Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Andrzej Moczko
Zastępca sędziego głównego: Bartosz Bartkowicz
Obsługa komputerowa: Wojciech Stach

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 22 listopada 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 1. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 1. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200166231741KU AZS UE WrocławDŚL1000
2. (2.)
WĘGRZYN Anna200166131740KU AZS UE WrocławDŚL825
3. (3.)
WIELGOS Zuzanna2005110238307Politechnika RzeszówPKR733
4. (5.)
SZTWIERTNIA Ilona200436938419SKTS SochaczewMAZ664
5. (6.)
WRÓBEL Wiktoria200680135280MRKS GdańskPOM660
6. (7.)
WOŁOWIEC Dominika1997107820144Politechnika RzeszówPKR595
7. (9.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993136717071MUKS Start NadarzynMAZ580
8. (10.)
BRZYSKA Anna2005201740106PKS Kolping JarosławPKR551
9. (11.)
ZAŁOMSKA Roksana19913512597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS517
10. (12.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200132826433Energa KTS ToruńKPM509
11. (13.)
MICHALAK Aleksandra200189732488KTS TarnobrzegPKR509
12. (14.)
WĄTOR Oliwia2006110143233Politechnika RzeszówPKR503
13. (15.)
LIS Martyna200220733288Bogoria Grodzisk Maz.MAZ503
14. (17.)
GALUS Katarzyna1998106525367Politechnika RzeszówPKR483rank.
15. (18.)
KRZYSIEK Paulina1996136417206MUKS Start NadarzynMAZ480rank.
16. (19.)
BARTOSZEK Julia2001162233835Skarbek Tarnowskie GóryŚLS469rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
FURMAN Julia200566441985KU AZS UE WrocławDŚL448rank.
2. (24.)
KRYSIŃSKA Paula200566744601KU AZS UE WrocławDŚL421
3. (241.)
MIKLASZEWSKA Maja200133831684Energa KTS ToruńKPM156
4. (96.)
ZGIERSKA Aleksandra2007581946500Lewart AGS LubartówLLS250
5. (25.)
KUBIAK Anna200460236958ZKS Zielona GóraLBU419
6. (35.)
KIJOK Emilia198158412462ZKS Zielona GóraLBU347org.
7. (45.)
HOLAK Marta2004211137165MKS Jedynka ŁódźŁDZ300
8. (54.)
GARB Aleksandra2001363336484KS Gorce Nowy TargMŁP282
9. (30.)
ŚLIWKA Zofia200723542107Bogoria Grodzisk Maz.MAZ360
OPO
10. (59.)
GUZIK Aleksandra2006108843209Politechnika RzeszówPKR277
11. (33.)
HOŁDA Karolina200778145377UKS Dojlidy BiałystokPDL351
12. (29.)
KRAKOWIAK Ewa200513136512GKTS GdańskPOM361
13. (20.)
ŁEBEK Alicja199963830666KTS GliwiceŚLS457woj.
ŚWI
14. (49.)
WRZOSEK Wiktoria2004564834104KS AZS UWM OlsztynWMZ290
15. (104.)
PALACZ Katarzyna199462419648KS Stella GnieznoWLP246
16. (135.)
KMIECIK Karin1976166642072Griffins Spin SzczecinZPM230woj.
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (22.)
TOMECKA Julia2002163229896Skarbek Tarnowskie GóryŚLS445
2. (26.)
GAWORSKA Zuzanna200365936872KU AZS UE WrocławDŚL390
3. (27.)
GRYKO Kamila200276735799UKS Dojlidy BiałystokPDL386
4. (31.)
LICBARSKA Adrianna200479843081MRKS GdańskPOM358
5. (36.)
GAJEWSKA Natalia20036638984KS Bronowianka KrakówMŁP341
6. (37.)
GŁADYSZ Julia200585941918LKTS LubońWLP339
7. (38.)
