)
KRZYWNIAK Jakub200272037359ZKS Zielona GóraLBU346
19. (23.)
GAWLAS Michał200576238954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ345
20. (24.)
GÓRECKI Wojciech2002526436340KS PODWAWELSKI KrakówMŁP340
21. (25.)
CHMIELOWSKI Jakub2003485740406KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR331
22. (26.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL330
23. (27.)
STASZCZYK Konrad2004309442948KS GWIAZDA BydgoszczKPM329
24. (28.)
ŻELENGOWSKI Mateusz2005261035399KU AZS UZ Zielona GóraLBU314
25. (29.)
MICHNA Dawid2005443237746UKS LIS SierakowicePOM305
26. (30.)
LILIEN Aleksander2002383936955KTS GliwiceŚLS298
27. (31.)
LEMIESZKA Artur200369138049Kuźnica ŻelichowskaWLP293
28. (32.)
SZULC Krzysztof2002243244818MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ286
29. (33.)
KOSMAL Dawid2004714232729UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP286
30. (34.)
KOWALCZYK Bartosz2002585733481LEWART AGS LubartówLLS286
31. (35.)
MICHALSKI Piotr2003718936881UKS DOJLIDY BiałystokPDL284rank.
32. (36.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ277rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (107.)
GŁAZOWSKI Kacper2005275537294TKS GRANIT StrzelinDŚL179
2. (46.)
MAJCHRZAK Aleksander2004309035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM248
3. (141.)
PLEWIK Miłosz2004595638328KS CKFIS BełżyceLLS160
4. (44.)
KUŹBIŃSKI Michał20036337564GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU250
5. (55.)
BŁASZCZYK Marcel2007386040511DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ229
6. (37.)
SAWCZAK Miłosz2005655536165KS BRONOWIANKA KrakówMŁP275
7. (56.)
NALEŻYTY Jan2004445837382UKS RETURN PiasecznoMAZ226
8. (82.)
KUNASZEWSKI Leon2002236437675KTS MOKSIR ZawadzkieOPO199
9. (39.)
SPOREK Szymon2004175240063UKS MOSIR DuklaPKR270
10. (183.)
PATEJCZUK Szymon2006719146498UKS DOJLIDY BiałystokPDL140woj.
11. (69.)
FORMELA Rafał200739944598MRKS GdańskPOM211
12. (71.)
ŁYSAKOWSKI Michał2004350642962TTS POLONIA BytomŚLS211
ŚWI
13. (58.)
JANKOWSKI Igor2004306240291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ223woj.
14. (47.)
BUDZYŃSKI Jakub2003899337807KS ALMAR GłębokieWLP246
15. (110.)
LAMPERSKI Jakub2003811242494PIONIER KleszczewoWLP178org.
16. (67.)
OLEJNIK Mikołaj200344439270VISONEX WierzbięcinZPM213
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (38.)
WNĘK Stanisław200467536532KU AZS UE WrocławDŚL274
2. (40.)
JADACH Oskar2002335736670LZS SKS RaszówkaDŚL269
3. (41.)
OLBRYCHT Michał2004175339312UKS MOSIR DuklaPKR266
4. (42.)
LEWASZKIEWICZ Filip20036435401GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU257
5. (43.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003383643410KTS GliwiceŚLS253
6. (48.)
GWIZDON Oliwer20032931892KS MysławŚLS244
7. (49.)
KRUKAR Piotr2003175436660UKS MOSIR DuklaPKR244
8. (50.)
SZOŁKOWSKI Bartłomiej2003446237384UKS RETURN PiasecznoMAZ241
9. (51.)
KNAGA Łukasz2003654842303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP239
10. (52.)
BOGACZ Wojciech2004654140584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP239
11. (53.)
ZOCHNIAK Jakub2002168437932IKS START Zduńska WolaŁDZ238
12. (54.)
CZAPLA Kamil200287535107SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS236
13. (57.)
