Polski Związek Tenisa Stołowego, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KTS Gliwice zapraszają na 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź”.

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – kwalifikacje dodatkowe
Mężczyźni – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Stefan KOSTUR
Zastępca sędziego głównego: Michał WOLNY
Obsługa komputerowa: Maciej MILIŃSKI

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 23 listopada 2021 o godz. 18:00.

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Ranking kroczący kobiet po 1. GPP
Ranking kroczący mężczyzn po 1. GPP

Bezpieczeństwo związane ze stanem epidemii

W trosce o bezpieczeństwo uczestników zawodów, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego wprowadził dodatkowe obostrzenia na zawodach sportowych:
1. Zawody odbywać się będą w systemie blokowym z podziałem na dziewczęta i chłopców.
2. Osoby kończące rozgrywki w danym bloku zobowiązane są bezzwłocznie opuścić miejsce rozgrywania zawodów.
3. Organizator w sposób restrykcyjny prowadzić będzie kontrolę osób wchodzących na teren zawodów. Do obecności w miejscu rozgrywek uprawnieni są wyłącznie zawodnicy biorący udział w rozgrywkach, trenerzy zawodników (z ważną licencją PZTS) oraz obsługa wydarzenia.
4. Organizator kontrolować będzie przestrzeganie zasad higieny nałożonych przez władze państwowe, w tym szczególnie obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyłączeniem czasu gry) oraz zachowywanie dystansu społecznego. Osoby nieprzestrzegające wyżej wspomnianych zasad będą usuwane z miejsca rozgrywek, co skutkować będzie jednoczesną dyskwalifikacją dla uczestników zawodów.
5. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, wszystkie osoby wchodzące na teren zawodów poddane będą kontroli temperatury ciała.

Wszystkie osoby uczestniczące w zawodach (zawodnicy, trenerzy, sędziowie itp.) są zobowiązane do wypełnienia i pozostawienia w biurze zawodów ankiety. Niezłożenie ankiety skutkować będzie niedopuszczeniem do uczestnictwa w zawodach.
Do pobrania: ankieta

Kategorie turnieju

Kobiety
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
WĘGRZYN Katarzyna200199131741KU AZS UE WrocławDŚL858
2. (3.)
WRÓBEL Wiktoria2006527335280MRKS GdańskPOM695
3. (4.)
KRZYSIEK Paulina1996449717206MUKS START NadarzynMAZ673
4. (5.)
WOŁOWIEC Dominika1997450020144MUKS START NadarzynMAZ660
5. (6.)
BRZYSKA Anna2005487340106PKS KOLPING JarosławPKR621
6. (8.)
SZTWIERTNIA Ilona200453938419SKTS SochaczewMAZ591
7. (9.)
GALUS Katarzyna1998613525367POLITECHNIKA RzeszówPKR586
8. (11.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna2001233826433KS GOTYK ToruńKPM525
9. (12.)
BARTOSZEK Julia2001766533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS521
10. (13.)
MICHALAK Aleksandra200137432488KTS TarnobrzegPKR521
11. (14.)
ZAKRZEWSKA Agata200037834678KTS TarnobrzegPKR515
12. (15.)
SZYMCZAK Julia200098932145KU AZS UE WrocławDŚL515
13. (16.)
NOWACKA Paulina1994311912095LKTS LubońWLP509
14. (18.)
ŁEBEK Alicja1999466830666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM503rank.
15. (19.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna1993449917071MUKS START NadarzynMAZ487rank.
16. (20.)
WIELGOS Zuzanna2005617938307POLITECHNIKA RzeszówPKR457rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (24.)
FURMAN Julia200599741985KU AZS UE WrocławDŚL435
2. (67.)
PIŁAT Agnieszka2004290139584LUKS ChełmnoKPM268
3. (101.)
LIPSKA Anna2002246441926LEWART AGS LubartówLLS251
4. (33.)
SOKOŁOWSKA Gabriela200246038813ZKS Zielona GóraLBU344
5. (54.)
GIERACH Katarzyna2000343629270DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ282
6. ( - .)
PĘK Karolina199828430830KS BRONOWIANKA KrakówMŁP0
7. (30.)
LIS Martyna20023433288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ352woj.
8. (100.)
MATROS Izabela2007519945144VICTORIA ChróściceOPO251
9. (245.)
STACHNIAK Martyna2003617534879POLITECHNIKA RzeszówPKR162
10. (223.)
NAWROCKA Klaudia1997541326440UKS ATS BiałystokPDL179
11. (83.)