BOBEK Weronika200623843527Warmia Lidzbark Warm.WMZ336
8. (42.)
JARKOWSKA Aleksandra200333139201Energa KTS ToruńKPM312
9. (43.)
GILEWSKA Dominika200263335868KTS GliwiceŚLS309
10. (56.)
PŁOTKA Magda2001155433947KTSK LuzinoPOM281
11. (57.)
FRANASZCZUK Klaudia2002162533137Skarbek Tarnowskie GóryŚLS279
12. (61.)
BRODA Klaudia2003201844687KSTS KrosnoPKR277
13. (63.)
KLUSZEWSKA Milena200233235679Energa KTS ToruńKPM277
14. (64.)
MATROS Izabela2007756245144ZKS Zielona GóraLBU276
15. (67.)
GAWORSKA Natalia200766541986KU AZS UE WrocławDŚL274
16. (68.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ274
17. (70.)
GÓRSKA Michalina200376638302UKS Dojlidy BiałystokPDL272
18. (75.)
NOWACKA Paulina199458812095ZKS Zielona GóraLBU265
19. (82.)
JARECKA Malwina200666638777KU AZS UE WrocławDŚL263
20. (86.)
MOTYKA Martyna2001107131846Politechnika RzeszówPKR258
21. (87.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ257
22. (88.)
PRZYBYŁ Liliana200666943311KU AZS UE WrocławDŚL256
23. (89.)
SOKOŁOWSKA Maja200860844907ZKS Zielona GóraLBU255
24. (90.)
SKUBA Emilia200523142326Bogoria Grodzisk Maz.MAZ255
25. (92.)
LEWANDOWSKA Zuzanna200462737802KS Stella GnieznoWLP252
26. (100.)
TRACZYK-KĘPA Beata200480044868MRKS GdańskPOM249
27. (123.)
PŁOTKA Katarzyna2000155333946KTSK LuzinoPOM238
28. (133.)
RAZAKOWSKA Estera200289439103JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS232
29. (150.)
TROCHIMIUK Katarzyna200221538866Bogoria Grodzisk Maz.MAZ222
30. (155.)
RAJKOWSKA Sylwia2006116543514Olimpijczyk JeżewoMAZ220
31. (168.)
RAKOWSKA Magdalena2005163539226Skarbek Tarnowskie GóryŚLS212
32. (181.)
WYSTYRK Marcelina200289549675JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS203
33. (185.)
BOROWSKA Julia2008589747379KS Polonia ŚmigielWLP198
34. (204.)
FILICZAK Ewa2001162437551Skarbek Tarnowskie GóryŚLS184
35. (209.)
GAWLICZEK Marta200288249676JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS181
36. (212.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ178
37. (225.)
GOŁĘBIOWSKA Aleksandra2007163345637Skarbek Tarnowskie GóryŚLS169
38. (230.)
BARTKIEWICZ Julia200777743875UKS Dojlidy BiałystokPDL165
39. (237.)
TKOCZ Julia2005163638760Skarbek Tarnowskie GóryŚLS158
40. (283.)
STEFAŃSKA Kinga198019895KTS TarnobrzegPKR120
41. (337.)
CZUMARNA Sofija200959661786ZKS Zielona GóraLBU72
42. (365.)
ZDROJEWSKA Emilia2002112434640KS Stella GnieznoWLP62
43. ( - .)
MELNYKOVA Liliia2002914163231KS AZS AWF WrocławDŚL0
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KOTOWSKI Tomasz199833321000Energa KTS ToruńKPM762
2. (4.)
ZALEWSKI Mateusz200561040234ZKS Zielona GóraLBU663
3. (6.)
LEWANDOWSKI Tomasz19857701428UKS Dojlidy BiałystokPDL638
4. (7.)
KULPA Konrad199433422944Energa KTS ToruńKPM627
5. (8.)
WITKOWSKI Antoni1994168810126KS Polonia KielceŚWI586
6. (9.)
