Polski Związek Tenisa Stołowego, Urząd Miejski w Zawierciu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, Śląski Związek Tenisa Stołowego oraz KS Viret CMC Zawiercie zapraszają do udziału w 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym.

Zawody rozegrane zostaną w dniach 22-24 listopada 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej OSiR (ul. Blanowska 40, 42-400 Zawiercie).

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 19 listopada 2019 o godz. 18:00.

Sędzia główny: Maciej MILIŃSKI
Zastępca sędziego głównego: Stefan KOSTUR
Obsługa komputerowa: Marcin WOLNICKI

Transmisja

Niedziela
Sobota (2)
Sobota (1)

Rozgrywki

Kobiety
Mężczyźni
Kobiety – eliminacje
Mężczyźni – eliminacje

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (pod plakatem)
Komunikat organizacyjny

Pozostałe informacje

Lista kobiet posiadających limit do startu
Lista mężczyzn posiadających limit do startu
Od sezonu 2019/2020 obowiązuje ranking kroczący, do którego zaliczają się 3 najlepsze wyniki z 4 ostatnio rozegranych turniejów (do rankingu po 1. GPP zaliczają się turnieje od 2. GPP 18/19 do 1. GPP 19/20).
Ranking kobiet po 1. GPP
Ranking mężczyzn po 1. GPP