KRAKOWIAK Ewa200515936512GKTS GdańskPOM259
12. (21.)
JANIK Angelika2000767228011JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS455rank.
13. (35.)
TOMECKA Julia2002229429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS330org.
14. (43.)
SZYMCZYK Natalia2003232636373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS312
ŚWI
15. (59.)
BRZEZIŃSKA Natalia2008443245707DEKORGLASS DziałdowoWMZ274woj.
16. (26.)
KOZIOŁ Sandra200080033801KS DąbczeWLP406
ZPM
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (22.)
KIJOK Emilia1981195512462KS STELLA GnieznoWLP445
2. (28.)
GRYKO Kamila2002304135799UKS DOJLIDY BiałystokPDL395
3. (32.)
RAKOWSKA Karolina2002753535457KTS GliwiceŚLS348
4. (34.)
FRANASZCZUK Klaudia2002228333137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS342
5. (36.)
KUBIAK Anna200450836958ZKS Zielona GóraLBU325
6. (41.)
PASZEK Agata2001768027733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS315
7. (46.)
GAJEWSKA Natalia200327238984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP300
8. (51.)
GILEWSKA Dominika2002752735868KTS GliwiceŚLS284
9. (52.)
DURALAK Daria2004450142432MUKS START NadarzynMAZ283
10. (57.)
BRZĘCZEK Eliza2000343431521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ278
11. (71.)
LICBARSKA Adrianna2004526043081MRKS GdańskPOM266
12. (78.)
TROCHIMIUK Katarzyna20023938866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ262
13. (81.)
DOMAŃSKA Agata1999204731287KS DąbczeWLP261
14. (86.)
SKUBA Emilia2005617442326POLITECHNIKA RzeszówPKR256
15. (89.)
GAWORSKA Natalia200799941986KU AZS UE WrocławDŚL255
16. (92.)
STACHECKA Paulina1998343927151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ254
17. (98.)
JARECKA Malwina2006100338777KU AZS UE WrocławDŚL252
18. (99.)
PELCZAR Weronika2001742432884KSTS KrosnoPKR252
19. (104.)
TERESZKIEWICZ Monika2001541645148UKS ATS BiałystokPDL249
20. (105.)
WĄTOR Oliwia2006617843233POLITECHNIKA RzeszówPKR247
21. (107.)
TRACZYK-KĘPA Beata2004527244868MRKS GdańskPOM246
22. (109.)
KRYSIŃSKA Paula2005100444601KU AZS UE WrocławDŚL245
23. (112.)
PŁOTKA Magda2001503233947KTSK GOSRIT LuzinoPOM243
24. (116.)
SYRDA Zuzanna200627944288KS BRONOWIANKA KrakówMŁP240
25. (121.)
RAZAKOWSKA Estera2002472039103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS237
26. (127.)
PAWELEC Zuzanna2006743142929KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ233
27. (132.)
FALARZ Kinga1997228125069SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS227
28. (153.)
GÓRSKA Aleksandra2000330640340UKS ENERGIA SiewierzŚLS221
29. (156.)
LIPSKA Agata2005247840966LEWART AGS LubartówLLS219
30. (178.)
KLUSZEWSKA Milena200230535679SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS202
31. (182.)
TKOCZ Julia2005471738760SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS199
32. (186.)
GĄSIOR Natalia2004748933134KTS GliwiceŚLS196
33. (215.)
MURAWSKA Sandra2007679454451KU AZS UE WrocławDŚL183
34. (237.)
KAŁUŻNY Laura2004768738970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS169
35. (248.)
WIĄCEK Amelia2003232834852SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS160
36. (251.)
CHWOJKO Jagoda2004727139391PKS KOLPING JarosławPKR158
37. (265.)
BRACHACZEK Nadine2007768644029JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS143
38. (266.)
GAWLICZEK Marta2002752649676KTS GliwiceŚLS143
39. (267.)
FILICZAK Ewa2001228237551SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS143
40. (275.)
PRZYBYŁ Liliana2006679543311KU AZS UE WrocławDŚL137
41. (278.)
WYSTYRK Marcelina2002357449675KS NAPRZÓD BorucinŚLS136
42. (279.)
RAKOWSKA Magdalena2005232239226SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS136
43. (281.)
TOBOREK Maria2008751846686KTS GliwiceŚLS133
44. (358.)
KACZMARCZYK Julia2007749445902KTS GliwiceŚLS78
45. (451.)
ZYNA Julia200829651171SPORTOWIEC CzęstochowaŚLS25
Mężczyźni
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
FLORAS Robert199214811070TTS POLONIA BytomŚLS859
2. (3.)