TOMICKI Jarosław1980649286KTS GliwiceŚLS574
7. (10.)
ZANDECKI Jan2001106030683Olimpia-Unia GrudziądzKPM564
8. (11.)
BAŃKOSZ Michał1995296218932KU AZS UE WrocławDŚL558
9. (13.)
KWAPIŚ Kuba200383731519Ostródzianka OstródaWMZ515
10. (15.)
KOLASA Szymon2003106738394Politechnika RzeszówPKR509
11. (18.)
MALICKI Szymon19887294216KS AZS AWFiS GdańskPOM492rank.
12. (19.)
WACHOWIAK Łukasz200059529774ZKS Zielona GóraLBU485rank.
13. (20.)
KOSZYK Bogusław198761712628STS SłubiceLBU475rank.
14. (24.)
NALEPA Kamil199958725737ZKS Zielona GóraLBU409rank.
15. (25.)
SPYCHAŁA Adrian199671424941UKS Piast OstrzeszówWLP406rank.
16. (27.)
BIAŁEK Artur1992120814899UKS OlesnoMŁP397rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (293.)
KACZMAREK Krzysztof19714417427MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL158
2. (57.)
MICHNA Dawid200534937746Energa KTS ToruńKPM285
3. (193.)
CHRZEŚCIAN Radosław200281438501ATS Akanza LublinLLS204
4. (46.)
BIELECKI Patryk200459740979ZKS Zielona GóraLBU310
5. (76.)
MARCINIAK Szymon2001104736493Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU261org.
6. (104.)
GIERACH Jakub1999386327149MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ245
MŁP
7. (32.)
STECYSZYN Jakub200321234803Bogoria Grodzisk Maz.MAZ371
8. (86.)
LINEK Adam2004159841866LZS ŻywociceOPO255
9. (56.)
DZIUBA Patryk2003106337169Politechnika RzeszówPKR285
10. (35.)
ZDZIENICKI Kamil19877764664UKS Dojlidy BiałystokPDL355
11. (28.)
TOMASZUK Tomasz199773821229KS AZS AWFiS GdańskPOM390
12. (45.)
MASŁOWSKI Jakub199663921748KTS GliwiceŚLS313
13. (65.)
MALIK Mateusz1992608321899niestow. woj. ŚWIŚWI273
14. (50.)
XU Wenliang198829123654Dekorglass DziałdowoWMZ297
15. (339.)
WERNER Jakub200071628538UKS Piast OstrzeszówWLP141woj.
16. (47.)
JEMILIANOWICZ Bartosz1995170320998Visonex Top WierzbięcinZPM308
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (29.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002105834280Olimpia-Unia GrudziądzKPM387
2. (30.)
MAŁACHOWSKI Michał200283834137Ostródzianka OstródaWMZ386
3. (34.)
KULCZYCKI Alan200678433602UKS Dojlidy BiałystokPDL361
4. (37.)
MIASTOWSKI Maksymilian200373036104KS AZS AWFiS GdańskPOM345
5. (40.)
GAWLAS Michał200522038954Bogoria Grodzisk Maz.MAZ325
6. (41.)
GŁAZOWSKI Kacper200522237294Bogoria Grodzisk Maz.MAZ322
7. (42.)
CHMIELOWSKI Jakub200380440406KSTS KrosnoPKR322
8. (51.)
WANDACHOWICZ Michał200679137267UKS Dojlidy BiałystokPDL297
9. (53.)
CZERWIŃSKI Bartosz200132932657Energa KTS ToruńKPM290
10. (54.)
LEWANDOWSKI Patryk200328944643Dekorglass DziałdowoWMZ289
11. (60.)
DUDZICZ Adam200171934855KS AZS AWFiS GdańskPOM278
12. (75.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200561135399ZKS Zielona GóraLBU263
13. (78.)
GOLLA Marco199883343279Ostródzianka OstródaWMZ260
14. (81.)