GOLEŃSKI Adam2002291538667LKS ODRA GłoskaDŚL226
14. (59.)
MATEREK Kacper200240536513MRKS GdańskPOM223
15. (60.)
SZCZEPANEK Błażej200384640987LZS ŻywociceOPO222
16. (61.)
LINEK Adam200484341866LZS ŻywociceOPO221
17. (63.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ215
18. (64.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ213
19. (65.)
MARCHLEWSKI Kacper2003241033341KS GOTYK ToruńKPM213
20. (68.)
LIS Jakub2003541342102BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ213
21. (70.)
PRZYBYŁ Michał2004168537408IKS START Zduńska WolaŁDZ211
22. (72.)
MARUSZAK Jakub2002359733342LUKS ChełmnoKPM210
23. (74.)
PYRA Kacper200244543298VISONEX WierzbięcinZPM209
24. (76.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002384039137KTS GliwiceŚLS204
25. (77.)
ALOT Maksymilian200439437765MRKS GdańskPOM203
26. (78.)
WANDACHOWICZ Michał2006130337267CHROBRY MiędzyzdrojeZPM202
27. (83.)
MITAS Jacek2005500842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ198
28. (84.)
TRZASKOWSKI Tomasz20041085440911KS NadarzynMAZ197
29. (86.)
WAJDA Hubert200344840946VISONEX WierzbięcinZPM195
30. (88.)
PRZYBYŁA Adrian2002460336490UKS ALFA GostyninMAZ194
31. (89.)
STAWOWCZYK Szymon2002158145349STLA SzczecinekZPM194
32. (92.)
MICHTA Paweł200269236504Kuźnica ŻelichowskaWLP193
33. (93.)
ŁĘCKI Maciej200439737741MRKS GdańskPOM191
34. (94.)
WIŚNIEWSKI Szymon200576637362BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ190
35. (95.)
ZAWADZKI Konrad20046640730GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU189
36. (96.)
LEMAŃSKI Stanisław2003467134869KRAJNA Sępólno Kraj.KPM188
37. (99.)
RUDO Adam2003740335661MRKS GdańskPOM182
38. (102.)
ZGUCZYŃSKI Jakub2002804437892SMS WłodawaLLS181
39. (109.)
ŻYCHLIŃSKI Maksymilian2003467546778KRAJNA Sępólno Kraj.KPM179
40. (111.)
KLIMEK Piotr2004592437499LKTS ZENIT MiędzybórzDŚL177
41. (112.)
MISIARZ Paweł2003900244305AUKS TREFL ZamośćLLS175
42. (113.)
SKÓRKO Bartłomiej2005145836960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS175
43. (114.)
OSTACHOWSKI Piotr2003347630933KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS175
44. (115.)
NIEWIADOMSKI Kamil2005195143145KS AZS AWFIS GdańskPOM174
45. (116.)
NOWAK Kacper200269333956Kuźnica ŻelichowskaWLP174
46. (117.)
TALAR Wiktor2003544538607UKS ŻAKI TaczanówWLP174
47. (118.)
BUJNOWSKI Paweł2002363842895PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP172
48. (120.)
BUCHALSKI Antoni2004185243133KS SPÓJNIA WarszawaMAZ171
49. (124.)
LASOTA Marcin2002347328751KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS170
50. (126.)
ZGUCZYŃSKI Szymon2006804537893SMS WłodawaLLS169
51. (131.)
ZAWIŚLAK Maksymilian2005227740211LKS OMEGA KleszczówŁDZ165
52. (135.)
KLIMCZEWSKI Jakub2002306437522OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ163
53. (138.)
SERAFIŃSKI Franciszek200556441462UKS SMECZ KoninWLP162
54. (139.)
KUKAWKA Miłosz2004364238146PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP161
55. (142.)
WODNIAK Michał200584941871LZS ŻywociceOPO160
56. (143.)
KRAUSE Maciej2003202541710MKS EMDEK BydgoszczKPM159
57. (148.)