LEWANDOWSKI Tomasz198561381428POLITECHNIKA RzeszówPKR785
3. (4.)
REDZIMSKI Miłosz200624142104BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ698
4. (5.)
GRELA Artur2000383732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM692
5. (6.)
KOTOWSKI Tomasz199819221000ENERGA KTS ToruńKPM625
6. (7.)
WIĘCEK Adrian199515423844TTS POLONIA BytomŚLS567
7. (8.)
BAŃKOSZ Michał199598318932KU AZS UE WrocławDŚL559
8. (9.)
WOŚ Alan19841175582MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM558
9. (10.)
BĄK Daniel198822080ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI551
10. (11.)
WALASZEK Przemysław200020730084ENERGA KTS ToruńKPM545
11. (12.)
TOMICKI Jarosław19807542286KTS GliwiceŚLS539
12. (13.)
ZANDECKI Jan200159930683OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM538
13. (14.)
MALICKI Szymon19883184216KS AZS AWFIS GdańskPOM535
14. (15.)
PEREK Jakub198641883ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI499
15. (16.)
WITKOWSKI Antoni1994338410126KS POLONIA KielceŚWI492
16. (17.)
DOSZ Adam199617323068LKS POGOŃ LęborkPOM487rank.
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (61.)
ŁUCZYK Maciej1997292121298KTS WolbromekDŚL279
2. (48.)
WĘDERLICH Damian199820821076ENERGA KTS ToruńKPM303
3. (43.)
LITWINIUK Marcin1990163212461ATS LublinLLS326
4. (36.)
WACHOWIAK Łukasz200046729774ZKS Zielona GóraLBU366
5. (49.)
POLAŃSKI Jakub1998343827152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ302
6. (37.)
BIAŁEK Artur1992219914899UKS OlesnoMŁP366
7. (55.)
STECYSZYN Jakub200324734803BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ291
8. (72.)
GŁUSZEK Wojciech1996332729056LZS KujakowiceOPO269
9. (127.)
SPOREK Szymon2004743040063KSTS KrosnoPKR232
10. ( - .)
KULCZYCKI Alan2006299633602UKS DOJLIDY BiałystokPDL0woj.
11. (32.)
TOMASZUK Tomasz199732221229KS AZS AWFIS GdańskPOM386
12. (74.)
MASŁOWSKI Jakub1996753021748KTS GliwiceŚLS267
13. (47.)
PODSIADŁO Maciej198933819705KS POLONIA KielceŚWI309
14. (26.)
KUROWSKI Kamil1996237221230DEKORGLASS DziałdowoWMZ416
15. (84.)
SPYCHAŁA Adrian1996256924941UKS PIAST OstrzeszówWLP261
16. (24.)
WOSKOWICZ Marcin1994131215894DARZ BÓR KarnieszewiceZPM421
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (18.)
KULPA Konrad199419422944ENERGA KTS ToruńKPM485
2. (19.)
GOLLA Marco199858943279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM473
3. (23.)
DOSZ Sławomir1998771726701GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU428
4. (25.)
NALEPA Kamil199945625737ZKS Zielona GóraLBU418
5. (29.)
KOLASA Szymon2003616638394POLITECHNIKA RzeszówPKR405
6. (31.)
KWAPIŚ Kuba2003150831519OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ390
7. (33.)
DZIUBA Patryk2003615637169POLITECHNIKA RzeszówPKR385
8. (34.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002151734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ385
9. (35.)
KUBIK Maciej2003237532623DEKORGLASS DziałdowoWMZ383
10. (38.)
FELKEL Grzegorz1998752527829KTS GliwiceŚLS365
11. (40.)
UFNAL Mateusz1997771137254IKTS BROŃ RadomMAZ345
12. (41.)
LIS Daniel1999221031991UKS OlesnoMŁP338
13. (45.)
LEWANDOWSKI Patryk2003238044643DEKORGLASS DziałdowoWMZ312
14. (52.)
CHŁODNICKI Piotr2002557336314GMKS STRZELEC FrysztakPKR299
15. (56.)
DUDZICZ Adam200130834855KS AZS AWFIS GdańskPOM288
16. (58.)
ZALEWSKI Mateusz200549240234ZKS Zielona GóraLBU285
17. (62.)
MATKOWSKI Jakub2003300538775UKS DOJLIDY BiałystokPDL278
18. (64.)
JURCZAK Michał1989741917347KSTS KrosnoPKR277
19. (67.)
BIELECKI Patryk200450940979ZKS Zielona GóraLBU275
20. (71.)
