Polski Związek Tenisa Stołowego, Mazowiecki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz Mławska Hala Sportowa zapraszają na 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny

Sędzia główny: Izabela Rozner
Zastępca sędziego głównego: Jarosław Dąbrowski
Obsługa komputerowa: Rafał Wereszczaka

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 29 listopada 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista żaczek posiadających limit do startu
Lista żaków posiadających limit do startu
Ranking żaczek po 1. GPP
Ranking żakó po 1. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Żaczki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WSZOŁEK Natalia2012163747161Skarbek Tarnowskie GóryŚLS100
2. (2.)
PORĘBA Małgorzata2012109555444Politechnika RzeszówPKR94
3. (3.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP82
4. (4.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM82
5. (5.)
KLAG Maja2012360849713KS Gorce Nowy TargMŁP71
6. (6.)
HONKOWICZ Zuzanna2013183055509MKS Radość GorliceMŁP71
7. (7.)
KAŁUSKA Zofia201268454296Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ71
8. (8.)
SZCZUTKOWSKA Amela2012150454085LUKS ChełmnoKPM71
9. (9.)
SZARMACH Julia2014699553813Ostródzianka OstródaWMZ62
10. (10.)
LASOTA Nadia2013449054273KS Gwiazda BydgoszczKPM62
11. (11.)
ZIŃCZUK Olga2012583454708Słonecz. Stok BiałystokPDL62
12. (12.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU62
13. (13.)
STEFANOWICZ Milena201324151589Warmia Lidzbark Warm.WMZ59
14. (14.)
PORĘBA Wiktoria2013652355482UKS WielopolePKR59
15. (15.)
KUBOSZEK Maja2012156654110RKS Cukrownik ChybieŚLS59
16. (16.)
KAŁUŻA Aleksandra2013343652002UKTS Sokół OrzeszeŚLS59
17. (17.)
NOWAK Wiktoria2012149654087LUKS ChełmnoKPM55
18. (18.)
ZARZYCKA Martyna201269254957Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ55
19. (19.)
MICHAŚ Aleksandra2013401354402ULKS MoszczenicaŁDZ55
20. (20.)
SOCHAJ Marcelina2012356559939KS Start Nowy SączMŁP55
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (82.)
KALAT Anastazja201375261563UKS Lider MiliczDŚL35
2. (30.)
RYDLEWSKA Adrianna2012202961140BOSiR ULKS BarcinKPM52
3. ( - .)
CZAJKA Angelika2012660753646SL Kalina Salos LublinLLS0
4. (39.)
JASIŃSKA Małgorzata2014655855341ZKS Zielona GóraLBU48
5. (31.)
MAZUR Maria201312561520GUKS Prosna WieruszówŁDZ52
6. (27.)
STEFAŃSKA Izabela2013356660869KS Start Nowy SączMŁP52
7. (21.)
PAZIEWSKA Maja2012646151806STS Rebel ŁaskarzewMAZ55org.
8. (33.)
SOCHOCKA Martyna2013706760069KS Sokół SerockMAZ48
9. (37.)
KAPICA Łucja2013365259880KTS MOKSiR ZawadzkieOPO48
10. (28.)
GŁÓD Jagoda2012282355094UKS MOSiR DuklaPKR52
11. (70.)
YANUSHKEVICH Valeryia2013544362544UKS TS Ósemka BiałystokPDL37
12. (26.)
JAŻDŻEWSKA Nadia2013229655896UKS Kosynier SobowidzPOM52
13. (24.)
KUFEL Hanna2015584054909Meble Anders ŻywiecŚLS55
ŚWI
14. (110.)
PIETRZAK Milena2012421654161Dekorglass DziałdowoWMZ31
15. (22.)
ADAMCZAK Lena2013229055700GLKS Orlęta CzaczWLP55
16. (25.)
TUTAK Dagmara2012458257380Chrobry MiędzyzdrojeZPM52
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
PAWŁOWSKA Monika2012564460451KS AZS UWM OlsztynWMZ55
2. (29.)
SZYDŁOWSKA Oliwia2012311855595MLKS Czarni OleckoWMZ52
3. (32.)
BOBEL Izabela2013634260365GKTS WiązownaMAZ52
4. (34.)
PIASECKA Wiktoria2013227853362KS Ogniwo ChełmLLS48
5. (35.)
KULCZYK Dominika2014357057253KS Start Nowy SączMŁP48
6. (36.)
KUBOSZEK Nicola2013156756163RKS Cukrownik ChybieŚLS48
7. (38.)
PUSTELNIK Lena2012157054111RKS Cukrownik ChybieŚLS48
8. (40.)
CZARNECKA Natalia2012420754170Dekorglass DziałdowoWMZ48
9. (42.)
JURCZUK Lena2013545759171UKS TS Ósemka BiałystokPDL46
10. (43.)