RUŁKA Filip2003338238796MEBLE ANDERS ŻywiecŚLS155
58. (150.)
KOSTYK Kamil2006300245705CKS HELIOS CzempińWLP155
59. (151.)
ZGLIŃSKI Antoni200428338850ENERGA KTS ToruńKPM154
60. (155.)
KOSTECKI Filip20041085138622KS NadarzynMAZ152
61. (156.)
DEJA Filip2003665047776UKS OSIR BrodnicaKPM151
62. (159.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006240942048KS GOTYK ToruńKPM149
63. (164.)
JARZĄBKOWSKI Paweł2002240233340KS GOTYK ToruńKPM147
64. (169.)
KOŁEK Maciej2004654935303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP145
65. (170.)
IDACZYK Dominik200287437569SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS145
66. (172.)
GALA Bartłomiej2003406743428KS PODWAWELSKI KrakówMŁP144
67. (174.)
STĄPOREK Adam2003501142105BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ144
68. (175.)
MICHALSKI Emil2002416649156LKTS LubońWLP144
69. (188.)
ADAMIAK Jan2004185137815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ137
70. (189.)
SERAFIŃSKI Antoni200256341461UKS SMECZ KoninWLP137
71. (192.)
KAMIŃSKI Krzysztof2004243339700MKS JEDYNKA ŁódźŁDZ134
72. (195.)
CYMERMAN Mateusz2005185340241KS SPÓJNIA WarszawaMAZ133
73. (196.)
BODNAR Michał2003406642224KS PODWAWELSKI KrakówMŁP132
74. (202.)
KOPACKI Paweł2004655140280KS BRONOWIANKA KrakówMŁP126
75. (203.)
SZPEJNOWSKI Patryk2002460740220UKS ALFA GostyninMAZ126
76. (204.)
SUŁKOWSKI Karol2005714542142UKS PŁOMIEŃ LimanowaMŁP125
77. (210.)
GOŚCINIAK Krzysztof2005593840181UKS SŁOWIAN MrowinoWLP123
78. (216.)
BOROWIAK Filip2006416145704LKTS LubońWLP119
79. (218.)
PYŚK Damian2006416939458LKTS LubońWLP118
80. (220.)
PRZYBYTKOWSKI Mateusz200223344200LUKS ChełmnoKPM117
81. (222.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ116
82. (225.)
BIELUNKIEWICZ Filip2005201843362MKS EMDEK BydgoszczKPM115
83. (228.)
GALA Dawid2005406844824KS PODWAWELSKI KrakówMŁP114
84. (229.)
SOBIESZEK Bogumił200568042675KU AZS UE WrocławDŚL114
85. (231.)
FARYS Kacper2003459440217UKS ALFA GostyninMAZ113
86. (232.)
URBAN Michał200356943290UKS SMECZ KoninWLP112
87. (236.)
JĘSIEK Jakub200388236957SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS111
88. (241.)
KACZMAREK Jakub200288042178SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS109
89. (245.)
DOMIN Maciej2005144941092JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS107
90. (255.)
MODZELEWICZ Igor2002460036722UKS ALFA GostyninMAZ103
91. (269.)
KOMOSIŃSKI Bartłomiej2003811044355PIONIER KleszczewoWLP99
92. (272.)
PYRA Konrad200844645156VISONEX WierzbięcinZPM98
93. (274.)
KAPTUROWSKI Bartłomiej2003459743731UKS ALFA GostyninMAZ97
94. (282.)
BIEGAŃSKI Bartłomiej2003664845642UKS OSIR BrodnicaKPM96
95. (284.)
SZYMCZAK Wojciech200991943269MLKS PIAST KruszwicaKPM95
96. (287.)
MAŃKOWSKI Kamil200491541652MLKS PIAST KruszwicaKPM95
97. (306.)
ADAMCZYK Mikołaj2005383442782KTS GliwiceŚLS89
98. (308.)
