Polski Związek Tenisa Stołowego, Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Zielonogórski Klub Sportowy oraz Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Zbigniewa Majewskiego zapraszają na 2. Grand Prix Polski Kadetów w tenisie stołowym.

Rozgrywki

Kadetki
Kadeci
Kadetki – kwalifikacje dodatkowe
Kadeci – kwalifikacje dodatkowe

Informacje o turnieju

Program minutowy
Lista zgłoszeń poniżej ↓ (poniżej)
Komunikat organizacyjny
Karta rezerwacji

Sędzia główny: Andrzej Lemieszka
Zastępca sędziego głównego: Milena Uchmanowicz
Obsługa komputerowa: Bartosz Bartkowicz

Termin zgłoszeń do zawodów upływa 6 grudnia 2022 o godz. 18:00.

Pozostałe informacje

Lista kadetek posiadających limit do startu
Lista kadetów posiadających limit do startu
Ranking kadetek po 1. GPP
Ranking kadetów po 1. GPP

Ogólne zasady bezpieczeństwa PZTS

Kategorie turnieju

Kadetki
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
HADRYŚ Matylda20087145028KS Bronowianka KrakówMŁP170
2. (2.)
ZATYKA Magdalena2008715645937IKRTS JózefówMAZ157
3. (3.)
BRZEZIŃSKA Natalia200829245707Dekorglass DziałdowoWMZ136
4. (4.)
ŁAKOMA Maja200922546234Bogoria Grodzisk Maz.MAZ136
5. (5.)
MIRECKA Milena200822643500Bogoria Grodzisk Maz.MAZ117
6. (6.)
GAJ Milena2008214343608UKS Gryf GdówMŁP117
7. (7.)
MACIAŁEK Natalia2008272845673PKS Kolping JarosławPKR117
8. (8.)
LECH Maja200993747457MKS Czechowice-DziedziceŚLS117
9. (9.)
RAJKOWSKA Katarzyna2009116445208Olimpijczyk JeżewoMAZ101
10. (10.)
HAWRO Kinga2008272645671PKS Kolping JarosławPKR101
11. (11.)
KRAUSE Agata2009637945375MKS Emdek BydgoszczKPM101
12. (12.)
ROGULSKA Julia2010150052477LUKS ChełmnoKPM101
13. (13.)
TWARDAWA Emilia200994446676MKS Czechowice-DziedziceŚLS95
14. (14.)
BOROWSKA Julia2008589747379KS Polonia ŚmigielWLP95
15. (15.)
KUSIŃSKA Blanka2009137047809MUKS Start NadarzynMAZ95
16. (16.)
BOROWSKA Patrycja2008136846460MUKS Start NadarzynMAZ95
17. (17.)
PERZ Izabela2008215247441UKS Gryf GdówMŁP86
18. (18.)
CZAJA Julia201079745401MRKS GdańskPOM86
19. (19.)
PIEKARCZYK Zuzanna2010320445181MKS Skawa WadowiceMŁP86
20. (20.)
TOBOREK Maria200887946686JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS86
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (25.)
ZYNA Julia200867151171KU AZS UE WrocławDŚL82
2. (49.)
SŁUPSKA Malwina2008150348246LUKS ChełmnoKPM64
3. (52.)
SERAFIN Antonina2009686448730UKS Żaczek FajsławiceLLS64
4. (24.)
CZUMARNA Sofija200959661786ZKS Zielona GóraLBU86
5. (27.)
MIKULSKA Kinga2008401548446ULKS MoszczenicaŁDZ82
6. (42.)
WIKTOR Julia2008138447491KS Bronowianka KrakówMŁP70