PLONDER Dorota2013251555459UKS Sucha KoszalińskaZPM46
11. (44.)
LICZNERSKA Maria2014699258762Ostródzianka OstródaWMZ46
12. (46.)
JELONEK Hania2014456561156Chrobry MiędzyzdrojeZPM46
13. (47.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR ULKS BarcinKPM46
14. (48.)
PAZIK Amelia2014419954167Dekorglass DziałdowoWMZ46
15. (49.)
BANIEWSKA Iga2012681055229GKTS GiżyckoWMZ42
16. (53.)
BAZYLEWSKA Amelia2014195255092MKS Wolavia WołówDŚL42
17. (54.)
HOŁODNIUK Zofia2014195154754MKS Wolavia WołówDŚL42
18. (56.)
BRANDEBURA Oliwia2013705860070KS Sokół SerockMAZ42
19. (59.)
JABŁOŃSKA Anelia2013149060747LUKS ChełmnoKPM40
20. (68.)
BUKOWSKA Amelia2013633055272Bogoria Grodzisk Maz.MAZ37
21. (70.)
UCIECHOWSKA Anna2013501060609Orzeł Wysocko WielkieWLP37
22. (76.)
BYRTEK Magda201216051561Lesznianka Leszna G.ŚLS35
23. (79.)
SZCZEPAŃSKA Lena2012421954159Dekorglass DziałdowoWMZ35
24. (88.)
DYMIŃSKA Kinga201234647235Energa KTS ToruńKPM33
25. (90.)
CIEŚLAR Wiktoria201216254254Lesznianka Leszna G.ŚLS33
26. (123.)
STENKEL Zuzanna2012421854165Dekorglass DziałdowoWMZ30
27. (126.)
CIULIŃSKA Amelia2013115654212Olimpijczyk JeżewoMAZ30
28. (173.)
IMIERSKA Kornelia2014563561345KS AZS UWM OlsztynWMZ26
29. (192.)
GAŁĘZEWSKA Antonina2012318762139BOSiR ULKS BarcinKPM25
30. (232.)
RYDLEWSKA Lilianna2015202461141BOSiR ULKS BarcinKPM21
31. (238.)
WĄSIK Gabriela2014563362582KS AZS UWM OlsztynWMZ19
32. (258.)
GAŁĘZEWSKA Maria2012318862140BOSiR ULKS BarcinKPM15
33. ( - .)
DYK Gabriela2012730155215MKS TS Warta ObornikiWLP0
34. ( - .)
WIŚNIEWSKA Lena2014115354210Olimpijczyk JeżewoMAZ0
35. ( - .)
MEJER Magdalena2013840263064TTS Polonia BytomŚLS0
Żacy
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
SŁAWIŃSKI Ignacy2012684855406Bogoria Grodzisk Maz.MAZ100
2. (2.)
GLANERT Olaf2012396455060Olimpia-Unia GrudziądzKPM94
3. (3.)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL82
4. (4.)
SZCZEPAŃSKI Fabian2012422049763Dekorglass DziałdowoWMZ82
5. (5.)
FLAUMENHAFT Wojciech2013670750011Politechnika RzeszówPKR71
6. (6.)
CYRANKIEWICZ Olaf201282754463ATS Akanza LublinLLS71
7. (7.)
WALASEK Michał2012422149769Dekorglass DziałdowoWMZ71
8. (8.)
PANKOWSKI Jakub2013149754097LUKS ChełmnoKPM71
9. (9.)
PRZYBYSZ Przemysław2012281551618PUKS Arka ŁętowniaPKR62
10. (10.)
JĘDRZEJEWSKI Oliwier2012396556165Olimpia-Unia GrudziądzKPM62
11. (11.)
FLIS Antoni2012297355375KU AZS UE WrocławDŚL62
12. (12.)
TARAKAN Michał20147508522823STS Starogard GdańskiPOM62
13. (13.)
WÓJCIK Patryk2012150652485LUKS ChełmnoKPM59
14. (14.)
ZIOŁO Piotr2012775653016MUKS Start NadarzynMAZ59
15. (15.)
SZARMACH Antoni2013698653812Ostródzianka OstródaWMZ59
16. (16.)
KUCZYŃSKI Piotr2012554856175UKS Żaki TaczanówWLP59
17. (17.)
SADOWSKI Daniel2012141249890UKS Lis SierakowicePOM55
18. (18.)
SZCZUTKOWSKI Kacper2012150554084LUKS ChełmnoKPM55
19. (19.)
WOŹNIAK Oliwier2013141452074UKS Lis SierakowicePOM55
20. (20.)
KWAŚNICKI Jakub2013282655093UKS MOSiR DuklaPKR55
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (36.)
NOWAKOWSKI Michał2013389957003TKS Granit StrzelinDŚL48
2. (43.)
UTYLSKI Ignacy2013268856370KS Nowa Era ToruńKPM46
3. ( - .)