MAŁACHOWSKI Michał200219834137ENERGA KTS ToruńKPM270
21. (75.)
CZERWIŃSKI Bartosz200118632657ENERGA KTS ToruńKPM267
22. (77.)
RYBAK Damian1995523721928LKS Biała RawskaŁDZ266
23. (80.)
PETAŚ Kacper2000151631599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ265
24. (83.)
CHMIELOWSKI Jakub2003742840406KSTS KrosnoPKR262
25. (89.)
KOSIŃSKI Dawid2001603035317GRIFFINS SPIN SzczecinZPM253
26. (90.)
MICHNA Dawid200521537746ENERGA KTS ToruńKPM253
27. (92.)
ŻELENGOWSKI Mateusz200549435399ZKS Zielona GóraLBU251
28. (93.)
SZYMANEK Bartłomiej199320520599ENERGA KTS ToruńKPM251
29. (98.)
GŁAZOWSKI Kacper200566037294TKS GRANIT StrzelinDŚL249
30. (103.)
MARCINIAK Szymon200145536493ZKS Zielona GóraLBU245
31. (109.)
KOTWICA Dawid1988129015145UKS ORLĘTA BilczaŚWI241
32. (116.)
KUŹMICZ Jakub2000151536419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ237
33. (123.)
KOSZYK Bogusław19871742628LKS POGOŃ LęborkPOM233
34. (125.)
MALIK Mateusz1992128221899UKS ORLĘTA BilczaŚWI233
35. (126.)
RUTKOWSKI Mateusz2004595738442DEKORGLASS DziałdowoWMZ233
36. (129.)
MITAS Jacek200523842830BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ231
37. (131.)
LINEK Adam2004568441866LZS ŻywociceOPO228
38. (136.)
WANDACHOWICZ Michał2006303137267UKS DOJLIDY BiałystokPDL225
39. (138.)
SMOLUK Kamil1997541429847UKS ATS BiałystokPDL224
40. (142.)
KUDŁO Konrad1991246313607LEWART AGS LubartówLLS223
41. (143.)
MAJCHRZAK Aleksander2004386035586KS GWIAZDA BydgoszczKPM222
42. (147.)
STASZCZYK Konrad200421742948ENERGA KTS ToruńKPM219
43. (150.)
ALOT Maksymilian200432937765KS AZS AWFIS GdańskPOM218
44. (169.)
FERENC Piotr199631027596KS AZS AWFIS GdańskPOM207
45. (170.)
CHILICKI Dawid2006296644313UKS DOJLIDY BiałystokPDL207
46. (173.)
NIEDŹWIEDZKI Wojciech1994686825248UKS TS KiełczówDŚL207
47. (179.)
JABŁOŃSKI Filip19837322780LKS GWIAZDA SkrzyszówŚLS203
48. (180.)
JANKOWSKI Igor2004150740291OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ203
49. (181.)
PAWELEC Filip1999277138505KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ203
50. (187.)
BOLSĘGA Paweł199476325101KS SPEKTRUM SłopniceMŁP201
51. (190.)
ŚWIERCZEK Damian198985566083KS LIMA PruszkówMAZ198
52. (195.)
TWARDOWSKI Szymon199743221757KS MYSŁAW MysłowiceŚLS197
53. (201.)
SŁOMKA Tomasz197216331502ATS LublinLLS195
54. (208.)
KRAWCZYK Jakub199431528368KS AZS AWFIS GdańskPOM192
55. (210.)
SZURLEJ Kacper200721841406ENERGA KTS ToruńKPM189
56. (215.)
DOMIN Maciej2005615541092POLITECHNIKA RzeszówPKR187
57. (232.)
TRELA Mateusz1990564115731KS VIRET CMC ZawiercieŚLS180
58. (237.)
PIEGZA Adrian200060138248niestow. woj. MŁPMŁP178
59. (239.)
SZALIŃSKI Mikołaj2000734829675KTS KozieniceMAZ178
60. (243.)
GOLA Paweł198812918143UKS ORLĘTA BilczaŚWI174
61. (246.)
GRELA Paweł199826432880DĄBROWIAK Dąbr. Górn.ŚLS173
62. (256.)
NOWAK Emil2001476035831SMS WłodawaLLS170
63. (264.)
WODNIAK Michał2005569041871LZS ŻywociceOPO168
64. (270.)
MICHNA Samuel2009349942168UKS LIS SierakowicePOM166
65. (272.)
SŁOMKA Artur2005852843207HEKSA Niedrzwica DużaLLS166
66. (274.)
SZCZEPANEK Błażej2003568740987LZS ŻywociceOPO165
67. (276.)