7. (70.)
LASKOWSKA Emilka2009643545931UKS Return PiasecznoMAZ57
8. (76.)
GARGOL Wiktoria2008326245577MLUKS Wakmet BodzanówOPO54
9. (56.)
KOBOSZ Łucja2011109153185Politechnika RzeszówPKR64
10. (34.)
KIERSNOWSKA Natalia2010546249851UKS TS Ósemka BiałystokPDL74
11. (33.)
CZAJKOWSKA Weronika2008511044777MTS KwidzynPOM74
12. (47.)
RATAJCZYK Nikola200987747056JKTS Jastrzębie-ZdrójŚLS70
13. (57.)
CICHOCKA Nikola2009855052637LUKS Radość PorzeczeŚWI60
14. (23.)
KOWALSKA Julia2009420949781Dekorglass DziałdowoWMZ86
15. ( - .)
DUDCHENKO Kateryna200818861716KS DąbczeWLP0
16. (62.)
CHODYNIECKA Judyta2010561450808UKS Zalew StepnicaZPM60
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (21.)
MAKAR Aleksandra2010286950586MLKS Nurt PrzemyślPKR86
2. (22.)
KULCZYCKA Wanessa2010204545740Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU86
3. (26.)
SALECKA Wiktoria200840748391Politechnika LublinLLS82
4. (28.)
ŁĘGOWSKA Maja2008638047219MKS Emdek BydgoszczKPM82
5. (29.)
PAZIEWSKA Natalia2008646247472STS Rebel ŁaskarzewMAZ82
6. (30.)
BAZYLEWSKA Zuzanna2010196146796MKS Wolavia WołówDŚL82
7. (31.)
PUŁECKA Gabriela2010440348882MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL82
8. (32.)
BYRTEK Emilia200992649535MKS Czechowice-DziedziceŚLS82
9. (35.)
LUBIENIECKA Gabriela2008500247463Orzeł Wysocko WielkieWLP74
10. (36.)
PIETRASZKO Małgorzata2009584545767Meble Anders ŻywiecŚLS74
11. (38.)
BARTOSZKO Natalia20107049897KS Bronowianka KrakówMŁP74
12. (40.)
MURAFA Anastasiia2008666562740KTS Nowy Dwór Maz.MAZ74
13. (41.)
SOKOŁOWSKA Maja200860844907ZKS Zielona GóraLBU70
14. (44.)
DOŁŻYCKA Lena2009288751274Krzemień Ustrzyki DolnePKR70
15. (48.)
SONNENBERG Monika201134554022Energa KTS ToruńKPM70
16. (50.)
ULATOWSKA Anna2009451141481KU AZS UE WrocławDŚL64
17. (53.)
BIAŁK Karolina200979646177MRKS GdańskPOM64
18. (55.)
OSMOLAK Antonina2008433045870UKS Alfa GostyninMAZ64
19. (58.)
WILLE Laura2008389246146MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ60
20. (60.)
STOSIO Martyna201013350157GKTS GdańskPOM60
21. (61.)
KMIECIK Zuzanna2009166146940Griffins Spin SzczecinZPM60
22. (63.)
WIECZOREK Zuzanna2011591549412KS Polonia ŚmigielWLP60
23. (64.)
GABRISCH Jana2009159554256LZS ŻywociceOPO60
24. (65.)
ADAMCZYK Natasza201085549680LKTS LubońWLP57
25. (67.)
CHRĄCHOL Marika2010440046643MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL57
26. (71.)
ZUBRYCKI Olga2009801549850UKS Dojlidy BiałystokPDL57
27. (72.)
GROBELNA Lena2010832649511UKS Witniczanin WitnicaLBU57
28. (73.)
ROGOWICZ Natalia2009734946685UKS Energia SiewierzŚLS57