KOWOL Marek200038028424MUKS Jedynka PszówŚLS260
15. (82.)
SPOREK Szymon2004172940063KSTS KrosnoPKR259
16. (83.)
NIEDŹWIEDZKI Wojciech1994558725248KTS WolbromekDŚL259
17. (84.)
KOSIŃSKI Dawid2001166735317Griffins Spin SzczecinZPM259
18. (87.)
JURCZAK Michał198980617347KSTS KrosnoPKR255
19. (96.)
STASZCZYK Konrad200435242948Energa KTS ToruńKPM249
20. (100.)
ALOT Maksymilian200474237765KS AZS AWFiS GdańskPOM247
21. (106.)
ŻYWORONEK Patryk200961253923ZKS Zielona GóraLBU243
22. (117.)
KRAWCZYK Jakub199472628368KS AZS AWFiS GdańskPOM238
23. (125.)
OLEJNIK Mikołaj200373339270KS AZS AWFiS GdańskPOM234
24. (134.)
FERENC Piotr199672127596KS AZS AWFiS GdańskPOM231
25. (135.)
MITAS Jacek200522742830Bogoria Grodzisk Maz.MAZ230
26. (136.)
MAJCHRZAK Aleksander200484235586Ostródzianka OstródaWMZ230
27. (141.)
MICHNO Krzysztof200760345147ZKS Zielona GóraLBU228
28. (145.)
CHŁODNICKI Piotr2002153236314GMKS Strzelec FrysztakPKR226
29. (148.)
DOMIN Maciej2005108241092Politechnika RzeszówPKR225
30. (169.)
LILIEN Aleksander2002125936955LKS Odra GłoskaDŚL215
31. (177.)
KUBIC Marcin199624529497Warmia Lidzbark Warm.WMZ212
32. (181.)
CZERNECKI Robert200383137817Ostródzianka OstródaWMZ210
33. (189.)
KRUKAR Piotr200380936660KSTS KrosnoPKR206
34. (194.)
KWODAWSKI Bartosz1980636999KTS GliwiceŚLS204
35. (200.)
PIECOWSKI Miłosz200665341497KTS GliwiceŚLS202
36. (203.)
GROMEK Artur200724040924Warmia Lidzbark Warm.WMZ199
37. (242.)
DZIADEK Kamil200072031758KS AZS AWFiS GdańskPOM178
38. (252.)
WIECZORKIEWICZ Marcin198732702631Pełcz Górki NoteckieLBU175
39. (318.)
SZURLEJ Kacper200735341406Energa KTS ToruńKPM149
40. (328.)
BABIAK Oliwier2008143346773ŻSTS ŻagańLBU144
41. (338.)
SOLIŁO Dominik2007113145996ZKS Zielona GóraLBU141
42. (349.)
MISZTAL Igor199758627154ZKS Zielona GóraLBU137
43. (393.)
FRANC Igor200574436385KS AZS AWFiS GdańskPOM125
44. (467.)
LASOTA Marcin200238128751MUKS Jedynka PszówŚLS103
45. (512.)
BODNAR Michał200363042224KTS GliwiceŚLS88
46. (564.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ72
47. (600.)
AMILIANOWICZ Kamil1988170241604Visonex Top WierzbięcinZPM64
48. (663.)
KOWALCZYK Jakub2001395436844KU AZS UZ Zielona GóraLBU53
49. (690.)
SADOWSKI Kamil200723043501Bogoria Grodzisk Maz.MAZ50
50. (838.)
PIETRYGA Łukasz2002167352977Griffins Spin SzczecinZPM31
51. (859.)
WOLFF Paweł1987819315574Lupus Kabaty WarszawaMAZ28
52. ( - .)
DOBROWOLAŃSKI Bartosz1992166521347Griffins Spin SzczecinZPM0
53. ( - .)
LUBIN Krzysztof19771472901STS SłubiceLBU0