Kategorie turnieju

Kobiety
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (3.)
ZAŁOMSKA Roksana199133612597KU AZS UJD CzęstochowaŚLS840
2. (5.)
KRZYSIEK Paulina19961083417206MUKS START NadarzynMAZ770
3. (6.)
KUSIŃSKA Klaudia19931090113770niestow. woj. MAZMAZ755
4. (7.)
STEFAŃSKA Kinga1980910895KTS TarnobrzegPKR755
5. (8.)
ŚLĄZAK Julia19991083325077MUKS START NadarzynMAZ645
6. (9.)
WABIK Sandra199533319444KU AZS UJD CzęstochowaŚLS623
7. (10.)
SZYMCZAK Julia200049432145KU AZS UE WrocławDŚL623
8. (12.)
WOŁOWIEC Dominika1997653920144KS BRONOWIANKA KrakówMŁP593
9. (13.)
NOWACKA Paulina1994417812095LKTS LubońWLP585
10. (15.)
PĘK Karolina19986330830KS BRONOWIANKA KrakówMŁP563
11. (16.)
ZAKRZEWSKA Agata2000911034678KTS TarnobrzegPKR560
12. (17.)
LALAK Karolina1998230524638AUKS TREFL ZamośćLLS535rank.
13. (18.)
MIKLASZEWSKA Maja2001259731684KU AZS PWSIP ŁomżaPDL521rank.
14. (19.)
GALUS Katarzyna1998117225367POLITECHNIKA RzeszówPKR503rank.
15. (20.)
ŚLIFIRCZYK Katarzyna19931083217071MUKS START NadarzynMAZ500rank.
16. (22.)
BŁAŻEJEWICZ Zuzanna200122226433LUKS ChełmnoKPM465rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (81.)
GIRULSKA Julia200249638778KU AZS UE WrocławDŚL258
KPM
2. (83.)
OSUCH Aleksandra2002231235631AUKS TREFL ZamośćLLS257
3. (24.)
KIJOK Emilia198173812462ZKS Zielona GóraLBU450
4. (32.)
BRZĘCZEK Eliza2000385031521DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ365
5. (57.)
GARB Aleksandra2001400436484KS GORCE Nowy TargMŁP286
6. (53.)
GILEWSKA Dominika20021085635868KS NadarzynMAZ291woj.
7. (99.)
KAŁA Małgorzata2000546526512GMINA Strzelce Opol.OPO245
8. (302.)
STACHNIAK Martyna2003120834879POLITECHNIKA RzeszówPKR71
9. (27.)
DYSZKIEWICZ Gabriela2000770533614UKS ATS BiałystokPDL410
10. (85.)
WRÓBEL Wiktoria200641335280MRKS GdańskPOM256
11. (39.)
BARTOSZEK Julia2001147533835JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS335
12. (51.)
KUBIAK Anna2004145536958JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS295org.
13. ( - .)
KSEL Joanna19931010218195UKS ORLĘTA BilczaŚWI0
14. (41.)
BOGDANOWICZ Natalia2007138744850WARMIA Lidzbark Warm.WMZ326
15. (37.)
SUŁEK Zuzanna2003417238019LKTS LubońWLP340
16. (47.)
ŁOSIŃSKA Kinga1998208223998TOP-SPIN SzczecinZPM300
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
JANIK Angelika2000381528011KTS GliwiceŚLS456
2. (26.)
KOZIOŁ Sandra2000653133801KS BRONOWIANKA KrakówMŁP413
3. (29.)
FRANASZCZUK Klaudia200285533137SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS392
4. (30.)
ŁEBEK Alicja1999128530666CHROBRY MiędzyzdrojeZPM375
5. (33.)
JACKOWSKA Julia2001716932252UKS DOJLIDY BiałystokPDL360
6. (34.)
OSIŃSKA Katarzyna1994237721858VICTORIA ChróściceOPO355
7. (35.)
PASZEK Agata2001147227733JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS352
8. (36.)
GRYKO Kamila2002718235799UKS DOJLIDY BiałystokPDL352
9. (38.)
KWIATKOWSKA Elżbieta2003196832344MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL339
10. (43.)
TOMECKA Julia200285429896SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS320
11. (44.)
STACHECKA Paulina1998385527151DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ310
12. (48.)
FURMAN Julia200549741985KU AZS UE WrocławDŚL298
13. (49.)
CHRABĄSZCZ Milena2002196531247MKS ROKITA Brzeg DolnyDŚL295
14. (52.)
PŁOTKA Katarzyna200054633946KTSK GOSRIT LuzinoPOM294
15. (55.)
SOBOLSKA Julia20018532569GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU287
16. (61.)
WRZOSEK Wiktoria2004386934104DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ282
17. (67.)
SZYMCZYK Natalia200385336373SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS272
18. (75.)
PŁOTKA Magda200154733947KTSK GOSRIT LuzinoPOM264
19. (80.)
LIS Martyna2002500633288BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ260
20. (88.)