29. (79.)
PRZYBYLSKA Aleksandra2009590147382KS Polonia ŚmigielWLP54
30. (83.)
GROBELNA Marlena2010832749512UKS Witniczanin WitnicaLBU54
31. (84.)
PAVELKO Darina2010457559691Chrobry MiędzyzdrojeZPM54
32. (86.)
STEFANIAK Amelia2009512544988MTS KwidzynPOM54
33. (92.)
CIEŚLAR Nadia200892749536MKS Czechowice-DziedziceŚLS52
34. (93.)
WOJTYŁA Maja2010197949144MKS Wolavia WołówDŚL52
35. (111.)
RUDOLF Natasza2011150152481LUKS ChełmnoKPM50
36. (114.)
PUŁAWSKA Helena2012656960108ZKS Zielona GóraLBU49
37. (115.)
PUZIO Lena2011371955449UKTS Olimpia LubskoLBU49
38. (119.)
BOGUCKA Dominika2008563955104KS AZS UWM OlsztynWMZ48
39. (122.)
ROGALA Anna2010109650715Politechnika RzeszówPKR48
40. (123.)
RATAJCZAK Julia2010170048458ŻTMS BasztaKPM48
41. (124.)
FALKOWSKA Martyna2009456751577Chrobry MiędzyzdrojeZPM48
42. (129.)
CICHOŃSKA Małgorzata2008432145869UKS Alfa GostyninMAZ47
43. (131.)
NOWICKA Patrycja2009651947254MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ47
44. (132.)
SMOLAREK Lena2010440450881MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL46
45. (153.)
SKAWIŃSKA Liwia2010197344853MKS Wolavia WołówDŚL44
46. (166.)
KOWALIK Greta2012149454086LUKS ChełmnoKPM41
47. (177.)
IDZIK Magdalena2008138049397KS Bronowianka KrakówMŁP40
48. (180.)
STADNICKA Łucja2008314752399Pałac Mł. Syrena WarszawaMAZ40
49. (182.)
KONSTANTYN Kaja2009138249837KS Bronowianka KrakówMŁP40
50. (184.)
GUTKOWSKA Zuzanna200822348505Bogoria Grodzisk Maz.MAZ40
51. (186.)
BARTOSZKO Nicol2012137849898KS Bronowianka KrakówMŁP40
52. (191.)
CICHA Martyna2009651450159MLUKS Nadwiślanin PłockMAZ40
53. (192.)
PUŁAWSKA Amelia2011656856219ZKS Zielona GóraLBU40
54. (193.)
ZAWADKA Kaja2011657456215ZKS Zielona GóraLBU40
55. (197.)
SZYMAŃSKA Hanna2011735049624UKS Energia SiewierzŚLS40
56. (198.)
KEDZIA Hanna2009832463040UKS Witniczanin WitnicaLBU40
57. (206.)
KWAŚNIEWSKA Zuzanna2010202748455BOSiR ULKS BarcinKPM38
58. (219.)
STRZELCZAK Agata201049848243Tajfun Ostrów Wlkp.WLP35
59. (224.)
ZARZYCKA Maja200969152584Tenis Maxi Plast ZąbkiMAZ33
60. (236.)
MARCINKIEWICZ Laura2010656551142ZKS Zielona GóraLBU33
61. (240.)
SZOCH Izabela2010638459170MKS Emdek BydgoszczKPM33
62. (256.)
REGULSKA Maja2009134350722KS Spójnia WarszawaMAZ27
63. (289.)
RYDLEWSKA Adrianna2012202961140BOSiR ULKS BarcinKPM24
64. (341.)
SZAL Agata2012203061139BOSiR ULKS BarcinKPM9
65. ( - .)
ZAMELSKA Julia2011229355978GLKS Orlęta CzaczWLP0
Kadeci
Zawodnicy posiadający limit
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (1.)
PERKOWSKI Kacper2009547246363UKS TS Ósemka BiałystokPDL170