CIOCH Błażej19876610741MKS Czechowice-DziedziceŚLS163
68. (278.)
SKÓRSKI Michał1999797734595AKS MikołówŚLS163
69. (284.)
PIECOWSKI Miłosz2006750741497KTS GliwiceŚLS161
70. (304.)
MATYJEK Karol2004761340042LUPUS KABATY WarszawaMAZ156
71. (310.)
PISZCZATOWSKI Paweł1999734430482KTS KozieniceMAZ152
72. (315.)
KAIM Adrian199776526475KS SPEKTRUM SłopniceMŁP150
73. (319.)
CZERNECKI Robert2003653337817IKTS BROŃ RadomMAZ147
74. (323.)
ADAMIAK Jan2004359337815KS SPÓJNIA WarszawaMAZ143
75. (359.)
GALUS Mateusz2001482329861LUKS SkrzyszówMŁP134
76. (362.)
GAWLAS Michał200523138954BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ131
77. (396.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003749343410KTS GliwiceŚLS120
78. (404.)
DURDA Michał2008568050152LZS ŻywociceOPO118
79. (405.)
KWODAWSKI Bartosz19807529999KTS GliwiceŚLS118
80. (415.)
CHOJNACKI Jakub1999854834556KS LIMA PruszkówMAZ115
81. (419.)
JENDRYSIK Dawid1991228521780SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS113
82. (424.)
FLAUMENHAFT Szymon2009727448346PKS KOLPING JarosławPKR112
83. (426.)
KOWOL Marek2000138128424MUKS JEDYNKA PszówŚLS111
84. (446.)
ŁUKASZEWSKI Mikołaj2006385942048KS GWIAZDA BydgoszczKPM105
85. (492.)
LASOTA Marcin2002138228751MUKS JEDYNKA PszówŚLS94
86. (498.)
OSTACHOWSKI Piotr2003750230933KTS GliwiceŚLS92
87. (553.)
BUCZYŃSKI Witold1993795726298KS NAPRZÓD BorucinŚLS78
88. (565.)
PIECH Paweł1995229028843SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS74
89. (566.)
MUGOWSKI Arkadiusz200243139137KS MYSŁAW MysłowiceŚLS74
90. (590.)
SKÓRKO Bartłomiej2005769536960JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS69
91. (602.)
SAKOWICZ Mateusz2008361144508KS SPÓJNIA WarszawaMAZ66
92. (638.)
BODNAR Michał2003748442224KTS GliwiceŚLS60
93. (645.)
GALA Bartłomiej2003748743428KTS GliwiceŚLS59
94. (650.)
SAWCZAK Miłosz2005617336165POLITECHNIKA RzeszówPKR57
95. (666.)
GWIZDON Oliwer200341331892KS MYSŁAW MysłowiceŚLS55
96. (775.)
LASOTA Mateusz1995138321484MUKS JEDYNKA PszówŚLS40
97. (843.)
SOLIŁO Dominik2007332245996UKS ENERGIA SiewierzŚLS35
98. (851.)
GWIZDOŃ Maksymilian200741238087KS MYSŁAW MysłowiceŚLS34
99. (882.)
MROZEK Tomasz200481936137KS DąbczeWLP28
100. (906.)
BRODZKI Maciej1991523416994LKS Biała RawskaŁDZ27
101. (929.)
REPKE Mateusz2001650636553MKS EMDEK BydgoszczKPM25
102. (1007.)
GLANOWSKI Jakub1987563543010KS VIRET CMC ZawiercieŚLS20
103. (1056.)
SAWINA Maksymilian200821646568ENERGA KTS ToruńKPM17
104. (1228.)
CZORNIK Grzegorz197022807904SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS10
105. ( - .)
GRZENIK Rafał2003450850557GUKS LIDER GaszowiceŚLS0
106. ( - .)
NIEDŹWIECKI Filip198417173964KS AZS AWFIS GdańskPOM0
107. ( - .)
DUCH Adam199133799866KS POLONIA KielceŚWI0
108. ( - .)
SOKOŁOWSKI Oliwier2007751446452KTS GliwiceŚLS0
109. ( - .)
SOKOŁOWSKI Oskar2007751546451KTS GliwiceŚLS0
110. ( - .)
WOLFF Paweł1987759215574LUPUS KABATY WarszawaMAZ0
111. ( - .)
SKOP Szymon199022917655SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS0
112. ( - .)
FOLWARSKI Jakub199614924073TTS POLONIA BytomŚLS0
113. ( - .)
MOCZKO Mateusz1990686512579UKS TS KiełczówDŚL0