KLUSZEWSKA Milena200285835679SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS253
21. (93.)
TROCHIMIUK Katarzyna2002501438866BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ250
22. (107.)
ZAJĄC Anna2002656041129KS BRONOWIANKA KrakówMŁP242
23. (110.)
RAKOWSKA Karolina200285935457SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS240
24. (116.)
WYROBEK Sabina1992147326329JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS236
25. (122.)
TERESZKIEWICZ Monika2001771145148UKS ATS BiałystokPDL232
26. (126.)
GUZIK Aleksandra2006160043209UKS GRYF GdówMŁP229
27. (129.)
JARKOWSKA Aleksandra2003260139201KU AZS PWSIP ŁomżaPDL229
28. (142.)
GĄSIOR Natalia2004654533134KS BRONOWIANKA KrakówMŁP223
29. (146.)
SIKORSKA Magdalena19863834875SKTS SochaczewMAZ220
30. (147.)
RAZAKOWSKA Estera200285639103SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS219
31. (169.)
HETNAŁ Sandra199929229872RKS CUKROWNIK ChybieŚLS206
32. (187.)
MŁYNEK Natalia199885738891SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS190
33. (200.)
GÓRSKA Michalina2003718038302UKS DOJLIDY BiałystokPDL178
34. (202.)
KULA Aneta199786439135SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS176
35. (204.)
JARECKA Malwina200649838777KU AZS UE WrocławDŚL172
36. (213.)
BRUZDA Julia2005654244860KS BRONOWIANKA KrakówMŁP167
37. (228.)
GÓRSKA Aleksandra2000142440340UKS ENERGIA SiewierzŚLS148
38. (243.)
PASZEK Aleksandra1991493713481niestow. woj. DŚLDŚL138
39. (270.)
TOMCZAK Weronika2004146136961JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS93
40. (280.)
KOŁODZIEJ Ewa1999128330837CHROBRY MiędzyzdrojeZPM81
41. (325.)
GAJEWSKA Natalia2003654438984KS BRONOWIANKA KrakówMŁP62
42. (362.)
KAŁUŻNY Laura2004145038970JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS47
43. (387.)
CIEŚLIK Faustyna2005654340806KS BRONOWIANKA KrakówMŁP17
44. ( - .)
JARECKA Marcelina2002788833519VICTORIA Jelcz-LaskowiceDŚL0
Mężczyźni
Limity ogólnopolskie
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (2.)
KULPA Konrad199426822944ENERGA KTS ToruńKPM849
2. (3.)
CHODORSKI Piotr199111699732POLITECHNIKA RzeszówPKR820
3. (4.)
PEREK Jakub19867101883ZKS Zielona GóraLBU713
4. (6.)
LEWANDOWSKI Tomasz198511771428POLITECHNIKA RzeszówPKR710
5. (7.)
KOTOWSKI Tomasz199826921000ENERGA KTS ToruńKPM690
6. (9.)
WIĘCEK Adrian1995935723844niestow. woj. POMPOM673
7. (11.)
MALICKI Szymon198879874216OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM658
8. (12.)
TOMICKI Jarosław19803831286KTS GliwiceŚLS645
9. (13.)
SZYMAŃSKI Filip198354111818niestow. woj. MAZMAZ630
10. (14.)
KUSIŃSKI Marcin19712304423AUKS TREFL ZamośćLLS620
11. (15.)
NADOLSKI Łukasz1993514747ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI585
12. (16.)
FLORAS Robert1992349911070TTS POLONIA BytomŚLS578
13. (18.)
BAŃKOSZ Michał19951090018932KU AZS UE WrocławDŚL538rank.
14. (19.)
DOSZ Sławomir1998172926701WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU508rank.
15. (20.)
GOLLA Marco1998798643279OLIMPIA-UNIA GrudziądzKPM501rank.
16. (21.)
GRELA Artur20005732881KS GWIAZDA BydgoszczKPM500rank.
Zwycięzcy eliminacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. ( - .)
ROGÓŻ Grzegorz198358871704TOP BolesławiecDŚL0
2. (31.)
WĘDERLICH Damian199827021076ENERGA KTS ToruńKPM395
3. (68.)
JÓŹWIAK Norbert1990584617843LEWART AGS LubartówLLS276
4. (24.)
NALEPA Kamil199970925737ZKS Zielona GóraLBU488
5. (58.)
POLAŃSKI Jakub1998385327152DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ289
6. (47.)
LIS Daniel19999031991UKS OlesnoMŁP307
7. (489.)
SZYMCZYK Jan1997410618047IKTS BROŃ RadomMAZ96
8. (48.)
ZAŁUSKI Jakub1997268623852LZS KujakowiceOPO306
9. (39.)
WIŚNIEWSKI Karol2000388933388GMKS STRZELEC FrysztakPKR320
10. (135.)
CHOJNACKI Jakub1999716734556UKS DOJLIDY BiałystokPDL227woj.
11. (23.)
DOSZ Adam199611123068LKS POGOŃ LęborkPOM490