2. (2.)
SAKOWICZ Mateusz200829644508Dekorglass DziałdowoWMZ157
3. (3.)
FLAUMENHAFT Szymon2009108348346Politechnika RzeszówPKR136
4. (4.)
GAWLAS Mateusz200993045186MKS Czechowice-DziedziceŚLS136
5. (5.)
MICHNA Samuel2009141142168UKS Lis SierakowicePOM117
6. (6.)
KAŹMIERCZAK Michał2008589843380KS Polonia ŚmigielWLP117
7. (7.)
MRUGAŁA Jan2010362847455KS Gorce Nowy TargMŁP117
8. (8.)
ŻYWORONEK Patryk200961253923ZKS Zielona GóraLBU117
9. (9.)
ŻYGADŁO Franciszek2008298243097KU AZS UE WrocławDŚL101
10. (10.)
TOTON Kacper2008110043660Politechnika RzeszówPKR101
11. (11.)
PTAK Wiktor200844143548KS Mysław MysłowiceŚLS101
12. (12.)
KUFEL Karol2008584244511Meble Anders ŻywiecŚLS101
13. (13.)
SMOTER Adam200823247911Bogoria Grodzisk Maz.MAZ95
14. (14.)
WNĘK Krzysztof2009451244388KU AZS UE WrocławDŚL95
15. (15.)
NADOLNY Jakub200860451482ZKS Zielona GóraLBU95
16. (16.)
MARCZAK Cyprian2009152145795Koszalinianin KoszalinZPM95
17. (17.)
PAKUŁA Aleks200922847314Bogoria Grodzisk Maz.MAZ86
18. (18.)
SZYMCZAK Wojciech200923443269Bogoria Grodzisk Maz.MAZ86
19. (19.)
LIPOWSKI Michał200829345717Dekorglass DziałdowoWMZ86
20. (20.)
LATOCHA Kacper2008401044063ULKS MoszczenicaŁDZ86
Zwycięzcy kwalifikacji wojewódzkich
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (26.)
MALARZ Dawid2008297748966KU AZS UE WrocławDŚL82
2. (21.)
SAWINA Maksymilian200835146568Energa KTS ToruńKPM86
3. (34.)
BIELECKI Maciej200826945701Heksa Niedrzwica DużaLLS74
4. (63.)
BRYK Alan201060053935ZKS Zielona GóraLBU60
5. (42.)
LIPA Oskar2008401143858ULKS MoszczenicaŁDZ70
6. (25.)
PILCH Aleksander2008179749073UKS OlesnoMŁP82
7. (40.)
GULAN Feliks2009642953927UKS Return PiasecznoMAZ74
8. (82.)
KRAWCZYK Leon2011662351734UKS Sokolik NiemodlinOPO54
9. (60.)
ZIELIŃSKI Alan2008272945674PKS Kolping JarosławPKR60
10. (98.)
NOSOROWSKI Michał2008800949013UKS Dojlidy BiałystokPDL52
11. (41.)
SĘKOWSKI Piotr2008426443437MRKS GdańskPOM70
12. (35.)
SZARY Piotr200994246674MKS Czechowice-DziedziceŚLS74
13. (61.)
GBIORCZYK Adam200947552917Orlicz 1924 SuchedniówŚWI60
14. (76.)
PIOTROWSKI Adam200829448984Dekorglass DziałdowoWMZ54
15. (51.)
KWIECIŃSKI Hubert2011248349233Wicher Lisiec WielkiWLP64
16. (22.)
PYRA Konrad2008392945156Darz Bór KarnieszewiceZPM86
Zgłoszeni do kwalifikacji dodatkowych
Poz. rkg.Nazwisko i imięRok ur.Nr lic.Nr zaw.KlubWoj.Punkty
1. (23.)
WILLE Juliusz2008389146145MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ86
2. (24.)
ŁĄCKI Piotr201034849820Energa KTS ToruńKPM86
3. (27.)
FABISIAK Tomasz200921945760Bogoria Grodzisk Maz.MAZ82
4. (28.)