GULBA Juliusz200588943104SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS88
99. (331.)
GRABARSKI Wojciech2004759538627LUPUS KABATY WarszawaMAZ80
100. (332.)
PACIOREK Łukasz2004178249422KTS WolbromekDŚL79
101. (338.)
BINEK Michał2002895842115ORZEŁ Wysocko WielkieWLP77
102. (339.)
MROZEK Tomasz200437636137KS DąbczeWLP77
103. (340.)
PIECOWSKI Miłosz2006347741497KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS76
104. (351.)
PAKUŁA Aleks2009677147314KTS SieradzŁDZ69
105. (354.)
MASSALSKI Borys2006445544050UKS RETURN PiasecznoMAZ69
106. (364.)
MATYJEK Karol2004759740042LUPUS KABATY WarszawaMAZ67
107. (365.)
NAWARSKI Maksymilian20041085540912KS NadarzynMAZ66
108. (369.)
GIEREŁO Mikołaj200576339207BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ64
109. (372.)
SMELA Borys2005206342158MKS TS WARTA ObornikiWLP63
110. (376.)
FRANC Igor2005327836385KS GWIAZDA BydgoszczKPM61
111. (380.)
ANDRZEJAK Kacper2005654045833KS BRONOWIANKA KrakówMŁP60
112. (393.)
KASZUBA Patryk200692642047MLKS PIAST KruszwicaKPM56
113. (396.)
BURAKOWSKI Mateusz2005445046049UKS RETURN PiasecznoMAZ56
114. (403.)
MĄDRY Michał2005575641577UKS PIAST OstrzeszówWLP55
115. (412.)
KUĆ Grzegorz2004655243429KS BRONOWIANKA KrakówMŁP55
116. (413.)
SKORUPA Jakub200288349034SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS55
117. (426.)
LISEK Konrad2006856549127ZKS Zielona GóraLBU53
118. (433.)
GRABARSKI Szymon2004759438626LUPUS KABATY WarszawaMAZ51
119. (444.)
WERNICKI Maciej2005170844580UKS OPTIMUM LubaszWLP48
120. (472.)
CESARZ Amadeusz200388648630SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS44
121. (475.)
AFRYKAŃSKI Bartosz2006239842320KS GOTYK ToruńKPM44
122. (489.)
GOLDA Marcin2006347241427KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS42
123. (501.)
WIZNER Jakub2004348141089KUŹNIA MARTEX RybnikŚLS40
124. (530.)
SZCZEPAŃSKI Mateusz2004758733057SKS 40 WarszawaMAZ35
125. (535.)
DYMACZ Michał2004793747164LKS Gorzyce MałeWLP34
126. (540.)
CIESIELSKI Roch2004114543459UKS PROSNA GrabówWLP32
127. (554.)
NADOLNY Łukasz200457551484UKS SMECZ KoninWLP31
128. (559.)
CESARZ Oskar200588848066SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS30
129. (569.)
AMBROŻY Jan2005300045703CKS HELIOS CzempińWLP28
130. (592.)
PAKUŁA Jakub200388451546SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS26
131. (715.)
WILLE Juliusz2008677246145KTS SieradzŁDZ11
132. (743.)
HOFFMANN Jakub2006205944591MKS TS WARTA ObornikiWLP9
133. (743.)
BARANOWSKI Robert2004218347165TAJFUN Ostrów Wielk.WLP9
134. (779.)
PAKUŁA Radosław2005267851763KS UNIA KaletyŚLS8
135. ( - .)
GNIZA Paweł2008363951103PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP0
136. ( - .)
RATAJCZAK Michał2005364450491PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP0
137. ( - .)
JĘDRAŚ Jędrzej2007907552863PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP0
138. ( - .)
KRZEWIŃSKI Piotr20041092153899PRS FAIRPLAYCE PoznańWLP0
139. ( - .)
LEHR Boris2002940441458ZKS Zielona GóraLBU0