12. (40.)
FELKEL Grzegorz1998381427829KTS GliwiceŚLS319
13. (79.)
KREFT Damian1996321600ORLICZ 1924 SuchedniówŚWI263
14. (86.)
KUROWSKI Kamil199639121230DEKORGLASS DziałdowoWMZ258
15. (75.)
KATAFIASZ Krzysztof19991085036318niestow. woj. WLPWLP267
16. (28.)
KRZYŻANOWSKI Michał198612295220DARZ BÓR KarnieszewiceZPM421
Eliminacje
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
WALASZEK Przemysław2000717730084UKS DOJLIDY BiałystokPDL465
2. (26.)
WITKOWSKI Jakub2001306031250OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ453
3. (29.)
TOMASZUK Tomasz1997195021229KS AZS AWFIS GdańskPOM410
4. (32.)
WACHOWIAK Łukasz200071329774ZKS Zielona GóraLBU385
5. (34.)
FURMAN Andrzej1969429799ULKS CiechówDŚL340
6. (35.)
UFNAL Mateusz1997305937254OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ335
7. (37.)
KWAPIŚ Kuba20036531519GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU326
8. (38.)
PETAŚ Kacper2000305731599OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ324
9. (42.)
CZERWIŃSKI Bartosz200127632657ENERGA KTS ToruńKPM313
10. (44.)
MASŁOWSKI Jakub1996173121748WARTA Kostrzyn n/OdrąLBU312
11. (51.)
WITKOWSKI Antoni1994935810126niestow. woj. MAZMAZ299
12. (53.)
SOKOŁOWSKI Łukasz2002306734280OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ295
13. (56.)
JANKOWSKI Jakub200271733968ZKS Zielona GóraLBU291
14. (69.)
BALCERZAK Marcin1998349725285TTS POLONIA BytomŚLS275
15. (71.)
KOLASA Szymon2003120038394POLITECHNIKA RzeszówPKR273
16. (76.)
MATKOWSKI Jakub200344338775ULKS CiechówDŚL265
17. (80.)
BIAŁEK Artur1992648614899PKS KOLPING JarosławPKR261
18. (84.)
MICHAEL Daniel19823503575TTS POLONIA BytomŚLS259
19. (87.)
STĄPÓR Dawid1998396434944KS POLONIA KielceŚWI258
20. (88.)
JAROCKI Łukasz1996410124089IKTS BROŃ RadomMAZ258
21. (89.)
RYBAK Damian1995385421928DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ256
22. (95.)
MAŁACHOWSKI Michał200227434137ENERGA KTS ToruńKPM252
23. (97.)
PAWELEC Filip1999721538505KS SYGNAŁ LublinLLS251
24. (99.)
DZIUBA Patryk2003119137169POLITECHNIKA RzeszówPKR249
25. (108.)
KNAGA Łukasz2003654842303KS BRONOWIANKA KrakówMŁP241
26. (115.)
DUDZICZ Adam2001618634855MAŁE TRÓJMIASTO RumiaPOM238
27. (116.)
MAKAJEW Maciej1997518533272KS POLONIA ŚmigielWLP238
28. (119.)
CHMIELOWSKI Jakub2003485740406KRZEMIEŃ Ustrzyki DolnePKR237
29. (125.)
BARBACHOWSKI Jacek1998747429771MUKS GąbinMAZ235
30. (126.)
SPOREK Szymon2004175240063UKS MOSIR DuklaPKR235
31. (128.)
TRELA Mateusz1990153915731KS VIRET CMC ZawiercieŚLS234
32. (131.)
CZERNECKI Robert2003759337817LUPUS KABATY WarszawaMAZ230
33. (136.)
KWODAWSKI Bartosz19803817999KTS GliwiceŚLS227
34. (140.)
MALIK Mateusz1992421021899niestow. woj. MŁPMŁP225
35. (145.)
LEWANDOWSKI Patryk2003189144643DEKORGLASS DziałdowoWMZ223
36. (146.)
CHŁODNICKI Piotr200271636314ZKS Zielona GóraLBU223
37. (147.)
MARCINIAK Szymon200170636493ZKS Zielona GóraLBU223
38. (154.)
KUŹMICZ Jakub2000305636419OSTRÓDZIANKA OstródaWMZ220
39. (155.)
CHRZĄSZCZ Wojciech2000257432051KS DąbczeWLP220
40. (161.)
BIELECKI Patryk2004191540979DEKORGLASS DziałdowoWMZ217
41. (169.)
NAJDER Szymon200170834877ZKS Zielona GóraLBU214
42. (171.)
RUTKOWSKI Mateusz2004189038442DEKORGLASS DziałdowoWMZ214
43. (174.)
LIGOWSKI Kacper200170535389ZKS Zielona GóraLBU211
44. (182.)
CIOCH Błażej198710410741Czechowice-DziedziceŚLS206
45. (189.)
BŁĄKAŁA Paweł1998193835854KS AZS AWFIS GdańskPOM202
46. (190.)
ZWIERZ Przemysław1996385722718DWÓJKA Rawa MazowieckaŁDZ202
47. (195.)
PYŚK Patryk200376436050BOGORIA Grodzisk Maz.MAZ201
48. (198.)
KORCZAK Damian2003120338245POLITECHNIKA RzeszówPKR201
49. (205.)
KOPECKI Andrzej200271835343ZKS Zielona GóraLBU197
50. (213.)
BOGACZ Wojciech2004654140584KS BRONOWIANKA KrakówMŁP193
51. (218.)
BOLSĘGA Paweł1994114825101KS SPEKTRUM SłopniceMŁP190
52. (225.)