BIELECKI Szymon201227055931Heksa Niedrzwica DużaLLS0
4. (51.)
BŁASZCZYK Jakub201359860106ZKS Zielona GóraLBU42
5. (81.)
ZAJDA Miłosz2014399558243ULKS MoszczenicaŁDZ35
6. (24.)
WIKTOREK Marcin2012235061191UKS Płomień LimanowaMŁP55
7. (265.)
FERUŚ Jan2013694462794ULKS Victoria JedlińskMAZ20
8. (58.)
STARCZYŃSKI Bartek2012641154538LUKS MańkowiceOPO40
9. (22.)
RYMAR Szymon2012172757852KSTS KrosnoPKR55
10. ( - .)
ŻMIEJKO Paweł2012894056132Płomień Dobrzyniewo D.PDL0
11. (28.)
FEDORYNIEC Wojciech20127509522833STS Starogard GdańskiPOM52
12. (35.)
PAWŁOWSKI Marcel201292249312MKS Czechowice-DziedziceŚLS48
13. (65.)
BRACHA Mikołaj2013874660426UKS Orlęta BilczaŚWI40
14. (26.)
TYSZKOWSKI Kajetan2012698755490Ostródzianka OstródaWMZ52
15. ( - .)
WOŹNIAK Maurycy2012971951667MKS TS Warta ObornikiWLP0
16. ( - .)
JAMRO Hubert2012587761545SL Salos SzczecinZPM0
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
SADOWSKI Antoni2013698558766Ostródzianka OstródaWMZ55
2. (23.)
MICHALKIEWICZ Filip2012698158760Ostródzianka OstródaWMZ55
3. (25.)
SOKOŁOWSKI Fabian201239151794LUKS Abc Żak PisanicaWMZ52
4. (29.)
ZIELIŃSKI Stanisław201247955174Orlicz 1924 SuchedniówŚWI52
5. (31.)
KOZŁOWSKI Krzysztof2012633455271Bogoria Grodzisk Maz.MAZ52
6. (32.)
SZULTA Adam2013655259574TTS Polonia BytomŚLS52
7. (33.)
BOGUCKI Szymon2013399955814ULKS MoszczenicaŁDZ48
8. (34.)
FILODA Karol2012505354189UKS Optimum LubaszWLP48
9. (37.)
ORŁOWSKI Michał2014699355497Ostródzianka OstródaWMZ48
10. (39.)
WIECZOREK Tymoteusz2014586954724KS Polonia ŚmigielWLP48
11. (40.)
PYDYNKOWSKI Adam2013420162267Dekorglass DziałdowoWMZ48
12. (41.)
ROMANIUK Aleksander2013801256314UKS Dojlidy BiałystokPDL46
13. (42.)
BRODOWSKI Tobiasz2013311159204MLKS Czarni OleckoWMZ46
14. (44.)
NOWACKI Jan2012754153897UATS Batimex PruszkówMAZ46
15. (45.)
PHAM QUANG Aleks2012754353615UATS Batimex PruszkówMAZ46
16. (46.)
CHMURZYŃSKI Dawid2012782757024UKS Huragan SosnowiecŚLS46
17. (47.)
FACENNA Luca2012612060932LUKS ChełmnoKPM46
18. (48.)
ŻÓŁKIEWSKI Hubert2012770259781LKS Lotos JabłonnaMAZ46
19. (53.)
DĄBROWSKI Mateusz2012633255960Bogoria Grodzisk Maz.MAZ42
20. (54.)
DOMAŁA Nataniel2013705960065KS Sokół SerockMAZ42
21. (56.)
KAMIŃSKI Maksymilian2014633861328GKTS WiązownaMAZ42
22. (68.)
DRAJEM Mateusz2013536055022Energa KTS ToruńKPM37
23. (70.)
KARCZEWSKI Szymon2013311559403MLKS Czarni OleckoWMZ37
24. (118.)
SZERER Kacper2014195454752MKS Wolavia WołówDŚL31
25. (125.)
NOWAKOWSKI Adrian2013268261473KS Nowa Era ToruńKPM31
26. (133.)
ZWOLSKI Dominik2012198049251MKS Wolavia WołówDŚL30
27. (136.)
JANKOWSKI Paweł2013660553814Ostródzianka OstródaWMZ30
28. (218.)
GRZYBOWSKI Wiktor2015633759922GKTS WiązownaMAZ24
29. (265.)
STRZELECKI Kacper2014775355337MUKS Start NadarzynMAZ20
30. (310.)
LAUDAŃSKI Franciszek2012775962937MUKS Start NadarzynMAZ15
31. (318.)
TUREWICZ Wojciech2014195556813MKS Wolavia WołówDŚL13
32. (325.)
TOKARZ Tymon2013197659846MKS Wolavia WołówDŚL11
33. ( - .)
LONDZIN Wojciech201293855164MKS Czechowice-DziedziceŚLS0