KOPER Łukasz2008151850852Koszalinianin KoszalinZPM82
5. (29.)
RĘKAS Miłosz2008268545718KS Nowa Era ToruńKPM82
6. (30.)
KAŁUŻA Tomasz2009343746333UKTS Sokół OrzeszeŚLS82
7. (31.)
RĘKAS Maciej2008268445719KS Nowa Era ToruńKPM82
8. (32.)
DOBOSZ Jakub201021845752Bogoria Grodzisk Maz.MAZ82
9. (33.)
GNIADEK Piotr2008361347452KS Gorce Nowy TargMŁP74
10. (37.)
STEFANOWICZ Oleg200924249831Warmia Lidzbark Warm.WMZ74
11. (38.)
STANIOWSKI Dawid2010127949203LKS Odra GłoskaDŚL74
12. (39.)
SZYMIK Jakub200944545591KS Mysław MysłowiceŚLS74
13. (44.)
MUSIAŁ Sebastian2010401649064ULKS MoszczenicaŁDZ70
14. (45.)
SZCZEPANEK Jan2008160145325LZS ŻywociceOPO70
15. (46.)
STASZCZYK Jakub2008197543747MKS Wolavia WołówDŚL70
16. (48.)
CZAPUTA Piotr2008342651215Skarbek Tarnowskie GóryŚLS70
17. (49.)
GRYCUK Szymon2009545650361UKS TS Ósemka BiałystokPDL64
18. (52.)
STANIOWSKI Stanisław2008128049202LKS Odra GłoskaDŚL64
19. (53.)
KOWALCZYK Antoni200827246776Heksa Niedrzwica DużaLLS64
20. (54.)
ZIEMBA Bartosz2009681647063GKTS GiżyckoWMZ64
21. (57.)
DURDA Michał2008159450152LZS ŻywociceOPO60
22. (58.)
STOLARCZYK Kryspin200829745716Dekorglass DziałdowoWMZ60
23. (59.)
KRZYŻANOWSKI Jakub201062848016Energa KTS ToruńKPM60
24. (62.)
KWAPIŚ Adam2009388446989MLUKS Dwójka Rawa Maz.ŁDZ60
25. (64.)
WANIELISTA Miłosz2009921455683SKT SanokPKR60
26. (65.)
CHRZANOWSKI Patryk2008545247920UKS TS Ósemka BiałystokPDL57
27. (66.)
CZARNOF Nikodem2008561545908UKS Zalew StepnicaZPM57
28. (69.)
MIELCAREK Franciszek2008500350860Orzeł Wysocko WielkieWLP57
29. (81.)
TUREK Oliwier2009344047057UKTS Sokół OrzeszeŚLS54
30. (83.)
DĘBSKI Gracjan2010286452137MLKS Nurt PrzemyślPKR54
31. (88.)
BABIAK Oliwier2008143346773ŻSTS ŻagańLBU53
32. (89.)
BŁASZCZYK Maciej201059951525ZKS Zielona GóraLBU53
33. (95.)
BURAKOWSKI Patryk2009642746631UKS Return PiasecznoMAZ52
34. (100.)
KNEVELS Daniel2008438948542KTS GliwiceŚLS52
35. (101.)
JAROS Ksawier2009669049721TTS TrzemesznoWLP52
36. (109.)
KUCHARSKI Franciszek200975354456UKS Lider MiliczDŚL50
37. (110.)
TURECKI Jakub2011215546010UKS Gryf GdówMŁP50
38. (113.)
MOSKWIAK Marek2008204948849Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU49
39. (114.)
CIOSMAK Maciej2009782850966UKS Huragan SosnowiecŚLS49
40. (115.)
WIŚNIEWSKI Mateusz201094552109MKS Czechowice-DziedziceŚLS49
41. (116.)
MUCHA Mateusz2010604548874UKS Spartakus OtyńLBU49
42. (119.)
GNIZA Paweł2008227451103UKS PrzeźmierowoWLP48
43. (136.)
TWORKOWSKI Dawid2008583250741Słonecz. Stok BiałystokPDL46
44. (137.)
KORZUS Julian2010267245726KS Nowa Era ToruńKPM46
45. (138.)
ZAJĄC Szymon2008431457126LZS SKS RaszówkaDŚL46