PIEGZA Adrian2000653538248KS BRONOWIANKA KrakówMŁP187
53. (228.)
MISZTAL Igor19978527154ZSR START Zielona GóraLBU187
54. (241.)
STĘPIŃSKI Piotr1996316925512KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ181
55. (242.)
STECYSZYN Jakub200388134803SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS180
56. (250.)
GUMIŃSKI Krzysztof2003383643410KTS GliwiceŚLS176
57. (263.)
LILIEN Aleksander2002383936955KTS GliwiceŚLS171
58. (264.)
ZALEWSKI Mateusz200572540234ZKS Zielona GóraLBU171
59. (265.)
RADŁO Szymon2001382135263KTS GliwiceŚLS170
60. (273.)
POLINIEWICZ Grzegorz1996176636163UKS MOSIR DuklaPKR166
61. (292.)
ŁĄCKI Marek1984262713257KTS KołobrzegZPM158
62. (294.)
DURAK Kamil1987284015748AKS MikołówŚLS158
63. (322.)
WOŹNIAK Jakub2001276431010UKTS SOKÓŁ OrzeszeŚLS147
64. (323.)
FERENC Piotr1996194027596KS AZS AWFIS GdańskPOM147
65. (326.)
TATARCZUCH Rafał19989431993UKS OlesnoMŁP146
66. (334.)
BUCZEK Rafał1975207641886TOP-SPIN SzczecinZPM144
67. (368.)
TWARDOWSKI Szymon1997470521757UKS HURAGAN SosnowiecŚLS133
68. (393.)
GALUS Mateusz2001423729861LUKS SkrzyszówMŁP127
69. (399.)
SZYDŁO Stanisław197047041506UKS HURAGAN SosnowiecŚLS124
70. (418.)
PIOTROWSKI Tadeusz196315429764KS VIRET CMC ZawiercieŚLS118
71. (432.)
KRAWCZYK Jakub1994194328368KS AZS AWFIS GdańskPOM114
72. (434.)
WASIAK Damian1997317127979KTS Nowy Dwór Mazow.MAZ113
73. (435.)
DĄBROWSKI Igor1993349824806TTS POLONIA BytomŚLS113
74. (493.)
DWORAKOWSKI Rafał1992502410481RLKTS OCHMAN RaszkówWLP95
75. (559.)
MISIAK Mateusz1995332635252POLITECHNIKA GliwiceŚLS76
76. (568.)
MATLĄG Łukasz199058828428TOP BolesławiecDŚL74
77. (622.)
ANCHIM Piotr199071668416UKS DOJLIDY BiałystokPDL62
78. (624.)
NALEŻYTY Jan2004445837382UKS RETURN PiasecznoMAZ61
79. (625.)
MUGOWSKI Arkadiusz2002384039137KTS GliwiceŚLS61
80. (655.)
CZAPLA Kamil200287535107SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS56
81. (660.)
KIEŁBASA Wojciech20018736875GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU55
82. (689.)
STAŃCZUK Mateusz20018630871GORZOVIA Gorzów Wlkp.LBU52
83. (690.)
BOMBA Artur1993283818615AKS MikołówŚLS52
84. (691.)
IDACZYK Dominik200287437569SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS52
85. (710.)
ADAMUS Paweł199989339229SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS48
86. (713.)
KACZMAREK Jakub200288042178SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS48
87. (735.)
GAJDA Rafał2000431846959UKS JORDAN ZakliczynMŁP43
88. (737.)
HEŁMECKI Szymon2001431638944UKS JORDAN ZakliczynMŁP42
89. (752.)
ABRAMOWICZ Robert19868782105SKARBEK Tarnowskie G.ŚLS41
90. (776.)
GROMEK Artur2007138940924WARMIA Lidzbark Warm.WMZ40
91. (791.)
SKÓRSKI Michał1999470234595UKS HURAGAN SosnowiecŚLS39
92. (855.)
KUBIC Marcin1996139729497WARMIA Lidzbark Warm.WMZ31
93. (861.)
ŁĄCKI Mateusz1994715734686SKT SanokPKR30
94. (877.)
CHILICKI Dawid2006138844313WARMIA Lidzbark Warm.WMZ27
95. (900.)
MYSZEWSKI Adrian19751537978KS VIRET CMC ZawiercieŚLS25
96. (967.)
NOWAK Jakub2001273429921UKS IKAR MierzęciceŚLS20
97. (982.)
PIĘKOSZ Jakub2004420448121TG SOKÓŁ BrzeskoMŁP18
98. (982.)
SZCZEPAŃSKI Dominik2001431738945UKS JORDAN ZakliczynMŁP18
99. (1026.)
KALINOWSKI Mateusz19954827224KS MysławŚLS17
100. (1119.)
SZOSTOK Sebastian2002302044429LKS PogórzeŚLS14
101. (1119.)
MROWCA Michał198830192789LKS PogórzeŚLS14
102. (1160.)
MIREK Piotr1977304950414ZGODA-BYCZYNA JaworznoŚLS10
103. ( - .)
TROKA Mateusz1993194514783KS AZS AWFIS GdańskPOM0
104. ( - .)
PODSIADŁO Maciej198939719705KS POLONIA KielceŚWI0
105. ( - .)
PAŃCZYK Adrian2005152845254KS VIRET CMC ZawiercieŚLS0
106. ( - .)
WOJTASZCZYK Wojciech2007152946710KS VIRET CMC ZawiercieŚLS0
107. ( - .)
GÓRAK Daniel19836483119PKS KOLPING JarosławPKR0
108. ( - .)
MOCZKO Mateusz1990588312579TOP BolesławiecDŚL0
109. ( - .)
MIREK Mikołaj2003305145997ZGODA-BYCZYNA JaworznoŚLS0