46. (141.)
CIECIURA Kacper2009400254143ULKS MoszczenicaŁDZ46
47. (142.)
BARTOŁD Szymon2008563857804KS AZS UWM OlsztynWMZ46
48. (144.)
PIOCH Filip201049557265Tajfun Ostrów Wlkp.WLP46
49. (152.)
DRĄG Wiktor2009656253192ZKS Zielona GóraLBU45
50. (154.)
ENGLOT Mateusz2008745347556LKS Strażak BratkówkaPKR44
51. (156.)
FILIPEK Jeremiasz2009564257805KS AZS UWM OlsztynWMZ44
52. (157.)
KRAJEWSKI Krzysztof2008508552889UKS Radunia TąpadłaDŚL44
53. (162.)
PILCH Mikołaj2011215349492UKS Gryf GdówMŁP44
54. (171.)
RUDOLF Wiktor2009150247310LUKS ChełmnoKPM41
55. (176.)
LIPOWICZ Kacper2008179651480UKS OlesnoMŁP40
56. (181.)
BURAKOWSKI Konrad2009642546630UKS Return PiasecznoMAZ40
57. (182.)
STACHOWIAK Kajetan2009629148873KS AZS UWM OlsztynWMZ40
58. (185.)
KORZENIEWSKI Andrzej2009564347033KS AZS UWM OlsztynWMZ40
59. (188.)
WIECZOREK Piotr2009590347380KS Polonia ŚmigielWLP40
60. (189.)
STACHOWIAK Adam2011629048883KS AZS UWM OlsztynWMZ40
61. (197.)
HORBEJCZUK Oskar2009832850685UKS Witniczanin WitnicaLBU40
62. (201.)
SZKWAREK Marcin2009657256223ZKS Zielona GóraLBU40
63. (201.)
OTULAK Sebastian2010656653877ZKS Zielona GóraLBU40
64. (218.)
SIEKIERA Dawid2009159951139LZS ŻywociceOPO38
65. (224.)
SOWA Sebastian2009440546795MKS Rokita Brzeg DolnyDŚL36
66. (227.)
ANTOSZCZYK Adam2008561351058UKS Zalew StepnicaZPM35
67. (235.)
TOMASZEWSKI Kacper2009343945595UKTS Sokół OrzeszeŚLS33
68. (239.)
KULIK Iwo200922450399Bogoria Grodzisk Maz.MAZ33
69. (240.)
ŁYP Marcin2009810556086UKS Huragan SosnowiecŚLS33
70. (253.)
SOBOTNICKI Igor2008205151263Gorzovia Gorzów Wlkp.LBU33
71. (255.)
KARWASIŃSKI Dominik2009214654140UKS Gryf GdówMŁP33
72. (290.)
PROŚNIEWSKI Adam2010197150562MKS Wolavia WołówDŚL27
73. (291.)
KUROWSKI Maksymilian2008133749418KS Spójnia WarszawaMAZ27
74. (293.)
ADAMCZAK Jakub2008228957946GLKS Orlęta CzaczWLP27
75. (296.)
JELONEK Wiktor2009457061339Chrobry MiędzyzdrojeZPM27
76. (324.)
SZUSTKA Wojciech2010509252890UKS Radunia TąpadłaDŚL25
77. (329.)
UBIK Jarosław2008234954025UKS Płomień LimanowaMŁP24
78. (351.)
KUROWSKI Beniamin2011149560931LUKS ChełmnoKPM24
79. (355.)
LISIEWICZ Teodor2011508661055UKS Radunia TąpadłaDŚL22
80. (387.)
MAJEROWICZ Michał2009669153020TTS TrzemesznoWLP15
81. (505.)
GRABOWSKI Miłosz2009667459447KTS Nowy Dwór Maz.MAZ8
82. ( - .)
FRANEK Wojciech200819053979KS DąbczeWLP0
83. ( - .)
FRONCZAK Witold2009667354473KTS Nowy Dwór Maz.MAZ0
84. ( - .)
GROCHOLSKI Miłosz2013127153823LKS Odra GłoskaDŚL0
85. ( - .)
WILK Anatol2011197851163MKS Wolavia WołówDŚL0
86. ( - .)
ZORNIG Jakub201057749189STS DębnoZPM0